Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 31

Θέμα: Miza Se Ttr600

  1. #1
    ογκωδες μελος Το avatar του/της ftsmf
    Εγγραφή
    23/11/2008
    Μηνύματα
    398

    Miza Se Ttr600

    ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.. ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟΡΙΑ.. ΠΗΡΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΝΑ ΤΤΡ600 ΤΟΥ 2003 ΜΑΝΙΒΕΛΑ ΜΟΝΟ.. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΑΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΜΙΖΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ??? ΡΩΤΑΩ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑ... ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟΝ ΟΛΔΜΑΝ ΠΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ...
    "ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΑΥΡΑ..........ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΟΘΟ"

    " Σωστε το μνημείο Φλωρέττα-Φλωρέττα..."

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    695
    γινετε αλλα θελει παντεντα η οποια και θα σου κοστισει ο κουκος αηδονι και πρεπει να βρεις μαστορα που μα ψηνετε να στην κανει.γιατι θες μιζα?προβληματα με τη μανιβελα?
    και εγω παντως ζοριζομουνα στην αρχη με το δικο μου(klx300r)αλλα τελικα το συνιθησα
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  3. #3
    ογκωδες μελος Το avatar του/της ftsmf
    Εγγραφή
    23/11/2008
    Μηνύματα
    398
    ΟΧΙ ΡΕ.. ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕ ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.. ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΣ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ΜΟΤΕΡΑΚΙ ΤΟΥ.. ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΙΒΕΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΚΟΥΦΙΕΣ ΜΕΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ.. ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΙΔΕΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΕΓΡΗΓΟΡΣΗΣ.. ΞΕΡΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΑΣΤΙΚΟ ΑΝΕΒΑ ΚΑΤΕΒΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.. ΓΙΑ ΠΕΣ ΛΟΙΠΟΟΝ.. ΞΕΡΕΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΠΕΡΠΙΟΥ..??

    Υ.Γ. ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ OLDMAN???
    "ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΑΥΡΑ..........ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΟΘΟ"

    " Σωστε το μνημείο Φλωρέττα-Φλωρέττα..."

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    695
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ftsmf
    ΟΧΙ ΡΕ.. ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕ ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.. ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΣ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ΜΟΤΕΡΑΚΙ ΤΟΥ.. ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΙΒΕΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΕ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΚΟΥΦΙΕΣ ΜΕΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ.. ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΙΔΕΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΕΓΡΗΓΟΡΣΗΣ.. ΞΕΡΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΑΣΤΙΚΟ ΑΝΕΒΑ ΚΑΤΕΒΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.. ΓΙΑ ΠΕΣ ΛΟΙΠΟΟΝ.. ΞΕΡΕΙΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΠΕΡΠΙΟΥ..??

    Υ.Γ. ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ OLDMAN???
    ειχε ρωτησει πριν καιρο ενας φιλος με klx650r που εχει και πολυ ζορικη μανιβελα και του χανε πει γυρω στα 400-500 ευρω.
    παντως και αυτο το βιαστικο που λες θα το συνιθησεις.το συνηθησα και εγω τρωω ωρες ωρες καμια αναποδη(αυτς) αλλα ολα οκ
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  5. #5
    ογκωδες μελος Το avatar του/της ftsmf
    Εγγραφή
    23/11/2008
    Μηνύματα
    398
    ΣΟΥ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙ ΚΑΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ?? ΒΑΣΙΚΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.. ΤΟ ΠΩΣ ΔΗΛΑΔΗ.. ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΑΤΕΝΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ...
    "ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΑΥΡΑ..........ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΟΘΟ"

    " Σωστε το μνημείο Φλωρέττα-Φλωρέττα..."

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    695
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ftsmf
    ΣΟΥ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙ ΚΑΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ?? ΒΑΣΙΚΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ.. ΤΟ ΠΩΣ ΔΗΛΑΔΗ.. ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΑΤΕΝΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ...
    ναι μπαινει και μπαταρια+οτι πρεπει να φτιαχτει βαση για να κατσει η μπαταρια.στο δικο σου γινετε η πατεντα με εξαρτηματα απο το ttr το μιζατο
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  7. #7
    ογκωδες μελος Το avatar του/της ftsmf
    Εγγραφή
    23/11/2008
    Μηνύματα
    398
    Η ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΜΙΖΑΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΛΟΓΩ ΕΞΤΡΑ ΓΡΑΝΑΖΙΟΥ???
    "ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΑΥΡΑ..........ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΟΘΟ"

    " Σωστε το μνημείο Φλωρέττα-Φλωρέττα..."

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    695
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ftsmf
    Η ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΜΙΖΑΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΛΟΓΩ ΕΞΤΡΑ ΓΡΑΝΑΖΙΟΥ???
    οχι απλα θα σου προστεθει εξτρα βαρος στο μηχανακι οποτε χανεις απο κει
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  9. #9
    θα χρειαστεις πανω κατω αυτα (+μπαταρια,+ρελε μιζας+καποια καλωδιωση)


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	clipboard01.jpg 
Προβολές:	372 
Μέγεθος:	55,5 KB 
ID:	164791

  10. #10
    ειχα κανει μια παρομοια μετατροπη σε ενα xt600K του 93, με μεταχειρισμενα ανταλλακτικα και μια προχειρη πλεξουδα..

    μητσος

  11. #11
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    εγω που ειχα ρωτησει απο δω και απο κει παλιοτερα, ειχα καταλαβει οτι θελει πολλη μανουρα και πολλα λεφτα με αμφιβολα αποτελεσματα μιας και το μηχανακι λεει θελει πολλες αλλαγες για να δεχτει μιζα.


    βεβαια δεν κοβω και το χερι μου οτι αυτοι που ρωτησα ειναι σπεσιαλιστες σε αυτο το μηχανακι, γιατι δεν υπαρχουν πολλοι τετοιοι.

    αν ξερει καποιος παντως με ενδιαφερει και μενα το θεμα αν μιλαμε για 400-500 ευρω.

    σιγουρα ειναι βολικη η μιζα αν εχεις 1 μηχανακι και το δουλευεις καθε μερα στην πολη.
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  12. #12
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dkirkos
    θα χρειαστεις πανω κατω αυτα (+μπαταρια,+ρελε μιζας+καποια καλωδιωση)
    + καινούργια κάσα κινητήρα ...


    @ftsmf: Ετοιμάζουμε καμιά ληστειούλα τραπέζας ...???
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  13. #13
    Thirty(One) Dirty Το avatar του/της motaba
    Εγγραφή
    08/05/2006
    Μηνύματα
    857
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan


    @ftsmf: Ετοιμάζουμε καμιά ληστειούλα τραπέζας ...???

    loooool Κι εγώ αυτό σκέφτηκα

    :rotflmao:

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan


    @ftsmf: Ετοιμάζουμε καμιά ληστειούλα τραπέζας ...???

    ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΕΕΙ ΛΕΦΤΑ ΑΥΤΟΣ!!!
    Die Wahrheit ist ein Chor aus Wind
    Kein Engel kommt um Euch zu rachen
    Diese Tage Eure Letzten sind
    Wie Stab chen wird es Euch zerbrechen

  15. #15
    ογκωδες μελος Το avatar του/της ftsmf
    Εγγραφή
    23/11/2008
    Μηνύματα
    398
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    + καινούργια κάσα κινητήρα ...


    @ftsmf: Ετοιμάζουμε καμιά ληστειούλα τραπέζας ...???
    @oldman: εχεις να προτεινεις κατι??? ειμαι ανοιχτος σε προτασεις εναλλακτικων χομπι!!

    στο θεμα.. καινουρια κασα εννοωντας?? δεν ειναι ιδια η κασα με του ττ600 του μιζατου??
    "ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΜΑΥΡΑ..........ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΟΘΟ"

    " Σωστε το μνημείο Φλωρέττα-Φλωρέττα..."

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Reserva Venzinis se ZZR..
    από gatas στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/04/2004, 19:26
  2. Se Oloys!!!!!!!
    από ted25 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2003, 07:39
  3. kalimera se olous kai deite....
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 20:04
  4. kalimera se olous
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 12:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF