Σελίδα 5 από 18 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 256

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙ

  1. #61
    Ομολογω οτι οταν σε ειδα με τη συνεπιβατιδα σου πανω στο κοκκινο TDM σου μου εκανε τρελλη εντυποση οτι και οι 2 φοραγατε κρανος και σκευτικα "να, που τα κακολογουμε και λεμε οτι ειναι καγκουρες" αλλα δε προλαβε να περασει ενα λεπτο και σε ειδα βρε ηλιθιε που αποφασησες να στριψεις δεξια μπροστα απο το λεωφοριο οπως ο ανθρωπος πηγε να περασει καθετα τη Κηφισσιας!!!

    Και οκ εσυ στα @@ σου για σενα και την μεσα στη τρελλη χαρα συνεπιβατιδα σου, ο οδηγος και οι επιβατες του λεωφ που πεταχτηκαν μπροστα απο τα αποτομα φρενα για να μη πεσει πανω σου και σε κανει ενα με την ασφαλτο τι σου φταινε μου λες????
    Live fast...
    Die Young...
    And leave a Beautiful Corpse...

    What goes around, comes around.. And it will bite you in the ass..

  2. #62
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    δεν είδα...

    πολλούς εποχιακούς σήμερα στον δρόμο. Η βροχή τους μάζεψε και μείναμε λιγότεροι με τα δίκυκλα. Αίντε και καλό χειμώνα (ή σαιζόν αν θέλετε).

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  3. #63
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Σε είδα, με το τεράστιο φορτηγάκι, να μπαίνεις κάθετα στο δρόμο μάλλον από αναστροφή.

    Είδα και το μπροστινό τροχό μου να μπλοκάρει και να διπλώνει προσπαθώντας να φρενάρω λόγω της καταπληκτικής πρόσφυσης του οδοστρώματος.

    Αφού συνέχισα με λιγότερη πίεση στη μανένα είδα να περνάνε και 2 δευτερόλεπτα σκεφτόμενος: "θα τρακάρω, δε θα τρακάρω, θα τρακάρω, δε θα τρακάρω" και να σταματάω δύο (2) μέτρα από το φορτηγάκι.

    Είδα και το φίλο με το λευκό busa που σταμάτησε και άρχισε να μπινελικώνει τον οδηγό πριν προλάβω να πω τίποτα (τα είχα ψιλοχάσει είναι η αλήθεια από την τρομάρα μου!)


    Είδα και τα λογότυπα στο φορτηγάκι που ήταν από μαγαζί/συνεργείο με μοτοσυκλέτες.......
    Give me fuel, Give me fire

  4. #64
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAKIS-RR
    Εγγραφή
    29/01/2009
    Μηνύματα
    215
    σε ειδα ταξι με νουμερο 80κατι passat στην βεροια.μπηκες στον δρομο μου με εκλεισες την ωρα που δουλευα (πακετο) σου ζητησα τα ρεστα και αφου πατησες το γκαζι φευγοντας μου ειπεσ γαμω την μανα σου.καλυτερα για σενα να μην με ξαναπετυχεις.....

  5. #65
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hidefnick
    Εγγραφή
    07/08/2005
    Μηνύματα
    1.586
    Κανένα κοριτσάκι από εδω μέσα καβαλάει μεγα scooter μαυρου χρώματος και ήταν κατά τις 6 φάρο Ψυχικού? :a07:

    Αν ναι: Αγάπη μου γλυκιά ΔΕΝ κέρασες τσάι. Δεν έχω μοτέρ απλώς και πάνω από 3,5-4 δεν το ανοίγω.

    Επίσης το χωρίς αύριο στην κίνηση δεν έχει πολύ μέλλον, γιατί ούτε η κακία μπαντάνα στο μαλλί θα σε σώσει, ούτε το ροζ bluetooth στο αυτί.

    Την καλησπέρα μου και στους υπόλοιπους βλακέντιους με τα scooter που προσπάθησαν να την ακολουθήσουν. Οταν βλέπεις τον άλλο και χώνετε σε 50-50 ζω-σκοτώνομαι καταστάσεις ΕΙΣΑΙ ακόμα πιο βλάκας αν ακολουθείς.

    Αυτά. (σχόλια τύπου : τσάι απο SCOOTER )
    "Growing old is inevitable. Growing up is optional"...

  6. #66
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    ειδα ''σουηδο'' με Πλε παπι και εκει που μιλαγαμε στα καπακια βαζουν φωτια στην τραπεζα διπλα μας ,οπου εχω παρκαρει το μηχανακι μου ακριβως απεξω και αφου το σωσαμε ηπιαμε καφε εγω μιλαγα ελληνικα και αυτος σουηδικα αλλα καταλαβαινωμασταν (ναι @@ ολε)



    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  7. #67
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/09/2009
    Μηνύματα
    3
    Σε ειδα και εγω Χαρε με τα ματια μου, οταν πριν απο 4 χρονια πηγα ευθεια σε εκεινη τη στροφη του παραδρομου της Αττικης οδου.. Τωρα πια ξερω οτι οταν ο δρομος εχει οριο 40 χλμ δεν μπορεις να πηγαινεις σπασμενη εκτη με hayabusa... Ειναι λιγο αργα ομως..! Παλι καλα μπορω ακομα να φοραω κρανος εστω και σε ATV... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  8. #68
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα παλιομαλάκα με το 400άρι beverly στην Νεάπολη να κορνάρεις σε κάτι γιαγιάδες που ήδη πέρναγαν το δρόμο ενώ τις είχες δει 50-60 μέτρα πιο πριν και όχι μόνο αυτό... αλλά "άνοιξες" κι όλας και περνώνταςαπό δίπλα τους σταμάτησες και τις κοίταξες με "αγριεμένο" ύφος.... αλλά ευτυχώς ρε πούστη που δεν τους είπες τίποτα γιατί θα σε έκλεινα με το στρομ και θα σου έχωνα όλο το πουστομηχανάκι σου στον κώλο παλιομπινέ.

  9. #69
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Σε είδα ταρίφα που αφού πέρασες με το έτσι θέλω το δρόμο χωρίς να έχεις προτεραιότητα είπες και στη κοπελιά με το innova που έκλεισες "να μην βιάζετε"

    έλεος με το θράσος μερικών, αν πέρναγε κανένα φορτηγό το ίδιο θα έκανες;;;

    Give me fuel, Give me fire

  10. #70
    Σε είδα με την κόκκινη sport μηχανή, σήμερα το πρωί κάτω μεσογείων, αλλά κυριότερα με είδες, και όχι μόνο έκοψες για να περάσω, μα όταν φρέναρε ο ταξής μου έκανες και χώρο για να την γλιτώσω. Μπράβο ρε φίλε γιατί είσαι αληθινός μάγκας , που δεν κομπλεξάρει μην τον περάσει στη κίνηση ένας crossakias…
    Γιατί όλοι οι άλλοι κόπανοι με της τούμπανο μηχανές, που δεν καταδέχονται να τους περνάνε τα 250ρακια, ρε ξυπνήστε ρε… Το ξέρουμε ότι μας έχετε… Αλλά στην κίνηση δεν την παλεύετε…
    Και το βραβείο το παίρνουν οι πανέξυπνοι με το κράνος στον αγκώνα…
    Ρε ηλίθιε, είσαι στην κίνηση στην Αθήνα, δεν περνάει που δεν περνάει το παχύδερμο σου, το κράνος τι το έχεις εκεί? Η φόρεσε το η βάλτο στον κώλο σου, εμάς τι μας γαμάς τα πρωινά.

  11. #71
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της WebDevGr
    Εγγραφή
    09/03/2007
    Μηνύματα
    404
    Σε είδα γύφτο νεοέλληνα στην εθνική του Ηρακλείου με το Honda Civic που άνοιξες την οροφή και πετούσες ότι σκουπίδι είχες στο κωλάμαξο σου πάνω μου. Και σα να μην έφτανε αυτό πανίβλακα κομπλεξικέ όταν πήρες χαμπάρι τα μπινελίκια που σου έριξα περνόντας από δίπλα σου πλακώθηκες στα γκάζια μέσα στη κίνηση για να με φτάσεις. Εγώ φταίω που δεν σταμάτησα στη μέση του δρόμου να σου πω και τα υπόλοιπα. Αι σιχτηρ πια με το κάθε τσογλάνι!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #72
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Σε ειδα τριμαλακα με το σκουτερ,ακρανωτος,με τσιγαρακι στο στομα,πρωτος στο φαναρι και μεσα στη διαβαση των πεζων.Μολις αναψε πρασινο απαντησες στο κινητο και ενοχληθηκες που σου κορναρα.Την αλλη φορα θα περασω απο πανω σου @ρχιδομαγκα ακομα κι αν ειμαι με το παπι.
    Ταπα και ξεθυμαν.Τι χρωσταω γιατρε μου?:rotflmao: :rotflmao:
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  13. #73
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.655
    Σε είδα φούστη σφυρήλατε στρόφαλε από LAVERDA JOTA 1000 '78 να αναδύεσαι μέσα από φλεγόμενη βάτο και να μην έχω πυρίμαχα γάντια να σε αρπάξω ...





    (το αρκουδολουκάνικο με ξύγκι ούρου μάλλον μΕ έπεσε βαρύ...)
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  14. #74
    Σαλταρισμενο μελος Το avatar του/της MILT1964
    Εγγραφή
    13/04/2009
    Μηνύματα
    55
    Σε ειδα κερκοπιθηκε γιδοβοσκε με το Αθηναϊκο ταξι χθες το πρωι πριν τα διοδια της Πατρας να μην εννοεις να κανεις δεξια επι χιλιομετρα να σε περασω στον σκατοδρομο. Ουτε που ουρλιαζα επι 40'' δυο τενορους στον κωλο σου συγκινηθηκες (με το κουτακι ημουν).

    Κι οταν τελικα σε πλευρισα ειχες το θρασος να τσαμπουκαλευτεις. Μα οταν σου εγνεψα να κανεις δεξια να σε αλειψω δυο σφαλιαρες εμεινες ενα χιλιομετρο πισω.

    Βλακα, νταμαροκουραδο. Κουναβι της Λιοσιων.
    Shit happens

  15. #75
    παναρχαιο μελος Το avatar του/της Dennis-
    Εγγραφή
    08/06/2003
    Μηνύματα
    506
    Σας ειδα σημερα στην εγνατια να κανετε σφηνες να περνατε στο αντιθετο ρευμα με τρελα μαγκες λογο εκθεσης (θεσσ/νικη) προσεχετε extra καθοτι οσοι κατεβηκαν απο τα χωρια δεν εχουν και μεγαλη ιδεα απο κινηση στην πολη ξερουν δεν ξερουν να οδηγανε ..

    προσοχη λοιπον μεχρι να ξαναφυγουν ολοι!


    οσο για τον παππου που χτυπησε το παλικαρι ενω ηταν σταματημενος σε διαβαση και περιμενε να περασουν αλλα 2 παλικαρια , αμα δεν το εχεις παππου αστο εχει και ζεστη !

    Κατα τους αλλους..

    Ευθειακιας, εποχιακος, coolatza, κρυφοκουτακιας!

Σελίδα 5 από 18 ΠρώτοΠρώτο 1234567891015 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF