Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: βοηθεια για αγορα fazer

  1. #1

    Question βοηθεια για αγορα fazer

    χαιρετω ολους τους συμφορουφητες και κυριος τους fazerakides,επειδη σκοπευω να αγορασω το fz6 fazer s2 εχοντας κανει ομως αποσυρση ενα παλιο μηχανακι θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος γνωριζει την τιμη που εχει καινουργιο πλεον το σ2 του 07 με abs και ποσο αυτη μειωνεται αφαιροντας το τελος ταξινομησης λογο της αποσυρσης.ψαχνοντας στο ιντερνετ εχω μπερδευτει με τους τιμοκαταλογους μια και οι περισσοτεροι δεν αναφερουν αν η εκδοση που αναφερονται εχει abs η οχι...επισης αν καποιος γνωριζει τις ιδιες πληροφοριες για το μοντελο του 08,θα με ενδιαφεραν πολυ.γενικα προσπαθω να κανω την αγορα με οσα λιγοτερα χρηματα μπορω..δεν πειραζει να ειναι πιο παλιο το μοντελο.

    ελπιζω να με βοηθεισετε να γινω και γω fazerakias,ευχαριστω ολους εκ των προτερων για τις απαντησεις τους,(ελπιζω να μην κουρασα πολυ)

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2007
    Μηνύματα
    194
    Λίγο που το είχα ψάξει 07 καινούριο δεν υπάρχει. Υπάρχει 08 καινούριο χωρίς ABS στα 7540 τιμή καταλόγου της yamaha αλλά υπήρχαν ελάχιστα κομμάτια.

  3. #3
    σε ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση σου,ναι την εχω δει τη τιμη αυτη απλα θελω οποσδηποτε να εχει abs η μηχανη το θεωρω απαραιτητο..που μπορω να ρωτησω να μου πουν ξερει κανεις??αν υπαρχρει μοντελο 08 με abs?και ποσο κανει??

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2007
    Μηνύματα
    194
    Εγώ σε όσα επίσημα yamaha ρώτησα μου είπαν οτι δεν υπάρχει 08 με ABS(για μαύρο,για άλλα χρώματα δεν ξέρω). Ίσως ρωτήσεις σε κανέναν που κάνει δικές του εισαγωγές αν μπορεί να σου βρεί κάτι.

  5. #5
    ευχαριστω για τη βοηθεια σου,αυτον τον καιρο δεν εχω χρονο..οταν μπορεσω θα ριξω μια ματια σε επισημους αντιπροσωπους της γιαμαχα

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF