Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 12 από 12

Θέμα: Τι ξερετε για την Tm Racing ???

  1. #1

    Thumbs up Τι ξερετε για την Tm Racing ???

    πειτε μου λιγα λογια για το τι ξερετε για την ιταλικη εταιρεια απο το Pesaro! την Γνωμη σας!
    και αν θα αγωραζατε ΤΜ για πιο λογο? η αν δεν αγωραζατε τι σας αποθει απο την αγωρα της?
    ολες οι γνωμες δεκτες!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    εγω αυτο που ξερω ειναι οτι φτιαχνει ΟΠΛΑ αλλα με αξιοπιστια χιλομετρου.

  3. #3
    που το στειριζεις αυτο με την αξιοπιστια? εχεις δει η ακουσει κατι?

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tmracing.siros
    που το στειριζεις αυτο με την αξιοπιστια? εχεις δει η ακουσει κατι?

    εχω ακουσει,αλλα επειδη δεν ειναι απο καποιον τυχαιο δεν μπορω να πω παραπανω.

  5. #5
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100

    Re: Τι ξερετε για την Tm Racing ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από tmracing.siros
    πειτε μου λιγα λογια για το τι ξερετε για την ιταλικη εταιρεια απο το Pesaro! την Γνωμη σας!
    και αν θα αγωραζατε ΤΜ για πιο λογο? η αν δεν αγωραζατε τι σας αποθει απο την αγωρα της?
    ολες οι γνωμες δεκτες!
    Xωρις προσωπικη εμπειρια ( και απο οτι εχω ακουσει..)

    Αξιοπιστο ....

    Απαιτητικο στην οδηγηση του........

    Μεταπωληση αστα να πανε.....




  6. #6

    Re: Re: Τι ξερετε για την Tm Racing ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
    Xωρις προσωπικη εμπειρια ( και απο οτι εχω ακουσει..)

    Αξιοπιστο ....

    Απαιτητικο στην οδηγηση του........

    Μεταπωληση αστα να πανε.....



    εχεις δικιο φιλε μου! ειιναι αξιοπιστα αν κανεις βεβαια τα service οπως πρεπει!
    απαιτητικα στην οδηγηση τους...θα συμφωνισω και εδω,αλλα για τα μοντελα ως το 07,απο το 08 και μετα ειναι πολυ πιο ευκολα σαν μηχανακια!
    για την Μεταπωληση...οπως τα λες,πρεπει να βρεις τον καταληλο ανθρωπο για να το παρει!

  7. #7

    Re: Re: Re: Τι ξερετε για την Tm Racing ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από tmracing.siros
    θα συμφωνισω και εδω,αλλα για τα μοντελα ως το 07,απο το 08 και μετα ειναι πολυ πιο ευκολα σαν μηχανακια!
    2 στα 2 που εχω οδηγησει ... δεν ειναι και πολυ ευκολα σαν μηχανακια ...

    και τα 2 08
    PROzacRIDER

  8. #8

    Re: Re: Re: Re: Τι ξερετε για την Tm Racing ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
    2 στα 2 που εχω οδηγησει ... δεν ειναι και πολυ ευκολα σαν μηχανακια ...

    και τα 2 08
    τι εννοεις? απο δυναμη? απο στησιμο?

  9. #9

    Re: Re: Re: Re: Re: Τι ξερετε για την Tm Racing ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από tmracing.siros
    τι εννοεις? απο δυναμη? απο στησιμο?
    το 300 ειναι πολυ δυνατο για εντουραδα ... και παραααα πολυ ακαμπτο ... τα crf μοιαζουν με ΧΤ mprosta toy ...και το 450ΣΜ ...(το chambon rep) ΠΑΡΑΑΑΑΑΑ πολυ ακαμπτο επισης ... πολυ γρηγορο τιμονι ... -καλο μεν για τις περισσοτερες δικες μας πιστες ...αλλα ακυρο τελειως για χωματινα κομματια-
    απλα καλο σε δυναμη ,τιποτα τα ιδιαιτερο ... απλα λιγο ψηλοτερα ο κοφτης απο τα 450 -μου φανηκε-

    σε γενικες γραμμες , δεν θα τα απερριπτα ...ειδικα αν ειχα σκοπο να τρεξω ,μιας και οι παροχες ειναι καλες ... οπως και οι τιμες αγορας

    αλλα ειναι ακραια ... ΚΑΙ απαιτητικα ... σε αντιθεση με ΟΛΑ τα αλλα που ειναι εξισου ακραια , αλλα οχι τοσο απαιτητικα ...

    τωρα για την αξιοπιστια ...οι γνωμες ... ποικίλουν
    PROzacRIDER

  10. #10

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Τι ξερετε για την Tm Racing ???

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
    το 300 ειναι πολυ δυνατο για εντουραδα ... και παραααα πολυ ακαμπτο ... τα crf μοιαζουν με ΧΤ mprosta toy ...και το 450ΣΜ ...(το chambon rep) ΠΑΡΑΑΑΑΑΑ πολυ ακαμπτο επισης ... πολυ γρηγορο τιμονι ... -καλο μεν για τις περισσοτερες δικες μας πιστες ...αλλα ακυρο τελειως για χωματινα κομματια-
    απλα καλο σε δυναμη ,τιποτα τα ιδιαιτερο ... απλα λιγο ψηλοτερα ο κοφτης απο τα 450 -μου φανηκε-

    σε γενικες γραμμες , δεν θα τα απερριπτα ...ειδικα αν ειχα σκοπο να τρεξω ,μιας και οι παροχες ειναι καλες ... οπως και οι τιμες αγορας

    αλλα ειναι ακραια ... ΚΑΙ απαιτητικα ... σε αντιθεση με ΟΛΑ τα αλλα που ειναι εξισου ακραια , αλλα οχι τοσο απαιτητικα ...

    τωρα για την αξιοπιστια ...οι γνωμες ... ποικίλουν
    [/QUOTE

    για το 300 δεν μπορω να εχω γνωμη! αλλα για το smx tou boris που ειχα δυο μερες στην διαθεση μου μπορω να πω! πιστεω οτι ειναι πραγματικα εργαλιο! το μηχανακι για να παει σωστα θελει να το οδειγαs σαν 125! με την φορα μεσα στην στροφη,εχει και τον μονοδομο συμπλεκτη που σε βοηθαει σε αυτο,και αν τον μαθεις στριβεις πραγματικα γρυγορα! εσυ λογικα το πειρες βολτα στο Autofestival σωστα? εκει το μηχανακι ειχε ρυθμισεις για ασφαλτο και μονο, με συνεπια να ειναι κουτσουρο στο χωμα,το προσεξα και εγω και για αυτο ρωτησα και εμαθα για τις ρυθμισεις! ασε που ειχε και ταλεποριμενα λαστηχα απο δυο τεστ! ο κοφτης δεν ηταν ψηλοτερα απλα ανεβαζε πιο γρηγορα απο τα απλα 450! μη κσεχνασ οτι ειναι 65 hp μηχανακι ε! στο οτι θελει προσαρμογη σε σχεση με τα ιαπωνεζικα για να το πας γρηγορα θα συμφωνισω!

  11. #11

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Τι ξερετε για την Tm Racing ???

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από tmracing.siros
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
    το 300 ειναι πολυ δυνατο για εντουραδα ... και παραααα πολυ ακαμπτο ... τα crf μοιαζουν με ΧΤ mprosta toy ...και το 450ΣΜ ...(το chambon rep) ΠΑΡΑΑΑΑΑΑ πολυ ακαμπτο επισης ... πολυ γρηγορο τιμονι ... -καλο μεν για τις περισσοτερες δικες μας πιστες ...αλλα ακυρο τελειως για χωματινα κομματια-
    απλα καλο σε δυναμη ,τιποτα τα ιδιαιτερο ... απλα λιγο ψηλοτερα ο κοφτης απο τα 450 -μου φανηκε-

    σε γενικες γραμμες , δεν θα τα απερριπτα ...ειδικα αν ειχα σκοπο να τρεξω ,μιας και οι παροχες ειναι καλες ... οπως και οι τιμες αγορας

    αλλα ειναι ακραια ... ΚΑΙ απαιτητικα ... σε αντιθεση με ΟΛΑ τα αλλα που ειναι εξισου ακραια , αλλα οχι τοσο απαιτητικα ...

    τωρα για την αξιοπιστια ...οι γνωμες ... ποικίλουν
    [/QUOTE

    γψηλοτερα απλα ανεβαζε πιο γρηγορα απο τα απλα 450! μη κσεχνασ οτι ειναι 65 hp μηχανακι ε! στο οτι θελει προσαρμογη σε σχεση με τα ιαπωνεζικα για να το πας γρηγορα θα συμφωνισω!
    65 ???????????????? μετα βιας το ενιωθα καμια δεκαρια πανω απο τα τζαπαν τα μαμα ...ισως ηταν και η ελλειψη ροπης ...αλλα 65 σαν παρα πολλα μου ακουγονται ...


    παντως οσοι το οδηγησαν ,ομοφωνα καταληξανε στο οτι ειναι οπλο ... αλλα ...πακετο ...
    PROzacRIDER

  12. #12

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Τι ξερετε για την Tm Racing ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
    65 ???????????????? μετα βιας το ενιωθα καμια δεκαρια πανω απο τα τζαπαν τα μαμα ...ισως ηταν και η ελλειψη ροπης ...αλλα 65 σαν παρα πολλα μου ακουγονται ...


    παντως οσοι το οδηγησαν ,ομοφωνα καταληξανε στο οτι ειναι οπλο ... αλλα ...πακετο ...
    62 για την ακριβια το δινει η εταιρεια! η αληθεια ειναι πως αποδιδει τοσο γραμικα που δεν το
    καταλαβενεις! αφου και εγω κατεβασα τον χρονο μου εδω στο τοπικο πιστακι,και δεν καταλαβα πως! δεν ξερω αν προσπαθισεσ να κανεις αλαγες κοντα στον κοφτι του, αλλα σε αυτες τησ στροφες το μηχανακι δεν εκανε ξεσπασματα δυναμης οπως τα γιαπωνεζικα,αλλα οτι εβγαζε τα εβγαζε στον δρομο! ασε που νομιζεσ οτι οδηγας ss 600 απο τον θορυβο που δεν αλαζε τονο με τις αλαγες,παντως σε μενα τεριαξε γαντι σαν συνολο!

Παρόμοια θέματα

  1. Τι γνωρίζετε για την Yamaha Rieju rs2
    από AgelosEXP στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2012, 08:39
  2. Τι ξερετε για την ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ????
    από ares_tz στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 30/09/2011, 09:52
  3. Τι ξερετε για αυτο το site?
    από Corvo στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 22/12/2008, 16:24
  4. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 26/10/2006, 18:56
  5. Μηπως ξερετε πως πανε για την πλατεια Φιλελληνων!
    από hornet στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 03/02/2004, 16:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF