Σελίδα 11 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 678910111213141516 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 165 από 256

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙ

  1. #151
    ΔΕΝ σε είδα που έστυβες στα Μέγαρα,γιατί έπρεπε να κοιτάω το που πατάω.
    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  2. #152
    Σε είδα καλή μου...με το κόκκινο πεζό να βιάζεσαι να μπεις μπροστά μου (μήπως είχε πάρει φωτιά το σπίτι σου ) στην Πολίχνη χθες το απόγευμα...και μετά να πλακώνεσαι στα φρένα για να βάλεις το χρέπι σου πάνω στο πεζοδρόμιο!Δεν πρόλαβα να σου το πω..γι' αυτό στο λέω από δω:






















    Μ@λ@κω!!!!!

  3. #153
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    ...και σε εβγαλα με το κινητο μου πρωι-πρωι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    υ.γ. το εβαλα και στις καλημερες αλλα νομιζω οτι εδω ταιριαζει καλυτερα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	30092009(001)_(580_x_435).jpg 
Προβολές:	648 
Μέγεθος:	49,7 KB 
ID:	175981
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #154
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Σε είδα μωρή νεόπλουτη ψ_λα, που έβαλες το flash κα πετάχτηκες από εκεί που είχες παρκάρει παράνομα στην μέση του δρόμου.. ούτε εγώ δεν ξέρω που χώρεσα και πέρασα χωρίς να γίνω στικερ στην τζιπάρα σου.. ψ_λα που όταν γύρισα και άρχισα να βρίζω άρχισες να ουρλιάζεις γιατί προσπέρασα από τα δεξιά?? Και τι να έκανα? Να κατέβαινα να σε γαμήσω? που η μάπα σου ήταν σαν ταινία του ταραντιιιιίνο μωρή.. στα διάλα μεσημεριάτικα..



















    ΥΓ εσείς οι άκαπνοι από πάνω.. κυκλοφορεί γαμάτο ηλεκτρονικό τσιγαράκι...
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  5. #155
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    πολυ πρωι....σχιστο....ειδα μοτοσυκλετα που δεν ξερω πια ειναι με μεγαλη διασταση ελαστικου πισω και 2 ροδες μπροστα (οχι το Mp3 και καμμια σχεση με αυτο) με μεγαλο τιμονι και τον αναβατη της να φορα μπουφαν και κρανος μαυρου χρωματος. Ειδα οτι σου ελειπε το ενα χερι και ειχες προβλημα και στο ποδι...σημερα ειδα εναν απο αυτους που λεμε ΓΝΗΣΙΟ μοτοσυκλετιστη...στην αρχη ενιωσα ασχημα αλλα μετα καταλαβα ποσο δυναμη δινεις απλοχερα σε οποιον το καταλαβει






    εφυγα σχετικα γρηγορα απο διπλα σου επειδη ειχα αργησει και δεν καταφερα να δω την μοτοσυκλετα σου ποια ειναι θυμαμαι το χρωμα ειναι ασημο γαλαζιο





    ΕΜΟΙΑΖΕ με αυτο χωρις να λεω οτι ηταν http://www.youtube.com/watch?v=0GLSTyvONNc

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  6. #156
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dodos 900
    Εγγραφή
    12/07/2007
    Μηνύματα
    379
    Σας είδα Κυριακή πρωϊ με τις γουρούνες στην Πεντέλη να χώνετε γκάζια!Καλή διασκέδαση μάγκες!
    ήτανε ωραία σούζα...αλλά ξύπνησα

  7. #157
    Πεταμένο Μέλος Το avatar του/της dimval
    Εγγραφή
    08/05/2006
    Μηνύματα
    128
    Σε έιδα και εσένα ζωντόβολο με IQ σαρδέλας, να διασχίζεις τη Μιχαλακοπούλου πάνω σε στροφή με τα πόδια.
    Μετά βίας γλίτωσα τα παρκαρισμένα και το μόνο που είχες να πεις όταν κοίταξα το καθρέφτη ήταν να σηκώσεις τους ώμους. Και τι να λέει? "Αυτά έχει η ζωή?" "Sorry, είμαι μονοκύτταρος οργανισμός?"

    Τράβα ψόφα μόνη σου. Εχει γίνει πλέον κάθε βόλτα και περιπέτεια. ΔΕ θέλω να παίξω σε ταινία

  8. #158
    Σε είδα που με είδες με τα alarm,
    αλλα μεσ΄το σκοτάδι στα βουνά δεν κατάλαβα το νόημα...
    χάρηκα που σε ξαναείδα λίγο πιο κάτω στα διόδια της Τρίπολης να περιμένεις...

    Παρ'ολο το κράξιμο και τις κακίες που άκουσα για τα APRILIA
    (που στο κάτω κάτω ΜΟΝΟ αυτό δεν έφταιγε αλλά το ballast)


    πατριωτάκι Γιάννη, ή αλλιώς συμφορουμίτη stukas
    σε ευχαριστώ που μοιραστήκαμε το φώς σου και επιστρέψαμε μια χαρά εις τας Αθήνας.

    Όλα άλλαξαν
    "..δεν είναι απίστευτα... αλλά πιστευτά... γι'αυτο γίνονται."

    H Ελληνική γλώσσα είναι τόσο πλούσια με μοναδικότητα σε κά-θε μία λέξη, η σύγχρονη αργκό επίσης με άλλες τόσες ερμηνίες, αλλά ταυτόχρονα είναι τόσο φτωχή και με τόσα κενά, που δεν υπάρχει συνδυασμός και σειρά γραμμάτων για να εκφράσουν κάποια πράγματα. Keyboards, monitors, βιβλία, ομιλία... κάποια πράγματα εκφράζονται μόνο με ένα βλέμα... έστω και αν δεν μπορεί να αποδώσει στο 100% την βαρύτητα και την σημαντικότητά τους.

  9. #159
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mparmpanik
    Εγγραφή
    20/05/2009
    Μηνύματα
    171
    σε ειδα, χτες στη μιχαλακοπουλου, καθως σε πλησιαζα..
    διπλη εξατμιση στο v-strom , 1000 ειπα μεσα μου..

    μα μολις σε πλησιασα το ειδα καλυτερα, η αριστερη ηταν τζουφια.

    ρε συ, ποιος ο λογος που εβαλες ψευτικη εξατμιση στο strom?
    παει πιο γλιηγορα ετσι?

    και το καλοκαιρακι, στην παραλια...

    βαζεις και στο μαγιο χαρτοπετσετες να μοστραρεις βαρβατιλα?

  10. #160
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    σας ειδα (σας εβλεπα για μερες) ολους στον Ασπροπυργο μεσα, μια σχολη τιγκα στις μηχανες το πηρααα φευγω (?)
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  11. #161
    τριτη και 13....παραλιγο...μαλακα...με το φορτηγο....που πηγες να με παρεις μαζι σου...ευτηχως η βροχη αρχισε 5 λεπτα αργοτερα και προλαβα να φρεναρω χωρις να πεσω...πουτανας γιε οταν στριβουμε αριστερα πρεπει να ειμαστε στην σωστη λωριδα και οχι οπως μας καβλωσει...καλα που σε ειδα τι καραγκιοζης εισαι...

    ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ...

  12. #162
    αν ειχε ανοιχτο φλας φιλε μου προς την μερια που ηθελε να στιψει φταις εσυ....δεν ειναι ιχ η μοτο που πρεπει να κινηθει κοντα στην διαχωριστηκη γραμμη...

  13. #163
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Σε ειδα φιλαρακι με το τουμπανο gfdjjskuiisss να το εχεις στην πενα σημερα το μεσημερι στη Ραλλη.
    Σεμεδακι πανω στο ντεποζιτο,κλειστοι οι καθρεφτες(μη τους γρατζουνισεις πουθενα φανταζομαι) και το κρανος στη θηκη του και περασμενο στην πλατη σου.Φουλ προστασια παντου με τη φουτερ φορμα σου,επαθα πλακα σου λεω.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  14. #164
    Mελος Σκετο
    Εγγραφή
    14/07/2009
    Μηνύματα
    26
    σε ειδα σημερα στην πειραιως λλιγο μετα την ομονοια στο ρευμα προς πειραια
    που με προσπερασες σαν παλαβος μεσα στην κινηση κ τις λακουβες κουβαλωντας
    δεμενα στο παπι καμια δεκαρια καρτελες αυγα.

    πρωτη μου σκεψη με το που με περασες..


    ΣΙΓΑ Τ'ΑΥΓΑ ΜΕΓΑΛΕ!
    :rotflmao: :rotflmao:

  15. #165
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Αρχικά δημιουργήθηκε από holborn
    σε ειδα σημερα στην πειραιως λλιγο μετα την ομονοια στο ρευμα προς πειραια
    που με προσπερασες σαν παλαβος μεσα στην κινηση κ τις λακουβες κουβαλωντας
    δεμενα στο παπι καμια δεκαρια καρτελες αυγα.

    πρωτη μου σκεψη με το που με περασες..


    ΣΙΓΑ Τ'ΑΥΓΑ ΜΕΓΑΛΕ!
    :rotflmao: :rotflmao:
    prokat ομελέτα.... μην κουράζεσαι να τα χτυπάς.... φρεσκοχτυπημένα για αυγολέμονο....
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



Σελίδα 11 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 678910111213141516 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF