Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 3 από 3

Θέμα: τιμες για καινουργια μηχανακια

  1. #1

    Question τιμες για καινουργια μηχανακια(απορια????)

    Εχω μια απορια ρε παιδια,βλεπω σε διαφορες διαφημησεις η και σε sites απο μαγαζια μεγαλες διαφορες στις τιμες απο διαφορα μηχανακια,πχ kawasaki z1000 new 8850euro.Πως γινετε αυτο,πουλανε πιο φτηνα απο αντιπροσωπια??????

  2. #2
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    25/01/2006
    Μηνύματα
    1.256

    Re: τιμες για καινουργια μηχανακια(απορια????)

    Αρχικά δημιουργήθηκε από xrysostomosdim
    Εχω μια απορια ρε παιδια,βλεπω σε διαφορες διαφημησεις η και σε sites απο μαγαζια μεγαλες διαφορες στις τιμες απο διαφορα μηχανακια,πχ kawasaki z1000 new 8850euro.Πως γινετε αυτο,πουλανε πιο φτηνα απο αντιπροσωπια??????
    Δεν είναι κάτι το καινούριο . Πρόκειται για εισαγωγές ανεξάρτητες από την επίσημη αντιπροσωπεία και φυσικά χωρίς την εγγύηση αυτής . Γενικότερα το θέμα της εγγύησης αυτών των μηχανών ειναι μια πονεμένη κουβέντα που έχει γίνει πολλές φορές χώρις να καταλήγουμε κάπου . Νομιζω πως κάποια καταστήματα δίνουν δικιά τους εγγύηση η οποία στην πράξη δεν ξέρω αν υφίσταται . Άλλοι σε στέλνουνε στον επίσημο αντιπρόσωπο με την πρόφαση της πανευρωπαϊκής εγγύησης που καλύπτει όλα τα μηχανάκια , για να σε σε αδειασει ο αντιπρόσωπος μόλις χτυπήσει το VIN σου και δει πως το μηχανάκι δεν το έχει εισαγάγει ο ίδιος .....

    Αυτά πάνω κάτω ....

    Modenas Kriss 125

  3. #3
    Συμφωνω με ολα αυτα,η διαφορα ομως της τιμης ειναι αρκετα μεγαλη.Σκεφτομαι να πουλησω το 750 που εχω για να παρω το 1000 αλλα η τιμη που λεω να του βαλω ειναι ελαχιστα πιο κατω απο του καινουργιου(οχι αντιπροσωπιας)εγω εδωσα 8500 χιλιαρικα.Ειχε ποτε κανεις καποιο τετοιο προβλημα απο τετοιο μαγαζι?????

Παρόμοια θέματα

  1. Τιμές για τακάκια Cb400
    από H0NDAKIAS στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 25/11/2007, 18:05
  2. VStrom 650: Τιμές για service-ανταλακτικά
    από mitridi_g στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 09/11/2007, 23:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF