Σελίδα 10 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112131415 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 136 έως 150 από 256

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙ

  1. #136
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mparmpanik
    Εγγραφή
    20/05/2009
    Μηνύματα
    171
    απορω..

    απορω πως δεν το πηρε το αυτι μου

    οτι βγηκαν αυτοκινητα με αυτοματο συστημα πλοηγησης..


    μην γελατε, αν δεν ειναι πραγματικοτητα, πως στα κομματια τοτε καταφερε
    η καστανομαλλα να παει το αμαξι της απο τον χολαργο εως το παναθηναικο σταδιο
    χωρις ουτε μια φορα να κοιταξει τους καθρεφτες της?

    στην αρχη νομισα οτι ηταν βαλσαμωμενη αλλα στο παναθηναικο χτυπησε το κινητο της
    και την ξυπνησε.


    θα μου πειτε, καλα ρε συ, την ειχες παρει στο κατοπι ?

    ειστε τρελοι !!!!
    ποιος λογικος ανθρωπας θα τολμουσε να προσπερασει ενα αυτοκινουμενο οχημα με ενα ζομπι μεσα?

  2. #137
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    ....σε ειδα....σε ειδα μπαρμπα(γυρω στα 55) να μετακινεις το Husqy to 610 και νομιζα οτι ηθελες να παρκαρεις το Volvo σου η τη Merceda......


    ... και σε ειδα μετα να αφηνεις το κρανος σου στο τιμονι του Husqvarna....! εισ'ωραιος λεμε.....αλλαξε η κοσμομοτοθεωρια μου ολακαιρη !!

  3. #138
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/09/2009
    Μηνύματα
    6
    σας είδα, εκεί που έτρωγα στο σουβλατζίδικο στα Μελίσσια-Αττικής, μια παρέα με 2-3 γουρούνες μέσα στην λάσπη και με τους αναβάτες με full εξοπλησμό να γυρνάτε απο την πίστα...Αυτό που μου έκανε εντύπωση, είναι το αναπηρικό αμαξίδιο που είχε ο ένας δεμένο ανάποδα στο πίσω μέρος της γουρούνας, πάνω στο φτερό...
    Χίλια μπράβο ρε φίλε...Ότι και να πώ είναι λίγο...Αισθάνθηκα πολύ ''κάπως'' εκείνη την ώρα!!!

  4. #139
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα ρε παλουκάρι με το africa... ξεκίνησες σαν παλαβός από τα φανάρια στη Π. Ράλλη στην γέφυρα... πέρασες με κόκκινο το φανάρι στη Λαμπράκη... και περίμενες πως θα τα στήσουμε στο φανάρι της προοδευτικής.. αλλά πρόσεχες εμένα ή το φανάρι και όχι τον μαλάκα που είχε ανοίξει για να περάσει με κόκκινο.. και παραλίγο να φας τα μούτρα σου... έτσι που οδηγάς δεν σε βλέπω όρθιο για πολύ καιρό ακόμα..

  5. #140
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mreth
    Εγγραφή
    26/02/2009
    Μηνύματα
    113
    Σε είδα φίλε με το VStrom την περασμένη εβδομάδα στην άνοδο της Καλλιρόης που κατέβηκες και με βοήθησες... Ευχαριστώ πολύ!!!

  6. #141
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    στο ειδα το βρακακι πανω στο παπακι

    ΚΟΡΙΤΣΑ ΜΗ ΦΟΡΑΤΕ ΜΙΝΙ ΣΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΘΑ ΣΚΟΤΩΘΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕ
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #142
    ...παλι τα ίδια.... ουφ.......

    Σε είδα με τη φίλη σου (και οι δύο φουλ εξοπλισμό) πάνω σένα varadero...
    στα φανάρια της Θηβών, προς Περιστέρι, στον Λακιώτη...

    κι εγώ δίπλα με το ταπεινό πηγασάκο... γμτ την ατυχία μου γμ....

    με φουλ ρεμους, φουλ ξανθές, φουλ σωματάρες, φουλ γκαζάκια (το άνοιξες αρκετά)...

    Κοριτσάρες, πάντα όρθιες!!!


    Operater (με σήμα την παντόφλα)


  8. #143
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kokos08
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    267
    Με ειδατε με τα καινουρια μου Dainese που ψωνισα εχθες να πουλαω μουρη οπου βρεθω κι οπου σταθω!
    Μηπως ειδατε και τα λεφτα μου???????

  9. #144
    Ρακόμελος...... Το avatar του/της JAD
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    145
    Σήμερα στην Ιφιγενείας στην Ν.Φιλαδέλφεια....:

    Από την μία είστε όλοι σωστοί, φορώντας κράνη και σχετικό εξοπλισμό

    Από την άλλη τρικάβαλο στο Shiver με την γυναίκα σου να κρέμεται σχεδόν έξω απ την μηχανή, και την κόρη σου ανάμεσα σας...... :a28:

  10. #145
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
    Αντε ρε, και εις τα ενδοτερα :rotflmao: :rotflmao:

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #146
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    535
    Σε είδα χθες το βράδυ με το V strom στην Αττική Οδό ν'αφήνεις απίστευτο ντουμάνι πίσω σου. Όταν πέρασα από πίσω σου νόμιζα ότι θα περάσω μέσα από το "σύννεφο" αλλά μετά κατάλαβα ότι αυτό που μου πιτσίλισε τη ζελατίνα του κράνους και όλη τη μηχανή μπροστά ήταν....λάδι!!!

  12. #147
    Μοναχικός καβαλάρης Το avatar του/της castoras
    Εγγραφή
    14/05/2007
    Μηνύματα
    468
    Ειδα KLE500 με σήμα ΜΟΤΟ.γρ στην πλατεία κουμουνδούρου,δικάβαλο με συνεπιβάτη που φόραγε μπλούζα συντήρισης κλιματιστικών ή κάτι τέτοιο.Στρίψαμε και οι δύο αριστερά στην Πειραιώς,εγώ με το παπί έφυγα για Ιερά Οδό

  13. #148
    Μέλος, σκέτο
    Εγγραφή
    09/01/2005
    Μηνύματα
    154
    Σε είδα στους καθρέφτες μου (τέρμα Πατησίων) να μου κάνεις σινιάλο και αμέσως μετά αριστερά μου, ενώ είχα σταματήσει μέχρι να με αφήσουν να στρίψω αριστερά. Μαύρο V-Strώμ με συνεπιβάτη, χωρίς κράνη και οι δύο και μου μου την είπες πως σου είχα κλείσει το δρόμο λίγο νωρίτερα και «θα έπρεπε να ντρέπομαι επειδή έχω και μηχανή». Ξέχασες βέβαια πως εσύ μου είχες κλείσει το δρόμο, αφού είχες καβαλήσει τη διπλή διαχωριστική. Επιλεκτική μνήμη; Να το κοιτάξεις αυτό, μην το αφήσεις έτσι...

  14. #149
    Σε είδα όλο χάρη σε αριστερή στροφή στην Κορίνθου-Πατρών να έρχεσαι από το αντίθετο ρεύμα και να μπαίνεις με το αυτοκίνητο σου ολόκληρο στη λωρίδα μου για να κάνεις προσπέραση χωρίς να έχεις ορατότητα. Σε ευχαριστώ που με μούτζωσες όταν σου έπαιξα τα φώτα...
    Ηθελα να σου πω οτι μετά από 2-3 km βρέθηκα πάλι αντιμέτωπος με το ίδιο περιστατικό, αδερφός σου ήταν;
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  15. #150
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    863
    Σε είδα με το KTM πάνω στο πεζοδρόμιο στην παραλία στον Βόλο που έπαιζε η 21 μηνών κόρη μου να σπινιαρεις το χρέπι σου στα 2 μέτρα μπροστά αποτα παιδιά που παίζανε για τα τα τρομάξεις. Και η γαμω εξάτμιση σου είχε το επιθυμητό αποτέλεσμα...βάλαν όλα τα κλάματα....πάλι καλά που δεν πέτυχες κανένα....

    Πρώτη φορά μου ανεβαίνει τόσο το αίμα στο κεφάλι....και ενώ είμαι πάντα αμυντικός τώρα δεν κρατιόμουνα και ζήτησα τον λόγο δείχνοντας την κόρη μου να κλαίει στην αγκαλιά της μαμάς της......Παλί καλά που έτρεξες κοντά μου να μου ζητήσεις συγγνώμη γιατί με τα νεύρα που είχα αν ερχόμουν πρώτος θα γινόταν μάχη! Γλίστρησε μου είπες....άσχετε!

    Την επόμενη φορά που θα γίνει αυτό δεν θα κρατηθώ και θα αρπάξω κανένα κράνος και θα παίξουμε κουτουλίες!

    Την πουτάνα μου γαμώ βραδυάτικα.....

Σελίδα 10 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112131415 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF