Σελίδα 3 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 119

Θέμα: Ισως αλλη μια ενδιαφερουσα ιστορια. Ισως ομως και κατι παραπανω...

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Βασικα και πανω απ ολα ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ σου!
    Στο θεμα ΚΟΚ οσο εξοργισμενος και να εισαι, ασ το γιατι ειναι οπως σου τα ειπαν παραπανω!
    Στο θεμα ΚΑΤ Γ@ΜΗΣΕ ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!
    Το ιδιο σκεφτομαι να κανω κι εγω που με αφησαν απο το Αργος να φυγω λεγοντας μου οτι δεν εχω ΤΙΠΟΤΑ και ΕΥΤΥΧΩΣ το εψαξα και πηγα με την ιδιωτικη μου και εγω στη ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ οπου πραγματικα δεν ηθελα να φυγω!!!
    Θα ειχα παθει καμμια συψεμια και θα χτυπαγα το κεφαλι μου!

    Από το ΙΚΑ πηρα τ @@δια μου! 450 ευρω ολα κι ολα σε νοσηλεια της ταξης των 15,000 χωρις καν να κανω χειρουργειο!

    Ρε να πανε να ψοφησουν τα μουνια που τα πληρωνουμε κιολας!!!

    Την ιδιωτικη ηθελα να την κοψω να πω την αμαρτια μου...τι την εχω, ελεγα?
    ΕΥΤΥΧΩΣ δεν το εκανα!
    Στην επομενη ανανεωση του συμβολαιου θα αυξησω και τις παροχες και...ας κοψω και το τσιγαρο για να την πληρωνω!!!

    Τεσπα...

    Κανε την υπομονη σου τωρα να αναρωσεις, κουραγιο αρκετο γιατι εχεις λιγο δρομο μπροστα σου και ολα θα φτιαξουν!

    Πολλα πολλα περαστικα και παλι και παντα ορθιος στο εξης!!!


  2. #32
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
    Περαστικά.. ευτυχώς γλίτωσες τα χειρότερα. Σιδερένιος και γρήγορα.

    +1 περαστικα κι απο μενα...

  3. #33
    Σαλταρισμενο μελος Το avatar του/της MILT1964
    Εγγραφή
    13/04/2009
    Μηνύματα
    55
    Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
    Φίλε μου εδώ θα τα χαλάσουμε...

    Αν τυχόν είχες εσύ προτεραιότητα και σε έπαιρνε αμπάριζα κανένας τώρα θα φώναζες για "τον φούστη που δεν σεβάστηκε την προτεραιότητά σου"... Θέλεις δεν θέλεις η κίνηση στον δρόμο έχει κάποιους κανόνες που όλοι είμαστε υποχρεωμένοι να τηρούμε... Ένας από αυτούς είναι και η εκ δεξιών προτεραιότητα... Μην το συνεχίζεις άλλο λοιπόν σε αυτήν την λογική γιατί απλά χάνεις το δίκιο σου και στα υπόλοιπα...
    Εδω οντως θα τα χαλασουμε. Μιλας με τον μοναδικο μαλακα που παραδεχεται το λαθος του και σπευδει να ζητησει συγνωμη. Καταλαβαινω ομως απολυτα αυτο που λες και συμφωνω.

    Να σου αναφερω απλα πως στο μακρυνο παρελθον ενα παληκαρι ηρθε κι επεσε επανω στο αυτοκινητο μου (με RD200 τοτε), φταιχτης συμφωνα με τον ΚΟΚ κλπ.
    Ηταν ομως ναυτης ο φουκαρας και την εποχη εκεινη απαγορευοταν το δικυκλο στο στρατευμενο νιατο.
    Κατι ενα μικρο κοψιματακι απο το γυαλι μεσα στο κρανος, κατι το ναυτοδικειο, δηλωσα πως εφταιγα εγω μολις γυρισαμε απο τις πρωτες βοηθειες κι ας μου ειχε κανει το αυτοκινητο μπουρδελο.

    Δεν θελει πολυ να παραδεχτεις οτι εσυ φταις σε ενα συμβαν που πηγαινες σαν τον μαλακα κι ας σου δινει τυπικατο δικιο ο ΚΟΚ.

    Παρ' ο,τι ο ραλλακιας περασε στεγνα, παρ' ο,τι δεν εκανε το παραμικρο για να αποφυγει το ατυχημα δεν στεκομαι στο ποιος ειχε αντικειμενκα η τυπικα το δικιο. Για να ειμαι ειλικρινης καταλογιζω τις ευθυνες σε εμενα.
    Αυτο που με ενοχλησε κι αν θελετε με πικρανε ειναι πως το πρωι που εγινε το συμβαν παραδεχτηκε το λαθος του, ειπαμε δυο αντρικες κουβεντες και συμφωνησαμε δυο παγματα, αλλα το βραδυ που ξαναμιλησαμε μου το επαιξε Κινεζος. Μεχρι που με απειλησε το αρχιδακι.

    Δεν ξερω αν λεω μαλακιες ρε παιδια αλλα Ελληνες ειμαστε. Αυτο που ξερω ειναι οτι εχουμε μπεσα, εγω με τις παρεες μου ετσι μεγαλωσα. Με λυπη διαπιστωνω ομως πως πολυς κοσμος πλεον σημερα δεν το εχει σε τιποτα να ξεπουλησει τα ελαχιστα ψηγματα αξιοπρεπειας που του απομενουν.

    Θα επρεπε να ντρεπεται ο ηλιθιος για το θρασος του στη θεα ενος πεσμενου ανθρωπου στην ασφαλτο.
    Νομιζω πως πανω απο ολα ειμαστε ανθρωποι και οχι καινιβαλοι.
    Περιμενει και παιδακι.
    Τι να πω, κριμα.
    Shit happens

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TOLISTOLAROS
    Εγγραφή
    05/04/2008
    Μηνύματα
    1.386
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MILT®
    Εδω οντως θα τα χαλασουμε. Μιλας με τον μοναδικο μαλακα που παραδεχεται το λαθος του και σπευδει να ζητησει συγνωμη. Καταλαβαινω ομως απολυτα αυτο που λες και συμφωνω.

    Να σου αναφερω απλα πως στο μακρυνο παρελθον ενα παληκαρι ηρθε κι επεσε επανω στο αυτοκινητο μου (με RD200 τοτε), φταιχτης συμφωνα με τον ΚΟΚ κλπ.
    Ηταν ομως ναυτης ο φουκαρας και την εποχη εκεινη απαγορευοταν το δικυκλο στο στρατευμενο νιατο.
    Κατι ενα μικρο κοψιματακι απο το γυαλι μεσα στο κρανος, κατι το ναυτοδικειο, δηλωσα πως εφταιγα εγω μολις γυρισαμε απο τις πρωτες βοηθειες κι ας μου ειχε κανει το αυτοκινητο μπουρδελο.

    Δεν θελει πολυ να παραδεχτεις οτι εσυ φταις σε ενα συμβαν που πηγαινες σαν τον μαλακα κι ας σου δινει τυπικατο δικιο ο ΚΟΚ.

    Παρ' ο,τι ο ραλλακιας περασε στεγνα, παρ' ο,τι δεν εκανε το παραμικρο για να αποφυγει το ατυχημα δεν στεκομαι στο ποιος ειχε αντικειμενκα η τυπικα το δικιο. Για να ειμαι ειλικρινης καταλογιζω τις ευθυνες σε εμενα.
    Αυτο που με ενοχλησε κι αν θελετε με πικρανε ειναι πως το πρωι που εγινε το συμβαν παραδεχτηκε το λαθος του, ειπαμε δυο αντρικες κουβεντες και συμφωνησαμε δυο παγματα, αλλα το βραδυ που ξαναμιλησαμε μου το επαιξε Κινεζος. Μεχρι που με απειλησε το αρχιδακι.

    Δεν ξερω αν λεω μαλακιες ρε παιδια αλλα Ελληνες ειμαστε. Αυτο που ξερω ειναι οτι εχουμε μπεσα, εγω με τις παρεες μου ετσι μεγαλωσα. Με λυπη διαπιστωνω ομως πως πολυς κοσμος πλεον σημερα δεν το εχει σε τιποτα να ξεπουλησει τα ελαχιστα ψηγματα αξιοπρεπειας που του απομενουν.

    Θα επρεπε να ντρεπεται ο ηλιθιος για το θρασος του στη θεα ενος πεσμενου ανθρωπου στην ασφαλτο.
    Νομιζω πως πανω απο ολα ειμαστε ανθρωποι και οχι καινιβαλοι.
    Περιμενει και παιδακι.
    Τι να πω, κριμα.
    Φίλε μη το σκέφτεσαι.Το ότι έκανες το καλό με το ναύτη και το έριξες στο γιαλό(μπράβο σου) δεν έχει καμμία μα καμμία σχέση με το 106...Τώρα το ότι δεν έχει πια μπέσα ο κόσμος...welcome to Greece...
    Αν θες εξήγησε στον τύπο ότι θα του φτιάξεις εσύ το αμάξι αρκεί να πει ότι φταίει αυτός(αν και τοβλέπω απίθανο...)
    Όταν λες σε απείλησε τί ακριβώς σου είπε;

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MILT®
    Εδω οντως θα τα χαλασουμε. Μιλας με τον μοναδικο μαλακα που παραδεχεται το λαθος του και σπευδει να ζητησει συγνωμη. Καταλαβαινω ομως απολυτα αυτο που λες και συμφωνω.

    Να σου αναφερω απλα πως στο μακρυνο παρελθον ενα παληκαρι ηρθε κι επεσε επανω στο αυτοκινητο μου (με RD200 τοτε), φταιχτης συμφωνα με τον ΚΟΚ κλπ.
    Ηταν ομως ναυτης ο φουκαρας και την εποχη εκεινη απαγορευοταν το δικυκλο στο στρατευμενο νιατο.
    Κατι ενα μικρο κοψιματακι απο το γυαλι μεσα στο κρανος, κατι το ναυτοδικειο, δηλωσα πως εφταιγα εγω μολις γυρισαμε απο τις πρωτες βοηθειες κι ας μου ειχε κανει το αυτοκινητο μπουρδελο.

    Δεν θελει πολυ να παραδεχτεις οτι εσυ φταις σε ενα συμβαν που πηγαινες σαν τον μαλακα κι ας σου δινει τυπικατο δικιο ο ΚΟΚ.

    Παρ' ο,τι ο ραλλακιας περασε στεγνα, παρ' ο,τι δεν εκανε το παραμικρο για να αποφυγει το ατυχημα δεν στεκομαι στο ποιος ειχε αντικειμενκα η τυπικα το δικιο. Για να ειμαι ειλικρινης καταλογιζω τις ευθυνες σε εμενα.
    Αυτο που με ενοχλησε κι αν θελετε με πικρανε ειναι πως το πρωι που εγινε το συμβαν παραδεχτηκε το λαθος του, ειπαμε δυο αντρικες κουβεντες και συμφωνησαμε δυο παγματα, αλλα το βραδυ που ξαναμιλησαμε μου το επαιξε Κινεζος. Μεχρι που με απειλησε το αρχιδακι.

    Δεν ξερω αν λεω μαλακιες ρε παιδια αλλα Ελληνες ειμαστε. Αυτο που ξερω ειναι οτι εχουμε μπεσα, εγω με τις παρεες μου ετσι μεγαλωσα. Με λυπη διαπιστωνω ομως πως πολυς κοσμος πλεον σημερα δεν το εχει σε τιποτα να ξεπουλησει τα ελαχιστα ψηγματα αξιοπρεπειας που του απομενουν.

    Θα επρεπε να ντρεπεται ο ηλιθιος για το θρασος του στη θεα ενος πεσμενου ανθρωπου στην ασφαλτο.
    Νομιζω πως πανω απο ολα ειμαστε ανθρωποι και οχι καινιβαλοι.
    Περιμενει και παιδακι.
    Τι να πω, κριμα.

    ετσι οπως το θετεις δεν εχεις αδικο ρε φιλε, τουλαχιστον προσωπικα ναι, συμφωνω με την αποψη σου!

    ΝΟΜΙΚΑ ομως, που θα ειναι και η αποφαση (λεμε τωρα) του δικαστηριου, εισαι λαθος!

    Αφου το καταλαβαινεις και μονος σου!


  6. #36
    Σαλταρισμενο μελος Το avatar του/της MILT1964
    Εγγραφή
    13/04/2009
    Μηνύματα
    55
    Βασικα το τυπικο λεει συνυπαιτιοτητα μιας και ειχα σχεδον βγει απο την διασταυρωση και ειμαι χτυπημενος πισω δεξια.

    Μπουνιες μου εταξε ο βλακας αλλα δεν θα μπω καν στον κοπο να εξηγησω ποιος εχει τον αλλον.

    Αυτο που ακομη δεν γνωριζει ειναι το πως εχει διαμορφωθει η κατασταση της υγειας μου και πως το θεμα ειναι πλεον ποινικο μιας και προκαλεσε σωματικες βλαβες οδηγωντας χωρις διπλωμα.

    Ειλικρινα κραταω τη δικηγορο με τα δοντια, οπως και καποιες υψηλες της διασυνδεσεις στην αρμοδια τροχαια και στη ΓΑΔΑ μιας και το εχει παρει προσωπικα.
    Τον λυπαμαι τον μαλακα γιατι φτωχαδακι ειναι αγραματο, παιδι του μεροκαματου.

    Απο την αλλη ομως φερθηκε απολυτως πουστικα, τωρα που μιλαμε θα ηταν ηδη αργα για μενα, ενω αυτος δεν πηρε καν τηλεφωνο να δει τι κανω. Με το ζορι τον βρηκα. Καποιος που εχει δικιο δεν κρυβεται.

    Διλλημα.
    Shit happens

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MILT®
    Βασικα το τυπικο λεει συνυπαιτιοτητα μιας και ειχα σχεδον βγει απο την διασταυρωση και ειμαι χτυπημενος πισω δεξια.

    Μπουνιες μου εταξε ο βλακας αλλα δεν θα μπω καν στον κοπο να εξηγησω ποιος εχει τον αλλον.

    Αυτο που ακομη δεν γνωριζει ειναι το πως εχει διαμορφωθει η κατασταση της υγειας μου και πως το θεμα ειναι πλεον ποινικο μιας και προκαλεσε σωματικες βλαβες οδηγωντας χωρις διπλωμα.

    Ειλικρινα κραταω τη δικηγορο με τα δοντια, οπως και καποιες υψηλες της διασυνδεσεις στην αρμοδια τροχαια και στη ΓΑΔΑ μιας και το εχει παρει προσωπικα.
    Τον λυπαμαι τον μαλακα γιατι φτωχαδακι ειναι αγραματο, παιδι του μεροκαματου.

    Απο την αλλη ομως φερθηκε απολυτως πουστικα, τωρα που μιλαμε θα ηταν ηδη αργα για μενα, ενω αυτος δεν πηρε καν τηλεφωνο να δει τι κανω. Με το ζορι τον βρηκα. Καποιος που εχει δικιο δεν κρυβεται.

    Διλλημα.

    ΝΑ ΜΗ ΤΟΝ ΛΥΠΑΣΑΙ ετσι οπως φερθηκε!!!

    Εγω μια φορα λυπηθηκα ενα τσογλανο που ετυχε ενα σκηνικο (ασχετο με τρακαρισμα) γιατι μου ηρθε κλαμενος στο δικαστηριο, και μετανοιωσα την ωρα και τη στιγμη που τον αφησα και απεσυρα τη μυνηση!

    Μπουνιες ε? Μαλιστα!

    Ρε πες του με το νομο να παει να γαμηθει! Σκιστον με το κωλοδιπλωμα!!!

    Αι σιχτιρ, φουντωσα!

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MILT®
    Βασικα το τυπικο λεει συνυπαιτιοτητα μιας και ειχα σχεδον βγει απο την διασταυρωση και ειμαι χτυπημενος πισω δεξια.

    Μπουνιες μου εταξε ο βλακας αλλα δεν θα μπω καν στον κοπο να εξηγησω ποιος εχει τον αλλον.

    Αυτο που ακομη δεν γνωριζει ειναι το πως εχει διαμορφωθει η κατασταση της υγειας μου και πως το θεμα ειναι πλεον ποινικο μιας και προκαλεσε σωματικες βλαβες οδηγωντας χωρις διπλωμα.

    Ειλικρινα κραταω τη δικηγορο με τα δοντια, οπως και καποιες υψηλες της διασυνδεσεις στην αρμοδια τροχαια και στη ΓΑΔΑ μιας και το εχει παρει προσωπικα.
    Τον λυπαμαι τον μαλακα γιατι φτωχαδακι ειναι αγραματο, παιδι του μεροκαματου.

    Απο την αλλη ομως φερθηκε απολυτως πουστικα, τωρα που μιλαμε θα ηταν ηδη αργα για μενα, ενω αυτος δεν πηρε καν τηλεφωνο να δει τι κανω. Με το ζορι τον βρηκα. Καποιος που εχει δικιο δεν κρυβεται.

    Διλλημα.


    και μονο το γεγονος οτι δεν ενδιαφερθηκε για σενα (ασχετα για το ποιος εφταιγε), τον κατατασει στους υπανθρωπους

    και εγω θα σου ελεγα να ΜΗΝ του χαριστεις.
    στην τελικη λεφτα θα πληρωσει δεν θα χασει και την ζωη του ή τα ποδια του οπως πηγες να παθεις εσυ.


    ας του γινει ενα καλο μαθημα για να μην ξανακανει κατι παρομοιο και να το πει και σε 5-10 δικους του ανθρωπους για να παραδειγματιστουν και αλλοι...

  9. #39
    Ρε αδερφέ, τι λες τώρα?

    Πω πω ρε πστμ...

    Κι εγώ τράβηξα τα ίδια, σε πιο ήπια μορφή.

    Ένας επαγγελματίας δολοφόνος ετών 59 έστριψε ξαφνικά μπροστά μου χωρίς να με δει, με χτύπησε αριστερά και με έριξε πάνω σε παρκαρισμένο δεξιά μου.

    Φορούσα πλήρη εξοπλισμό και μπότες, αλλά δεν γλύτωσα το σπάσιμο του δεξιού αστραγάλου.

    Με φόρτωσε το ασθενοφόρο, ευγενικά και όμορφα, και με πήγαν στον Ευαγγελισμό, όπου οι γιατροί διαπίστωσαν απλό διάστρεμα, με έδιωξαν με μιά εβδομάδα άδεια. Εγώ έλυωνα στον πόνο...

    Παρασκευή βράδυ έγινε το ατύχημα, πάω τη Δευτέρα στο ΙΚΑ να θεωρήσω την άδεια, με βλέπει ο γιατρός, ακτινογραφία καπάκι, σπάσιμο δεξιού σφυρού... ενάμιση μήνα γύψο... ακόμα δεν μπορώ να περπατήσω καλά... να οδηγήσω... μου λέει ο γιατρός... αν δεν ερχόσουν τώρα, θα κόλλαγε στραβά το κόκκαλο και θα έπρεπε να το ξανασπάσουμε για να κολλήσει καλά...

    Αν δεν είχα τα τραβήγματα με τον τρίσπουστα που με τσάκισε, θα τράβαγα και μιά μύνηση στο κWλο-νοσοκομείο που με ξεφορτώθηκε με "απλό διάστρεμμα"...

    Ευτυχώς όλα πήγαν καλά φίλε μου !!! Αυτό μετράει !!!

    Μην λυπηθείς κανέναν. Κυνήγησέ τους μπας και τη γλυτώσει κανάς άλλος συνάδελφος...

    Περαστικά και η τελευταία φορά να είναι αυτή.
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  10. #40
    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
    [B]
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  11. #41
    πυρηνικος υδραυλικος
    Εγγραφή
    24/04/2009
    Μηνύματα
    6
    περαστικα και παντα ορθιος....

  12. #42
    Το ρεμάλι της Φ.Νέγρη Το avatar του/της LsKostas
    Εγγραφή
    17/02/2007
    Μηνύματα
    446
    Περαστικα σου ευχομαι ...και εχεις πολυ μεγαλο δικιο για τις ασφαλειες.

    Ταχεια αναρρωση
    Τα λογια πρεπει να ακολουθουνται απο πραξεις.Αλλιως...τουφες :-)

    "ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΩ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΚΗΘΩ"

  13. #43
    περαστικά και ήρεμα
    το να κυνηγάς, όταν τυπικά φταις, είναι δίκοπο μαχαίρι.

    Αν θέλεις να πάρεις εκδίκηση απο τον τύπο για την μαλακία την πουστιά του και τον τρόπο του ΟΚ!

    Αν η δικηγόρος δεν σου ζητάει λεφτά, ας την να κάνει οτι θέλει και πες της να μοιραστείτε το όποιο ποσό κερδίσεις.

    Αν θελει σταμάτα, γιατί εσύ θα τραβιέσαι και αυτή θα κερδίζει.

    Μην Αποφασίζεις για το συμφέρoν σου εν βρασμό!!
    παλιά κινέζικη παροιμία του taisan

  14. #44
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    και μονο το γεγονος οτι δεν ενδιαφερθηκε για σενα (ασχετα για το ποιος εφταιγε), τον κατατασει στους υπανθρωπους

    και εγω θα σου ελεγα να ΜΗΝ του χαριστεις.
    στην τελικη λεφτα θα πληρωσει δεν θα χασει και την ζωη του ή τα ποδια του οπως πηγες να παθεις εσυ.


    ας του γινει ενα καλο μαθημα για να μην ξανακανει κατι παρομοιο και να το πει και σε 5-10 δικους του ανθρωπους για να παραδειγματιστουν και αλλοι...
    +1000

    περαστικα ρε φιλε !
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #45
    Tricolore member Το avatar του/της alexxxcbr
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    1.203
    Περαστικά φίλε και ταχεία ανάρρωση.

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μια μικρη ιστορια γκαντεμιας και απο εμενα!
    από roulis67 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2012, 20:19
  2. Δάσκαλος και μαθητής..μια προσωπική ιστορία...
    από Gandalf dr685sm στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 04/10/2010, 18:17
  3. Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2009, 11:04
  4. Άλλη μία θλιβερή ιστορία...
    από villy στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2006, 18:04
  5. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2004, 14:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF