Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 22

Θέμα: Μηδεν Σεβασμοσ Στησ ΜηΧανεσ!!!!!!

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    13/04/2005
    Μηνύματα
    10

    Exclamation Μηδεν Σεβασμοσ Στησ ΜηΧανεσ!!!!!!

    ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΠΟΙΟ ΟΧΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΜΗΧΑΝΗ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΑΜΠΕΛΑ 1000 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΝ ΜΕ ΦΑΣ!!!!! ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ?
    SFAKAS

  2. #2
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    αστα να πανε...

    εχθες παραλιγο να πατησω πρεζακια που περναγε τη παραλιακη χαλλλαρα.... αναμεσα σε φορτιγα και τουτου...

  3. #3
    gsxr power for ever!!! Το avatar του/της GTZ750
    Εγγραφή
    02/12/2004
    Μηνύματα
    1.350

    Re: Μηδεν Σεβασμοσ Στησ ΜηΧανεσ!!!!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ALSFA 30
    ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΠΟΙΟ ΟΧΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΜΗΧΑΝΗ ΒΓΑΙΝΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΑΜΠΕΛΑ 1000 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΝ ΜΕ ΦΑΣ!!!!! ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ?

    νατο ξερεις οι γιαγιαδες ειναι 2000 ποντοι!!!!
    ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!!

    corona fotos

    corona fotos 1



  4. #4
    gsxr power for ever!!! Το avatar του/της GTZ750
    Εγγραφή
    02/12/2004
    Μηνύματα
    1.350
    περα απο την πλακα δεν ειναι μονο στις μηχανεσ το προβλημα!πιστευω οτι ειναι γενικα και αυτο οφειλετε στο γεγονος οτι ο Ελληνας νομιζει οτι ειναι αρχοντασ παντου οπου και να βρισκεται!!λεει "θα περασω και θα σταματησει αυτος τι θα κανει θα με παρει σβαρνα"
    και το κακο συνεχηζεται και θα συνεχιζεται γιατι υπαρχει ελλειψη οδηγικης παιδιας(καλα αυτο μου αρεσε τρομερα) στις αλλες ευρωπαικες χώρεσ υπαρχει μαθημα στο σχολειο που σου μαθαινει καποια πραγματα σχετικα με αυτο το θεμα(δεν ειμαι και σιγουρος αν ειναι διορθωστε με)
    αντε παιδια υπομονη θα γινουμε και εμεισ καποτε ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ
    ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!!

    corona fotos

    corona fotos 1



  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/04/2004
    Μηνύματα
    173
    οτι ειπε ο μιστερ εφταμιση

    ειναι η κουλτουρα του ελληνα, η ελειψη σεβασμου στον αλλο

    δεν εχει να κανει μονο με τα μηχανακια, ειναι μια γενικοτερη κατασταση οπου δεν υπολογιζεις τον αλλο

    και περνιεσαι και για μαγκας

    αλλα οχι οτι οι μηχανοβιοι ειναι καλυτεροι.

    κι αυτοι αντιπροσωπευτικο μοντελο ελληνα ειναι

    δηλαδη αστα να πανε φιλε μου

    κοιτα πως πανε τα παπια και γενικοτερα τις μαλακιες που κανουν τα μηχανακια στους δρομους και μετα μιλαμε και για τα αυτοκινητα

    δεν υποστηριζω τα κουτακια, αλλα ας κοιταξουμε και λιγο τη δικια μας καμπουρα πρωτα

  6. #6
    ειδικός χρήστης Το avatar του/της Rezeguet
    Εγγραφή
    23/09/2004
    Μηνύματα
    577
    εγω τι να πω που με πατησε γερος?

  7. #7
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Rezeguet
    εγω τι να πω που με πατησε γερος?

    εσύ παίρνεις κανονάκι

  8. #8
    ΠΙΑΣΕ ΜΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ... Το avatar του/της BAD BOY
    Εγγραφή
    21/01/2005
    Μηνύματα
    877
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
    εσύ παίρνεις κανονάκι
    ΚΑΙ Ο ΓΕΡΟΣ 1000 ΠΟΝΤΟΥΣ:rotflmao:
    Καλυτερα Τρεις Μερες λυκος παρα...μια ζωη προβατο.
    -ΚΤΜ ON HEAD-

    kawasaki street warriors


  9. #9
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    πάντως τελικά δεν είναι θέμα οδηγού αυτοκινήτου ή μηχανής αλλά συνετού (δεν λεώ καλού) οδηγού ή μη

    σήμερα το πρωί παραλίγο να τρακάρω με τρία μηχανάκια (δύο παπιά και ένα σκουτεροβεσποειδές)

    το πρώτο στην πέτρου ράλλη πήγαινα στο διάδρομο ανάμεσα στα αμάξια και πετάγεται ένα στο βάθος αριστερά και εκεί που έχω το νου μου σε αυτόν και κόβω ξαφνικά πετάγεται ένας από δεξιά (καθόλου μακρυά), πλακώνομαι στα φρένα, με βλέπει κι αυτός φρενάρει και περνάω

    το άλλο στην πειραιώς είμαι αριστερά από τη διπλή και πετάγεται το σκουτεροβεσποειδές, άάάρχοντας σχεδόν κάλυψε τη μισή λωρίδα του απέναντι, κόβω απότομα αριστερά και, να ναι καλά η γιαγιά αρκούδα που μας μαθαίνει πέντε πράγματα, το γυροσκοπικό βγήκε από μόνο του και χώθηκα δεξιά πριν χωθώ στη μούρη του απέναντι

    και το τελευταίο στην πατησίων, όπου εντελώς νόμιμος στη λωρίδα μου στα δεξιά την ώρα που πάω να μπω στη πιο δεξιά ένας πάπιας είπε να κόψει το δρόμο κάθετα.




    πάντως τα κουτιά είναι χειρότερα

  10. #10
    gsxr power for ever!!! Το avatar του/της GTZ750
    Εγγραφή
    02/12/2004
    Μηνύματα
    1.350
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cityfly
    πάντως τελικά δεν είναι θέμα οδηγού αυτοκινήτου ή μηχανής αλλά συνετού (δεν λεώ καλού) οδηγού ή μη

    σήμερα το πρωί παραλίγο να τρακάρω με τρία μηχανάκια (δύο παπιά και ένα σκουτεροβεσποειδές)

    το πρώτο στην πέτρου ράλλη πήγαινα στο διάδρομο ανάμεσα στα αμάξια και πετάγεται ένα στο βάθος αριστερά και εκεί που έχω το νου μου σε αυτόν και κόβω ξαφνικά πετάγεται ένας από δεξιά (καθόλου μακρυά), πλακώνομαι στα φρένα, με βλέπει κι αυτός φρενάρει και περνάω

    το άλλο στην πειραιώς είμαι αριστερά από τη διπλή και πετάγεται το σκουτεροβεσποειδές, άάάρχοντας σχεδόν κάλυψε τη μισή λωρίδα του απέναντι, κόβω απότομα αριστερά και, να ναι καλά η γιαγιά αρκούδα που μας μαθαίνει πέντε πράγματα, το γυροσκοπικό βγήκε από μόνο του και χώθηκα δεξιά πριν χωθώ στη μούρη του απέναντι

    και το τελευταίο στην πατησίων, όπου εντελώς νόμιμος στη λωρίδα μου στα δεξιά την ώρα που πάω να μπω στη πιο δεξιά ένας πάπιας είπε να κόψει το δρόμο κάθετα.




    πάντως τα κουτιά είναι χειρότερα

    ενταξει τελειωσε? θριλερ ολοκληρο !!!!
    μαλλον δεν ηταν η μερα σου μου φαινετε:hypnotize :hypnotize
    ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!!!

    corona fotos

    corona fotos 1



  11. #11
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
    ενταξει τελειωσε? θριλερ ολοκληρο !!!!
    μαλλον δεν ηταν η μερα σου μου φαινετε:hypnotize :hypnotize
    αφού στο τέλος μετρούσα και βαθμολογούσα χωσίματα




  12. #12
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Κατεβαινα απο την δουλεια πριν καιρο, ειμαι κηφησιας και παω προς πειραια, βρισκομαι μεσαια λωριδα και σε καποια φαση με περναει απο πισω πολυ κοντα και το καταλαβα απο τον αερα που με κουνησε !!!!!!! ενα porsche καγιεν (πως σκατα το λενε) ηταν δεξια μου και περνωντας απο πισω μου παει αριστερη λωριδα........

    Ταχυτητες, εγω περιπου 80-100 αυτος 130-150 (στην κηφησιας ξαναγραφω!!!!!!!!) εντομεταξυ εγω ημουν στην κοσμαρα μου δεν πολυκαταλαβα τι εγινε παλι καλα που δεν με πηρε σβαρνα, το θριλερ τωρα...............

    Μπροστα εχει κινηση, ειναι στην δεξια στροφη μετα το υγεια που πιανει η ευθεια και οπως παντα εχει κινηση, παπι στη δεξια λωριδα και αμαξι στην αριστερη με μεσαια (εχει πιασει ουσιαστικα 2 λωριδες) ο μαλ...ας συνεχιζει να παει με οσα, παει να χωθει δεν τον παιρνει, βλεπει το παπι και παει να στριψει προς το αμαξι, βλεπει οτι δεν τον παιρνει και απο κει και πεφτει πανω στο παπι στελνοντας τον δεξια, δηλαδη δεν ειχε χωρο, σου λεει το αμαξι δεν μπορω να το στειλω θα στειλω το παπι.

    Αυτος με το παπι κανει κατι ακροβατικα και παλι καλα το παλικαρι δεν επεσε. Μεσα ηταν 2 τυποι ντουλαπια τι να πει ο κακομοιρης εκανε δεξια και εκοψε λιγο. Εγω απο πισω ειχα παθει σοκ. Περιττο να σας περιγραψω πως ενιωσα εκεινη την ωρα......

    Μετα απο 30 μετρα τελος, ειχε κινηση και σταματησε ο γκιοζης. ΤΟν περασαμε και οι 2 φυσικα........

    Το θυμαμαι σαν να εγινε χτες, τετοια τρομαρα πηρα........

  13. #13
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
    Κατεβαινα απο την δουλεια πριν καιρο .....


    μπες ΕΔΩ
    για εκδίκηση


    λες να είναι ο ίδιος; :rotflmao: :rotflmao:

  14. #14
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Το ειδα

    Δεν βαριεσαι, αφου ειμαστε καλα.

    Βασικα σπανια αρπαζομαι αλλα με πιανουν τα νευρα μου παντα, αυτο δεν μπορω να το αποφυγω, χαλαω την υγεια μου για κατι βλακες τετοιους.

    Να μαστε καλα.





    Δεν θα γινω ζητας????? Τοτε θα δουνε!!!!!!!!!!!!!!!:rotflmao:
    Αστειευομαι

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
    Κατεβαινα απο την δουλεια πριν καιρο, ειμαι κηφησιας και παω προς πειραια, βρισκομαι μεσαια λωριδα και σε καποια φαση με περναει απο πισω πολυ κοντα και το καταλαβα απο τον αερα που με κουνησε !!!!!!! ενα porsche καγιεν (πως σκατα το λενε) ηταν δεξια μου και περνωντας απο πισω μου παει αριστερη λωριδα........

    Ταχυτητες, εγω περιπου 80-100 αυτος 130-150 (στην κηφησιας ξαναγραφω!!!!!!!!) εντομεταξυ εγω ημουν στην κοσμαρα μου δεν πολυκαταλαβα τι εγινε παλι καλα που δεν με πηρε σβαρνα, το θριλερ τωρα...............

    Μπροστα εχει κινηση, ειναι στην δεξια στροφη μετα το υγεια που πιανει η ευθεια και οπως παντα εχει κινηση, παπι στη δεξια λωριδα και αμαξι στην αριστερη με μεσαια (εχει πιασει ουσιαστικα 2 λωριδες) ο μαλ...ας συνεχιζει να παει με οσα, παει να χωθει δεν τον παιρνει, βλεπει το παπι και παει να στριψει προς το αμαξι, βλεπει οτι δεν τον παιρνει και απο κει και πεφτει πανω στο παπι στελνοντας τον δεξια, δηλαδη δεν ειχε χωρο, σου λεει το αμαξι δεν μπορω να το στειλω θα στειλω το παπι.

    Αυτος με το παπι κανει κατι ακροβατικα και παλι καλα το παλικαρι δεν επεσε. Μεσα ηταν 2 τυποι ντουλαπια τι να πει ο κακομοιρης εκανε δεξια και εκοψε λιγο. Εγω απο πισω ειχα παθει σοκ. Περιττο να σας περιγραψω πως ενιωσα εκεινη την ωρα......

    Μετα απο 30 μετρα τελος, ειχε κινηση και σταματησε ο γκιοζης. ΤΟν περασαμε και οι 2 φυσικα........

    Το θυμαμαι σαν να εγινε χτες, τετοια τρομαρα πηρα........
    Και γιατι οπως περναγες δεν του κατεβαζες το καθρεπτη?
    (παντα δημοκρατικος εγω)

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αλβανια Ωρα Μηδεν
    από Tigas στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 79
    Τελευταίο μήνυμα: 07/04/2005, 18:28
  2. Ασφαλιστικό ώρα μηδέν...
    από Gandalf dr685sm στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2005, 04:31
  3. Τα Μεγαρα Ειναι Για ΜηΧανεσ?
    από sly139 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2004, 09:04
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/04/2004, 17:03
  5. Ορατότης μηδέν...!!!!!
    από ruyjin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 29/12/2003, 23:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF