Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 17

Θέμα: Γεια και χαρα σε ολους/ολες...

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της trelokefaloitis
    Εγγραφή
    03/06/2009
    Μηνύματα
    140

    Γεια και χαρα σε ολους/ολες...

    Καλησπερα σε ολους τους τρελαμενους μηχανοβιους(απο παπι μεχρι αεροπλανο)...
    Νεος δεν μπορω να πω οτι ειμαι στα διτροχα αλλα στο forum ειμαι για αυτο δικαιολογουντε οι μ@@κιες για αρχη πιστευω.
    Κοιταω και ψαχνω εδω και πολυ καιρο το site γιατι εχω σκοπο να προβω σε μια καλη αγορα αλλα δεν ξερω τι,για αυτο ελπιζω να με βοηθησετε εσεις οι εξπερ του ηδους...
    Στην κατοχη μου εχω ενα ΧΤ 600 πολυ παλιο 2003...Καιρος για αλλαγη πιστευω οχι οτι εχω παραπονο αλλα...Φτου του φτου του μια χαρα με εχει βγαλει ασπροπροσωπο και εντος και εκτος.
    :rotflmao:
    Δεν ξερω αν πρεπει να αναφερω σε ευτο το σημειο την σκεψη μου για την αλλαγη της μηχανης ιδου και το νεος στο forum οποτε περιμενω να με κατατοπισετε λιγο.
    Και παλι χαιρομαι που μπηκα σε αυτη την μεγαλη παρεα...
    Την Μηχανη Μου Την Σκηνη Μου Και Μια Καλη Παρεα......

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    καλως ηρθες.



    και αφου εχεις δει τα μονοκυλινδρα παιξε με κανενα τετρακυλινδρο ετσι για αλλαγη..

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της trelokefaloitis
    Εγγραφή
    03/06/2009
    Μηνύματα
    140
    Ευχαριστω για το καλοσορισμα.Τι προτεινεις?Εχω στο μυαλο μου κατι παρομοιο σε on-off.Δεν ξερω εχω καψουρα με αυτη την σειρα.Κοιταξα και BMW F800gs (πανακριβο)και αν τα αξιζει.Μετα κοιτουσα το μεγαλο αδελφακι TENERE στο ονομα αλλα οπως ειπες και εσυ μονοκυλινδρο παλι.
    Την Μηχανη Μου Την Σκηνη Μου Και Μια Καλη Παρεα......

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της trelokefaloitis
    Εγγραφή
    03/06/2009
    Μηνύματα
    140
    Ξεχασα να ανεφερω το χρηματικο μετα βιας 8000...Καλο η κακο θα δειξει.
    Την Μηχανη Μου Την Σκηνη Μου Και Μια Καλη Παρεα......

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    ρε μεγαλε ειπαμε ΤΕΤΡΑΚΥΛΙΝΔΡΟ.

    ξερεις τι εστι τετρακυλινδρο???

    αυτο που εχει τεσσερις κυλινδρους.:rotflmao: :rotflmao:


    με 8χιλ παιρνεις ή ενα R1, gsxr1000 διετιας ή κανενα 600αρι σχεδον κουτα...

  6. #6
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    δε κοιτας κανα tiger 1050?


  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της trelokefaloitis
    Εγγραφή
    03/06/2009
    Μηνύματα
    140
    Καλα ντε μην βαρας ...
    :rotflmao: :rotflmao:
    Την Μηχανη Μου Την Σκηνη Μου Και Μια Καλη Παρεα......

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της trelokefaloitis
    Εγγραφή
    03/06/2009
    Μηνύματα
    140
    Αρχικά δημιουργήθηκε από trelokefaloitis
    Καλα ντε μην βαρας ...
    :rotflmao: :rotflmao:
    Ωραιος ο Τιγρης αλλα θα ηθελα κατι να μπορω να να κανω και την βολτα μου στα βουνα της Ελλαδας.Μην φαντασεις τιποτα enduro απλα να μην κολαει σε λασπονερα και ψιλοχωματα.Το εκανα testride τον τιγρη,πολυ ωραιο στον δρομο αλλα χωμα κολησα να το βαλω...
    Την Μηχανη Μου Την Σκηνη Μου Και Μια Καλη Παρεα......

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    καταρχάς καλωσήρθες. Καλά να περάσεις
    δεν ξέρω αν είμαι λάθος αλλά μάλλον ήθελες να γράψεις τρελο κεφαλλονίτης σωστά; αν ναι σου λείπει ένα ν

    όσο για τα 8.000 που λες φιλαράκι δεν είναι καθόλου μα καθόλου λίγα. Το αντίθετο θα έλεγα αλλά αν μου επιτρέπεις σκέψου πρώτα τι στιλ μοτοσικλέτας θες καθώς και τις ανάγκες σου και μετά τα βρίσκεις. Γιατί άλλο το BMW το 800 άλλο το tenere αν και τετρακίλυνδρα δεν νομίζω και άλλο αυτά που σου πρότεινε ο συμφορουμίτης. Σκέψου καλά πρώτα τι στιλ θες και πάνω σε τι φαντάζεσαι τον εαυτό σου και τα βρίσκουμε.

    κι επειδή είδα τι είπες για τον τίγρη... τι εννοείς χώμα;;; εννοείς όντως χώμα πέτρες ποτάμια λάσπες κλπ; τότε ναι δεν κάνει. Εννοείς απλώς χωματόδρομο και τίποτα πιο δύσκολο σε κανά ταξίδι; Κάνει και παρακάνει τότε
    Τέρμα οι χαρές τα κεφάλια μέσα!

  10. #10
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    καλως ηρθες.

    τι θελεις να κανει η μηχανη σου (για να δουμε κατα που θα σε παμε)

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #11
    Καλωσήρθες φίλε !


  12. #12
    Artificial Spammer Το avatar του/της Elle
    Εγγραφή
    10/05/2008
    Μηνύματα
    1.010
    Καλώς όρισες φίλε trelokefaloitis!

    :a36: Θεσσαλικό κλιμάκιο :a36:
    :a07:Τη λένε Μαίρη
    Ζητείται νεαρός για delivery σε πιτσαρία με GSXR hayabusa K8

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της trelokefaloitis
    Εγγραφή
    03/06/2009
    Μηνύματα
    140
    Καλως σας βρηκα και ευτυχως και εγω παιδια.Λοιπον να τα παρουμε απο την αρχη.Οντως οπως εκανε και την παρατηρηση ο φιλος alximistis αυτο ακριβως ηθελα να γραψω αλλα με λιγο παραπανω ταχυτητα εγινε το λαθος.Ενημερωσα παντως τον admin μηπως και διορθονετε.
    Παρακατω τωρα...παντα μου αρεσαν τα ψηλα μηχανακια λογω και του υψους που εχω μαλλον 1,88 υψος 90 κιλα...
    Ειχα δοκιμασει και πιο παλια κατι σε πιο χαμηλο αλλα ενιωθα πολυ αβολα για αυτο κατεληξα στο ΧΤακι μου.
    Δεν το κριβω μπροστα σε τρανσαλπ και φαραντερο μου αρεσει πιο πολυ το F800 gs μπορει να ακουγετε κουφο αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα...Τωρα θα μου πεις που κολλαει το ΤΕΝΕΡΕ?Μαλλον στην εγγυηση που προσφερει η εταιρια μιας και δεν μου εχει βγαλει ποτε προβλημα συν του οτι πιστευω ειναι ενα η πιο κλικ καλυτερο.
    Οσο για το χωμα δεν μιλαω για χωματοδρομο αλλα για εναν δρομο π.χ Παρνηθας προς Φλαμπουρι το καταχειμωνο...
    Ειμαι λιγο μπερδεμενος γιατι τα θελω ολα μαλλον........HEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Την Μηχανη Μου Την Σκηνη Μου Και Μια Καλη Παρεα......

  14. #14
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Αρχικά δημιουργήθηκε από trelokefaloitis
    Καλως σας βρηκα και ευτυχως και εγω παιδια.Λοιπον να τα παρουμε απο την αρχη.Οντως οπως εκανε και την παρατηρηση ο φιλος alximistis αυτο ακριβως ηθελα να γραψω αλλα με λιγο παραπανω ταχυτητα εγινε το λαθος.Ενημερωσα παντως τον admin μηπως και διορθονετε.
    Παρακατω τωρα...παντα μου αρεσαν τα ψηλα μηχανακια λογω και του υψους που εχω μαλλον 1,88 υψος 90 κιλα...
    Ειχα δοκιμασει και πιο παλια κατι σε πιο χαμηλο αλλα ενιωθα πολυ αβολα για αυτο κατεληξα στο ΧΤακι μου.
    Δεν το κριβω μπροστα σε τρανσαλπ και φαραντερο μου αρεσει πιο πολυ το F800 gs μπορει να ακουγετε κουφο αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα...Τωρα θα μου πεις που κολλαει το ΤΕΝΕΡΕ?Μαλλον στην εγγυηση που προσφερει η εταιρια μιας και δεν μου εχει βγαλει ποτε προβλημα συν του οτι πιστευω ειναι ενα η πιο κλικ καλυτερο.
    Οσο για το χωμα δεν μιλαω για χωματοδρομο αλλα για εναν δρομο π.χ Παρνηθας προς Φλαμπουρι το καταχειμωνο...
    Ειμαι λιγο μπερδεμενος γιατι τα θελω ολα μαλλον........HEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ας εβαζες μονο Κεφαλονιτης,το τρελλος συνεπαγεται.Οταν λεμε Κεφαλονια εννοουμε Ληξουρι για να μην μπερδευομαστε.
    Καλως ηρθες.
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  15. #15
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    καλώς όρισες! αποφάσισε τι χρήση θα κάνεις στη μηχανή και από προτάσεις άλλο τίποτα...
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Γεια χαρά σε όλους!!!
    από grat στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2006, 10:34
  2. Γεια χαρα σε ολους!
    από K0K0$ στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2006, 18:11
  3. Γεια χαρα σε ολους
    από 17inchwheeler στο forum KTM
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 29/08/2005, 14:19
  4. γεια χαρα σε ολους...
    από lammadin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 14/08/2005, 08:12
  5. γεια και χαρα σε ολους και ολες
    από as_pino στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 24/06/2005, 21:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF