Σελίδα 3 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 162

Θέμα: Z1000r ........ Eddie Lawson

  1. #31
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2008
    Μηνύματα
    685
    ευχαριστω για τα καλα σας λογια .......
    Με την βοηθεια του Θεου η εξελιξη ηταν χωρις επιπλοκες και αντιμετωπισθηκε χωρις ιδιαιτερη ταλαιπωρια .το μονο η απωλεια σωματικου βαρους και γενικα αδυναμια απο το γενικο τρεξιμο σε νοσοκομεια .εξετασεις ,χειρουργεια κλπ ...σημερα εβγαλα και τα ραμματα και τα πραγματα εχουν παρει το δρομο της φυσιολογικης επανοδου ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ και ισως να ειναι και ο λογος που αναφερθηκα σε ενα προσωπικο θεμα .ειναι το οτι ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΚΟΜΗ ειμαι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΟΥ και ειδικα στο χωρο της δημοσιας υγειας ....ειναι τρομερο το οτι μεσα σε 6 μηνες δημοσια νοσοκομεια εχουν κυριολεκτικα κτυπησει διαλυση .....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να μου δεινουν εξιτηρειο λεγωντας μου ..κοιτα πρεπει να κανεις χειρουργειο !!! σε διαστημα 6 μηνων για ασχετους λογους εζησα ενα δημοσιο νοσοκ.και ειχα την εντυπωση οτι γμτ ..κατι καλο υπαρχει ακομη που αντεχει στο τοπο μας ..ολα δουλευαν ρολοι και η σχεση των ιατρων ,νοσηλ κλπ αψογη ...εκτος απο των ιδιατερων νοσοκ που χρεωνουν την μανα και τον πατερα τους δλδ 100 ευρω την ημερα συν τα κερατιατικα του σαβ εορτων κλπ ,,,,,τελος παντων το συστημα παντως δουλευε ...μεχρι εχθες
    Διαπιστωση μου ειναι οτι τελικα ολοι οι καλοι Ιατροι την εχουν κανει απο το δημοσιο ,το οποιο προσπαθει με το τιποτα και χωρις εξοδα να παρασχει υγεια ..ΡΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΡΧΙΛΑΜΟΓΙΑ ,, 900 ευρω ...πληρωνω τεβε ,τι στο διαλο μου παρεχετε ?? και για ποιο λογο να συνεχισω να σας πληρωνω ?? μεγαλυτερη ΜΑΦΙΑ και ΦΑΣΙΣΜΟς απο εσας ΜΕΓΑΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ της κρατικης εξουσιας δεν υπαρχει..
    .................................................................................................... ...............................................
    στο δια ταυτα ,θεωρω τον ευτο μου πολυ τυχερο λογω του οτι .καποια στιγμη πριν 25 χρονια .εκανα μια ιδιοτικη ασφαλιση ..οτι εχω δωσει τοσα χρονια το εχω παρει πισω και πλεον ..ΑΥΤΗ Η εταιρεια με καλυψε και αυτη την φορα σε ενα κοστος ετσι με το καλημερα 15,000 ευρω ισως το τελικο να ειναι συν ... ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥς ΤΟΥς ΦΙΛΟΥς ....οσο ειναι δυνατον αποφυγετε να πληρωνετε τον δημοσιο ληστη .εκτος και ΕΑΝ φερει ΠΙΣΩ ΤΑ ΚΛΕΜΕΝΑ ...μεχρι τοτε κοιταξτε πολυ σοβαρα μα παρα πολυ σοβαρα το θεμα της ιδιοτικης καλυψης που μπορειτε να κανετε ,υποψιν οσο πιο νεαρος ειναι καποιος τα ασφαλιστρα ειναι χαμηλα ....θελω να ευχαριστησω την ΕΤΑΙΡΕΙΑ και τους ΙΑΤΡΟΥΣ του νοσοκομειου που μου παρασταθηκαν αυτες τις δυσκολες ωρες ....(δεν αναφερω ονοματα για να μην θεωρηθει δαιαφημ κλπ ...) θα επρεπε ομως ..τελος για μια φορα ακομη ευχομαι να ειστε ολοι καλα ..και μην ξεχνατε τα ρεστοριγκ ,οι πιστες .και οι καγκουριες στο δρομο ,εχουν ολα ενα γκειμ οβερ .και ξαναρχιζεις απο την αρχη , η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΖΩΗ δεν εχει αυτη την πολυτελεια ,εχει μονο ΤΕΛΟΣ .οπερ το μονο που ζητα απο εμας ειναι μονο ΣΕΒΑΣΜΟ ...συγνωμη εαν σας κουρασα ,,,φορατε παντα κρανος ,γαντια ,μποτες και καλες βολτες να εχετε .

  2. #32
    CUORE SPORIVO ALFISTI Το avatar του/της lspiros
    Εγγραφή
    23/08/2007
    Μηνύματα
    7.823
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Zpower
    ευχαριστω για τα καλα σας λογια .......
    Με την βοηθεια του Θεου η εξελιξη ηταν χωρις επιπλοκες και αντιμετωπισθηκε χωρις ιδιαιτερη ταλαιπωρια .το μονο η απωλεια σωματικου βαρους και γενικα αδυναμια απο το γενικο τρεξιμο σε νοσοκομεια .εξετασεις ,χειρουργεια κλπ ...σημερα εβγαλα και τα ραμματα και τα πραγματα εχουν παρει το δρομο της φυσιολογικης επανοδου ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ και ισως να ειναι και ο λογος που αναφερθηκα σε ενα προσωπικο θεμα .ειναι το οτι ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΚΟΜΗ ειμαι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΟΥ και ειδικα στο χωρο της δημοσιας υγειας ....ειναι τρομερο το οτι μεσα σε 6 μηνες δημοσια νοσοκομεια εχουν κυριολεκτικα κτυπησει διαλυση .....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να μου δεινουν εξιτηρειο λεγωντας μου ..κοιτα πρεπει να κανεις χειρουργειο !!! σε διαστημα 6 μηνων για ασχετους λογους εζησα ενα δημοσιο νοσοκ.και ειχα την εντυπωση οτι γμτ ..κατι καλο υπαρχει ακομη που αντεχει στο τοπο μας ..ολα δουλευαν ρολοι και η σχεση των ιατρων ,νοσηλ κλπ αψογη ...εκτος απο των ιδιατερων νοσοκ που χρεωνουν την μανα και τον πατερα τους δλδ 100 ευρω την ημερα συν τα κερατιατικα του σαβ εορτων κλπ ,,,,,τελος παντων το συστημα παντως δουλευε ...μεχρι εχθες
    Διαπιστωση μου ειναι οτι τελικα ολοι οι καλοι Ιατροι την εχουν κανει απο το δημοσιο ,το οποιο προσπαθει με το τιποτα και χωρις εξοδα να παρασχει υγεια ..ΡΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΡΧΙΛΑΜΟΓΙΑ ,, 900 ευρω ...πληρωνω τεβε ,τι στο διαλο μου παρεχετε ?? και για ποιο λογο να συνεχισω να σας πληρωνω ?? μεγαλυτερη ΜΑΦΙΑ και ΦΑΣΙΣΜΟς απο εσας ΜΕΓΑΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ της κρατικης εξουσιας δεν υπαρχει..
    .................................................................................................... ...............................................
    στο δια ταυτα ,θεωρω τον ευτο μου πολυ τυχερο λογω του οτι .καποια στιγμη πριν 25 χρονια .εκανα μια ιδιοτικη ασφαλιση ..οτι εχω δωσει τοσα χρονια το εχω παρει πισω και πλεον ..ΑΥΤΗ Η εταιρεια με καλυψε και αυτη την φορα σε ενα κοστος ετσι με το καλημερα 15,000 ευρω ισως το τελικο να ειναι συν ... ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥς ΤΟΥς ΦΙΛΟΥς ....οσο ειναι δυνατον αποφυγετε να πληρωνετε τον δημοσιο ληστη .εκτος και ΕΑΝ φερει ΠΙΣΩ ΤΑ ΚΛΕΜΕΝΑ ...μεχρι τοτε κοιταξτε πολυ σοβαρα μα παρα πολυ σοβαρα το θεμα της ιδιοτικης καλυψης που μπορειτε να κανετε ,υποψιν οσο πιο νεαρος ειναι καποιος τα ασφαλιστρα ειναι χαμηλα ....θελω να ευχαριστησω την ΕΤΑΙΡΕΙΑ και τους ΙΑΤΡΟΥΣ του νοσοκομειου που μου παρασταθηκαν αυτες τις δυσκολες ωρες ....(δεν αναφερω ονοματα για να μην θεωρηθει δαιαφημ κλπ ...) θα επρεπε ομως ..τελος για μια φορα ακομη ευχομαι να ειστε ολοι καλα ..και μην ξεχνατε τα ρεστοριγκ ,οι πιστες .και οι καγκουριες στο δρομο ,εχουν ολα ενα γκειμ οβερ .και ξαναρχιζεις απο την αρχη , η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΖΩΗ δεν εχει αυτη την πολυτελεια ,εχει μονο ΤΕΛΟΣ .οπερ το μονο που ζητα απο εμας ειναι μονο ΣΕΒΑΣΜΟ ...συγνωμη εαν σας κουρασα ,,,φορατε παντα κρανος ,γαντια ,μποτες και καλες βολτες να εχετε .
    τα ειπες ολα...δεν εχω τιποτα αλλο να προσθεσω,συντομα να ξαναλερωσεις τα χερια σου με γρασα.περιμενουμε εξελιξεις και για οτι χρειαστεις σφυρα

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της FRAGISCOS
    Εγγραφή
    22/07/2006
    Μηνύματα
    1.433
    Περαστικα ρε φιλαρακι,και σιδερενιος .
    Με το καλο να ξαναλερωθεις

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της boldor900f
    Εγγραφή
    15/08/2009
    Μηνύματα
    198
    Περαστικά.
    gate 7
    red or dead

  5. #35
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Γιώργη, καλή δύναμη σου έυχομαι σε όλα τα επίπεδα...


    Με το καλό να συνεχίσεις το υπέροχο αυτό πρότζεκτ...

    μάλλον το πιό αγαπημένο μου μηχανάκι έβερ.



  6. #36
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ducpilot
    Εγγραφή
    18/09/2009
    Μηνύματα
    135
    Σιδερενιος φιλε μου,και καλη συνεχεια στο KAWA.
    Το μαχαιρι εφτασε κοκαλο η καθομαστε η μενουμε.

  7. #37
    Μάνος Το avatar του/της mankam
    Εγγραφή
    15/08/2009
    Μηνύματα
    1.347
    περαστικα φιλε μου δυστυχως η κατασταση που περιγραφεις ειναι μια πραγματικοτητα και ερχονται τα χειροτερα!

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της petani
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    158
    Σιδερενιος ρε φιλε ...... εισαι γερο σκαρι εσυ ....
    http://s21.photobucket.com/albums/b259/petani/?start=20

  9. #39
    περαστικα αγορι και με το καλο να βγει η κουκλα στον δρομο...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  10. #40
    Aπ...!


    Τουτέστιν πάει να πει οτι η σημερινή νεολαία μας έχει γραμμένους στα παλιά της τα καρμπιρατέρ!

  11. #41
    Μην βιαζεσε εσυ....


    ΖPower Is Power
    ORGIA!!!!!

  12. #42
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2008
    Μηνύματα
    685
    Μετα απο 4 χρονια φαγουρας ......


    Την περασμενη εβδομαδα κατι ξεθαψαμε απο τα μπαζα ....
    οχι δεν εχει σχεση με το ρεπλικα ...

    προκειται για τον προγονο του ....

    Οποτε το θρεντ ξαναπιανει δουλεια , συγχρονως και με τα δυο μαζι ...

    αυτη την εβδομαδα εχει ανοιγμα απο κουτες , και ξεσκονισματα .. να θυμηθουμε τι ακριβως υπαρχει σαν στοκ , και τι θα πρεπει να βρεθει .
    επισης αφορμη και μια καλη ευκαιρια για ταυτοποιηση απο διαφορα ανταλλακτικα , που υπαρχουν δεξια και αριστερα .
    να ελευθερωθει λιγο και ο χωρος οσονουπω ..ωστε να υπαρξουν και φωτο απο το ατελιε ..
    μου αρεσει αυτος ο ορος ...Ατελιε
    οπως επισης αρεσκονται να τον χρησιμοποιουν οι φιλοι μας τα Γαλλακια ...

    Ατελιε ...χωρις εμπνευση ...δεν
    Ζωη χωρις μουντζουρα επισης δεν ...

    Κουφαλες τροικανοι και λιγουρια της εξουσιας ...τα @@@@ μας θα εισπραξετε παλι
    η κανα κολημενο πιστονι μεσα στην καπνα ,και την μουργα ...

    Ζητιανο δεν θα με καταντησετε ..

    Δεν ξερω ποτε αυτος ο κοσμος που κυκλοφορει σαν ζομπι οξω , ποτε θα συνελθει ...
    Αλλα οσο υπαρχουν Ζητα και κυκλοφορουν ελευθερα ...υπαρχει Ζωη τελικα

    και ισως η ελπιδα να ειναι δυνατοτερη ...


    πρωτες φωτο μεσα στο σαβ/κο
    καλη επανοδος παιδες ..

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της skylaros
    Εγγραφή
    16/04/2011
    Μηνύματα
    726
    http://www.dinamizois.gr/

    Προσπαθείς να αναστήσεις, ένα από τα αγαπημένα μου μηχανάκια. Τελικά αυτά τα 80's σε μουσική, διασκέδαση και μηχανές είναι αξεπέραστα.

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της buckley
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    5.109
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Zpower Προβολή μηνύματος
    Μετα απο 4 χρονια φαγουρας ......


    Την περασμενη εβδομαδα κατι ξεθαψαμε απο τα μπαζα ....
    οχι δεν εχει σχεση με το ρεπλικα ...

    προκειται για τον προγονο του ....

    Οποτε το θρεντ ξαναπιανει δουλεια , συγχρονως και με τα δυο μαζι ...

    αυτη την εβδομαδα εχει ανοιγμα απο κουτες , και ξεσκονισματα .. να θυμηθουμε τι ακριβως υπαρχει σαν στοκ , και τι θα πρεπει να βρεθει .
    επισης αφορμη και μια καλη ευκαιρια για ταυτοποιηση απο διαφορα ανταλλακτικα , που υπαρχουν δεξια και αριστερα .
    να ελευθερωθει λιγο και ο χωρος οσονουπω ..ωστε να υπαρξουν και φωτο απο το ατελιε ..
    μου αρεσει αυτος ο ορος ...Ατελιε
    οπως επισης αρεσκονται να τον χρησιμοποιουν οι φιλοι μας τα Γαλλακια ...

    Ατελιε ...χωρις εμπνευση ...δεν
    Ζωη χωρις μουντζουρα επισης δεν ...

    Κουφαλες τροικανοι και λιγουρια της εξουσιας ...τα @@@@ μας θα εισπραξετε παλι
    η κανα κολημενο πιστονι μεσα στην καπνα ,και την μουργα ...

    Ζητιανο δεν θα με καταντησετε ..

    Δεν ξερω ποτε αυτος ο κοσμος που κυκλοφορει σαν ζομπι οξω , ποτε θα συνελθει ...
    Αλλα οσο υπαρχουν Ζητα και κυκλοφορουν ελευθερα ...υπαρχει Ζωη τελικα

    και ισως η ελπιδα να ειναι δυνατοτερη ...


    πρωτες φωτο μεσα στο σαβ/κο
    καλη επανοδος παιδες ..
    Μπα "επιτρέπονται" ανακατασκευές Ιούλιο μήνα ???
    Καλή δύναμη μάστορα...

  15. #45
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2008
    Μηνύματα
    685
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από skylaros Προβολή μηνύματος
    http://www.dinamizois.gr/

    Προσπαθείς να αναστήσεις, ένα από τα αγαπημένα μου μηχανάκια. Τελικά αυτά τα 80's σε μουσική, διασκέδαση και μηχανές είναι αξεπέραστα.
    το λινκ τι το εβαλες ?
    πως λεμε τι σχεση εχουν οι βουρτσες με τις βουρτσες
    (γμτ γμτ ..... παλι εκανα λαθος αναφωνησε ο σκαντζοχειρος και κατεβηκε απο την βουρτσα των παπουτσιων )

    εκτος εαν εννοεις οτι καποιοι εχουν μεινει στα επαναστατικα φεστιβαλ και τα ταγαρια του 80 ...και ειναι ακομη κολλημενοι εκει ..

    ευτυχως τα Ζητα ηταν ισχυρο αντιδοτο απο τοτε ...

    θεραπεια προς πασαν μαλακιαν ..

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ EddY
    από zoropatra στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2007, 20:23
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 29/12/2003, 13:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF