Σελίδα 14 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 49101112131415161718 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 196 έως 210 από 256

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙ

  1. #196
    Σε είδα Vstromιτη στην Κηφισίας χτες το απόγευμα μαζί με το παιδάκι σου
    Φορώντας του το ΣΩΣΤΟ νούμερο παιδικού κράνους!!!!!
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!
    Μην μετράς τις μέρες κάνε τις μέρες να μετράνε!

  2. #197
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    Σε ειδα μαλακα στη Παπαφη με 3 παιδια πανω στην παπια

    Μακαρι να μη μαθεις ποτε ποσο μαλακας εισαι....

  3. #198
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Σε είδα υπερβλακέντιε χθες με το T-max με τη yoshimura πάνω παρέα με το φιλαράκι σου με το KYM από πίσω να το παίζετε γλήγοροι στην κίνηση. Δεν σου άρεσε που σε προσπέρασα και αμέσως άνοιξες... χώθηκες δεξιά.. χώθηκες αριστερά... και μπήκες μπροστά μου. Και όποτε έκανα να σε περάσω άνοιγες και με έκλεινες και φρέναρες απότομα κοιτώντας με επιδεκτικά. Όταν σε ρώτησα γιατί πας σα μαλάκας μου λες πως δεν σου αρέσει να σε κλείνουν ..... κι ένα κάρο μαλακίες μετά πως δεν υπάρχει νόμος που δεν επιτρέπει να κάθεσαι στη διαχωριστική όταν σου είπα πως σε προσπέρασα από αριστερά κανονικά..... δηλαδή.. πάνε καλά ρε πούστη μου ή μήπως εγώ έχω αρχίσει και γίνομαι περίεργος???

  4. #199
    Τρόμπα, που είχες και κοπέλι μέσα λυτό στο μπροστινό κάθισμα, και τσούπου-τσούπου την έκανες από το κόκκινο στα φανάρια του Καλυκά και παρολίγο να μας σκοτώσεις τρισκατάρατε, που η ίδια η ύπαρξη σου είναι ύμνος στον έντονο αυνανισμό μέχρι εκδοράς και αποσύνθεσης του οργάνου.
    Να ευχαριστείς που δεν μπόρεσα να δω την πινακίδα σου, παλιοσφουγγαρόπανο δημόσιου αφοδευτηρίου.
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  5. #200
    Σε ειδα φιλε με το Norton Commando 750 στο φαναρι της Πρωτεσιλαου στο Ιλιον.Την ειχες πενα ολα τα λεφτα τα καθρεφτακια στο τιμονι


    Σε ειδα και σενα υπερβλακα με το βαραντερο σημερα στο φαναρι της ανισοπεδης στους Αγιους Αναργυρους να κοιτας επιδεικτικα πισω μηπως ερχεται κανενας μπατσος και να περνας το κοκκινο αεροπορια.Δεν ειδες ομως το παπι που ερχοταν απο απεναντι και γινατε μαλια κουβαρια ευχομαι οι ουλες που θα αφησει στο ακρανωτο κεφαλι σου η σαβουρδα που εφαγες να σου θυμιζουν για παντα ποσο μαλακας εισαι.

  6. #201
    Σε ειδα υπερτεραστιε στη Λαγκαδα με το Βαρκαντερο και τις ακραπες σου που σπερναν τρομο να κερνας τσαι σε ολο τον ντουνια για να κερδισεις ενα φαναρι. Και μολις σφηνωσες στα φαναρια του Παυλου Μελα εκατσες στον κωλο σου να περιμενεις την εκkινηση του Paris Dacar.
    Οι ακραπες σε μαραναν πανιβλακα του διαστηματος.

  7. #202
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.233
    Σε είδα σήμερα το μεσημέρι να πηγαίνεις απο Σταυρωμένο προς Πανεπιστημιακό Ηρακλείου με το σκούτερ σου, γ@μάτο Shoei στο κεφάλι, τζάκετ (Sidi?) και μποτάκι. Ωραίος φίλε.


    Σε είδα κι εσένα ηλίθιε κωλοαγροτικοδηγέ να πετάς το περιτύλιγμα από το καινούργιο σου πακέτο τσιγάρα με περισσή άνεση και να μου έρχονται τα σελοφάν κατάμουτρα. Το μοσχαρίσιο βλέμμα σου μετά την κόρνα που έφαγες και την προσπέραση θα το θυμάμαι.

  8. #203
    Με ειδες φιλε μου με το μαυρο XT600 που μου ειχε πεσει η μηχανη στη Βεικου στο Γαλατσι και σταματησες να με βοηθησεις. Να'σαι καλα και παντα ορθιος
    FATES WARNING

  9. #204
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    σε ειδα θεια με το scooter σου που πηγες να στριψεις αριστερα στην καθετο της Βενιζελου,νομιζες οτι θα μπω στο αντιθετο ρευμα και τσαρουχωσες τα φρενα ,με αποτελεσμα να μαζευεις τα μουτρα σου απο την ασφαλτο!!!σε βοηθησα να σηκωθεις και να μαζεψεις το καρουλι σου αλλα ηθελα να γελασω με ολη μου την καρδια για την χημα που εφαγες:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    δε πιστευω κανεις να νομιζει οτι ειμαι σκατοψυχος???

  10. #205
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    σε ειδα τριγγερακο τη τεταρτη που πηγαινες προς δραπετσωνα απο τον νεο δρομο και εγω γυρναγα σπιτι μετα το td.σου κορναρα αλλα μαλλον εισαι κουφος.

    σε ειδα και σενα βυρωνακο τη παρασκευη αφοτου μιλησαμε υψηλαντου και γεωργιου.σου σφυριζα αλλα μαλλον και συ θες ωρλ...ααααχ να ταν τα νιατα 2 φορεεεεεςςς
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #206
    Σε ειδα παππου με την τελειωμενη βεσπα, να βγαινεις απο βενζιναδικο στην νεα εισοδο στην Καλαματα, να διασχιζεις το δρομο κοιταζοντας μαλιστα απο την αντιθετη μερια του μονοδρομου, να μη βλεπεις λογικα κανεναν και να περνας χυμα. Σιγουρα δεν καταλαβες πως περασα πισω απο το φτερο σου μετα απο 3 κατεβασματα και φουλ φρενα.. σιγουρα δεν ακουσες τα καντηλια, γιατι φοραγα το κρανος. σιγουρα δεν ειδες τη μουτζα, γιατι πλεον κοιταζες απο την αντιθετη μερια του αλλου ρευματος..
    Σε ειδα και σενα 500 μετρα πιο περα,τελειωμενε αλβανοπακιστανε,που με το γαμωποδηλατο περναγες με κοκκινο. Ευτυχως για μενα που ειχα χεστει απο τον παππου και δεν ετρεχα πλεον, ευτυχως για σενα που ειχα αργησει στη δουλεια..

  12. #207
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα με το μέγκασκούτερ σου... το οποίο δεν πρόσεξα καν τι ράτσα ήταν γιατί είχα μείνει μ@λ@κ@ς με το καραφιμέ μεγκαφέρινγκ σου, το οποίο σε πέρναγε στο ύψος!! μεγάλε το βράδυ πως στο διάολο βλέπεις μπροστά σου?

  13. #208
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.718
    Σε είδα κοπελιά υπό βροχή με το scooteraki σου στην οδό Κανελλοπούλου στην Πάτρα με κρανάκι, και αδιάβροχο και εκεί που ήμουν έτοιμος να σε θαυμάσω, μας έπιασε φανάρι και είδα την φούξια γόβα σου...

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
























































    ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΕ ΤΗ ΓΟΒΑ ΓΜΤ ΜΟΥ?????


  14. #209
    Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
    Εχουμε παντως μερικα πολυ ομορφα "scooter" εδω κατω...Που να βγεις και Σαββατο βραδυ να δεις τι κυκλοφορει...
    άσε που μερικές έρχονται και στην Αθήνα
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  15. #210
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της antsoar
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    1.672
    Σε είδα ηλίθιε με το βανάκι του Παζαρόπουλου εχθές στην εθνική

    στο ρεύμα για Πειραιά που χτήπησες το παιδί με την πάπια με τον καθρέυτη σου

    ήμουν δυο αυτοκίνητα μπροστά και εκεί που περίμενα το ανατριχιαστικό μπαααααααααααμ

    σκραααααααατςςςςς γκκκρρρρρρρρζζζζ το έσωσε ο θεός

    Και όλο αυτό γιατί ? επειδή σταμάτησε η αριστερή λορίδα και πήγαν τρια μέτρα πιο μπροστά

    οι άλλοι στην μεσαία :a24:

    Πάντα όρθιος φίλε
    Travel, Grow, Share

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF