Σελίδα 8 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 256

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙ

  1. #106
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    μας ειδες βασιλη στο πρατο 2 και μας μιλησες.σε ειδαμε και μεις και χαρηκαμε για τη γνωριμια
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #107
    Σας είδα Δευτεριάτικο πρωί πρωί σταματημένους απο την Φραντζή μέχρι και τα σίδερα...

    Πόσο γουστάρω να σας βλέπω που λιώνετε τα μυαλά σας μέσα στα κουτάκια σας...
    Μου φτιάχνετε την μέρα.Μου θυμίζετε πως υπάρχουν και χειρότερα σ αυτή τη ζωή.Σας ευχαριστώ
    Πόσο λυπάμαι όμως απο την άλλη,που όταν σας βλέπω μέσα στα κουτιά σαν τις σαρδέλες να αυτομαστιγώνεστε,
    καταλαβαίνω πως αυτή η χώρα δεν έχει μέλλον...

    Χαρμολύπη. :a029:
    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  3. #108
    Σας είδα νεοέλληνες που για ένα κ@λοπανηγύρι παραλήσατε το μισό Ηράκλειο!!!! Τα κόμπλεξ σας και τα κατάλοιπα της Τουρκοκρατίας δεν θα τα ξεπεράσετε ποτέ!!!!!!!!!!!

  4. #109
    Ηράκλειο, Κρήτη Το avatar του/της mikios400
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    195
    σε είδα βλαμμένη τύπισσα που πέρασες επειδικτικά το βεσπάκι στο φανάρι για να πας να σταθείς μπροστά από το φανάρι Δημοκρατίας κ Παπανδρέου! Εμένα με είδες που ήμουνα στη γωνία σου, γιατί το φανάρι δεν το είδες όταν άναψε... τόσο πολύ βιαζόσουνα!
    Σε είδα και εσένα πανίβλακα που πέρασες καθυστερημένα με κόκκινο και φρέναρα μην με πατήσεις ενώ είχα μόλις κοιτάξει πριν ξεκινήσω... και κοιτούσες αλλού όταν σταμάτησα δίπλα σου... Δημοκρατίας κ Τρικούπη στο Πλαίσιο...
    Σε είδα και σένα βλάκα μπαμπα με το κράνος κρεμασμένο στο τιμόνι να βάζεις το μετα βίας 5 χρονών κοπέλι στο παπί που δεν έφτανε να σε πιάσει γύρω από τη μέση... Αντιστάσεως κ Ικάρου
    Σας είδα όλους και σας βαρέθηκα... σήμερα περισσότερο από κάθε άλλη φορά!
    Αυτά σε μια διαδρομή 5 λεπτών...
    ντιελεξιμισι καπα οχτώ .. Scientia est potentia
    "καβάλα παν στην εκκλησά, καβάλα προσκυνάνε..."

  5. #110
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    RD350 κοκκινο ασπρο...βαζει μπρος και ακουγετε λες και βγηκε απο το εργοστασιο χτες

    παχη διπλα στα μεγαρα την κυριακη ...
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  6. #111
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Σας είδα καραγκιόζηδες χθες προχθές στην Άρτα που κλείσατε δημόσιο δρόμο έξω από την εκκλησία επειδή είχατε ΓΑΜΟ!!!! Με ποιό δικαίωμα??????????????????? Αναγκαστήκαμε όλοι να κάνουμε πίσω και να πάμε από άλλο δρόμο!!!!

    Φτου σας!







    Άντε και καλό διαζύγιο!! Μ@κ@κες!
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  7. #112
    The Firestarter Το avatar του/της jimtarasxt660x
    Εγγραφή
    04/09/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Τι σε είδα, με είδες....εσύ δεν έβλεπες που πήγαινες....δεν μπορούσα να καταλάβω αν ήσουν άντρας ή γυναικά μιας και το μπουρδέλο σου ήταν μέσα στην σκόνη....Στο θέμα μας λοιπόν...σε είδα να μπαίνεις στο αντίθετο ρεύμα κυκλοφορίας και να φτάνεις σε σημείο τέτοιο που τα αυτοκίνητα που ερχόντουσαν να είναι έτοιμα να ανέβουν στο πεζοδρόμιο για μα σε αποφύγουν....τι να σου πω ρε γαμώτο...το πήγαινες για καραμπόλα στο αντίθετο ρεύμα!!!
    Σκέφτομαι τους ανθρώπους που ήταν ανέμελοι και τι λαχτάρα πήραν όταν εσύ ξαφνικά μπήκες στον δρόμο τους και να έκαναν μανούβρες για να σε αποφύγουν....
    Ομολογώ ότι εγώ είχα χεστεί επάνω μου με την όλη φάση γιατί περίμενα να πάει να πέσει στο πρώτο όχημα που ήταν μπροστά του/της...
    Βοηθός Ταμία (το 23% που λεγαμε)

    Αυτονομία SV (εγγύηση λεμε )

  8. #113
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Σας είδα όλους μαλάκες, ζώα, απολίτιστους Έλληνες να έχετε παρκάρει σα ζώα όπου βρείτε τα τανκς σας.
    Είδα & εσάς που νομίζετε ότι επειδή καβαλάτε ένα δίτροχο είστε πολύ μούρη, να μιλάτε στο κινητό & να γράφετε μήνυμα όταν οδηγάτε.

    Α!! Να μη ξεχάσω & εσάς γρόθους που οδηγάτε μέσα στους πεζόδρομους σα να είναι πίστα!



    Ψοφήστε!

  9. #114
    Σε είδα tdaff και σε ζήλεψα! Όχι γιατί έτρωγες στο self service του πλοίου από Ancona φορώντας τη μπλούζα του moto αλλά για το ταξίδι σου στο Innsbruck! Χάρηκα που σε γνώρισα Θοδωρή, καλούς δρόμους!
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  10. #115
    Σε είδα ηλίθιε Κυριακάτικα γυρνώντας απο το Τυμπάκι να μου εμφανίζεσαι μπροστά στο αντίθετό ρεύμα μόλις έξω απο την Αγια Βαρβάρα να ψιλοβρέχει με όριο 40 και εσυ να θέλεις να περάσεις 3 αμάξια πάνω στην στροφή!!!!!


    Τι να σου κάνω ρε @@δι που σου έτυχα εγώ!!!!

    Κανένα συρόμενο επρεπε να ανεβαίνει ρε να σε κάνει μερέντα !!!!!

    Ας στο διάολο δολοφόνοι!!!!!
    Bandit 650 s ABS K7

  11. #116
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    ρε παιδια οταν βλεπετε κοριτσι και σκουτερ σας ερχετε στο μυαλο να...



    κοντραρετε?η σε μενα πεφτουν ολοι οι περιεργοι στο δρομο?:rotflmao:

    πειραιως σημερα 2 κοντρες μου ξεκινησαν ....αμα εχεις αγωνιαρικο σκουτερ ομως ....ψαρωνουν
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  12. #117
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/03/2009
    Μηνύματα
    4
    Σε είδα πράσινε ninja να πας να σαβουριαστεις στην Εγνατίας, πηγαίνοντας ευθεία με 30-40km/h και ψιλόβροχο με το ελάχιστο τσίμπημα του φρένου. Πως γίνεται αυτό; Το σωσες πάντως άρα ούτε κουλάδι είσαι, ούτε τσαρούχωσες φρένα....

  13. #118
    Ο Θεός να με φυλάξει από περιιπτάμενο αντικείμενο ημιαγνώστου καταρχάς και γνωστοτάτου αντικειμένου (επι το λαϊκώτερον "παντοφλα") αλλά ...θα το πω!

    Σε είδα, χτες μεσημεράκι λοιπόν Θηβών μετά τα Goodys, να έρχεσαι αντίθετα από μένα (εγώ πήγαινα προς περιστέρι) και να θες να περάσεις απέναντι στο γυμναστήριο... με ένα fazer ήσουν... μαλλί ροζ-ξανθο-μαυρο....
    και κολλητό αθλητικό μίνι.... σώμα...νταξ τι να λέμε τώρα...ο παρθενώνανας έχει λιγότερες καμπύλες..φορούσες ωραίο κράνος arai (αν δεν κάνω λάθος), ωραίο γούστο...σαν κλασικός ιπ-πότης έκλεισα τη κυκλοφορία για να περάσεις...ααχχχ.... παρ'ότι νύσταζα του θανατά, ξύπνησα λες και μου καναν ένεση εσπρεσο φρεντο σκέτο !!!!

    Μια χαρα! το ωραίο το εκτιμάμε, πάνω απ'όλα!

    Αντε καλημέρες!

  14. #119
    Σ εχω δει ρε μαλακοπιτουρα καθε μερα να περνας κατω απο το σπιτι τερμα με το γ@μωκατεμι σου και τις εξατμισεις σου...ΤΕΡΜΑ...αλλα ,μαλλον δεν εχεις δει τον παπου με το FORD CORTINA που περναει καθε μερα το στοπ κ οποιον παρει ο χαρος...
    ελπιζω να μην εισαι συ ο επομενος..
    βαλε ΜΥΑΛΟ

  15. #120
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    ρε δεν αντέχω να σας βλέπω άλλο....
    κάθε πρωί με τα γαμημένα τα κουτιά σας να κλείνετε όλους τους δρόμους.
    τις 2 λωρίδες της Λαμπράκη να τις κάνετε 3 και τις 3 της Π. Ράλλη να τις κάνετε 4 και να μην χωράει ούτε παπί! να στρίβετε όποτε σας καβλώσει...
    κι εσάς με τα γαμωμπέβερλι να κάνετε ότι σας καπνίσει στην κυριολεξία και εκτός από τα κουτιά να έχουμε να φυλαχτούμε και από εσάς... εσάς με τα φορτηγά στην αριστερή και πάντα να κρύβετε το φανάρι γιατί πρέπει να το έχετε αγκαλιά όταν είστε σταματημένοι.

    ή πρέπει να μετακομίσω ή να γίνω εισοδηματίας.

Σελίδα 8 από 18 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF