Σελίδα 2 από 18 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 256

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙ

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της WebDevGr
    Εγγραφή
    09/03/2007
    Μηνύματα
    404
    Σε είδα μούσχαρε με την μπέμπα που πήγες να δεις τους βοσκούς της μεσογείου και άφησες το κουτί σου πάνω στη νησίδα..... είσαι χειρότερος από τους τούαρενγκ


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dsc00472.jpg 
Προβολές:	1183 
Μέγεθος:	81,6 KB 
ID:	170306

  2. #17
    A cold-hearted bastard Το avatar του/της Gares'
    Εγγραφή
    27/07/2005
    Μηνύματα
    432
    Σε είδα σήμερα πάνω στο Beverly σου ξανθομαλλούσα θεά και έχασα αυγά,καλάθια και χοχλιούς

    Ενά κρανάκι όμως θα σου έκανε καλό...
    Yesterday is history.
    Tommorow is mystery.
    But today is a gift.
    That is why it is called the "present"...

  3. #18
    Μοναχικός καβαλάρης Το avatar του/της castoras
    Εγγραφή
    14/05/2007
    Μηνύματα
    468
    Σε είδα γλυκιά ξανθομαλλούσα(το γλυκιά είναι για το "πακέτο",γιατί φόραγε κράνος,μούτρο εν είδα),στο φανάρι της πλ. Κουμουνδούρου,να στέκεσαι πάνω στο 50αρι σκούτερ και τα όμορφα λεπτά ποδαράκια σου να πατάνε στις μύτες....αααααχ,ναι γλυκιά μου,εσύ με το σορτσάκι!!!!!

  4. #19
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    Σας είδα όλους να οδηγάτε σα γρόθοι παλιομαλάκες (ανάποδα σε μονόδρομους, να παραβιάζετε κόκκινα, επιτόπιες σε φανάρια κ.α)!!!



    Που να σας καεί το σπίτι παλιογαμημένοι & να βρείτε τα κάρα σας σπασμένα.

    Ά στο διάολο να πα να γαμηθείτε γαμωελληναράδες


    :a29: :a29: :a29: :a66: :a66: :a37: :a37: :a37:

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της WebDevGr
    Εγγραφή
    09/03/2007
    Μηνύματα
    404
    Σε είδα και ήσουν όπως ακριβώς σε θυμόμουν!!! το μόνο που έλειπε ήταν η μαύρη μηχανή μου ανάμεσα στα πόδια σου

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.467
    Σε ειδα (ξανα) μελαχροινη , αδυνατουλα με τα ραστα μαλακια σου (και πλεον jet κρανος) πανω στο ασπρο σου KTM να περνας απο Νικαια-Αμφιαλη-Κορυδαλλο και να προκαλεις ατυχηματα στο περασμα σου.

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    σε ειδα σημερα το πρωϊ ρε φιλε να μαστορευεις στην τρυπα σου, το χρεπι του συνονοματου και κατσαμε και τα ειπαμε και ησουν τοσο χαρουμενος και ευτυχισμενος που μου εφτιαξες και εμενα την μερα και χαρηκα πολυ με την χαρα σου!!


    να'σαι ΠΑΝΤΑ καλα ρε μαλακα!!!

  8. #23
    Σε ειδα χθες τυπισα πανω στο λευκο TDM σου ντυμενη και εσυ στα ασπρα....οπτασια! αλλα χωρις κρανακι...

    ΚΑΙ....σε ειδα Μ@λ@κο σημερα πρωι πρωι να σταματας μπροστα μου...και χωρις λογο να κανεις οπισθεν χωρις να δεις πισω και να μου σπας το φτερο της παπιας μου...εισαι τυχερη που δεν ειχα το rgv ...ενα 200αρι δεν σε εφτανε...:a37: :a37: :a37:

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/02/2008
    Μηνύματα
    142
    se eida ilithia asxeti prin kati meres sti skiatho me to tzip tou adra sou isoun sigoura na xekinas kai na rixneis to parkarismeno papi pou itan mprosta sou 1 metro!!!

    kai otan erxomoun vrizodas gia na to sikwsw ti theiko kai apisteyto itan ayto pou eipes gia dikaiologia?????

    <<EEE EINAI PSILO KAI DEN VLEPW MPROSTA!!!!!>>



    meta apo ayto egw ti na tis pw peite mou??!!me teleiwse leme...:hypnotize

  10. #25
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sober
    Εγγραφή
    05/03/2007
    Μηνύματα
    950
    Σας ειδα ρε ΒΛΑΚΕΣ ξεκρανωτους στο παπι να διασχιζετε ΚΑ8ΕΤΑ τη Μεσογειων για να περασετε στο αντι8ετο ρευμα...

    Κα8οσασταν και με κοιταζατε που φρεναρα κι ευτυχως ειχα χρονο και σχετικα ηταν αδειος ο δρομος...

    Γιατι ρε βοδια δε συνεχισατε να φυγετε ??? Εμενα περιμενατε να σας εμβολισω???

    και να πω οτι ησασταν τιποτα πιτσιρικια....κοτζαμ γα'ι'δουρια ησασταν και οι 2...
    Let's ride, ride how we ride ...

    I never did mind about the little things...








  11. #26
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Σε είδα στα Λιοντάρια ;;;
    Αν δεν είσουν εσύ τότε κάποιος σου μοιάζει πολύ ............
    Φώναξα Κωστή αλλά δεν γύρισες ...............

    Τελικά σε είδα ή όχι ;;;

  12. #27
    Φτουσκουλικομυρμηγκότρυπα Το avatar του/της Sabre
    Εγγραφή
    10/02/2006
    Μηνύματα
    484
    Ρε φιλαράκο με το Σούπερμουστάρδ, προχθές το πρωϊ σε τσιμπήσανε οι μπάτσοι στο Πεδίο του Άρεως, σήμερα κρυβόσουν απο την τετράδα των Ζητάδων πίσω απο τα αυτοκίνητα στο φανάρι σαν το βρεγμένο γατί Μόλις φύγανε ξεθάρεψες φυσικά και να οι γκαζιές και να τα μαρσαρίσματα....

    Μήπως είναι καλύτερα να το βάλεις το ριμάδι τελικά; Και ναι , θα σου χαλάσει το ΜαΛΛιίι ,αλλά φαντάσου πόσα χρήματα για ζελέ γλυτώνεις έτσι απο τις κλήσεις! ΓΟΥΑΟΥ!!!

    Έχουμε δεί το τέλος της ιστορίας, το τέλος του υπαρκτού σοσιαλισμού, το τέλος της Θρησκείας, το τέλος της αυταπάτης, ακόμα και το τέλος της χιλιετηρίδας...
    Μόνο το τέλος της μαλακίας δεν προβλέπεται να δούμε σύντομα.

  13. #28

  14. #29
    Μέλος Έξτρα Σπέσιαλ Το avatar του/της MitsosNaked
    Εγγραφή
    13/07/2007
    Μηνύματα
    318
    Σε είδα καραγκιόζη θείο με την εγγονή στην Κηφησίας ψές βράδυ να αλλάζεις από τέρμα δεξιά τέρμα αριστερά χωρίς φλάς μπροστά μου και γύρω μας αυτοκίνητα. Όταν σε έκραξα στο φανάρι έκανες επειδικτικότατα πως δέν με άκουγες και παραλίγο να φύγεις με κόκκινο. Μακάκα.
    ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΠΑΣΟ ΜΟΥ ΑΤΑΣΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΟΥ ΣΛΙΚ !!!!



    Wings for Life - Φιλανθρωπικός Οργανισμός με σκοπό την Θεραπεία Τραυμάτων στη Σπονδυλική Στήλη

    http://www.wingsforlife.com


  15. #30
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    σε είδα κουκλάρα με το gs1200 κι έμεινα μακάκας
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

Σελίδα 2 από 18 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF