Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: Πολυ δεν ειναι δυο εβδομαδες αναμονη?

  1. #1

    Angry Πολυ δεν ειναι δυο εβδομαδες αναμονη?

    Στις 7/7 εδωσα παραγγελια στο moto24.de και ενω 2 μερες μετα ενημερωσαν με email οτι εχουν στειλει τα πραγματα (μπαγκαζιερα ειναι), εγω ακομα περιμενω.

    Εχει κανεις αποψη για το moto24.de? παιζει ρολο ο ογκος του αντικειμενου? Με τι το εστειλαν? Θα παω διακοπες με σακουλες κρεμασμενες στο τιμονι?
    Οι πολιτικοί στην Ελλάδα παρενοχλούν τον πολίτη. Αν εξαιρέσεις ελάχιστους, οι υπόλοιποι είναι ασήμαντες προσωπικότητες με σκανδαλώδη έλλειψη παιδείας. Είναι απλώς στοργικοί μπαμπάδες που νοιάζονται να κάνουν τα παιδιά τους υπουργούς και αρχηγούς. Μεγάλη μάστιγα.


  2. #2
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813

    Re: Πολυ δεν ειναι δυο εβδομαδες αναμονη?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από urban
    ....

    ... Θα παω διακοπες με σακουλες κρεμασμενες στο τιμονι?

    Den einai aparaithto, mporeis na tis piaseis me xtapodi pisw h na tis krataei o apo pisw....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  3. #3
    ...ασε ρε σακη τι να πω και εγω που ειχα παραγγειλει κατι απο αμερικη τον μαρτιο και παρελαβα...προχτες!
    .....απο ebay , αλλα ηταν η πρωτη φορα που συνεβη να αργησει κατι τοσο πολυ και εχω αγορασει πολλα πραγματα....θα ετυχε....

    Ομηρικοι καυγαδες με τον αμερικανο και χωρις να βαλουμε ο ενας στον αλλο negative feedback!
    ...αυτος ορκιζοταν οτι το εστειλε , εγω ''ετρεξα'' ενα ταχυδρομικο κωδικα που μου εστειλε και δεν εβγαζε τιποτα....τι ψευτη τον ειπα , τι απατεωνα...αλλα τελικα το παρατραγουδο δεν ηταν δικο του....ουτε καν των ελτα!...ουτε του ελληνικου τελωνιου(!)....ο ενοχος: us post office!

    ....δεν εχω ασχοληθει με το 24 καθολου , αλλα μηπως να εκανες λιιιιιιιιιιιιιιιγη υπομονη...(!)
    ...τωρα περιμενω κατι απο βελγιο και ενω μου ειπανε για 5-6 εργασιμες , ξεπερασα τις 2 εβδομαδες....


    ....ετοιμαζε καλου κακου και τις σακουλες εσυ .....(μην παρεις αυτες με το οικολογικο πλαστικο-μουφα! , παρε τις αλλες τις μαυρες!)
    πετσα μη συμβατη , bye bye love

  4. #4
    Αν το έχει στείλει με ταχυδρομίο πήγαινε και ρώτα στα ΕΛΤΑ της γειτονιάς σου!!!Μπορεί να φταίνε αυτοί!
    Μια φορά που είχα παραγγείλει από γερμανία περίμενα 2 εβδομαδες και μετά πήγα στα ΕΛΤΑ όπου ανακάλυψα ότι το είχαν στη αποθήκη 1 εβδομάδα και κανείς δεν είχε ασχοληθεί να μου το παραδώσει, ούτε κάν να μου στείλουν ειδοποίηση να πάω να το παραλάβω!!! Παραλίγο να το έστελναν πίσω ως "αγνώστου παραλήπτη"!!!

  5. #5

    Παρελαβα!

    Ηταν στα ΕΛΤΑ...
    Οι πολιτικοί στην Ελλάδα παρενοχλούν τον πολίτη. Αν εξαιρέσεις ελάχιστους, οι υπόλοιποι είναι ασήμαντες προσωπικότητες με σκανδαλώδη έλλειψη παιδείας. Είναι απλώς στοργικοί μπαμπάδες που νοιάζονται να κάνουν τα παιδιά τους υπουργούς και αρχηγούς. Μεγάλη μάστιγα.


  6. #6
    Τι θα πει ρε παιδιά "ήταν στα ΕΛΤΑ"; Όνομα παραλήπτη δεν είχε πάνω; Τι διάολο κάνουν στα ΕΛΤΑ δλδ;
    safety doesn't happen by accident

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.967
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
    Τι διάολο κάνουν στα ΕΛΤΑ δλδ;
    Καλοκαιρινή ανάπαυλα...

  8. #8
    Siesta!


    Ρε παιδια εχω μια ασχετη ερωτηση: Πώς διαολο κανω quote μια φραση απο αλλο μηνυμα??? Και πως αυτη η φραση γινετα Bold?
    Οι πολιτικοί στην Ελλάδα παρενοχλούν τον πολίτη. Αν εξαιρέσεις ελάχιστους, οι υπόλοιποι είναι ασήμαντες προσωπικότητες με σκανδαλώδη έλλειψη παιδείας. Είναι απλώς στοργικοί μπαμπάδες που νοιάζονται να κάνουν τα παιδιά τους υπουργούς και αρχηγούς. Μεγάλη μάστιγα.


  9. #9
    ....τζαμι ρε σακη!.....γλυτωσες το σακουλιασμα!




    edit: λες να παω και εγω απο τα ελτα?
    πετσα μη συμβατη , bye bye love

Παρόμοια θέματα

  1. περί ιαπωνίας ή γιατί δύο δεν είναι αρκετές
    από glxHthanatos στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 03/02/2010, 14:18
  2. Είναι κοντή δεν είναι ούτε καν 1.80, αλλά πηδάει πολύ
    από NAKANO-1100 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 01/03/2007, 13:30
  3. δεν είναι νέο πια αλλά ας το γράψω
    από NLS στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2004, 23:11
  4. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 16/02/2004, 21:25
  5. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 02/02/2004, 09:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF