Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 121

Θέμα: τα καλα τα ξεκωλα ειναι πανω σε 2τροχα

  1. #1
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504

    τα καλα τα ξεκωλα ειναι πανω σε 2τροχα

    το βαζω εδω γιατι εχω μια περιεργη αντιδραση στις μαλακιες απο το πρωι

    οπου δω μαλακια γελαω οπωτε μεσα για ανεκδοτα

    και εφτασε το καλοκαιρι!!!!γιουπιιιιιιιι

    μπορουμε να βγαινουμε γυμνοι εξω!!!!να δειχνουμε το σωματακι μας να φορεσουμε τα σορτσακια μας σουπερ!!!!

    παμε να παρουμε και το οχημα της εποχης

    μηχανη!

    αααα ελευθερια μαγκια!!!!σουπερ!!!γουαου!

    και δωσε τα σουπερ ΣΠΟΡΤ τα τουμπανα με την γκομενα που ειναι με το τακουνι-σανδαλι-παντοφλα δε ξερω πως τα λενε σορτσακι μεχρι τα κ@λομερια η μινι φουστιτσα και λιγο υφασμα ισα να καλυπτει το στηθος τουμπανες βαμμενες στην πενα

    και ο οδηγος!!!! αχχχχ χαλαλι το γυμναστηριο ολο το χειμωνα τι μπρατσα και κακο ειναι αυτο?

    χωρις μπλουζα η με ενα κολλητο μπλουζακι μια βερμουδιτσα και σανδαλακι αντε οι πιο σκληροπυρινοι αθλιτικα

    βρουμ βρουμ στο δρομο

    βρουμ βρουμ εξω απο την καφετερια


    γαμω περναμε ειμαστε τουμπανοι σενιοι ωραιοι


    ωπα!!!!!γουατ δε φακ????τι κανει η γκομενα ρε με μπουφαν και κρανος!!!!!ΚΑΙ ΤΙ ? ΟΤΙ ΤΙ????ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΞΕΤΑΠΩΤΗ ΕΞΑΤΜΑ????

    βρουμ βρουμ να την περασουμε ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ????



    ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ

    ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΕΚΔΟΤΑ

    για αυτο σας εβαλα εδω


    καλη τυχη μαγκες σοβαρολογω!καλη τυχη μεχρι να ερθουν τα πρωτα κρυα να κλειδωσετε μηχανη και γκομενα μεσα

    καλη τυχη μονο αυτο.

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  2. #2
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Μμμμ κι εγώ μόλις γύρισα από Τουκολίμανο με τον Castora. Είδαμε πολλές τέτοιες οδηγάρες με τις κοπέλες τους full armed με όλα τα παραπάνω αξεσουάρ. Έχουν και το υφάκι.. Ελπίζω κι εύχομαι όλοι να φτάσουν σπίτι τους σώοι.
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  3. #3

    Re: τα καλα τα ξεκωλα ειναι πανω σε 2τροχα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    ....με την γκομενα που ειναι με το τακουνι-σανδαλι-παντοφλα δε ξερω πως τα λενε σορτσακι μεχρι τα κ@λομερια η μινι φουστιτσα και λιγο υφασμα ισα να καλυπτει το στηθος τουμπανες βαμμενες στην πενα ....




    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    ..... μεχρι να ερθουν τα πρωτα κρυα να κλειδωσετε γκομενα μεσα...


    ..ξενέρωσα τώρα που σκέφτηκα το χειμώνα ...

  4. #4
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
    Μμμμ κι εγώ μόλις γύρισα από Τουκολίμανο με τον Castora. Είδαμε πολλές τέτοιες οδηγάρες με τις κοπέλες τους full armed με όλα τα παραπάνω αξεσουάρ. Έχουν και το υφάκι.. Ελπίζω κι εύχομαι όλοι να φτάσουν σπίτι τους σώοι.
    και εγω απο μικρολιμανο γυρισα μολις
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  5. #5
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504

    Re: Re: τα καλα τα ξεκωλα ειναι πανω σε 2τροχα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster

    ΤΙ?ΟΔΗΓΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΜΙΝΙ????θελω να το δω

    :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  6. #6

    Re: Re: Re: τα καλα τα ξεκωλα ειναι πανω σε 2τροχα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    ΤΙ?ΟΔΗΓΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΜΙΝΙ????θελω να το δω

    :rotflmao:
    ναι αλλά θα πρέπει να με φτάσεις ...

  7. #7
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504

    Re: Re: Re: Re: τα καλα τα ξεκωλα ειναι πανω σε 2τροχα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
    ναι αλλά θα πρέπει να με φτάσεις ...

    αυτο ειναι ενα προβλημα...








































    παντα γυρναω πισω να σε βρω αλλα σε περναω τοσο γρηγορα που σε ξαναχανω την αλλη φορα ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  8. #8
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.651
    Eυη χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης,μια που και οι δυο είμαστε Πειραιωτάκια,έχω να σου κάνω μια ερώτηση.
    όταν κατεβαίνεις εσύ με την παρέα σου στο Μικρολίμανο για καφέ,κατεβαίνεις αρματωμένη με φουλ εξάρτυση?

    όχι ότι προσπαθώ να το παίξω δικηγόρος των καγκουραίων που αφθονούν στις γειτονιές μας,αλλά μην το ξεφτιλίζουμε στο όνομα της ορθότητας.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  9. #9
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros
    Eυη χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης,μια που και οι δυο είμαστε Πειραιωτάκια,έχω να σου κάνω μια ερώτηση.
    όταν κατεβαίνεις εσύ με την παρέα σου στο Μικρολίμανο για καφέ,κατεβαίνεις αρματωμένη με φουλ εξάρτυση?
    ναι,ακομα και με το σκουτερ μου

    σημερα ενα απριλια ηταν το μοναδικο που ειχε οδηγο(εμενα) με δερματινο μπουφαν μποτακια κρανος και δερματινα γαντια μπορεις επισεις να ρωτησεις οποιον εχει παει για καφε μαζι μου μικρολιμανο η οπου αλλου





    υσ¨οταν επεσα πριν 3 μηνες γυρναγα απο μικρολιμανο να παω στη δουλεια προς πασαλιμανι
    φοραγα δερματινο κρανος μποτες (οχι μποτακια) γαντια κλπ

    οτι δεν εσπασα τιποτα ηταν επειδη φοραγα τα παντα
    επεσα με 30χαω και ποναγα για 1 μηνα και ποναω ακομα στο γονατο

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  10. #10
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.651
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    ναι

    σημερα ενα απριλια ηταν το μοναδικο που ειχε οδηγο με δερματινο μπουφαν μποτακια κρανος και δερματινα γαντια μπορεις επισεις να ρωτησεις οποιον εχει παει για καφε μαζι μου μικρολιμανο η οπου αλλου



    πάσο.
    δε χρειάζεται να ρωτήσω κανέναν,ο λόγος σου μου φτάνει.

    Μπορεί να είσαι εσύ η σωστή και εγώ ο λάθος,αλλά όταν η καφετέρια είναι στο 5λεπτο απο το σπίτι μου και έξω σκάει ο τζίτζικας (υποθέτω την θερμοκρασία,δεν είμαι Ελλάδα τώρα),τότε κατά πάσα πιθανότητα δεν θα σκάσω full on).

    Καλά να'μαστε.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  11. #11
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398

    Re: Re: Re: τα καλα τα ξεκωλα ειναι πανω σε 2τροχα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    ΤΙ?ΟΔΗΓΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΜΙΝΙ????θελω να το δω

    :rotflmao:
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  12. #12
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros
    πάσο.
    δε χρειάζεται να ρωτήσω κανέναν,ο λόγος σου μου φτάνει.

    Μπορεί να είσαι εσύ η σωστή και εγώ ο λάθος,αλλά όταν η καφετέρια είναι στο 5λεπτο απο το σπίτι μου και έξω σκάει ο τζίτζικας (υποθέτω την θερμοκρασία,δεν είμαι Ελλάδα τώρα),τότε κατά πάσα πιθανότητα δεν θα σκάσω full on).

    Καλά να'μαστε.
    σε καταλαβαινω απολυτα...και εγω σκαω (εχω και διατριτο βεβαια) και εγω κουραζομαι να τα κουβαλαω μεσα στη ζεστη και φυσικα κοριτσακι ειμαι και εγω θα ηθελα να ειμαι περιποιημενη
    αλλα ολα αυτα ερχοντε σε 2η μοιρα για μενα την στιγμη που θελω να παω και να γυρισω ορθια

    ειναι οτι αντεχει ο καθενας δε κρινω κανεναν απλα εχω νοπα ακομα στο μυαλο μου τον δικο μου πονο και την εικονα της φιλης μου κομματια και δεν υπαρχει τιποτα που να δικαιολογει αυτα τα καραγκιοζιλικια που ειδα ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ σημερα

    δε τα λεω σε σενα αυτα γενικα τα λεω
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  13. #13
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.651
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    σε καταλαβαινω απολυτα...και εγω σκαω (εχω και διατριτο βεβαια) και εγω κουραζομαι να τα κουβαλαω μεσα στη ζεστη και φυσικα κοριτσακι ειμαι και εγω θα ηθελα να ειμαι περιποιημενη
    αλλα ολα αυτα ερχοντε σε 2η μοιρα για μενα την στιγμη που θελω να παω και να γυρισω ορθια

    ειναι οτι αντεχει ο καθενας δε κρινω κανεναν απλα εχω νοπα ακομα στο μυαλο μου τον δικο μου πονο και την εικονα της φιλης μου κομματια και δεν υπαρχει τιποτα που να δικαιολογει αυτα τα καραγκιοζιλικια που ειδα ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ σημερα

    δε τα λεω σε σενα αυτα γενικα τα λεω
    μη σκας και δεν αρπάζομαι,καταλαβαίνω πως το λες και για ακόμα μια φορά τις θερμότερες ευχές μου για γρήγορα ανάρρωση στη φίλη σου.Διαβασα το ποστ σου και με πόνεσε σαν να ήταν δικός μου άνθρωπος!

    απλά εγω όποτε βρίσκομαι καλοκαίρι κάτω,απλά δεν την παλευω να κατέβω Μικρολίμανο με το δερμάτινο.δε το συζητάω για μεγαλύτερες βόλτες έτσι?εξυπακούεται!
    απλά το καλοκαίρι μέσα στον Πειραιά όπου κινούμαι με μικρές ταχύτητες και η διαδρομή είναι μετρημένα 5 λεπτά,απλά δεν.
    μάλλον μαλακία μου,αλλά...

    Πάντως ότι και να λέμε εδώ μέσα,είναι να'χαμε να λέγαμε.το φαινόμενο δε θα πάψει να παρουσιάζεται.

    οπότε,καλά να είμαστε!
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  14. #14
    ουτε σταματημενος χωρις εξαρτυση καλυτερα αγαπητε.
    done.

  15. #15
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Αρχικά δημιουργήθηκε από o_gayros

    απλά το καλοκαίρι μέσα στον Πειραιά όπου κινούμαι με μικρές ταχύτητες και η διαδρομή είναι μετρημένα 5 λεπτά,απλά δεν.
    μάλλον μαλακία μου,αλλά...


    Ας πούμε οτι πηγαίνεις από Καστέλα για Τουρκολίμανο. Στο σημείο που καταλήγει η Βεακείου συνήθως τα τουτού πετάγονται αβέρτα. Κρίμα δεν είναι ενώ πας για τον καφέ σου να σε εμβολίσουνε; Χίλιες φορές να βγάζω μπουφάν, γάντια, κράνος και να μην έχει χρειαστεί ν' αποδείξουν την αξία τους παρά να χρειαστεί κι εγώ να μην τα φοράω.
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. "Κοτσαρουν" τα αγροτικα πανω σε ΜΟΤΟ?
    από SVX στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2009, 08:51
  2. Ειναι καλά τα λεφτά???
    από manhunter στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 87
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2008, 15:54
  3. Τελικα ειναι καλα τα Linux?
    από stavrogin στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 26/01/2006, 14:32
  4. Μήπως θέλετε τα φλας να είναι πάνω στο ψυγείο;
    από bonepeeler στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 06/08/2005, 01:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF