Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 55 από 55

Θέμα: ..και στις διακοπες οτι μπορουμε!

  1. #46
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Ρε μακάρι νά'τανε οι δρόμοι γεμάτα τέτοια και να λείπανε τα κουτάκια λέμε, στα -άντα(ένα) ανακάλυψα ότι είμαι κι εγώ γρήγορος

    Κοιτα σε καμια των περιπτωσεων δεν φτανεις σε κανενα δημοσιο δρομο το ελεγχομενο περιβαλον της πιστας.....απλα ειναι οτι πιο προσιτο και λιγοτερο βαρετο!
    ....φαντασου χαρα που πηρα οταν ανακαλυψα εκεινη την διαδρομη!
    Και χωρις την καθεριωμενη εξοδο απο την πολη μεχρι να φτασεις εκει που θες , να περασεις απο τη σκυλα και τη χαρυβδη μεσω χειμαρων απο αυτοκινητα!

    .....απο το σημειο διαμονης στο στροφιλικι σε 10 λεπτα ανετα!

    α!...εγω το ''παλευα'' απο μικρος!...επειδη δεν ειχα ποτε φυσικο ταλεντο (οπως πχ ο αδερφος μου) , χρειαστηκα χιλιαδες ωρες στη σελα , πολλα χιλιομετρα και εξασκηση....τοτε δεν υπηρχαν σερρες και μεγαρα.........


    ......καποια στιγμη τα καταφερα!











    (edit: μαλλον τα καταφερα δεν ειμαι σιγουρος , ολοι οι κουλοι ετσι λενε οτι τα καταφεραν...)
    πετσα μη συμβατη , bye bye love

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kokos08
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    267
    Θα σε εβριζα...λεγοντας σου οτι ρε αλητη πας με την γυναικα διακοπες να χαλαρωσεις,να χαρει και η κοπελα,να πιειτε τα ουζα σας,να λιωσετε στην παραλια,και εσυ περνεις την μηχανη,φορτωνεσαι και χιλια δυο πραγματα ακομα, και βαζεις την γυναικα να τραβαει και φωτο????
    Με αυτη τη λογικη που λες ξεκινησα για τις διακοπες μου,κλειδωνω την μηχανη στο γκαραζ την οποια δεν την εχω χαρει και πολυ φετος λογω δουλειας,βγαζω την super σκουτεραρα μου που ειναι αστερι για τα νησια μας και φευγω...κατα την διαρκεια των διακοπων ομως και ενω εχουμε ανοιξει μια κουβεντα με την γυναικα,αρχιζω να φορτωνω,να τρελενομαι με αυτα που μου λεει,θελω να την πνιξω,να παρω το πλοιο να φυγω,να λεω γαμω τον μπελα μου που σε πηρα μαζι και αλλα τετοια....Να θελω απεγνωσμενα να κανω κατι για παρτυ μου και να μην εχω κατι!

    Οποτε καλα εκανες που εκανες αυτο που γουσταρες,στο τσακ το γλυτωσες το βρισιμο...

  3. #48
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08


    ...κατα την διαρκεια των διακοπων ομως και ενω εχουμε ανοιξει μια κουβεντα με την γυναικα,αρχιζω να φορτωνω,να τρελενομαι με αυτα που μου λεει,θελω να την πνιξω,να παρω το πλοιο να φυγω,να λεω γαμω τον μπελα μου που σε πηρα μαζι και αλλα τετοια....Να θελω απεγνωσμενα να κανω κατι για παρτυ μου και να μην εχω κατι!

    ....ωρε μαγκα η δικια σου μπαινει καθολου στο φορουμ?....παιζει να τα διαβασει αυτα? !!!

    ....καλη τυχη φιλε!
    πετσα μη συμβατη , bye bye love

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kokos08
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    267
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
    ....ωρε μαγκα η δικια σου μπαινει καθολου στο φορουμ?....παιζει να τα διαβασει αυτα? !!!

    ....καλη τυχη φιλε!
    Οχι ρε συ,σιγα μην εμπαινε εδω,απεχει απο αυτα...

    Οσοι εχετε γυναικες καλη τυχη!

  5. #50
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    zefos1100xx να προτεινω και εγω μια διαδρομη που εκανα την παρασκευη....παρα πολυ καλη ασφαλτο, με μπαριερες αλλα οχι με ιδιεταιρη κλιση....ας ειναι καλα ο CRS-K με το ευρετηριο ταξιδιωτικων και ο SF(χιλιομετροφαγος) που εγραψε σε αυτο...


    QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από objecto
    Δεν είναι και μεγάλη διαδρομή, δεν αξίζει να μπει στα ταξιδιωτικα ή σε εκδρομή.
    Βρέθηκα τυχαία πειραματιζόμενος σε διαδρομές.
    Ωράιος δρόμος με στροφές και καλή ασφαλτο, με την σχετική ταχύτητα πλαγιάζεις και καλα. Βουνίσιο τοπίο, ελατα. Μια μικρη
    έκπληξη. Αλλά αρκετα βαρετό να φτάσεις μεχρι εκείνη την διαδρομη.
    Φροντίστε να εχετε βενζίνη.

    Ο χαρτης στο google
    [/QUOTE]



    εγω την εκανα ετσι:
    http://maps.google.com/maps/ms?ie=UT...903137&t=h&z=9


    αλλα θα συμφωνησω με τον objecto οτι η διαδρομη αξιζει για γρηγορη οδηγηση απο και μεχρι στα σημαδια με το αεροπλανακι...



  6. #51
    Την εχω κανει αυτη τη διαδρομη πριν χρονια με τον σπυρο απο το φορουμ και κατι αλλους.
    Πολυ καλη διαδρομη νομιζω την ιδια ακριβως , αν θυμαμαι καλα εχει μια ανηφορικη δεξια που κλεινει αποτομα και θελει λιγη προσοχη ε?...
    πετσα μη συμβατη , bye bye love

  7. #52
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
    Την εχω κανει αυτη τη διαδρομη πριν χρονια με τον σπυρο απο το φορουμ και κατι αλλους.
    Πολυ καλη διαδρομη νομιζω την ιδια ακριβως , αν θυμαμαι καλα εχει μια ανηφορικη δεξια που κλεινει αποτομα και θελει λιγη προσοχη ε?...
    δεν την θυμαμαι φιλε μου...εγω την εκανα προς λειβαδια...

  8. #53
    καγκουρες !!!! ουυ!!!

    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  9. #54
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    καγκουρες !!!! ουυ!!!


    ....καλως τον γιωργο τον σωφρον , γνωστο και ως ''γιωργος ο νομοταγης''.....(!)
    πετσα μη συμβατη , bye bye love

  10. #55
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zefos1100xx
    Κοιτα σε καμια των περιπτωσεων δεν φτανεις σε κανενα δημοσιο δρομο το ελεγχομενο περιβαλον της πιστας.....απλα ειναι οτι πιο προσιτο και λιγοτερο βαρετο!
    Το είπες ολόσωστα και δεν χωράει αμφιβολία, παν μέτρον άριστον κι αυτό μετράει ακόμα περισσότερο όταν έχει να κάνει με την προσωπική μας ασφάλεια αλλά και των γύρω που υποχρεωνόμαστε να σεβαστούμε όπως απαιτούμε κι από αυτούς εξάλλου.

    Εγώ έβαλα υπερβολή στο ποστ μου θέλοντας να το κάνω λίγο χιουμοριστικό, προμηθεύτηκα και κάμποσα τεύχη του Joe Bar Team τις τελευταίες μέρες και καταλαβαίνεις

    Πάντα με ελεγχόμενη ασφάλεια, χωρίς υπερβολές και χωρίς να προκαλούμε και να βάζουμε ζωές σε κίνδυνο!


Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF