Σελίδα 3 από 18 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 256

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙ

  1. #31
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    σε ειδα νταρντανα ξανθια με το Transalp να σταματας δεξια πανω στην στροφη για να μιλησεις στο κινητο... αν ερχοταν κανα Saxorallo θα γινοσασταν 2250 κυβικα....
    Accipere quam facere praestat injuriam

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tomahawk
    Εγγραφή
    29/09/2007
    Μηνύματα
    366
    Σας ειδα μαλάκες φορτηγατζήδες που κάνατε προσπέραση στην αριστερή λωρίδα πάνω στη εθνική προς Κόρινθο...
    Γευτήκατε ένα κωλοδάχτυλο όλο δικό σας.

  3. #33
    Σε ειδα παιρνωντας κουφαλα Εφορια, αλλα αυτη την φορα δεν σου χρωσταω ΤΙΠΟΤΑ, εχω και επιστροφη...
    "Is this all that's life of my life before me?
    Straitjacket memories? Sedative highs?
    No happy ending like they’ve always promised?
    There’s got to be something left for me."
    ------------------------------------

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostas_1100gs
    Εγγραφή
    25/02/2009
    Μηνύματα
    404
    Σε είδα φίλε με το λευκό r1200gsA σήμερα στην στην volvo στην Καβάλας. Μου είπες καλά χιλιόμετρα και καλά ταξίδια.
    Επίσης και σε εσένα.

  5. #35
    Σε ειδα φιλε με το bros 600 (μοντελο 90φευγα μαλλον ?) τα τετραγωνα λαστιχα κ λαδια πανω στο ψαλιδι στην Περιφ. Υμηττου στην αριστερη κατηφορικη πριν την εξοδο προς Μαρκοπουλο πριν κανα μηνα περιπου και .......




    πηγαινες ΠΑΤΩΜΑ !!!!!


    Δεν εχω ξαναδει κανενα μηχανακι ποτε να πηγαινει ετσι σε δρομο ηταν απιστευτο θεαμα.


    Μακαρι να σε ξανα δω καπου να χαζεψω λιγο.


    Παντα ορθιος.

  6. #36
    σας βλέπω καθε μερα που πω για δουλειά, φορτωμένους, να φευγετε για διακοπές...

    Σας μισω ρε.

  7. #37
    Σε είδα φίλε , μέλος της ΛΕ.Φ.ΚΑ. με τις φοτο από μοτοεκδρομές πανω στο τζάκι στο ωραίο σου εστιατόριο στην Αρκιτσα και είδα και τις μπύρες που κέρασες .
    Καλές δουλειές , και καλούς δρόμους.


  8. #38
    Σε ειδα χοντρουλη με το Fazer 600 και μπαγκαζιερα τερμα Τσιμισκη Σαββατο μεσημερι να πηγαινεις σαν κοτα με το τσιγαρο στο στομα και το αριστερο χερι στη μεση, σαν να χορευες νησιωτικα ησουνα. Μολις πηγα να προσπερασω ξεχασες το τσιγαρο και τα νησιωτικα και γκαζωσες τερμα. Μου ταχωσες με το μυαλο σου.
    Δεν κλεβω εκκλησιες καραγκιοζακο.

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mreth
    Εγγραφή
    26/02/2009
    Μηνύματα
    113
    Σε είδα παλιοκάγκουρα στην Αττική οδό κοντά στο αεροδρόμιο στη δεξιά (έπιανες και τη μεσαία) λωρίδα την Κυριακή το βράδυ και έκανες ζικ-ζακ με 120+χμ/ώρα σα να ζέσταινες τα λάστιχα της F1... Τους διπλανούς σου δεν τους σκέφτηκες

  10. #40

    STON MALAKA

    ston kagoura o opoios me travage apo ton omo panw stin patisiwn, panw stin diaxwristiki epeidi tou eipa oti ekane malakia.. kai eixa kai allon pisw.. re ka....i exw kratisei tn pinakida sou.. min se petyxw..
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  11. #41
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της costas106
    Εγγραφή
    27/06/2008
    Μηνύματα
    220
    Σε είδα να καβαλάς ότι πεζοδρόμιο υπάρχει στη Μητροπόλεως και την Ερμού για να γλυτώσεις και καλά 5"...
    Ναι ρε βλακάκο εσένα με το γκριμαύρο Βστρομ εννοώ.
    Τα πεζοδρόμια ανήκουν στους πεζούς.

  12. #42
    σε ειδα στην λεωφορο χασιας χθες στις 11 το βραδυ με ενα ασημι c3 ησουν...κοπελια αν θες τοσο πολυ να τρεξεις πηγαινε σε καμια πιστα κ μην κολλας στα προπορευομενα που πανε με το οριο των 50χλμ(κ καλα...πανω απο 90 πηγαινανε!)κ ας εισαι σουπερ ηρωας κ εχεις μειωσει το χρονο αντιδρασεις σου...


    αν ειναι γυναικα σου εσενα που το διαβαζεις,μανα σου,γιαγια σου η ακομα κ γνωστη σου σε παρακαλω παρε τα κλειδια θα κανεις ενα(1) καλο στην κοινωνια...

  13. #43
    .................... Το avatar του/της LogOutGoRide
    Εγγραφή
    02/01/2008
    Μηνύματα
    1.579

    Σας είδα και έπαθα...

    μεγάλη ζημιά, όλους σας στις Σέρρες την Κυριακή 9/8 .

    Τι ήθελα και δεν καθόμουν σπίτι.

    Απο όλους όσους γύριζαν στην πίστα εντύπωση μου έκανε ένας τύπος μάλλον με SV και τον παρακολουθούσα για 3-4 γύρους να βγαίνει απο το εσάκι και να ανοίγει γκάζι μέχρι την άλλη στροφή(μου φάνηκε οτι έκανε πιο πολύ θόρυβο και απο ενα Ducati που ήταν μέσα).
    Μπράβο ρε πιαδιά σας χάρηκα έστω και λίγο, που είχα το κουράγιο να βλέπω μόνο .

    ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΩ ΣΕ ΠΙΣΤΑ (Γ@ΜΩ ΤΗΝ ΚΟΥΛΑΜΑΡΑ ΜΟΥ);


  14. #44
    Σας είδα στην Συγγρού ζευγάρι ιταλών πάνω σε Varadero φουλ εξοπλισμένοι και φορτωμένοι , και στο τανκ μπαγκ ένα …τσιουαουα
    Καλές διακοπές και στους …τρεις …

    Σε είδα θειά με το cincuecento να σκας μέσα σε λακκούβα με βρομόνερα και να κάνεις «παπί» δυο «άνδρες» της «δύναμης» Δ πάνω σε …παπί…
    Μάγκες , τα αλεξίσφαιρα είναι και αδιάβροχα ???

  15. #45
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    βλακακο εσυ και ο φιλος σου φευγοντας απο μικρολιμανο με ενα παπακι να μην σχολιασω την ενδυμασια σας που πηγες να με εμβολισεις για να περασεις σε μονοδρομο , μπροστα μου ειχα αμαξι που πηγες να πεσεις πανω του και πατησε φρενα να μην σε χτυπησει μαλακισμενο και γυρναγες και πισω και εσυ και ο φιλος σου να δειτε τι κανω εισαι πολυ τυχερος για 2 λογους α)γιατι ημουν με το σκουτερ και οχι με μηχανη β)γιατι δεν ειμαι αρκετα τρελη ωστε να ερθω διπλα σου παλιο κουλαδι (αααανεεεταααα) και να σου κανω τα ιδια μεχρι να σταματησεις και να σε αρχισω στις κουτουλιες με το κρανος μπας και....βλαμενε!
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

Σελίδα 3 από 18 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF