Γεια χαρά ,
έχω και γω μια ερώτηση σαν ασχετάκος που είμαι, μιας και μέχρι τώρα αγόραζα μετρητής το οτιδήποτε, με την χρηματοδότηση για αγορά κάποιας μηχανής τι παίζει? Βασικά πριν απο κάμποσο καιρό μου κλέψαν την μηχανή μου, στάμπαρα κάποια μοντέλα αρχικά μιας και δεν γουστάρω να μην έχω κάτι να κινούμε μετά με ξελόγιασαν άλλα πιο ακριβά μιας και δε γούσταρα να μην έχω και την εμφάνιση καποιου ακριβότερου πιο διαστημικού μοντέλου και μετα ακόμα πιο ακριβά μιας και δε γουστάρω να μη συνδιαζω όλα τα προηγούμενα με την ροπή και την ταχύτητα γενικα χε χε. (ξερετε πως πάει το θέμα :Ρ ) αλλά ντάξ είμαι και γω απο τους τύπους της γεννίας των 700 Ε (+ενοικιο χεχε ) οπότε και το σκέφτομαι το πράγμα αλλιώς πλέον. Απο εσάς ζητάω σε όσους έχουν κάνει αυτή την κίνηση (αγορα με χρηματοδοτηση) αν είναι εύκολο να μεταδώσουν θετικές η αρνητικές εμπειρίες και σε τι range τιμών αξίζει να γινει έτσι? συμφέρει σε μικρότερης αξίας αγορά η σε μεγαλύτερες (απο την αποψη επιπρόσθετων επιβαρίνσεων κετς ) . Κατι άλλο, υπάρχουν δεσμέυσεις και χρεώσεις που υπάρχει περίπτωση να μην ενημερώσουν η να μην επιμήνουν στην επισήμανση τους ωστέ να μην ληφθούν και τόσο υπ οψην του αγοραστή ? ΄και τελευταίο - Ποιες είναι οι προυποθέσεις ? τι δικαιολογιτικά πρέπει να έχεις ?