Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 40

Θέμα: Και συμφωνα με τη παραδοση ...η εκδρομη ...

  1. #1
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039

    Και συμφωνα με τη παραδοση ...η εκδρομη ...

    Οι 300 του λεωνιδα..(οχι του αφρο!).
    Σηκωνομαι πρωι και λεω ας παω να πιω το καφεδακι μου λιγο νωρις στα mcdonnalds να ανοιξει και ο ματις....!
    Φυσικα και περιμενα οτι ο χρηστος θα ηταν εκει...(οπως και ηταν απο τα χαραματα σχεδον!!) με το κυπελακι στα χερια.
    Μπαινω μεσα στα mcdonnalds και λεω στο τυπο:
    -ενα φρεντο (ξυνιζει μουτρα)
    -τι λεει δεν εχει;
    -οχι μου λεει απλα πρωι και δεν εχω προθερμανθει κια κατι τετοια
    -χαχα οτι ειναι να κανεις καντο τωρα γιατι ερχονται 70 μηχανες και 100 ατομα!!!
    παιδια κιτρινησε και μου λεει ....
    ωχ προλαβαινω να φυγω!!!
    Τελικα το πληθος μαζευτηκε σιγουρα ημασταν πανω απο 70 οταν ξεκινησαμε για χαλκιδα με κλου της ημερας το goldwing 1500 turbo...αιντε γεια!!! φωτο του οποιου θα δειτε στο αντιστοιχο τοπικ φωτο.
    Χαχαχα και κατι αστειο:
    Ερχεται η Κα του αφρο και μου λεει:
    Για σου σταθη ειμαι η κονι του αφρο
    εγω ο κωφαλαλος:ποιος η κορη του αφρο;

    Ξεκιναμε λοιπον και χαλαρα μεχρι τη γεφυρα για τον καταμερισμο.Στο δρομο χαλαρα αλλα ενας τραβηξε τελικα για λαμια!!!!
    Φτανουμε και χωριζομαστε σε γκρουπακια με τους επικεφαλης που ολοι ξερετε πλεον
    Εκκινηση του πρωτου γκρουπ τα μικρα (125-250) με κλου τον επικεφαλη που ειχε ερθει με το sh και την καταβρηκε κιολας!!!! και συμμετοχη που αξιζει δαφνες τον devils animal με τη vespa και δικαβαλλη και μπιντονακι 5 λιτρο πισω για ανεφοδιασμο οπου λαχει!Και οι 5 ηταν υπεροχοι αυτου του γκρουπ
    Μετα εφυγαν τα Ζ με αρχηγο τον idi πολυ καλος ο γιωργος αθορυβος αλλα αποτελέσματικος και το γκρουπ πειθαρχειμενο!!!Μπραβο γιωργακη
    Μετα φευγω εγω με τα μεγαλα SS πρεπει να μασταν καμια 20αρια αφου εβλεπα απο το καθρεπτη το φιδι να πηγαινει
    Μετα ο περικλεας ο οποιος και λογω ογκου (2 μετρα παλικαρι) αλλα και οτι ειναι σωστος οδηγικα εφερε εις περας την αποστολη που του ανατεθει και ας μην ηξερε την διαδρομη...job well done periklis
    Μετα ηταν ο χρηστος (crs-k) ο οποιος ως γνωστος ταξιδευτης που εχει καταπιει χαρτες και gps (ξερετε οτι το τελευταιο gps δεν του χαλασε αλλα το καταπιε,αλλα μετα ανακαλυψε οτι δεν το καλυπτει η εγγυηση!!)...νομιζω δεν χρειαζονται λογια
    και τελευταιος ο σταυρακος ο οποιος εβγαλε τυη διαδρομη στο ορθιο και για να παρακολουθει τους πισω αλλα και ρε παιδια...που να κατσει στη σελα του ΚΤΜ...αυτο ειναι τιμωρια!
    Στην αναβαση του δικου μου γκρουπ κραταγαμε ενα ρυθμο ασφαλειας στη φαβταστικη διαδρομη του Αι γιαννη του ρωσου αν και τα τελευταια χρονια γλυστραει πλεον (ο scbr το διαπιστωσε).Το κλου της εκδρομης η βεσπα η οποια ανεβαινε κοφτες το βουνο και σβελτα.
    τελικα φτασαμε στον αλεξιου οπου οι λουκουμαδες ειχαν τη τιμητικη τους.
    Κοσμος και Λαος και οι λουκουμαδες σωθηκαν!
    Εκκινηση για τους καταρακτες οπου το γκρουπαρισμα λιγο πιο δυσκολα αλλα το καταφεραμε και φτασαμε στο σημειο.Νταλα μεσημερι και οι φορμες ειναι ολιγον τι αφορητες λογω ζεστης αλλα το σημειο ειναι φανταστικο μες τα ελατα-πευκα κλπ.
    Αρκετοι κατεβηκαν στους καταρακτες και αλλοι ηταν ξαπλωμενοι στη σκια...και να σου και το τελευταιο γκρουπ που ηρθε αναποδα!
    Καταβαση και ειμαι πισω απο nikoskkk και φιλο του μαλλον με ΤΑ και ξαφνικα μεσα στο καλαμουδι λουζομαστε απο ενα τεραστιο συννεφο λαδιων...το ΤΑ ειχε παραδωσει πνευμα...μου θυμισε formula1 η κατασταση...και εκει που ειχαμε σκυψει στο προβλημα ερχεται ο κατανας και μας λεει το δυσαρεστο ...ενα παλαηκαρι ειχε πεσει πιο πανω.
    Ο χρηστος ανελαβε να κατεβασει την ομαδα στη λιμνη και εγω γυρισα πισω να δω τη συμβαινει.Φτανοντας ειδα το κοσμο και πηγα στο σημειο οπου ειχε πεσει ο διονυσης (φιλος του fire) ,βασικα και θελω να ευχαριστησω τους theod και Ται που με τη πολυτιμη εμπειρια τους βοηθησαν το παιδι φτιαχνωντας επι τοπου αυτοσχεδιο ναρθηκα και επισης τους υπολοιπους που ηταν στα τηλεφωνα (tdaf,και ενα παληκαρι δυστυχως δεν θυμαμαι ονομα!) που κανονιζαν για τη μεταφορα μοτοσυκλεττας.Με τα πολλα ηρθε το ασθενοφορο και πηρε το διονυση.Οι υπολοιποι σταλθηκαν στη ταβερνα και εμεινα εγω με τον tdaf να περιμενουμε την οδικη(ευχαριστω τον tdaf για την πολυτιμη παρεα ,παρολο που ο γιος του γιορταζε εκατσε εκει!!).Ο τζιμακος προθυμοποιηθηκε να ερθει να μας σκαντζαρει αλλα μπερδευτηκε σε μια στροφη και πηγα σε αλλο προορισμο...δεν πειραζει τζιμακο η προσπαθεια μετραει παντα!Τελικα μας αλλαξαν οι δυο χρηστοι (free kai crsk) και ετσι κατεβηκαμε και εμεις στη λιμνη.Αλλα η ωρα περασμενη πλεον και ετσι φυγαμε κατευθειαν για χαλκιδα με το τελευταιο γκρουπ.
    Η διαδρομη πλεον για εμενα ηταν ελευθερη τελειως και ετσι την απολαυσα αφου εβαλα κεφαλι κατω και πηγαινα αεροπορια...δεν ειχα κανενα να προσεχω οποτε απαιξα και εγω λιγο αφου τα λαστιχα ηταν σε απιστευτη προθυμια το ιδιο και η διαδρομη.Τελος κατα τις 8 σταματησαμε για καφε και εγω για πολλα νερα αφου ημουν πλεον σκασμενος για νερο και τσιγαρο.
    Η επιστροφη στην αθηνα δεν ειχε κανενα απροοπτο μονο λιγη κινηση
    Το τελος μια βολτας με 70-80 μηχανες και αναμεικτα συναισθηματα.

    Αυτα

  2. #2
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082

    Re: Και συμφωνα με τη παραδοση ...η εκδρομη ...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    ...ο γιωργος αθορυβος...

    ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    ΧΑ
    ΧΑ
    ΧΑ
    Χ
    ΑΧ
    ΑΧ

    ΧΑ
    ΑΧ
    ΧΑ
    Χ
    Α

    ΧΑ
    Χ
    Α
    ΧΑ
    Χ


    μπα σε καλο σου

  3. #3
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818

    Re: Και συμφωνα με τη παραδοση ...η εκδρομη ...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    .............

    Η διαδρομη πλεον για εμενα ηταν ελευθερη τελειως και ετσι την απολαυσα αφου εβαλα κεφαλι κατω και πηγαινα αεροπορια...δεν ειχα κανενα να προσεχω οποτε απαιξα και εγω λιγο αφου τα λαστιχα ηταν σε απιστευτη προθυμια το ιδιο και η διαδρομη
    ..........

    Ανάμεικτα συναισθήματα όντως....

    Απλά να πω ότι με τα καινούργια λάστιχα ο Στάθης ξαναγεννήθηκε και ήταν η πρώτη φορά που το VFR πήγε τόσο γρήγορα σε τέτοιο δρόμο - αν και είχε κατα σημεία λίγη κίνηση...

    Πάντως και το cbr δεν πήγε πίσω αφού είχε 4 μήνες να κάνει τέτοια διαδρομή με αυτόν τον ρυθμό

    Ωραίο κλείσιμο σε μία περίεργη μέρα

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #4
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    kala fevga....

    to en logo goldwind


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	goldwind.jpg 
Προβολές:	368 
Μέγεθος:	85,1 KB 
ID:	12128
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  5. #5
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    ke ali mia..

    ego i8ela na do pios odigouse afto to teras
    na tou metriso ta xeria na do an ine makritera apo ta dika mas...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	goldwind kontino.jpg 
Προβολές:	339 
Μέγεθος:	59,3 KB 
ID:	12129
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  6. #6
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    sta8i me afta pou grafis na er8is na mou ka8arisis tin o8oni apo tous kafedes

    ke itan ke elinikos


    akou i kori tou afro



    vale mia iposimiosi prota min mas skotosis proiniatika

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  7. #7
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    ke o kataraktis....

    ti foveros!!!:hypnotize
    o niagaras mprosta tou tsisakia morou pediou...

    ena kipelo to gemizes pantos


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kataraktis 2.jpg 
Προβολές:	317 
Μέγεθος:	88,9 KB 
ID:	12130
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Λίγα λόγια και από εμένα…
    Λίγο-πολύ όπως το περίμενα. Φτάνοντας στο σημείο συγκέντρωσης αν και λίγο πιο νωρίς βλέπω ένα ήδη τεράστιο πλήθος μηχανών να περιμένει και με πιάνει σύγκρυο. Πως ρε γαμώτο θα οργανωθούμε τόσα άτομα ?

    Τελικά η καλή θέληση και το κέφι υπερίσχυσε και με την αναπόφευκτη καθυστέρηση ξεκινάμε όλοι μαζί για το επόμενο ραντεβού στο πάρκινγκ της Υψηλής γέφυρας. Πολύς λαός με διάφορα και ανομοιόμορφα μηχανάκια… Οι άνθρωποι των διοδίων πρέπει να έπαθαν πλάκα αλλά μάλλον τους άξιζε μιας και αυξήσανε τα διόδια !
    Συνοδεύοντας έναν φίλο με ένα KLE500 έβγαλα την Εθνική με πιο αργό ρυθμό από ότι γούσταρα αλλά δεν με χάλασε κιόλας.
    Το κλού της υπόθεσης ένα παλικάρι με βέσπα και μάλιστα δικάβαλλος !!! - το δεμένο μπιτόνι με το βενζινόλαδο ήταν όλα τα λεφτά - δυστυχώς δεν πρόλαβα να το βγάλω φωτογραφία, καθώς και ένα αυτόματο σκούτερ που από ότι έμαθα ο ιδιοκτήτης του είναι και κάτοχος ΧΧ, αλλά προτίμησε το σκούτερ για την εκδρομή…Αν είναι αλήθεια να του δώσω το τηλέφωνο ενός φίλου ψυχολόγου…

    Εκεί στην γέφυρα μετά την άφιξη όλων και τις απαραίτητες φωτογραφίες (δύσκολο να βρείς τρόπο να αποθανατίσεις όλο αυτό το πλήθος σε μια φωτογραφία !) αρχίζουν να σχηματίζονται τα γκρουπάκια . Η τύχη με φέρνει στο γκρουπ του (εορταζόμενου) Περικλή μαζί με κάποιους συνάδελφους με FAZER , κάποια μεγάλα ον-οφφ, κλπ .

    Ο ρυθμός απλά σβέλτος, οι οδηγοί σχεδόν πειθαρχημένοι, η μέρα θαυμάσια, ο δρόμος παραδόξως δεν είχε φοβερή κίνηση και χωρίς απρόοπτα φτάνουμε στο Προκόπι όπου έγινε η αναγκαία στάση για καφέ, μπύρα, λουκουμάδες, σπληνάντερο !!! από όλα είχε ο μπαξές… Οι γνωστές μηχανόβιες μαλακίες του τύπου σε πάτησα, έφαγες σκόνη, παλιοκότα κλπ στα πηγαδάκια και μετά καμιά ώρα ξεκινάμε για τους καταρράκτες με το γκρούπ μας να ξεκινά πρώτο. Όχι ακριβώς πρώτο για την ακρίβεια μιας και κάποια μικρά είχαν ξεκινήσει νωρίτερα.
    Λίγο πιο γρήγορα σε αυτό το κομμάτι, και στις στροφές πετυχαίνω την γνωστή βέσπα να ανεβαίνει τάπα το βουνό και μάλιστα στα στροφιλίκια να δίνει ρεσιτάλ…Άξιος !!!

    Γρήγορα φτάνουμε στον καταρράκτη , βγαίνουν τα μπουφάν και οι πιο ξεκούραστοι κατεβαίνουν για τις σχετικές φωτογραφίες. Εκεί κανονικά ο Στάθης έπρεπε να δώσει την εντολή στα κορίτσια του φόρουμ να βουτήξουν στο νερό με τα μπικίνια τους αλλά βαρέθηκε να κατέβει κάτω και έτσι χάσαμε την ευκαιρία για οφθαλμόλουτρο…. Επιφυλασσόμαστε για την επόμενη φορά…

    Η πείνα αρχίζει να γίνεται αισθητή και χωρίς γκρούπ πια ξεκινάμε την κατηφόρα για τις Ροβιές μέσα σε ένα καταπράσινο και πανέμορφο τοπίο. Δυστυχώς εκεί παραφύλαγε η ατυχία. Ο Διονύσης με το Φείζερ σε ένα κατηφορικό εσάκι βρίσκει λακκούβα με χώματα, μάλλον πατάει φρένο και μπλοκαριστός βγαίνει άτσαλα στο χαντάκι, με το Φείζερ να φέρνει τούμπα μιας και η μούρη του βρέθηκε να δείχνει στην αντίθετη κατεύθυνση. Πλησιάζω και με το που πιάνω το πόδι του στα χέρια μου καταλαβαίνω ότι έχει γίνει χοντρή ζημιά. Βγάζοντας με προσοχή το παπούτσι δυστυχώς επιβεβαιώθηκα. Καραμπινάτο και ολικό εξάρθρημα της ποδοκνημικής που σημαίνει ότι κατά 90% θα συνοδεύεται και από κατάγματα και των 2 σφυρών, που σημαίνει χειρουργείο, βίδες κλπ…Όχι ρε πούστη μου…Και όλα ήταν τόσο όμορφα…
    Με την βοήθεια των παιδιών φτιάχνεται ένας πρόχειρος νάρθηκας, τοποθετούμε το πόδι ψηλά για να μειώσουμε το πρήξιμο και δεν μένει τίποτε άλλο να κάνουμε παρά να περιμένουμε το ασθενοφόρο και την οδική βοήθεια… Δυστυχώς η φάση έγινε αρκετά μακριά από την Χαλκίδα σε έναν μικρό δασικό δρόμο και εκ των πραγμάτων το ασθενοφόρο δεν θα μπορούσε να έρθει γρήγορα. Δεν μπορούσε να γίνει αλλιώς. Ο κόσμος φεύγει για Λίμνη και μερικοί περιμένουμε το ασθενοφόρο. Κάποια στιγμή ήρθε και έμεινε τελικά μόνο ο Στάθης με ένα παλικάρι να περιμένουν την οδική βοήθεια μιας και το Φείζερ είχε τα χάλια του και ήταν αδύνατο να οδηγηθεί…

    Όπως το είδα εγώ, αν ο Διονύσης φορούσε μια καλή μοτοσυκλετιστική μπότα το πιθανότερο ήταν να σηκωνόταν απλά σκονισμένος και τώρα να έκλαιγε μόνο για τα πλαστικά του Φείζερ… ΔΙΔΑΓΜΑ…ο εξοπλισμός σώζει…
    Με το κέφι κατεστραμμένο και την ψυχολογία στο ναδίρ, αφήνουμε τον Στάθη και τον φίλο (σόρρυ δεν θυμάμαι το όνομα) και 3 μηχανές ξεκινάμε να συναντήσουμε τους υπόλοιπους στην Λίμνη – στον δρόμο προσπερνάμε το ασθενοφόρο με τον Διονύση…

    Φθάνοντας οι περισσότεροι είχαν ήδη φάει, και βιαστικά παραγγέλνουμε και εμείς έτσι ίσα-ίσα για να πούμε ότι βάλαμε κάτι στο στόμα. Ήταν όμως ήδη αργά και οι πρώτοι είχαν αρχίσει να φεύγουν – ήταν και ο αγώνας βλέπετε. Μια μικρή ποδαράτη βολτούλα για την χώνεψη και συναντάω τον Στάθη που μόλις έφτανε από το σημείο της τούμπας. Οι περισσότεροι είχαν ήδη φύγει και τελικά χωρίς χρονοτριβή τελευταίο γκρούπ ξεκινάμε και εμείς. Στάση για βενζίνη και μετράω ίσως την χαμηλότερη κατανάλωση που έχω δει στο Φέιζερ . Μόνο 5,1 λίτρα/100χλμ ενδεικτικό των χαλαρών ρυθμών και της αυτοσυγκράτησης. Μη θέλοντας να αφήσω μόνο τον φίλο μου με το KLE, δεν ακολουθώ τον ρυθμό των γρήγορων και γυρίζουμε παρέα με το KLE500 και ένα δικάβαλλο ΕR-500. Σε κάποια σημεία μόνο πλακώθηκα σε έναν γρήγορο ρυθμό έτσι για την τιμή των όπλων…

    Παρόλα αυτά φθάσαμε σχεδόν ταυτόχρονα στην Χαλκίδα για τον τελευταίο καφέ της ημέρας και για λίγη ξεκούραση. Εκεί ανακαλύπτω ότι έχω πάρει μαζί μου μόνο γυαλιά ηλίου-μυωπίας αφού δεν περίμενα ότι θα καθυστερήσουμε τόσο ώστε να με πιάσει το βράδυ… Όχι ρε γαμώτο πάλι μισότυφλος θα είμαι (την έχω ξαναπάθει έτσι...). Ευτυχώς που τα φώτα του Φειζερ μετά την μετατροπή και την αλλαγή των λαμπών είναι φανταστικά….Πολύ κίνηση στην Εθνική αλλά κανένα πρόβλημα και ίσα που πρόλαβα το γκολ του Παναθηναϊκού…

    Σπίτι λοιπόν κουρασμένος αλλά ευχαριστημένος και έτοιμος για την επόμενη . Χωρίς δυσάρεστα όμως ελπίζω…

    Φωτό στο αντίστοιχο πόστ.

  9. #9
    κατι για τον Περι......

    τελικα δεν μας ειπες,
    ωραιο χωριο τα Ψαχνα?

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα
    :rotflmao: :rotflmao:


    Όταν η πόλη κοιμάται.......

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
    κατι για τον Περι......

    τελικα δεν μας ειπες,
    ωραιο χωριο τα Ψαχνα?

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα
    :rotflmao: :rotflmao:



    Μην τον πειράζεις ρε...Καλά τα πήγε...
    Νέος είναι - μαθαίνει. Για μια διασταύρωση θα τα χαλάσουμε τώρα...

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
    κατι για τον Περι......

    τελικα δεν μας ειπες,
    ωραιο χωριο τα Ψαχνα?

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα
    :rotflmao: :rotflmao:



    Δεν ήταν ο μόνος που μπερδεύτηκε!!
    Ρωτήστε γκρουπ ΚαΤαΝα!!!!

  12. #12
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    katanas o arxigos me ton sintrofo kapeo
    ta atoma!!!!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	katanas kapeos.jpg 
Προβολές:	283 
Μέγεθος:	68,0 KB 
ID:	12133
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  13. #13
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    o arxigos meta apo kopiastiki doulia
    ti na apolamvani arage
    o kataraktis ine apo tin ali plevra
    stin kosmara tou 8a ine...

    oreos!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	katanas 2.jpg 
Προβολές:	275 
Μέγεθος:	84,2 KB 
ID:	12134
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  14. #14
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    ke to kouiz tis imeras
    vrite ton crs stin foto
    o an8ropos topio ine na to exis mesa sou..



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	crs k.jpg 
Προβολές:	270 
Μέγεθος:	94,7 KB 
ID:	12135
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  15. #15
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    ke ena fade out me katarakti pali

    ke sory pedia ego fotografizo rock ke endiaferontes an8ropous
    mono

    ime varemenos ti na kano exo dokimasi ta panta
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    an ekseresis ta orea tis ekdromis....

    kala itane:rotflmao: :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kataraktis 1.jpg 
Προβολές:	265 
Μέγεθος:	79,2 KB 
ID:	12136
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Και τωρα τι κανω με τη λασπη?
    από urban στο forum Χωμάτινο τερέν
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 27/01/2011, 12:34
  2. honda και yamaha με άξονα
    από cityfly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2004, 23:57
  3. Τώρα και αεροπλάνο από τη Honda!
    από skor-billys στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/01/2004, 19:29
  4. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2004, 16:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF