Σελίδα 15 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 5101112131415161718 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 256

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙ

  1. #211
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mparmpanik
    Εγγραφή
    20/05/2009
    Μηνύματα
    171
    βρε τζιπηλιθιε καγκουρα,
    ποσο μυαλο χρειαζεται για να καταλαβεις οτι στην πυκνη ροη της εθνικης
    ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΡΑΚΑ ΣΟΥ να ακολουθησεις στους ελιγμους μια μηχανη
    και προσπαθουσες να με ακολουθησεις?

    και ποσο πιεση ανεβασες οταν καθε διακοσια μετρα εκοβα δεξια για να σε περιμενω
    να με ξαναπλησιασεις και μολις πλησιαζες σου εδειχνα το ρολοι λεγοντας σου οτι αργεις?

    ποσα χαπια πηρες οταν σε χαιρετησα κι εφυγα κανοντας σου νοημα οτι σε βαρεθηκα?
    (ελπιζω μονο να μην ξεσπασες στην γκομενα που ειχες διπλα σου και γελαγε επειδη
    καταλαβε οτι σε δουλευα. )

  2. #212
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΛΙΟΓΡΟΘΟΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΟΥΤΕΡ & ΟΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΑΝΕ ΤΑ ΚΑΡΑ ΟΠΟΥ ΒΡΟΥΝΕ!!!










    :a37: :a37: :a37:

  3. #213
    Με είδα συνεπιβάτη μέσα σε κουτί το απόγευμα για διαδρομή απο τέρμα Συγγρού έως το Caravel και τούμπαλιν.
    Το έργο διήρκεσε 45 λεπτά.Απόσταση 4+4 χλμ περίπου.Είχα να μπω σε κουτί στην Αθήνα πάνω από 4 μήνες.

    ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ; ΠΩΣ ΖΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ;
    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  4. #214
    εχω γλαροοοο... Το avatar του/της jimmy10
    Εγγραφή
    13/02/2009
    Μηνύματα
    321
    σας ειδα μ@λ@κιστιρι@ με τα παλιο Peugeot σας να κυνηγιεστε στο ποταμι βραδιατικο και να καταβαινετε με 200 λες και ο δρομος ειναι απο την προικα της μανας. Μ@Λ@ΚΕΣ.....

    ο ενας μαλιστα ηταν και αγωνιστικο μη γ@μησω....





    κοπανοι...
    Η κρίση της μέσης ηλικίας ξεκινά στα 35.

  5. #215
    Τα καλύτερα έρχονται Το avatar του/της christostr
    Εγγραφή
    08/08/2009
    Μηνύματα
    552
    Σε είδα βλάκα με το ΚΙΑ να περνάς με κόκκινο που ήταν αναμένο πολή ώρα στη Δαβάκη και να ερχόμαστε φάτσα με φάτσα. Ρωσοκάκουγκουρα που νόμιζες ότι είσαι στις στέπες μ@λ@κα!!:a31: :a31: :a31:
    Φεύγω... πάω ταξίδι να επισκευτώ τον εαυτό μου...

  6. #216
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
    Nαι ......... Ο.Κ. , αλλά μάλλον θα πρέπει να γίνεις πιό επεξηγηματικός !!!
    Τι έγινε ;;;


    Τίποτα, έκανα απλά μια βολτίτσα στο Ηράκλειο.... Κλασικά πράγματα

  7. #217
    Σε ειδα κοριτσι ξανθο ξεκρανωτο με TDM 900 μαυρο που σου πεταχτηκε αμαξι απ' το στενο και παραλιγο. Εσυ του ελεγες δεν εγινε τιποτα, εγω τον εβριζα γιατι μολις προλαβα να σταματησω πισω σου κολητα. Αν ειχε γινει στουκα θα λεγες γιατι δεν το φοραγα το εξαρτημα γιατι.

    Ειδα varadero η TDM να περναει ολα τα κοκκινα στους Αγ. Αναργυρους στην πλατεια (οχι στην ευθεια που περνανε οι μισοι με κοκκινο) καθετα μπροστα απο λεωφορειο εν κινηση και να συνεχιζει ετσι. ξεκρανωτος φυσικα.

  8. #218
    Καλά ρε βλαμμένε με το λευκό Clio, στο STOP δε σταμάτησες γιατί μιλούσες στο κινητό και είχες και κρουασάν στο στόμα (!) και παρολίγο να με χτυπήσεις και είχα και τη γυναίκα μέσα, το κοριτσάκι που είχες στο μπροστινό κάθισμα χωρίς τη ζώνη και έφυγε με το φρεναρισίδι σου και χτύπησε στο ταμπλό τι σου έφταιξε; Ή το αγοράκι σου που σφηνώθηκε ανάμεσα στα μπροστινά καθίσματα σα σαρδέλα από την πέδηση; Και συνέχισες και πέρασες και με κόκκινο στην Ηρ. Πολυτεχνείου ΚΑΙ με κόκκινο στην Δημοκρατίας στο Ρολόι!
    Θα έπρεπε να ντρέπεσαι που είσαι πατέρας. Η τροχαία έχει τα στοιχεία σου και ξά σου.
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  9. #219
    Μ’ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ... Το avatar του/της fast_gr
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    73
    Καλά ρε τσόγλανε που υποτίθεται είσαι κ στην ομάδα Ζ με μπάντες φεύγουν απτό φανάρι;
    Εγώ φταίω που έπιασα τα 150 σε δρόμο που το όριο είναι 80 μόνο κ μόνο για να σε προλάβω;
    Ωραία απάντηση ρε μόλις σε είπα ότι πρέπει να δίνεις το παράδειγμα υποτίθεται:

    "Βιαζόμουν γιατί τέλειωσε η βάρδια μου κ ότι να μην το συνεχίσω γιατί θα έχω πρόβλημα"
    Έχει χάρη ρε μπάτσε που βιαζόμουν γιατί με περίμενε η κοπέλα μου κ την έστησα για χάρη σου αλλιώς ας με πήγαινες μέσα.

    Άκου εκεί "βιαζόμουν"!!! Κ εγώ βιάζομαι ρε μάγκα αλλά άμα το έκανα θα με κυνηγούσε η αστυνομία εσένα όμως....;; Στα @@@!! Σαν δεν ντρεπόμαστε λίγο!

    Φτάσαμε σε σημείο αντί να μας κυνηγάτε εσείς να σας κυνηγάμε εμείς για να σας σταματήσουμε για ταχύτητα στην πόλη!! Έλεος!
    ΝΑ ΚΑΕΙ ΝΑ ΚΑΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ Η ΒΟΥΛΗ

    ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΦΟΥΡΝΕΛΟ ΣΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ

    ΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΓΙΟΡΤΗ ΗΤΑΝΕ ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΛΑΪΚΗ




    6/12/2008 ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ!!

  10. #220
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    ωραιο φαναρι σημερα προς εξαρχεια στο κεντρο της Αθηνας.6 μηχανακια (μαζι με μενα) ολα με γυναικες αναβατριες ολες με κρανος (τουλαχιστον)

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  11. #221
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Σε χαζευα κακομοιρα κοπελιτσα (και μαλλον σε ματιασα) σημερα πρωι - πρωι που πηγες να ανεβεις με το σκουτερακι στο πεζοδρομιο στην Αμφιαλη...αλλα εδωσες τοσο πολυ γκαζι για να ανεβεις που τσακιστκες πισω απ οτο περιπτερο

    Ευτυχως σε ειδα που το σηκωσες αμεσως...αλλα το ηθικο σου ειχε πεσει κατακορυφα.
    Μη σκας...ολα στο προγραμμα ειναι

  12. #222
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.718
    Σε έκοψα φίλε από μακριά ότι δεν χωρούσες ανάμεσα στα αυτοκίνητα με το GS1200 σου και άρχισα να κόβω, αλλά προς μεγάλη μου έκπληξη σε είδα να κάνεις άκρη για να περάσω!

    Thanks!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	thumbsup.gif 
Προβολές:	733 
Μέγεθος:	1,4 KB 
ID:	179237

  13. #223
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mreth
    Εγγραφή
    26/02/2009
    Μηνύματα
    113
    Σε είδα μωρή πατσαβούρα με τον κουβά που έχεις για κράνος στον αγκώνα να μου λες ότι χωράω να περάσω ανάμεσα στα αυτοκίνητα (στη μέση της στροφής) και σε καθυστερώ... Αν δεν είχα καθρέφτες όπως εσύ κι αν δεν καβαλούσα τάρταλο σαν το δικό σου μπορεί και να χόραγα (αλλά και πάλι δεν θα το ρίσκαρα μέσα στη στροφη...)

  14. #224
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kokos08
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    267
    Σας ειδα ολους να κοπανιεστε με τα αυτοκινητα,να διπλοπαρκαρετε για να μπειτε στην τραπεζα,να κορναρετε,να βριζεστε,να βιαζεστε! Ενας χαμος!
    Εκανα κι εγω τα ιδια ομως για να ειμαι στο κλιμα! ΖΗΤΩ τα αυτοκινητα!!! ΓΟΥΣΤΑΡΩ!

  15. #225
    Μ’ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ... Το avatar του/της fast_gr
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    73
    Σε είδα ρε αρχηγέ σήμερα το μεσημεράκι μέσα στην καταιγίδα με την χοντα σου να φοράς όλων το εξοπλισμό κ με έκανες να αισθανθώ μαλάκας που ήμουν κ ξεκράνοτος κ έγινα κ μούσκεμα με το κώλο σκούτερ μου αυτή τη φορά!!

    Πάντα έτσι φίλε όχι σαν τα δικά μου τα σημερινά!!
    ΝΑ ΚΑΕΙ ΝΑ ΚΑΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ Η ΒΟΥΛΗ

    ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΦΟΥΡΝΕΛΟ ΣΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ

    ΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΓΙΟΡΤΗ ΗΤΑΝΕ ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΛΑΪΚΗ




    6/12/2008 ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ!!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF