Σελίδα 10 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112131415 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 136 έως 150 από 244

Θέμα: Όχι άλλο "Βαγγέλης Μερισιώτης και ανάγκη για αίμα", ρε !!!!!!

  1. #136
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hidefnick
    Εγγραφή
    07/08/2005
    Μηνύματα
    1.586
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dreamer_19
    http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=65831&cid=4
    Η μ@λ@κία της "ζούγκλας" σε όλο της το μεγαλείο.

    "Από τότε μέχρι σήμερα λαμβάνω κάθε μέρα τηλεφωνήματα απ' όλη την Ελλάδα και έχω χάσει την ηρεμία μου. Το πιο εξωφρενικό όμως της υπόθεσης είναι ότι στο νοσοκομείο του Ευαγγελισμού, όπως με ενημέρωσαν, έχουν συγκεντρωθεί 1.000 φιάλες με αίμα και δεν ξέρουν τι να τις κάνουν. "

    Δεν ξέρει ο Ευαγγελισμός δεν ξέρει τι να κάνει 1.000 φιάλες αίμα....
    "Growing old is inevitable. Growing up is optional"...

  2. #137
    Vroum Vroum μέλος Το avatar του/της native
    Εγγραφή
    04/04/2008
    Μηνύματα
    51
    Για άλλη μια φορά μου ήρθε αυτό το e-mail με το Βαγγέλη Μερισιώτη προχθές.


    Για να σταματήσει αυτή κακόγουστη φάρσα ρε παιδιά καλό είναι τουλάχιστον εμείς στο forum

    που ξέρουμε για αυτό το θέμα, όταν μας έρχεται αυτό το μνμ να κάνουμε ένα reply to all και να

    τους ενημερώνουμε πως δεν ισχύει. Έχω σιχαθεί να το λαμβάνω πραγματικά.


    Τουλάχιστον αυτό έκανα,ενημέρωσα όλους τους παραλήπτες πως το Βαγγέλης Μερισιώτης

    είναι φάρσα μπας και δε το ξαναπροωθήσουν την επόμενη φορά που το λάβουν!
    Πόσο μου λείπουν οι 2 ρόδες και η αίσθηση του κράνους στο κεφάλι μου...

  3. #138
    Μηνύματα: 113463 Το avatar του/της sadengr
    Εγγραφή
    28/09/2005
    Μηνύματα
    71

    Περίεργη υπόθεση με 1.000 φιάλες αίμα

    Παραθέτω λινκ από άρθρο, σχετικά:

    http://www.espressonews.gr/default.a...d=1072535&pg=1

  4. #139
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    καλά ... το έχουμε πεί... αίντε πάλι ο Μερισιώτης...χαχαχαχαχαχαχα.... οτι ήταν φάρσα είναι γνωστό.

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  5. #140
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    ρε σεις εχω λιωσει στο γελιο λεμε!

    Το διαβαζω απο την αρχη το θρεντ και ο ενας εγραφε...

    "εμαθα το παλληκαρι ειναι καλα"

    ο άλλος...

    "το ειπαν και στο ραδιο...."

    ο άλλος...

    "δεν επεζησε τελικα..."

    κτλ κτλ...


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    επειτα απο ολο αυτο, εχει γελιο !!!!!!




    Παντως να ξερετε, ολο και καποιος θα το ξαναποσταρει!


  6. #141
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TassosK
    παλι επεσε? τι κουλος?


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


  7. #142
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Ρε το Βαγγέλη... όλο λόξυγκα θα είναι!!!!
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  8. #143
    προτεινω αντι για αιμα να δωσουμε απο 10 ευρω ο καθενας να του παρουμε 1 αμαξακι να μην πεφτει

    θελω 4κυλινδρο για Α1!!!!!!!!!!!!

    πωλειται cbf250

    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=96752

  9. #144
    Λοιπον επειδη εχω διαβασει πολλες μαλακιες για το παλικαρι!!!
    Το περιστατικο ειναι πραγματικο.Ο βαγγελης επειδη ειναι φιλος μου ηταν 3 μηνες στο νοσοκομειο Ευάγγελισμος με πολλαπλες εγχειρησεις και μεγαλο κινδυνο να χασει την ζωη του.

    Το παιδι ειναι καλα τωρα.Βεβαια απο τοτε δεν εχει ξανακαβαλησει το CBR-600 που ειχε το οποιο εχει καταστραφει ολοκληρωτικα.Και για τους δυσπιστους το ατυχημα εγινε στον δρομο της Επιδαυρου οταν ο Βαγγελης εφυγε πανω σε στροφη και αγκαλιασε κυριολεκτικα ενα βραχο με περιπου 130 χλμ.

    Ο άνθρωπος που ειχε σωσει ουσιαστικα την ζωή του ,ο Τακης ο κουνιαδος μου, εχασε την ζωη του εναμιση χρονο μετα σε τροχαιο με την μηχανη του....

    Καλο ταξιδι αδερφέ μου


    ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ Μ@Λ@ΚΙ@ ΘΕΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΑ ΞΕΦΤΙΛΙΖΟΥΜΕ ΟΛΑ.....ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...

  10. #145
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tolispolo
    ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ Μ@Λ@ΚΙ@ ΘΕΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΑ ΞΕΦΤΙΛΙΖΟΥΜΕ ΟΛΑ.....ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...
    Μαζί σου σ΄αυτό που λες, αλλά ότι κυκλοφορεί στο net για τον B.M δεν έχει να κάνει με την αλήθεια.

    Όταν ένα mail κυκλοφορεί σχεδόν 2 χρόνια με την ίδια έκκληση βοήθειας, όταν ο Ευαγγελισμός δεν έχει ιδέα, και όταν ο άνθρωπος που αναφέρεται στο mail για πληροφορίες ζητάει βοήθεια για να ησυχάσει απ΄τα τηλέφωνήματα, δεν είναι δύσκολο να αρχίσει ο χαβαλές.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  11. #146
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Μαζί σου σ΄αυτό που λες, αλλά ότι κυκλοφορεί στο net για τον B.M δεν έχει να κάνει με την αλήθεια.

    Όταν ένα mail κυκλοφορεί σχεδόν 2 χρόνια με την ίδια έκκληση βοήθειας, όταν ο Ευαγγελισμός δεν έχει ιδέα, και όταν ο άνθρωπος που αναφέρεται στο mail για πληροφορίες ζητάει βοήθεια για να ησυχάσει απ΄τα τηλέφωνήματα, δεν είναι δύσκολο να αρχίσει ο χαβαλές.


    Φιλε μου το mail κυκλοφορει χωρις λογο εδω και αρκετο αφου το παιδι εγινε τελικα καλα.Μου εχει τυχει να ερθει και σε μενα.Το τηλεφωνο του συγκεκριμενου ανθρωπου καποιος βλακας το εβαλε για να του κανει φαρσα επειδη ξερω πως το αυθεντικο μηνυμα ΠΟΤΕ δεν περιειχε τηλ. ή mail.

    Ο Ευαγγελισμος ας κοιταξει τα αρχεια του το Ιανουαριο - Απριλιο του 2008 να δει τελικα αν εχει ιδεα ή οχι.

  12. #147
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tolispolo
    Ο Ευαγγελισμος ας κοιταξει τα αρχεια του το Ιανουαριο - Απριλιο του 2007 να δει τελικα αν εχει ιδεα ή οχι.
    Την 1η φορά που μπήκε εδώ ήταν Ιανούαριος του 2008. Και έχω την εντύπωση ότι θα ασχολούμαστε με το συγκεκριμένο mail για πολύ καιρό ακόμα.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  13. #148
    Εχεις δικιο φιλε μου ηταν το Ιανουαριο του 2008. Διορθωσα και την ημερομηνια

  14. #149
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tolispolo
    Εχεις δικιο φιλε μου ηταν το Ιανουαριο του 2008.
    Σημασία έχει που είναι καλά το παιδί.
    Το γιατί μπαίνει κάποιος στην διαδικασία να κάνει φάρσα σε ανθρώπους μέσω internet μόνο ψυχίατρος μπορεί να απαντήσει.
    Την επανάληψη του κύκλου με τα email δεν την είχα πάρει χαμπάρι μέχρι τη στιγμή που δύο μέλη του moto.gr που πήγαν και έδωσαν αίμα, είδαν το ίδιο μήνυμα να επαναλαμβάνεται μήνες μετά.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  15. #150
    Φιλε μου εχω ευαισθητοποιηθει με το συγκεκριμενο θεμα γιατι ο κουνιαδος μου, που του εσωσε τη ζωη σκεφτοταν τοτε να πουλησει τη μηχανη γιατι ειχε σοκαριστει παρα πολυ.
    Η αγαπη του ομως για την μηχανη ηταν πιο μεγαλη με αποτελεσμα να χασει την ζωη του τον Αυγουστο του 2008.


    Για να δεις ποσο π...ανα ειναι η ζωη την ημερα που επεστρεψε ο Βαγγελης υγιεστατος στην δουλεια 25/8 (ηταν συνεργατες με τον κουνιαδο μου) ο Τακης τα ξημερωματα της επομενης (26/8) εφυγε απο την ζωη.....

    Υπανθρωποι που θα κανουν φαρσες με τετοια θεματα ΠΑΝΤΑ θα υπαρχουν...

Σελίδα 10 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112131415 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αναγκη για ΑΙΜΑ!!!
    από sniper στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2005, 14:00
  2. Ανάγκη για αίμα...
    από pissaman στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2005, 12:13
  3. Ανάγκη για αίμα
    από mbjp στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2005, 22:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF