Σελίδα 1 από 18 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 256

Θέμα: Σε είδα...... vol ΙΙ

  1. #1
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835

    Post Σε είδα...... vol ΙΙ

    Συνεχίζεται το πετυχημένο thread Σε είδα..


    Παρακαλώ & πάλι μόνο τα μηνύματα σας σε σχέση με τι, ποιον, ποια είδατε. Σχόλια θα κόβονται. Ευχαριστώ



    & εύχομαι αν είδατε κάτι καλό, να το βρείτε




  2. #2
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    864
    Για να ξεκινήσω λοιπόν.....

    Σε είδα παπάρα με το cinquecento σκατουλί χρώματος (μόνο για ειδική παραγγελία το κόβω) να στρίβεις δεξιά απο Καρτάλη σε Γαλλίας χωρίς φλας και χωρίς να κοιτάξεις και παραλίγο να με πάρεις μαζί σου! Και όταν σε ρώτησα αν έχει φλας το αυτοκίνητο με κοιτούσες σαν χάνος και έκανες "ιεεεεεεε?"

    Παπάρα γέρο!

    :a29:

  3. #3
    εγω παντως που βλεπω πολλους , μενω με την απορια ...ΠΟΙΟΣ φοραει κρανος τελικα ... γιατι στα 100 χλμ καθε μερα πηγαινε ελα ... βλεπω 500 κεφαλια ...εκ των οποιων 10 κρανη ...αλλα μαλλον εγινε αντικατασταση του κρανους με την παντοφλα :rotflmao:
    PROzacRIDER

  4. #4
    βολτάδικο μέλος
    Εγγραφή
    27/03/2005
    Μηνύματα
    370
    μιας και καινούριο thread ας γράψω για το μαύρο cbr που διέσχιζε πριν καμιά βδομάδα, μεσημεράκι τίγκα στην κίνηση, την βουλιαγμένης, στο ύψος της δάφνης, φέτες... το ζουμί είναι οτι ο οδηγός φόραγε ΜΟΝΟ μαγιώ + παντόφλες, τίποτα άλλο!!

  5. #5
    δεν σας είδαμε ρε καργιόλια χθες το βράδυ, που με τα σιδερικά κατεβάσατε το παληκάρι απο το μηχανάκι του και το πήρατε ..... αν σας δούμε όμως?
    έπρεπε να δείτε όμως τον μπάτσο που μας ενημέρωσε .... απο τις ελάχιστες φορές που συμπάθησα ένστολο ...

    το νού σας παίδες...τα πράγματα αγριεύουν ...
    στιγμές ...


    Τα βόδια τα δένουν απ' τα κέρατα, τον άνθρωπο απ' το λόγο του ...

  6. #6
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    μας ειδα ,εμενα και την παρεα μου ,εκδρομη στην στεμνιτσα την κυριακη.πρωτη μου φορα στο συγκεκριμενο χωριο,δρομος μεσα απο το μαιναλο φουλ στα ελατα και μαγευτικη διαδρομη.μεχρι βυτινα ειχα φτασει αλλα ειναι ακομα πιο ομορφα οσο προχωρας προς τα πανω...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1.jpg 
Προβολές:	7084 
Μέγεθος:	47,2 KB 
ID:	170020

  7. #7
    Μοναχικός καβαλάρης Το avatar του/της castoras
    Εγγραφή
    14/05/2007
    Μηνύματα
    468
    Σε είδα ρε μαγκάκο με το σκούτερ σήμερα το πρωί στην Καβάλας να ζαχαρώνεις σα χάνος το ξανθούλι με το λευκό σκούτερ,μέχρι που άναψε πράσινο κι έμεινες ακόμα να κοιτάς!!!
    Μπαι δε γουει ήσουν πολύ σεξυ με το δίχαλο και το διαφημιστικό τι σερτ!!!!
    Σώβρακο την έκανες τη γκόμενα!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  8. #8
    εγω ειδα πολλα μπλοκα την τελευταια εβδομαδα και πολλους ακρανωτους να κλαινε με μαυρο δακρυ.
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  9. #9
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    KAΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ με το ασημί ford focus, πέρασες το stop και ούτε καν γύρισες να με κοιτάξεις, ευτυχώς έχω καλά φρένα... Με την κόρνα στο τέρμα μόνο κατάλαβες ότι ήμουν κι εγώ στο δρόμο...σου έκανα με το χέρι μην το ξανακάνεις και ποιος ξέρει τι είδες από τον καθρέπτη σου... και πάτησες φρένο και κατέβασες το παράθυρο....λάθος σου, τι το ήθελες το "-Τι έπαθες ρε φίλε?".... εκεί κατάλαβα ότι δεν υπάρχει λόγος για συζήτηση...
    Αφού είχα jet κράνος.... Ελπίζω να σου άρεσε η ροχάλα με γεύση φράουλα από τη Big Babol που απολαμβανα εκείνη την ώρα....

    ΒΛΑΚΑ!!!! μας ζητάς και τα ρέστα!
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    651
    σε ειδα παλιο@@@@@@ με το starlet που βγηκες αερα καθετα στην βουλιαγμενης στο υψος του lidl και παραλιγο να φας το παληκαρι με το scooter που ηταν μπροστα μου!μπραβο Μ@@@@@@!!!!:a29:
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  11. #11
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.181
    Συνήθως δεν βλέπω κανενα!!!....το ειχα απορία....σημερα είδα τον ZArmagedon με το busa του (ελπίζω οτι ακουσα καλα το ονομα μεσα απο το κρανος)...και αμέσως μετα παραλιγο να με χτύπήσει ταρίφας κιτρινιάρης που βγήκε απο STOP...


    ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ




    καλύτερα να τα λέμε Δευτερες και Παρασκευες σε Αντιδέλεαρ και Δ.Σ., για να γυρνάω σωος στο σπίτι....παλιογκαντέμηδες!!!!!





















































    (Zarmagedon .... πλακα κανω ετσι....καλους δρόμους να εχεις)
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  12. #12
    afrikanos paliouras Το avatar του/της miscelano
    Εγγραφή
    18/11/2005
    Μηνύματα
    395
    se eida larisee (taso) kai ka8hsame sto tsipouradiko kai fagame kai ta mezedakia mas!!!kai oi koukles mas kamarwnan ekei dipla!!!panta tetoia file!!!

  13. #13
    Se eida anapodogirismeno ?! tzipaki sti deksia lorida stin ethniki ligo meta tin kifissia.
    Elpizo osoi irthan se epafi simera to proi mazi sou na se eidan aftoi anapodogirismeno kai oxi apo psila.

    Kai ena signomi se esena aderfe me to aftokinito pou oute kan ti xroma itan den eida,ksekinisa na sou kornaro prin vgaleis flas kai katholi tin diarkeia pou pernaga dipla sou.Esi me tin sira sou evgales flas kai ksekinises isa gia aristeri.Tote vrethikame poli konta ego... esy ... kai i mpariera.Edo kanonika arxizo vrizo fonazo katariemai alla exeis kai esi to dikio sou pigaina me polla.Exeis dikio eimai malakas alitis tsoglanos pou apofasisa kiriaki 6.30 to proi na anikso to mixanaki se ena dromo me 3 lorides ,3 aftokinita (esi o mprosta sou kai allo ena stin deksia,gia afto den piga po kei nte!).POSO malakas eimai pou apofasisa na sinexiso tin poreia mou stin lorida mou kornarontas o toulaxiston 10 defterolepta o alitaras o kagouras.Ego leo afou xoresame ola kala.
    Apo avrio as prosexoume kai oi 2 perisotero.
    To poio pithano vevaia na min katalaves pote oti perasa alla epeidi exeis "dikio" kai pali signomi...

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hidefnick
    Εγγραφή
    07/08/2005
    Μηνύματα
    1.586
    Την καλημέρα μου σε όλους τους μαλάκες και γλήγορους που έκαναν την ΑΘηνών Κορίνθου 11:30-12:30.

    Ειδικά στο ζεύγος με την γκομενίτσα που ούρλιαζε στους μπάτσους που τους σταμάτησαν (ξέρεις πιά είσαι- με το γκρι φορεματάκι και όλα έξω) και έφυγαν μαλιοκούβαρα όταν -κακός- τους άφησαν οι μπάτσοι. Κράνος :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: σαγιονάρα κλπ.

    Στον γλήγορο με το άσπρο busa- άσπρο dainese- άσπρο κρανάκι. Μεγάλε, περαν του ότι είσαι αστείος με όλα τα παραπάνω, το χωρίς αύριο δεν έχει επικρατήσει τυχαία σαν έκφραση. Σκέψου το λίγο.

    Και το μεγάλο βραβείο στον τυπάκο με το γυμνό, που δεν πρόλαβα να δω τι ήταν (πήγαινα με 150-160), που φόραγε σαμάρια. Φίλε το έχεις. Απλά δεν ξέρω για πόσο ακόμα.... Σλάλομ (αλλά σλάλομ κανονικά λέμε) ανάμεσα σε αυτοκίνητα με κουρασμένους οδηγούς που πάνε 150+????

    Ρε, την παλεύετε? Αργά, Κυριακή, επιστροφη για δουλειά και όλοι μέσα στα νεύρα και πάτε έτσι?
    "Growing old is inevitable. Growing up is optional"...

  15. #15
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    και νόμιζα πως θα τα δώ όλα στα Χανιά..... αλλά ρε φούστηδες Κρητικοί σας έχουμε πάρει τα πρωτεία εδώ στην Αθήνα!

    τι δηλαδή? επειδή πάτε με 160 ο ένας πίσω από τον άλλον με απόσταση ασφαλείας του μέτρου? κάτι ξέρετε... αν τυχών γίνει κάτι απλά θα κολλήσετε στον μπροστινό αντί να πέσετε με φόρα πάνω του!

    γαμώ τις ρακές σας και τις στάκες σας και τα απάκια σας και τα αντικρηστά σας... 3 κιλά πήραμε.

Σελίδα 1 από 18 12345611 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF