Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: Ποιος εχει τιπς για τοσκανη?

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της urban
    Εγγραφή
    13/10/2005
    Μηνύματα
    149

    Ποιος εχει τιπς για τοσκανη?

    Εκλεισα 10 ημερες σε εναν σουπερ παλιο ξενωνα, σαν πυργος σαν αρχοντικο, με τις πισινες του, τα μεγαλα του δωματια, τα πρωινα του, μεσα σε ενα πρασινο λειβαδι, μιση ωρα απο φλωρεντια και διπλα σε ενα τσουρμο χωριουδακια!

    Να πω την τιμη και να παει κατευθειαν στις διαμαχες για τον Ελληνικο τουρισμο? Που τολμανε και κλαιγονται οι κλεφτες...

    Στο θεμα μου: Στοχος δεν ειναι να οδηγω 50000 χλμ την ημερα. Στοχος ειναι να ΑΡΑΞΩ γιατι τα εχω παιξει απο την κουραση και να κανω κοντινες εξορμησεις στην περιοχη.

    Ξερει κανεις την περιοχη να προτεινει τιποτα? Που να φαω? Που να παω να δω πραματα και θαματα? Καμια καλη διαδρομη?


    Οι πολιτικοί στην Ελλάδα παρενοχλούν τον πολίτη. Αν εξαιρέσεις ελάχιστους, οι υπόλοιποι είναι ασήμαντες προσωπικότητες με σκανδαλώδη έλλειψη παιδείας. Είναι απλώς στοργικοί μπαμπάδες που νοιάζονται να κάνουν τα παιδιά τους υπουργούς και αρχηγούς. Μεγάλη μάστιγα.


  2. #2
    original Mελος Το avatar του/της nic mor
    Εγγραφή
    13/03/2008
    Μηνύματα
    1.016
    για κοιτα εδω!!
    και καλο ταξιδι!!
    no one will judge me..


    Μ.Γ.Δ

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της chducos1
    Εγγραφή
    05/11/2006
    Μηνύματα
    195

    Re: Ποιος εχει τιπς για τοσκανη?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από urban
    Εκλεισα 10 ημερες σε εναν σουπερ παλιο ξενωνα, σαν πυργος σαν αρχοντικο, με τις πισινες του, τα μεγαλα του δωματια, τα πρωινα του, μεσα σε ενα πρασινο λειβαδι, μιση ωρα απο φλωρεντια και διπλα σε ενα τσουρμο χωριουδακια!

    Να πω την τιμη και να παει κατευθειαν στις διαμαχες για τον Ελληνικο τουρισμο? Που τολμανε και κλαιγονται οι κλεφτες...

    Στο θεμα μου: Στοχος δεν ειναι να οδηγω 50000 χλμ την ημερα. Στοχος ειναι να ΑΡΑΞΩ γιατι τα εχω παιξει απο την κουραση και να κανω κοντινες εξορμησεις στην περιοχη.

    Ξερει κανεις την περιοχη να προτεινει τιποτα? Που να φαω? Που να παω να δω πραματα και θαματα? Καμια καλη διαδρομη?


    για πε ποτε πατε?
    γιατι και εμεις θα ειμαστε εκει 15-22 αυγουστου.λιγο εξω απο greve in chianti θα ειμαστε σε ενα χαλια αρχοντικο-ξενοδοχειο
    V POWER

  4. #4
    πια ελλαδα πιο μποθρδελο κρατος που γυρησα την μιση ευρωπη και φτασαμε να εχουμε τιμες ιδιες με το μονακο....................


    ξεφτυλες ήμαστε αλλα δεν φταει το κρατος ο μαγαζατορας ο ξενοδοχος κτλ κτλ κτλ



    ,,,,ο λακαμας ο ελληνας φταει!
    :a36: :a36: http://www.lariseos.webs.com :a36:
    www.husaberg450fe.blogspot.com
    www.fightcolesterol.blogspot.com








  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 700_Thespieis
    Εγγραφή
    15/04/2007
    Μηνύματα
    480
    Πες τιμες ξενοδοχειων και πλοιου..Ενδιαφερομαι

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gkr
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    100
    Η τοσκάνη είναι εκπληκτικό μέρος, θα περάσεις υπέροχα, δύο πράγματα βάλε από τώρα στην ατζέντα σου:
    -μία επίσκεψη στο san gimignano, είναι ένα μικρό μεσαιωνικό χωριουδάκι με πολλούς ψηλούς πύργους, ανήκει στα μνημεία που προστατεύοναι από την ουνέσκο, πραγματικά απίστευτο μέρος.
    -στη βολτέρα τον ιούλιο και τον αύγουστο κάνουν κάτι μεσαιωνικές γιορτές (αν θυμάμαι καλά τις ονομάζουν voltera 1340), αν κατά τη διάρκεια της διαμονής σου πέσεις σε κάτι τέτοιο να πας οπωσδήποτε, τα δημοσιεύουν στο internet, πιστεύω με μία αναζήτηση θα βρεις πότε θα γίνουν.


    βασικά σκάσαμε από τη ζήλια μας αλλά τι κάνουμε...
    καλά να περάσεις!

    α! με την επιστροφή βάλε καμία φοτό να χαρούμε και εμείς λίγο...
    άλλωστε η ευτυχία είναι μεταδοτική

  7. #7
    άντε φίλε μου μια χαρά,θα πάω και εγω ταξιδάκι με την παρέα μου την περίοδο 9 με 16 αυγούστου,εσυ?Εμείς θα περάσουμε σαν tour!φλωρεντία,νίκαια,μιλάνο,βενετία!

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της urban
    Εγγραφή
    13/10/2005
    Μηνύματα
    149

    Re: Re: Ποιος εχει τιπς για τοσκανη?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από chducos1 [/i]
    [B]για πε ποτε πατε?
    γιατι και εμεις θα ειμαστε εκει 15-22 αυγουστου.λιγο εξω απο greve in chianti θα ειμαστε σε ενα χαλια αρχοντικο-ξενοδοχειο


    15-24 αυγουστου! Να παμε για καμια πιτσα![B]
    Οι πολιτικοί στην Ελλάδα παρενοχλούν τον πολίτη. Αν εξαιρέσεις ελάχιστους, οι υπόλοιποι είναι ασήμαντες προσωπικότητες με σκανδαλώδη έλλειψη παιδείας. Είναι απλώς στοργικοί μπαμπάδες που νοιάζονται να κάνουν τα παιδιά τους υπουργούς και αρχηγούς. Μεγάλη μάστιγα.


  9. #9
    Παλαιο τόμαρο
    Εγγραφή
    28/06/2007
    Μηνύματα
    846
    να σε δωκω κ εγω ενα tip... Ανοίξτε ενα χάρτη της τοσκάνης, κλείστε τα μάτια κ διαλέξτε διαδρομή... απλά πράγματα. Όποιο επαρχιακό κ να διαλέξεις απολαμβάνεις...
    Για φαγητό δεν ξέρω μαγαζιά, μόνο πίτσες κ πανίνι στο όρθιο έτρωγα...
    Καλά να περάσετε...
    γης μαδιαμ...

Παρόμοια θέματα

  1. ποιος έχει άποψη;
    από boos στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2007, 17:19
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2007, 15:14
  3. Τα εχει κανεις για να μου πει γνωμη?
    από X_NR750 στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2006, 21:16
  4. Ποιος εχει προταιρεοτητα??
    από derd στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 162
    Τελευταίο μήνυμα: 03/02/2006, 12:58
  5. Ποιοσ ΕΧει Διαθεση Για Καφε Σημερα Το Απογευμα?
    από nimbus στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2004, 18:11

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF