Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 23

Θέμα: META ΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΑΝΘΡΩΠΙΑΣ....Εικόνες, σκέψεις και ευχές!

  1. #1
    LILIAN

    META ΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΑΝΘΡΩΠΙΑΣ....Εικόνες, σκέψεις και ευχές!

    Καταρχήν, χίλια συγνώμη που καθυστέρησα να σας γράψω, αλλά δεν είχα σύνδεση. Για όσους δεν γνωρίζουν, τα χρήματα, που χρειαζόντουσαν, προκειμένου να βάλει ο Γιώργος το τεχνητό μέλος.....ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΗΚΑΝ!

    Πραγματικά, μερικές φορές τα λόγια είναι πολύ φτωχά, για να εξηγήσουν τα συναισθήματά μας.Ακόμα και τώρα, δεν μπορώ να συνειδητοποιήσω την εικόνα που αντίκρυσαν τα μάτια μου, με του που φτάσαμε στο στενό του Ψυρρί, το οποίο, κυριολεκτικά ασφυκτιούσε απο κόσμο.Αλλά ας τα πάρουμε απο την αρχή....

    Ήρθαν και με πήραν απο το σπίτι μου, ο Τάκης ο Κανελλόπουλος, ο Γιώργος και ο γαμπρός του.Όση ώρα είμασταν στο αυτοκίνητο, συζητάγανε οι άντρες για διάφορα θέματα, ενώ εγώ προσπαθούσα να συμμετέχω με δύο λέξεις το πολύ.Το μυαλό μου ήταν στον "Αριστοφάνη", πολύ πριν φτάσουμε.Συγκεκριμένα, απο το προηγούμενο βράδυ, οπου δεν μπορούσα να κλείσω μάτι, λόγω της υπερέντασης.Μόλις βρεθήκαμε, μποτιλιαρισμένοι στην Μητροπόλεως, το άγχος μου έφτασε στην αποκορύφωση του και άρχισα να ανάβω το ένα τσιγάρο, μετά το άλλο.Έκπληκτη, άκουσα τον Τάκη, να μιλάει στο κινητό με τον Αλέξη και να του λέει, να στείλει 4 μηχανές, για να κλείσει την Ερμού και τέλος πάντων, να μας ξεφρακάρει για να φτάσουμε επιτέλους στο Ψυρρί.Είμασταν ήδη αργοπορημένοι, κατά 1 ώρα!

    Κι έτσι κι έγινε.Τα παιδιά κλείσανε το αντίθετο ρεύμα της Ερμού, ωστέ να περάσουμε απο κει και να παρακάμψουμε, την ατελείωτη ουρά των αυτοκινήτων.Με αέρα VIP :P και με συνοδεία μηχανών, φτάσαμε στο στενό του μαγαζιού.Θα ήθελα ,εκείνη τη στιγμή, να μας έβγαζε κάποιος φωτογραφία, για να έβλεπα τα μούτρα, εμένα και του Γιώργου!! Το στενό ήταν ΓΕΜΑΤΟ απο κόσμο και απο μηχανές!Όλοι μας κοιτούσαν με ένα απίστευτο χαμόγελο και εμείς είμασταν ακριβώς έτσι:

    Πριν καλά-καλά, καταλάβω τι γίνεται, γυρνάω μπροστά μου και βλέπω μια κάμερα να μας τραβάει!(MEGA) ΩΠ! Όσοι είσασταν εκεί, πρέπει να παρατηρήσατε..πως εξαφανίστηκα! :P Κατάφερα και χώθηκα ανάμεσα στον κόσμο, ο οποίος συνεχώς μου χαμογελούσε και μου έδινε ευχές.Είναι πολύ συγκινητικό, να βλέπεις κυρίως άγνωστους ανθρώπους και να σου λένε "Χρειάζεσαι κάτι??Μπορώ να βοηθήσω κάπως αλλιώς, εκτός απο οικονομικά??" και να βλέπεις ζωγραφισμένη την αγωνία στο πρόσωπό τους και να κρέμονται, στην κυριολεξία απο το στόμα σου!Μακάρι, να μπορούσα να σας μεταφέρω, όλα τα ΥΠΕΡΟΧΑ λόγια, τα οποία άκουσα, απο αυτόν τον πραγματικά υπέροχο κόσμο!

    Πίσω απο αυτόν τον υπέροχο κόσμο, αντίκρυσα ΠΟΛΛΑ καταπληκτικά παιδιά, οι οποίοι όλες τις τελευταίες μέρες, δούλεψαν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, για να γίνει αυτή η εκδήλωση.Ήταν όλοι τους εκεί και παρόλη τη κούραση, ήταν με ένα χαμόγελο ΝΑ!Υπήρξαν κάποιες στιγμές, που πραγματικά ΕΤΡΕΧΑΝ για να εξυπηρετήσουν όλον αυτόν τον κόσμο και τους έβλεπες, οτι το κάνανε γεμάτοι χαρά.Το πιό συγκλονιστικό είναι, οτι ήταν όλοι τους ενωμένοι, χωρίς να έχει απολύτως καμμία σημασία, σε ποιά λέσχη ανήκει ο καθένας και βοηθούσε ο ένας τον άλλον, τόσο καλοσυνάτα!Χαχαχαχα..θυμήθηκα ένα παιδί (συγνώμη που δεν θυμάμαι το όνομά σου!! ), που σερβίριζε φαγητό στον κόσμο και κάθε φορά που πέρναγα, μου έλεγε "Θέλεις να σου βάλω να φας???" "Μια κουβέντα είναι!Ασε θα φάω αργότερα, είμαι πολύ αγχωμένη" και μου έλεγε συνέχεια χαμογελώντας "όποτε θέλεις...εδώ θα είμαι!Ότι χρειαστείς, πες μου!" :P

    Καθώς έκανα συνέχεια βόλτες, ανάμεσα στον κόσμο και συζήταγα, γυρνούσα και έβλεπα τον Γιώργο, φανερά ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ να μην πιστεύει στα μάτια του και να μην προλαβαίνει να συζητάει με τον έναν και να έρχεται άλλος και χωρίς φόβο ή δισταγμό, να του σφίγγει το χέρι και να του δίνει ευχές! Πραγματικά, έκλεινα τα μάτια μου για λίγο και αισθανόμουν να πλανιέται στον αέρα, ΤΟΣΗ Αγάπη και τόση Ανθρωπιά!

    Aλλά πραγματικά, αυτό που δεν θα ξεχάσω ΠΟΤΕ στη ζωή μου, είναι η στιγμή που ανακοινώσαμε στον κόσμο, οτι συγκεντρώθηκε το ποσό, που χρειάζεται ο Γιώργος, για το τεχνητό μέλος! Είδα, οτι τα μάτια όλων βούρκωσαν και σε δευτερόλεπτα, οι περισσότεροι κλαίγανε μαζί μας, απο χαρά.Εκείνη τη στιγμή, όλοι γίναμε ΕΝΑ!Για πρώτη φορά, δεν είχε σημασία ποιούς ξέραμε, ποιούς όχι, απο που ήταν ο καθένας, τι έκανε στη ζωή του, ποιός ήταν....εξιλεωθήκαμε! Είχατε μοιραστεί τον πόνο μας, μας είχατε ζήσει και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ φτάσαμε στο σημείο, να μοιραστούμε τη χαρά μαζί σας και να καταλάβουμε όλοι μας, οτι πετύχαμε, χάρις στην ανθρωπιά μας, στην ελπίδα μας, στο πάθος μας, στην επιμονή μας και στην καρδιά μας!

    Αυτή τη στιγμή, νιώθω για πολλά πράγματα , περήφανη.Πάνω απ'όλα, γιατί είδα τον Γιώργο τόσο ευτυχισμένο και που , σύντομα , για πρώτη φορά, μετά απο 11 μήνες , θα μου κουνήσει το χέρι, απο μακριά και μόλις με πλησιάσει, θα μπορέσει να με αγκαλιάσει! Σαν να μην άλλαξε τίποτα, απο το απόγευμα της 22ης Δεκεμβρίου! Μόνο που τώρα, ξέρουμε πως η φιλία μας, είναι πιο δυνατή απο ποτέ και πως πάντα θα είναι ο ένας δίπλα στον άλλον! Όπως κάνει, όχι μόνο ο κάθε αληθινός φίλος αλλά και ο κάθε αληθινός ΑΝΘΡΩΠΟΣ!

    Κατι άλλο, για το οποίο είμαι περήφανη, είναι οτι για πρώτη φορά, ενωθήκανε τόσοι άνθρωποι μαζί, για ένα τέτοιo σκοπό.Εκεί που στο παρελθόν, λέγαμε, "σιγά μην σώσω τον κόσμο", όλοι μαζί, αποδείξαμε οτι ΝΑΙ..ΜΠΟΡΟΥΜΕ! Μπορούμε, να κάνουμε τη ζωή ενός συνανθρώπου μας, πιό ανθρώπινη και αξιοπρεπή.Και προπάντων, μπορούμε να πάψουμε να διαβαίνουμε, το εύκολο μονοπάτι της αποξένωσης και να ανοίξουμε λίγο την καρδιά μας. Όλοι βιώνουμε, το συναίσθημα της μοναξιάς...αλλά μήπως τελικά δεν είμαστε τόσο μόνοι? Μήπως επιλέγουμε να είμαστε μόνοι?Συνεχώς αναβάλλουμε πράγματα για το αύριο..ακόμα και τα χαμόγελά μας!Ας ζήσουμε το αύριο...ΣΗΜΕΡΑ και ας "σκάσουμε" ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ χαμόγελο!

  2. #2
    LILIAN

    Συνεχίζοντας........

    Απο τα βάθη της ψυχής μου, σας ευχαριστώ όλους!Σας αξίζει ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ και μιά τεράστια αγκαλιά! Τίποτα δεν θα είχε γίνει, αν δεν είσασταν εσείς, να μας στηρίξετε, να μας ενθαρρύνετε, να πιστέψετε σε μας και να μας μεταδώσετε την ελπίδα.Δεν θα ξεκινήσω να ευχαριστώ, την κάθε λέσχη ξεχωριστά, καθώς ποτέ δεν συμπαθούσα τις ταμπέλες και τα διαχωριστικά.Προτιμώ να απευθύνομαι σε ανθρώπους και όχι σε αόριστα σύνολα και ομάδες.

    Καταρχήν, οφείλω ένα τεράστιο ευχαριστώ, σε σένα Αλέξη! (TDM HELLAS)(Δεν θέλω αηδίες και ταπεινοφροσύνες....ΝΑΙ σε σένα μιλάω, μην κρύβεσαι!! ) Κυριολεκτικά, έτρεξες προκειμένου να γίνει αυτή η εκδήλωση. Θα ήθελα να σου τονίσω, οτι αν δεν ήσουν εσύ, η εκδήλωση, δεν θα είχε πάρει τέτοιες μεγάλες διαστάσεις! Εγώ απλά είχα μια εικόνα στο μυαλό μου και εσύ πήρες το πινέλο και της έδωσες σάρκα και οστά! Κυριολεκτικά....ζωγράφισες! Επίσης εκτιμώ αφάνταστα, την υποστήριξή σου και που όταν με έπιανε πανικός, με ηρεμούσες και μου έδινες κουράγιο.Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου, κάθε ευτυχία! Επίσης ευχαριστώ και τα υπόλοιπα παιδιά, απο τη λέσχη, τα οποία έδωσαν την ψυχή τους, προκειμένου να βοηθήσουν!!!*

    Μάνο (’νεμος), δεν θα ξεχάσω ποτέ οτι εσύ και τα υπόλοιπα παιδιά*, ήσασταν απο την πρώτη στιγμή δίπλα μου.Ενώ κάποιοι φίλοι με ξεχάσανε στα δύσκολα, εσείς παρόλο που δεν με ξέρατε, τρέξατε να μου συμπαρασταθείτε.Σας εύχομαι να μην χρειαστείτε ποτέ τίποτα και να είστε ΠΑΝΤΑ γεμάτοι υγεία και ευτυχισμένοι αλλά αν θελήσετε ποτέ κάποιον, προκειμένου να μιλήσετε, ή αν μπορώ, με κάποιον τρόπο, να σας βοηθήσω, εγώ θα είμαι ΕΔΩ!

    *Ονομαστικά, αναφέρω μερικά παιδιά, παρακάτω, απο την Tdm Hellas και απο τον Ανεμο, αλλά δυστηχώς ξέρω, απο τώρα, οτι είτε δεν θυμάμαι κάποια, είτε ξεχνάω.Θέλω να ξέρετε οτι δεν σημαίνει, ούτε ότι σας ξέχασα ήδη, ούτε οτι δεν γνωρίζω πόσο πολύ δουλέψατε αλλά και βοηθήσατε.Γνώρισα τόσα πολλά άτομα, την Πέμπτη(αν δεν κάνω λάθος), που πραγματικά είναι αδύνατον να σας θυμάμαι όλους γι'αυτό σας παρακαλώ να με συγχωρέσετε!Πιστέψτε με, είστε ΟΛΟΙ μες την καρδιά μου και το "ευχαριστώ" που σας είπα την Κυριακή, ήταν ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ! Ευελπιστώ, να ξανασυναντηθούμε σύντομα (πολύ πιθανό, αν μου επιτραπεί, στην επόμενη συνάντησή σας) και να σας γνωρίσω έναν-έναν!

    Επίσης, πέρα απο τους παραπάνω καλούς φίλους, Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε (ο Γιώργος κι εγώ) όλους τους παρακάτω Ανθρώπους. Κάποιοι απο αυτούς, δεν κατάφεραν να παρευρεθούν στην εκδήλωση, όμως απο την ημέρα του ατυχήματος, δεν έπαψαν στιγμή να μας στηρίζουν(εξυπακούεται, οτι η σειρά, είναι τυχαία) :

    Θ.Χούντρας (0300-Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την πολύτιμη βοήθειά σου & για την συγκινητική εμψύχωση του Γιώργου!Να βλεπες το χαμόγελό του, όταν είδε την μπλούζα! ), Lord_Az (Σε ευχαριστώ για την διάθεσή σου, να βοηθήσεις!), Odd(σκάσε χαμόγελο, μην σε δείρω! ), 888 (έριξες το απίστευτο τρέξιμο! Να είσαι ΠΑΝΤΑ καλά κι εσύ και η οικογένειά σου!!!Σου αξίζει το καλύτερο!), Bikersonly (Κάτσε κάτω απο τη μπάρααα! ), Αντώνη Παν.(άνεμος- σε ευχαριστώ, που παρόλο που σε ταλαιπώρησα, μου χάρισες το καλύτερό σου χαμόγελο!Είσαι υπέροχος!), Dirty (είσαι γλύκας!!σε ευχαριστώ για ΟΛΑ!), Wizard (είσαι πάντα παρών.Σε ευχαριστώ!), Ireneepi (είσαι πολύ γλυκιά! Να σαι καλά!Μην στεναχωριέσαι που δεν κατάφερες να έρθεις!), NLS (Παντα να έχεις το ίδιο πάθος!), Titanium (Μαχητής.Μπράβο!), MRND(που είσαι βρε αστέρι?), Julius ( απο την 1η στιγμή, δίπλα μου! Σε ευχαριστώ για όλα!), VFR(ακόμα πάμε στην παραλιακή ταβέρνα!Μην ξοδεύεσαι πιά! ), Palladin (γειάα σου βρε βόρριε! ) , Deminio (πες τα Χρυσόστομε! ), JEN (πολύ διάβασμα βρε παιδί μου!), SeNNinhA (να δώ πότε θα πάμε στο Dakar, να δούμε τα βουντού! ), Γιώργος Παν. (TDM-Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια), Κωνσταντίνα (Μοto- ευχαριστώ για την παρουσία σου και συγνώμη που δεν καταφέραμε να τα πούμε πιο πολύ!), Superfour (η βοήθειά σου πολύτιμη! Να σαι καλά!),LOUIZA (πολύ χάρηκα που σε είδα την Κυριακή!!), ZOUZOURAS(σύντροφεεε), NINJAZX9R(χάθηκες μου φαίνεται ), mrmojo (άραγε πότε θα πιούμε αυτή τη ρακί??), who (ομόρφηνες..ΦΤΟΥΣΟΥ! ), ducatwra(δεν πρόλαβα να σου μιλήσω την Κυριακή ), spirtos(είσαι καλά ή να βάλω τις φωνές??), ste(που χάθηκες εσύ?), zitsos(συγκάτοικοι στην τρέλα!), MiDWaN, Kmichail (μου έδωσες απίστευτο κουράγιο.Να σαι καλά!), stokos (απ τις πρώτες στιγμές, δίπλα μου), Spdemon (anybody there??), Astroman(διακριτικός, αλλά ΠΑΝΤΑ παρών), Black Adder(δεν σε ξέχασα! ), Hornet (Ευχαριστώ, για την βοήθειά σου!), CODE (Merci! :P ), DIT ( Πάντα καλά!), vv(??), niki kar(έπεσες σε κανένα πηγάδι??), danae (Γέμιζες τις δύσκολες μέρες μου, με τις υπέροχες εικόνες σου!), africanos(λίγα λόγια και καλά!), Akira-1100( ), KaTeM(απών?), cadm8(εξαφανίστηκες?), XTMPAM (Σ'ευχαριστούμε για τις ευχές!), Lucifer(καμμία σχέση με το nick! ), Johnpan(hello??), Βigkoulouri(το μαγαζί το άνοιξες?? ), ΤManiac (ευχαριστώ για όλη την βοήθεια!), Νοέλλα (είσαι υπέροχη!), Gian nykt (ζιζάνιο! ), Scotty (TDM-να σαι καλά για το υπέροχο e-mail), Loudovicos (ευχαριστώ για τις ευχές!)Antonis(καλό κουράγιο & καλή επιτυχία, στο σχολείο!), bax(αχ!μου έκανες συμπαράσταση, όταν δεν περπατούσα και έμενες μέσα, για να διαβάσεις, για τη σχολή), Alki Viades(where r you dear?), atm-parji(σας ευχαριστώ πραγματικά για όλα), qps (μου έφερες γούρι, καθώς περπάτησα την ημέρα των γενεθλίων σου!), illuminatios (χάρηκα που σε είδα την Κυριακή, σου χρωστάω εσένα), όλα τα παιδιά απο τη λέσχη της Varadero, SuperGeorge (παραλίγο να σε ξεχάσω! ), όλα τα παιδιά απο τη λέσχη της ΛΕ.Φ.ΚΑ (Kawasaki..αλητεία κι έτσι! ), Παύλος Καρούμπης (Transalp-Σε ευχαριστώ κι εσένα και όλα τα υπόλοιπα παιδιά, απο τη λέσχη, για τις ευχές σας και για όλα!), Μοdivin (last & best..Σε ευχαριστώ για τις ωωωωρες που με ανέχτηκες και σου μίλαγα.και σου μίλαγα και..και.. ) ........παιδιά, δεν θα ξεχάσω ποτέ, την παρέα που μου κάνατε όταν δεν περπατούσα και όχι μόνο αλλά και για την υποστήριξή σας. Αν δεν με στηρίζατε, δεν θα είχα φτάσει ως εδώ.Eσείς μου δώσατε την δύναμη, να σταθώ πλάϊ στον Γιώργο και να τον βοηθήσω!Να είστε ΠΑΝΤΑ καλά!Πραγματικά, τα λόγια είναι φτωχά. Πραγματικά, ΑΞΙΖΕ, να ευχαριστήσω τον καθένα σας, ξεχωριστά!!!

  3. #3
    LILIAN

    Πιο συγκεκριμένα.....

    Pitbill ....Βασιλάκο..Πολλές φορές μου έρχεται στο μυαλό, η εικόνα που με κουβαλάγατε εσύ και ο Vtecoύλης και με πιάνουν τα γέλια!Ένιωθα πολύ αμήχανα, στην αρχή αλλά μετά, με τη πλάκα σας, το ξεπέρασα.Επίσης θυμάμαι, πού ήταν πρωτομαγιά και ενώ είχα τις μαύρες μου, που ήμουν κλεισμένη, έψαξες και μου βρήκες, την εικόνα, ενός πανέμορφου χαρταετού! Μια απλή κίνηση, που δεν θα την ξεχάσω ποτέ!Σου εύχομαι, να μείνεις για πάντα ο ίδιος, ΚΑΛΟΣ και υπέροχος άνθρωπος! Σου είπα να πείς φιλάκια στη Μαρω??? :P Φιλάκια!!


    VTEC, πάντα γλύκας! Φτούσου! (βράχηκες?? ) Αν δεν είχα εσένα, να χαβαλεδιάζουμε θα είχα ξεφύγει.Τώρα χάρις σε σένα, έχω..ΠΑΡΑξεφύγει! ΕΛΑ ΔΩ!Μην φεύγεις όταν σου μιλάω! Να σαι καλά βρε.

    OΛΒΙΟ, τι φυσιοθεραπείες και αηδίες..θυμάσαι που προσπαθούσα να στρίψω, με το χέρι στον νάρθηκα??αχαχααα..μπορεί να έβγαινε πούρο, αλλά χάρις εσένα, δεν με παραμελούσα! :P Θυμάμαι και συγκινούμαι, που μετρούσαμε μαζί, τις ημέρες που χρειαζόμουνα, για να περπατήσω! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την παρεούλα, για τα υπέροχα χρώματά σου και τα στιχάκια σου. Είσαι απ τους πιό καλούς ανθρώπους, που ξέρω

    Δημήτρης Bandit 400, σε ευχαριστώ που ήσουν κι είσαι, καλός ακροατής (μάλλον αναγνώστης).Πολλές συμβουλές σου, με έκαναν να δω κάποια πράγματα διαφορετικά και πιό ψύχραιμα.Ήσουν και είσαι παρών, κάθε φορά που σε χρειαστήκαμε.Χάρηκα πολύ, που σε είδα τόσο χαρούμενο την Κυριακή..μακάρι, να είσαι ΠΑΝΤΑ έτσι.Στο εύχομαι, γιατί το αξίζεις!

    CAPO, σε ευχαριστώ για τις βόλτες που κάναμε, για το μπιλιάρδο που παίξαμε..εμμ...σόρυ..λάθος! για το χαμόγελο που μου χάριζες στις δύσκολες στιγμές (και εξακολουθείς να μου χαρίζεις), για όλες τις επισκέψεις σου, την περίοδο που δεν περπατούσα και που δεν έπαψες στιγμή, να με εμψυχώνεις

    CD, παρόλο που κρατάς χαμηλούς τόνους, εσύ είσαι η αιτία, που γνώρισα, όλους αυτούς τους καταπληκτικούς ανθρώπους.Εσύ με τράβηξες στο bikenet, προκειμένου να μην νιώσω στιγμή μοναξιάς και πίστεψέ με...το πέτυχες!Το ευχαριστώ, μοιάζει πολύ φτωχό, στην προκειμένη περίπτωση! Σου εύχομαι ολόψυχα, η ζωή σου να είναι ΠΑΝΤΑ γεμάτη ευτυχία, υγεία και να είσαι περιτριγυρισμένος ανθρώπους που αγαπάς και σε αγαπάνε.

    Τέλος, χρωστάω ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ, στον πρόεδρο της ΛΕ.Μ.Ο.Τ, Τάκη Κανελλόπουλο, ο οποίος μας στήριξε απίστευτα ψυχολογικά και ήταν δίπλα μας, απο την πρώτη στιγμή! Επίσης, ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ, σε έναν άνθρωπο που πραγματικα, έχει τραβήξει πολλά απο μένα και θα συνεχίσει να τραβάει! Στον Θεόδωρο Γαζούλη, νομικό σύμβουλο της ΜΟ.Τ.Ο.Ε και δικηγόρος μου. Θοδωρή, σε ευχαριστώ που με στηρίξες και εξακολουθείς, να με στηρίζεις!

    Συγνώμη αν σας κούρασα (πωπω μεγάλο κείμενο! ) αλλά δεν είμαι καθόλου αχάριστη, ως προς τους ανθρώπους που στηρίζουν και βοηθάνε τόσο καιρό, εμένα και τον Γιώργο και δεν θέλω να αναβάλλω τίποτα για το "αύριο".Συζήτησα με τον Γιώργο, οτι ήθελα να κάνω αυτή την κίνηση, δηλαδή να ευχαριστήσω τον καθένα ξεχωριστά και με παρακάλεσε να το κάνω και εκ μέρους του! Δηλαδή έχουμε όλα τα παραπάνω..... Χ2 ! Πραγματικά, ζητώ συγνώμη, αν ξέχασα κάποιον αλλά...ένα μυαλό έχουμε, χειμώνα-καλοκαίρι! Δεν σκόπευα να στενοχωρήσω κανέναν!


    OPEN YOUR HEART, NOT ONLY YOUR MIND!

  4. #4
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    να΄στε καλά και οι δυο
    και το "ευχαριστώ" να πάει σε πολύ κόσμο που ξέρω ότι δεν πήγε αλλά ξέρω ότι μια βόλτα από την Alpha Bank την έκανε

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    199

    Τίποτα Λίλιαν...

    ...κανένα ευχαριστώ προς εμάς.

    ΕΜΕΙΣ σε ευχαριστούμε που μας ένωσες και μας έκανες να καταλάβουμε πόση αγάπη και ανθρωπιά κρύβουμε μεσα μας.

    "..να πάψουμε να διαβαίνουμε, το εύκολο μονοπάτι της αποξένωσης και να ανοίξουμε λίγο την καρδιά μας..." όπως πολύ σωστα λες.

    Πολλές ευχές (πλησιαζουν και τα Χριστούγεννα..) και στους δυο σας

    ’ρτεμις

  6. #6
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Τις καλυτερες ευχες μου σε σενα και τον Γιωργο.Το καλυτερο σημειο θα ειναι οπως και εσυ ειπες οταν ο γιωργος θα σηκωσει το χερι του και θα χαιρετησει ,αγκαλιασει.
    Εμεις ευχαριστουμε ...........

  7. #7
    Η ικανοποίηση και η ευχαρίστηση του να προσφέρεις είναι μεγαλύτερη από το να δέχεσαι ! Σε κάνει και αισθάνεσαι πραγματικά ΑΝΘΡΩΠΟΣ , γιαυτο λοιπόν η ευχαρίστηση ήταν δικιά μας.

    ΥΓ. Μετά το τέλος της περιπέτειας σας πρέπει να κανονιστεί ένα παρτάκι.. μα ένα ΠΑΡΤΑΚΙ ….
    "Κοιτάζω την πανσέληνο, σε σκέφτομαι και κλαίω....

    Μετα το ξανασκέφτομαι, βρε δε γα***έσαι λέω!!!

  8. #8

    H ekdilosi tis Kiriakis...

    kai ta sinaisthimata itan monadika gia olous mas.

    Niotho perifanos pou eimai kai ego melos mias toso megalis kai zestis oikogenias! Kati pou siniditopoiisa ston Aristofani..
    "My goal in life is to be as good of a person my dog already thinks I am."

    Os tote, pao gia tsigaro


  9. #9
    ..ο Μάγος.. Το avatar του/της wizard
    Εγγραφή
    06/06/2003
    Μηνύματα
    70
    ...
    .."νάφε και μέμνασ' απιστείν.. Άρθρα ταύτα φρενών"..

  10. #10
    [font=century gothic]Θα συμφωνήσω με τον Νιόνιο...

    ... και συμπληρώνω κάτι "μουσικό" που με εφράζει απόλυτα (και πιστεύω και πάρα πολλους - αν όχι όλους - από εμας )

    Ρε, δε με νοιάζει από που ’ρθες σου λέω
    κι εμείς εδώ είμαστε περαστικοί
    στον ουρανό ν’ ανέβω και να τα λέω
    πάω στοίχημα πως θα ’σαι και εκεί
    Ρε, δε με νοιάζει ποιος σ’ έστειλε, τι θες
    ούτε αν είσαι από άλλο πλανήτη,
    εδώ χρωστάμε λύπες και χαρές
    σ’ ένα φύλακα άγγελο αλήτη.

    Μου ’παν στα δύσκολα πως ρώταγες για μένα
    τότε γέλασα πολύ κι η ψυχή μου το χάρηκε
    τους είπα να σε βρουν, όμως τα ίχνη σβησμένα
    κάποιος τους είπε πως ο αλήτης χάθηκε
    εγώ όμως ξέρω την επόμενη φορά
    όταν θα ψάξω από πάνω απ’ τη σκηνή
    σε μια γωνιά, στη τελευταία τη σειρά
    πάω στοίχημα ξανά πως θα ’σαι εκεί

    .......
    [/font]
    "In Groove We Trust" - W.F.P.
    www.wolfyfunkproject.com

  11. #11
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της GyPsy
    Εγγραφή
    28/01/2003
    Μηνύματα
    373

    ΕΜΕΙΣ ΣΑΣ...

    ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ
    ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΜΕ
    ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΑΤΟΡΟΥΤΙΝΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΣΕΙ....

    ...ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑΤΕ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ...
    Πωλείται XX 98' Full Extra.

    Πωλήθηκε...

  12. #12

    ....

    πάντα χαρές!!!!!

  13. #13

    να είστε πάντα...


    και:

  14. #14

    Τις καλύτερες...

    ευχές μου για το υπόλοιπο της ζωής σας!........


  15. #15
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    Να σαι καλα ρε αλανακι
    και να γουσταρεις
    και με τον Γιωργο θα τα λεμε συντομα!
    Always made to mean nothing

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 162
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2005, 14:30
  2. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 19/04/2004, 19:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF