Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 34

Θέμα: caballero...ΘΥΜΑΣΑΙ ΡΕ;;;;;

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panagiotis dim
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    213

    caballero...ΘΥΜΑΣΑΙ ΡΕ;;;;;

    θυμάσαι ρε...!! ;;;;;;;;;

    που οταν τελείωνες το σχολείο ..ήσουνα δεν ήσουνα ρε δευτερα γυμνασίου αντε τρίτη το πολύ ... δεν μαζευόσουνα στο σπίτι σου ( φώναζε η μάννα είναι αλήθεια ...)

    το θυμάσαι ετσι :::;;;;; Koντοστεκόσουνα στο πεζοδρόμιο ρε κερατά με τα βιβλία δεμένα με λάστιχο και σε πιάνανε οι μυρωδιές ετσι ;;;;;

    αμ ο ήχος ρε κακομοίρη μου ;;; σε αναστάτωνε ε;;;; ατιμεεεεεε !!! και ο πούστης ο μάστορας οταν εβλεπε μαθητές απ έξω απο το συνεργείο του αρχιζε τα ξερόγκαζα ο γαμιόλης...

    και γέμιζε το πεζοδρόμιο ηχο διχρονο και μυρωδιές απο castrol ( τι στο διάλο εριχνε μέσα δεν θυμάμαι ...)

    αμ το θυμάσε και ασε τα σάπια...που σου πεταγόντουσαν τα μάτια εξω οταν ο κΩλος με το τρακτερωτό εσκαγε την κάπνα και η τσιρίδα απο το
    50cc F A N T I C CABALLERO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΣΗΚΩΝΕ ΠΕΘΑΜΈΝΟΥΣ ΡΕ ΞΕΠΕΣΜΕΝΕΕΕΕΕ..

    Πού να ξεκωλήσεις εεεε;;;; και μετά ερχόταν και ο φαντομάς ντυμένος κούκλος αγνωριστος με τα κράνη του τις μάσκες του τα εξωτικά ρούχα τα προστατευτικά τα γάντια εεεε;;; και εκεί ησουν ετοιμος ρε κοροιδο να ζήσεις το όνειρο .....αλλα δεν υπήρχαν ομως τα ζητούμενα εεε;;;;


    το θυμάσαι είμαι σίγουρος πως αυτές οι ανάσες και αυτα τα ακούσματα δεν σε αφηναν να ανοίξεις μετά βιβλίο ρε παλιοκαθήκι...!!!!

    το θυμάσαι ομως που Ο ΦΑΝΤΟΜΑΣ ανέβαινε στην λεπτή σέλα του fantic και αρχιζε να το σπρώχνει εξω για μία δοκιμαστική βόλτα ;;; θυμάσαι που σπρωχνώσουνα με τα αλλα κορόιδα που δεν είχαν και εκείνοι τα ...ζητούμενα ...για να πρωτομπείτε γραμμή οσο πιό κοντά με το τέρας το CABALLERO ΤΩΝ 50 CC ΄΄;;;;; ΤΟ ΘΥΜΑΣAI ΑΠΟΚΡΙΣΟΥ ;;;;

    Θυμάσαι πως καμάρωνε ο πούστης επάνω και απο γκαζιές πρέπει να είχε κάνει δώδεκα αρραβώνες στην γειτονιά ;; τον μάστορα που δεν καταδεχόταν να κοιτάξει κανέναν εκτός απο τον αναβάτη του και το τερας που ετοίμαζε για τους αγώνες ;;;

    και σύ ρε αφιλότιμέ μου με ανοιχτό το στόμα ετοιμος να πέσεις κάτω απο το όνειρο που υπολόγιζες χαμένε μου οτι κάποτε θα ζούσες ..που να ξέρες οτι θα περνάγανε αγόρι μου πολλλλαααα χρόνια για το CR..!!!

    KAI META KATEBAINE TO ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΟΎΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ...ΜΟΝΟ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΜΑΤΙΑ ΤΕΝΤΩΜΕΝΑ ΓΙΑ να καταγραφούν εικόνες και ηχοι... και αρχίζανε οι ΄σούζες και τα ανεβάσματα πέντε ήταν εξι ηταν επτά ηταν εχανες ρε το μέτρημα ...το θυμάσαι εεε;;;;

    και μετά τι περίμενες ;;; να περασει η ώρα να βρέις τρόπο να πας στην πίστα να δεις τον θεό να κάνει προπόνηση ε κακομοίρη μου΄΄;;;;; θυμάσαι εε που το εκοβες περπατώντας για να φτάσεις στου διαόλουτη μάννα ..


    θυμάσαι πως εσκαβε το τακούνι του πίσω και πεταγε τα χώματα ;;; θυμάσαι που φώναζε σε κάθε στάση για επανέλεγχο οτι θέλει να πέσει να τα σπάσει όλα μην πάει φαντάρος ... και αναρωτιόσουν εεε;;; τι αναρωτιόσουνα ρε βρωμιάρη ;;;

    FANTIC CABALLERO !!! Πρέπει να εκλεισε πιά ... που να θυμάμαι....!!!!
    ενας γαιδαρος δεμενος, το χορταρι του βοσκούσε και ηταν τρισευτυχισμένος ...ο ΄καυμένος!!!τιποτα αλλο δεν ζητούσε ...μόνο να μην είναι ...δεμένος...ο καυμένος..

  2. #2

  3. #3
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	caballero_sx_77.jpg 
Προβολές:	910 
Μέγεθος:	66,1 KB 
ID:	166248
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  4. #4
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jimmis5
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    2.116
    Οι μοτοσυκλέτες δεν εχουν πια ψυχή γιατί οι άνθρωποι δεν εχουν πια ψυχή
    Είτε έχεις είτε δεν έχεις αν δεν σε τρέχουνε μην τρέχεις...
    Αν δεν ξερεις που πας γυρνα πισω!!!

  6. #6

  7. #7
    Εγώ πάντως το θυμάμαι σε κόκκινο, άσχετο αλλά εγώ είχα το ΒΕΤΑ 50 MX.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	fantic%20caballero%2050%20reg%20comp%20%2779%20brochure.jpg 
Προβολές:	839 
Μέγεθος:	64,1 KB 
ID:	166269

  8. #8
    Αυτό είχα εγώ το 1988, όμορφα χρόνια.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	beta%2050%20mx%206%20depliant.jpg 
Προβολές:	841 
Μέγεθος:	74,4 KB 
ID:	166270

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panagiotis dim
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    213
    Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
    Αυτό είχα εγώ το 1988, όμορφα χρόνια.

    Θ Ε Α!!!!!!!( Ο ΤΟΝΟΣ ΣΤΟ Α!!!!)
    ενας γαιδαρος δεμενος, το χορταρι του βοσκούσε και ηταν τρισευτυχισμένος ...ο ΄καυμένος!!!τιποτα αλλο δεν ζητούσε ...μόνο να μην είναι ...δεμένος...ο καυμένος..

  10. #10

    Re: caballero...ΘΥΜΑΣΑΙ ΡΕ;;;;;

    Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
    θυμάσαι ρε...!! ;;;;;;;;;

    που οταν τελείωνες το σχολείο ..ήσουνα δεν ήσουνα ρε δευτερα γυμνασίου αντε τρίτη το πολύ ... δεν μαζευόσουνα στο σπίτι σου ( φώναζε η μάννα είναι αλήθεια ...)

    το θυμάσαι ετσι :::;;;;; Koντοστεκόσουνα στο πεζοδρόμιο ρε κερατά με τα βιβλία δεμένα με λάστιχο και σε πιάνανε οι μυρωδιές ετσι ;;;;;

    αμ ο ήχος ρε κακομοίρη μου ;;; σε αναστάτωνε ε;;;; ατιμεεεεεε !!! και ο πούστης ο μάστορας οταν εβλεπε μαθητές απ έξω απο το συνεργείο του αρχιζε τα ξερόγκαζα ο γαμιόλης...

    και γέμιζε το πεζοδρόμιο ηχο διχρονο και μυρωδιές απο castrol ( τι στο διάλο εριχνε μέσα δεν θυμάμαι ...)

    αμ το θυμάσε και ασε τα σάπια...που σου πεταγόντουσαν τα μάτια εξω οταν ο κΩλος με το τρακτερωτό εσκαγε την κάπνα και η τσιρίδα απο το
    50cc F A N T I C CABALLERO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΣΗΚΩΝΕ ΠΕΘΑΜΈΝΟΥΣ ΡΕ ΞΕΠΕΣΜΕΝΕΕΕΕΕ..

    Πού να ξεκωλήσεις εεεε;;;; και μετά ερχόταν και ο φαντομάς ντυμένος κούκλος αγνωριστος με τα κράνη του τις μάσκες του τα εξωτικά ρούχα τα προστατευτικά τα γάντια εεεε;;; και εκεί ησουν ετοιμος ρε κοροιδο να ζήσεις το όνειρο .....αλλα δεν υπήρχαν ομως τα ζητούμενα εεε;;;;


    το θυμάσαι είμαι σίγουρος πως αυτές οι ανάσες και αυτα τα ακούσματα δεν σε αφηναν να ανοίξεις μετά βιβλίο ρε παλιοκαθήκι...!!!!

    το θυμάσαι ομως που Ο ΦΑΝΤΟΜΑΣ ανέβαινε στην λεπτή σέλα του fantic και αρχιζε να το σπρώχνει εξω για μία δοκιμαστική βόλτα ;;; θυμάσαι που σπρωχνώσουνα με τα αλλα κορόιδα που δεν είχαν και εκείνοι τα ...ζητούμενα ...για να πρωτομπείτε γραμμή οσο πιό κοντά με το τέρας το CABALLERO ΤΩΝ 50 CC ΄΄;;;;; ΤΟ ΘΥΜΑΣAI ΑΠΟΚΡΙΣΟΥ ;;;;

    Θυμάσαι πως καμάρωνε ο πούστης επάνω και απο γκαζιές πρέπει να είχε κάνει δώδεκα αρραβώνες στην γειτονιά ;; τον μάστορα που δεν καταδεχόταν να κοιτάξει κανέναν εκτός απο τον αναβάτη του και το τερας που ετοίμαζε για τους αγώνες ;;;

    και σύ ρε αφιλότιμέ μου με ανοιχτό το στόμα ετοιμος να πέσεις κάτω απο το όνειρο που υπολόγιζες χαμένε μου οτι κάποτε θα ζούσες ..που να ξέρες οτι θα περνάγανε αγόρι μου πολλλλαααα χρόνια για το CR..!!!

    KAI META KATEBAINE TO ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΟΎΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ...ΜΟΝΟ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΜΑΤΙΑ ΤΕΝΤΩΜΕΝΑ ΓΙΑ να καταγραφούν εικόνες και ηχοι... και αρχίζανε οι ΄σούζες και τα ανεβάσματα πέντε ήταν εξι ηταν επτά ηταν εχανες ρε το μέτρημα ...το θυμάσαι εεε;;;;

    και μετά τι περίμενες ;;; να περασει η ώρα να βρέις τρόπο να πας στην πίστα να δεις τον θεό να κάνει προπόνηση ε κακομοίρη μου΄΄;;;;; θυμάσαι εε που το εκοβες περπατώντας για να φτάσεις στου διαόλουτη μάννα ..


    θυμάσαι πως εσκαβε το τακούνι του πίσω και πεταγε τα χώματα ;;; θυμάσαι που φώναζε σε κάθε στάση για επανέλεγχο οτι θέλει να πέσει να τα σπάσει όλα μην πάει φαντάρος ... και αναρωτιόσουν εεε;;; τι αναρωτιόσουνα ρε βρωμιάρη ;;;

    FANTIC CABALLERO !!! Πρέπει να εκλεισε πιά ... που να θυμάμαι....!!!!

    Τι μου θύμισες ρε Παναγιώτη!Τι μου θύμισες τώρα!!!!!!
    ET IN ARKADIA EGO

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
    Θ Ε Α!!!!!!!( Ο ΤΟΝΟΣ ΣΤΟ Α!!!!)

    Συνονόματε, ήταν τότε που υπήρχαν βουνά με δέντρα και λιγότερα ή καθόλου πλαστικά (στις μοτό)....
    Μπορεί να έφταιγε και η νεότητα, δεν ξέρω ρε γμτ, αλλά πολύ ψύχρα κι άλλα αντ' άλλων είναι σήμερα.

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panagiotis dim
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    213

    Re: Re: caballero...ΘΥΜΑΣΑΙ ΡΕ;;;;;

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής *2
    Τι μου θύμισες ρε Παναγιώτη!Τι μου θύμισες τώρα!!!!!!
    ενας συμμαθητής μου ( συγχωρεμένος πιά ) είχε ενα PE SUZUKI νομίζω η 250 η 175 cc οποιος θυμάται ας με διορθωσει.. Εναμεσημέρι μου έδωσε το κλειδί να του το φέρω . Φανταζεσαι τι τέντωμα έριξα καβάλα στον κατακίτρινο διάολο ;;; Oσο τα θυμάμαι τόσο λυπάμαι που πέρασαν ισως ετσι γρήγορα η ασκοπα η ας πούμε χωρίς να καταλάβουμε τόσα χρόνια ...
    ενας γαιδαρος δεμενος, το χορταρι του βοσκούσε και ηταν τρισευτυχισμένος ...ο ΄καυμένος!!!τιποτα αλλο δεν ζητούσε ...μόνο να μην είναι ...δεμένος...ο καυμένος..

  13. #13
    Πω πω... μου έφερε πίσω παλιές αναμνήσεις... ΡΕ 175 είχε ένας φίλος. Το μηχανάκι πήγαινε αέρας!! (σε σχέση με το παπί που είχα τότε).
    Να' στε καλά, παιδιά!!

  14. #14
    Μέλος Το avatar του/της Ariskawasaki
    Εγγραφή
    13/10/2014
    Μηνύματα
    42
    Ιστορικό μηχανάκι αλλά................δουλευε του αγίου ................οποτε ηθελε.........

    ENDURO HISTORY ! FANTIC MOTOR 125 REGOLARITA COMPETIZIONE !

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	φφφφφφφ750_2475597547585_2113673781_n.jpg 
Προβολές:	289 
Μέγεθος:	94,8 KB 
ID:	348482

  15. #15
    Μέλος Το avatar του/της Ariskawasaki
    Εγγραφή
    13/10/2014
    Μηνύματα
    42
    απο τότε μίσησα την Ιταλία ,τα μηχανάκια της κ τα ντελόρτο καρμπυρέιτορ........

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	10302467_10200φφφφα76973244904_6618685772479795564_n.jpg 
Προβολές:	283 
Μέγεθος:	80,9 KB 
ID:	348483

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ρε παιδια
    από kalgeorge στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 12:07
  2. Ρε Τι Γινεται Οξω !!!
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2003, 20:36
  3. Ρε Παιδια...
    από anisoropos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 17:29
  4. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 17:14
  5. Μην κάνετε σαν μαλάκες ρε....
    από bikersonly στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2003, 13:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF