Σελίδα 1 από 12 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 176

Θέμα: Honda VTR SP2 2006 κουβεντουλα

  1. #1

  2. #2
    Ρε φιλε θα μας ριξεις στα ναρκωτικα
    Καλοπουλητο σου εύχομαι και sorry για το spam
    αλλα ειναι μπιμπελο το μηχανακι σου.
    Dankannn

    CBR 600F THE BEST

  3. #3
    μιλαμε για την μοναδικη japan superbike της τελευταιας δεκαετιας κι ενα απο τα καλυτερα ever μηχανακια παραγωγης...σαφως και θα πεσει spam...

    το τραγικο ειναι οτι δεν το αντεχω λογω busa κι fmx ,αλλιως η αγγελια θα ειχε κλεισει σε ενα λεπτο...

    αν καποιος γουσταρει V2 και δεν αγορασει το συγκεκριμενο ειναι λιαν επιεικως ηλιθιος...

    καλοπουλητο αγορι μου...ευχομαι να το παρει καποιος γνωστος ,να το βλεπουμε να το χαιρομαστε...

    frankly my dear, i dont give a damn...

  4. #4
    The Cortexiphan Junkie Το avatar του/της manhunter
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    μιλαμε για την μοναδικη japan superbike της τελευταιας δεκαετιας κι ενα απο τα καλυτερα ever μηχανακια παραγωγης...σαφως και θα πεσει spam...

    το τραγικο ειναι οτι δεν το αντεχω λογω busa κι fmx ,αλλιως η αγγελια θα ειχε κλεισει σε ενα λεπτο...

    αν καποιος γουσταρει V2 και δεν αγορασει το συγκεκριμενο ειναι λιαν επιεικως ηλιθιος...

    καλοπουλητο αγορι μου...ευχομαι να το παρει καποιος γνωστος ,να το βλεπουμε να το χαιρομαστε...


    Να σηκώσω τις οικονομίες, να το πάρουμε μισό μισό

    Πραγματικά από εχθές που το είδα, σκέφτομαι τρόπους να βρω 10000...αλλά φευ...

    Να σε πω, θα έρθεις εδώ http://www.moto.gr/forums/showthread...threadid=80422 ????

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    μιλαμε για την μοναδικη japan superbike της τελευταιας δεκαετιας κι ενα απο τα καλυτερα ever μηχανακια παραγωγης...σαφως και θα πεσει spam...
    Ας πέσει και λίγο σπαμ γιατί δεν μπαίνουν κάθε μέρα τέτοιες υπέροχες μοτοσυκλέτες στις αγγελίες.
    Ενα dream bike και συλλεκτικό μόνο και μόνο γιατί τέτοια μοτοσυκλέτα ΔΕΝ πρόκειται να ξαναβγεί απ΄τους χονταίους. Εύχομαι να καταλήξει στα κατάλληλα χέρια.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  6. #6
    Destination is the trip Το avatar του/της Corvo
    Εγγραφή
    13/09/2008
    Μηνύματα
    1.299
    πω πω καλα ειναι κουκλι!

    εδω το spam ειναι αναγκαιο χαχαχα



    φιλε καλοπουλητο και μακαρι να πεσει στα σωστα χερια!
    You start with a bag full of luck and an empty bag of experience. The trick is to fill the bag of experience before you empty the bag of luck.

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TOLISTOLAROS
    Εγγραφή
    05/04/2008
    Μηνύματα
    1.386
    Καλοπούλητο φίλε αλλά...


    [zizanio]είσαι σίγουρος ότι δε θα το μετανιώσεις;;
    Ας κάθεται και ας κάνεις 5 βόλτες το χρόνο.To μηχανάκι απλά δεν υπάρχει...[/zizanio]

  8. #8
    Bρε δεν με χέζετε και κρατιέμαι από χτες να μην γράψω, ήδη έγραψα δηλαδή αλλά πρόλαβε ο Ντίμης για να παραμείνει η αγγελία καθαρή..

    Ήδη έχασα τον ύπνο μου, τα 10 (που προσωπικά πιστεύω ότι είναι λίγα για αυτό που βλέπω εδώ) αν ζοριζόμουν θα τα έβρισκα που ο κόσμος να χαλάσει κι ας έμπαινα εγώ στη φυλακή αντί για τον Αντώνη που παρεπιπτόντως, άνοιξε πριν λίγο καιρό εκείνο το θρεντ που θύμησε παλιούς καημούς..

    Μεγάλος έρωτας το VTR, ένα κόσμημα που κατάφερε να μαζέψει πάνω του στοιχεία και ομορφιά από μοτοσυκλετάρες Iαπωνίας και Ιταλίας μαζί.. ίσως επειδή δεν εμφανίζεται συχνά ο έρωτας να ξεχάστηκε για λίγο, ποτέ όμως το συναίσθημα όταν την είδα για πρώτη φορά. Κρίμα να μην έχω το χρήμα αλλά και τον πιο ουσιαστικό λόγο για να την αποκτήσω, τις συνθήκες και τα χέρια να τη χαρώ και να χαρεί κι αυτή μαζί μου όσο της αξίζει..

    Φίλε καλοπούλητο κι απο'δώ μιας και στο είπα και στο πμ, μακάρι να βρεθεί σύντομα αυτός που θα την εκτιμήσει ανάλογα..


  9. #9
    Παιδιά ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Όσο για το Spam, ελεύθερα, το απολαμβάνω και εγώ

    Ειλικρινά, λίγο το έχω να την αποσύρω την αγγελία... Bύρωνα και Rein Τhanks....
    ΚΩΣΤΗΣ

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από boussias
    Ειλικρινά, λίγο το έχω να την αποσύρω την αγγελία...
    Θα μπορούσαμε να κάνουμε ένα προξενιό.
    Μπορούμε να ανταλλάξουμε δικύλινδρα για λίγες μέρες (....όπως άλλοι ανταλλάσουν συζύγους ), για να δούμε πως θα βροντοχτυπάει η καρδούλα μας όταν βρεθεί η καλή μας σε ξένα χέρια.
    Αν αποσύρεις τη δικιά σου θα αποσύρω και τη δικιά μου για να μη χαλάσει το προξενιό.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  11. #11
    Κανόνισε βόλτα το Σαββάτο (πάμε Stork) για καφέ, να στην δώκω να την οδηγήσεις.
    Στο αρχικό P(t)ost έχω το τελέφωνο, call me όποτε θές.
    ΚΩΣΤΗΣ

  12. #12
    Εχεις πμ :rotflmao:
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  13. #13
    Να σας προσέχετε Το avatar του/της nktR
    Εγγραφή
    27/03/2004
    Μηνύματα
    1.894
    .....τι να σου πω τώρα με τη φωτιά που μας έχεις βάλει......
    δεν ξέρω τι να κάνω

    ρε Βύρωνα τι με διαόλισες πρωϊνιάτικα

    Είναι απίστευτο ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!!!!!!

    έχω τρελαθεί !!!!!! και μπερδευτεί !!!!!
    θέλω το RSV4 για πίστα αλλά και αυτό ΕΙΝΑΙΙΙΙΙΙ!!!!

    το σκέφτομαι....εάν είναι πιο γρήγορο σε θεμα γωμετρίας από το δικό μου (δηλ. στρίβει με τη σκέψη) ....χμμμμμ....

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
    το σκέφτομαι....εάν είναι πιο γρήγορο σε θεμα γωμετρίας από το δικό μου (δηλ. στρίβει με τη σκέψη) ....χμμμμμ....
    Αλλάζει κατεύθυνση όπως ένα πούπουλο νεοσσού στο πρωϊνό αεράκι.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Αλλάζει κατεύθυνση όπως ένα πούπουλο νεοσσού στο πρωϊνό αεράκι.
    Αχ ! Γαργαλίστηκα τώρα !



Σελίδα 1 από 12 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. suzuki TL vs Honda VTR vs Thunderace
    από fire στο forum Suzuki V2's
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2005, 15:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF