Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 63

Θέμα: Πρατήρια: Κατεβαίνουμε από τη μηχανή;

  1. #31
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
    οπως θα έλεγε και ο παλιανθρωπας που τα @@ έχει γανωμενα... έχει πέσει ποτε βενζίνη στα αποκρυφα σας μέρη ?

    Σωστός..... Μια μαλακιά να κάνει το (αλλοδαπό/χαζό/παιδί/κοιτάω το γκομενάκι στο αμάξι δίπλα/gay που φαντάζεται ότι κρατάει κάτι άλλο και όχι την αντλία σκεφτόμενος τον ιππότη στα δερμάτινα πάνω στο άλογο που ήρθε να τον γεμίσει...) που βάζει την βενζίνη και χυθεί εκτός, έχεις μουλιάσει τα @@ σου με αρκετά οκτάνια και κορεσμένους υδρογονάνθρακες...

  2. #32
    Να γράφει το κοντερ...... Το avatar του/της Maira
    Εγγραφή
    22/09/2005
    Μηνύματα
    1.455
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ermiss
    Σωστός..... Μια μαλακιά να κάνει το (αλλοδαπό/χαζό/παιδί/κοιτάω το γκομενάκι στο αμάξι δίπλα/gay που φαντάζεται ότι κρατάει κάτι άλλο και όχι την αντλία σκεφτόμενος τον ιππότη στα δερμάτινα πάνω στο άλογο που ήρθε να τον γεμίσει...) που βάζει την βενζίνη και χυθεί εκτός, έχεις μουλιάσει τα @@ σου με αρκετά οκτάνια και κορεσμένους υδρογονάνθρακες...



    Θα έχεις πολύ καλές αποδώσεις όμως μετά!!!!





    Έχει συμβεί αυτό με χαλασμένη αντλία!!!! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο γρήγορα βάζεις σταντ και πηδάς από την μηχανή!!!!


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ....Έχω επιλεκτική ακοή. Συγνώμη δεν επιλέχτηκες.......

  3. #33
    Ζοχαδιασμέλος Το avatar του/της VGER
    Εγγραφή
    05/03/2008
    Μηνύματα
    305
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
    Θα έχεις πολύ καλές αποδώσεις όμως μετά!!!!





    Έχει συμβεί αυτό με χαλασμένη αντλία!!!! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο γρήγορα βάζεις σταντ και πηδάς από την μηχανή!!!!


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sober
    Εγγραφή
    05/03/2007
    Μηνύματα
    950
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
    Θα έχεις πολύ καλές αποδώσεις όμως μετά!!!!





    Έχει συμβεί αυτό με χαλασμένη αντλία!!!! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο γρήγορα βάζεις σταντ και πηδάς από την μηχανή!!!!


    :rotflmao: :rotflmao:
    Let's ride, ride how we ride ...

    I never did mind about the little things...








  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sober
    Εγγραφή
    05/03/2007
    Μηνύματα
    950
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
    τι διαολο με πεταει συνεχως εξω....


    εγω γελακια η8ελα να προσ8εσω...
    Let's ride, ride how we ride ...

    I never did mind about the little things...








  6. #36
    ΛΑΤΡΕΙΣ ΕΚΔΡΟΜΩΝ Το avatar του/της tzeronymo
    Εγγραφή
    15/09/2008
    Μηνύματα
    232
    Kαλησπερα παιδια θελω να μοιραστω κατι μαζι σας πηγαινοντας προς πανελληνια και στο shell Λαμιας εγινε το εξης μας υποχρεωσε να κατεβουμε για να μας βαλει βενζινα στο ακουσμα τις μ@@@ας του λεω μη φοβασαι δεν κανουμε ληστεια νευριασε και αφου τον στολισα βαλαμε καμμια 40 αρια λιτρα ολη η παρεα α λεω να παρουμε και τα δωρα( καθε 25 λιτρα δινει μπαλα η σακβουαγιαζ ) μου λεει δεν εχει για μηχανες μονο για αuto μετα απο μια καλη διαλεξη το δεχτηκε τα σχολια δικα σας . ΚΑΙ κατι επισης που με πειραξε και το εχουν ξανακανει στον ΚΟΡΙΝΟ παλι SHELL ενω του ειπα απλη αμολιβδη εβαλε v pauer του λεω φιλε θα σε κανω ρομπα σε ολα τα site η απαντηση του τα ιδια λετε ολοι τη να πεις απλα θελει προσοχη !!!
    ΠΕΡΑΜΑ Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΝΑΥΤΟΣΥΝΗΣ

  7. #37
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    και σ' εμένα έχουν ζητήσει να κατέβω
    μόνο εγώ δεν το βρίσκω 100% παράλογο

  8. #38
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΤΖΕΡΟΝΥΜΟ
    Kαλησπερα παιδια θελω να μοιραστω κατι μαζι σας πηγαινοντας προς πανελληνια και στο shell Λαμιας εγινε το εξης μας υποχρεωσε να κατεβουμε για να μας βαλει βενζινα στο ακουσμα τις μ@@@ας του λεω μη φοβασαι δεν κανουμε ληστεια νευριασε και αφου τον στολισα βαλαμε καμμια 40 αρια λιτρα ολη η παρεα α λεω να παρουμε και τα δωρα( καθε 25 λιτρα δινει μπαλα η σακβουαγιαζ ) μου λεει δεν εχει για μηχανες μονο για αuto μετα απο μια καλη διαλεξη το δεχτηκε τα σχολια δικα σας . ΚΑΙ κατι επισης που με πειραξε και το εχουν ξανακανει στον ΚΟΡΙΝΟ παλι SHELL ενω του ειπα απλη αμολιβδη εβαλε v pauer του λεω φιλε θα σε κανω ρομπα σε ολα τα site η απαντηση του τα ιδια λετε ολοι τη να πεις απλα θελει προσοχη !!!

    ΣΑΡΔΑΝΑΠΑΛΟΙ
    Accipere quam facere praestat injuriam

  9. #39
    Κι εμένα μου έτυχε μια φορά στο Ηράκλειο.... και πολύ απλά πήγα στο επόμενο γιατί δε μου άρεσε ο τρόπος που το είπε. Ας μας ενημερώσουν πρώτα για τον λόγο που το ζητάνε και μετά κατεβαίνουμε... όχι να μας αντιμετωπίζουν σαν ληστές!!!

    Πλέον βάζω μόνο ΕΚΟ και πολύ σπάνια και στην ανάγκη από αλλού...

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Λεωνίδας
    Εγγραφή
    11/11/2005
    Μηνύματα
    3.747
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gigenis
    Κι εμένα μου έτυχε μια φορά στο Ηράκλειο.... και πολύ απλά πήγα στο επόμενο γιατί δε μου άρεσε ο τρόπος που το είπε. Ας μας ενημερώσουν πρώτα για τον λόγο που το ζητάνε και μετά κατεβαίνουμε... όχι να μας αντιμετωπίζουν σαν ληστές!!!

    Πλέον βάζω μόνο ΕΚΟ και πολύ σπάνια και στην ανάγκη από αλλού...
    εμένα μου το ζήτησε ευγενικά "για λόγους ασφαλείας"

  11. #41
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
    εμένα μου το ζήτησε ευγενικά "για λόγους ασφαλείας"
    Καλά εσύ φαίνεσαι και για απατεώνας με γερή πρώτη

  12. #42
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ASTRAKITCAR
    Εγγραφή
    18/08/2004
    Μηνύματα
    287
    στην Γερμανια,αυστρια που εχω νοικιασει οχημα,βαζεις παντου μονος σου βενζινη..

    εδψ βαζω μονος μου μιας και δεν περιμενω τα γιδια...αν θελει ας την βγαλει...μετα μονος του..
    πωλουνται ΦΡΕΝΑ 288mm κομπλέ από AUDI A3 2.0 tsi για Group VAG (δεν είμαι έμπορος).

  13. #43
    Hasta la Victoria Siempre Το avatar του/της blueangel
    Εγγραφή
    19/01/2006
    Μηνύματα
    827
    Μου συνέβη και μένα χθές στη Shell της Κηφισίας μετά το Φάρο Ψυχικού...Βέβαια ούτε που προχώρησα στο γέμισμα!Την έκανα για άλλο πρατήριο...Αντε με τους μαλάκες που έχουμε μπλέξει αρκετά δηλαδή Αν και το παλικάρι όταν την έκανα ψέλιζε ότι τάχα μου ήταν ατομο από τα κεντρικά μέσα και προ ημερών που έκανε τα στραβά μάτια του την είπανε μετά κανονικά από τη Διεύθυνση!!!!
    Hay personas que nos hablan y ni las escuchamos...., Hay personas que nos hieren y no dejan ni cicatrizes...., Pero hay personas que simplemente aparecen en nuestra vida y nos marcan para siempre....., No hagas nada por obligacion ni por compromiso .....,Si no por amor !!!
    Cuando una puerta se cierra,otra se abre...
    NO CUENTES LOS ANOS, CUENTA LOS RECUERDOS!!!


  14. #44
    Τελικά νομίζω ότι σε λίγο καιρό δεν θα έχουν 2τροχο πελάτη τα shell όπως την πάνε την κατάσταση

  15. #45
    δρόμο να 'χουμε... Το avatar του/της npat
    Εγγραφή
    13/09/2006
    Μηνύματα
    3.150
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
    εμένα μου το ζήτησε ευγενικά "για λόγους ασφαλείας"
    Αυτό το "για λόγους ασφαλείας" (χωρίς άλλη διευκρίνηση) τα τελευταία χρόνια έχει γίνει το χάπι για όλες τις ασθένειες.

    Και σε 'μένα μου ζήτησαν να κατέβω σε ένα πρατήριο SHELL στην Μιχαλακοπούλου... και πήγα στο επόμενο πρατήριο.

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. quote: VANDA Πριν κατεβούμε από τη μηχανή...
    από mikios400 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2008, 00:03
  2. Πριν κατεβούμε από τη μηχανή...
    από VANDA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 80
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2008, 10:43
  3. Στάζει βενζίνη από τη μηχανή
    από Balthier στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2008, 17:57
  4. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 10/07/2006, 16:07
  5. Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2003, 14:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF