Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 30

Θέμα: Δίπλωμα

  1. #1

    Δίπλωμα

    συγνώμη αν έχει ήδη απαντηθεί η ερώτηση αλλα επειδή μάλλον σε λίγη ώρα θα πάω να δώσω τα λεφτά για τα παράβολα για το δίπλωμα θέλω να ρωτήσω... 430 ευρώ + 57 για παράβολα είναι πάρα πολλά για απεριορίστου κυβισμού? εμένα μου ακούγονται πολλά.... αλλα δεν ξέρω κιόλας .. μια φορά βγάζουμε δίπλωμα

  2. #2
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    σαν πολλά δεν είναι;
    Give me fuel, Give me fire

  3. #3
    εν ξέρω.. εν το μεταξύ ο δικός μου που είχα βγάλει για αυτοκίνητο έκλεισε... κ δεν ξέρω άλλον εδώ κοντα

  4. #4
    Κατευθειαν να παρεις απεριοριστων ομως ε?Οχι απλα αναβαθμιση του Α1?
    T(w)o beer or not t(w)o beer? :P
    Two beeeeeeeerr!!!!

  5. #5
    ναι μόνο αυτοκινήτου έχω... δεν έχω δίπλωμα για μηχανάκι ..

  6. #6
    το κόστος για το διπλωμα μεγαλης γενικα ποικίλει. Στον Γέρακα Αττικης πχ, ειχα βρει δάσκαλο που ζητουσε 300Ε αν ειχες ηδη διπλωμα αυτοκινητου, ενω ενας αλλος ηθελε 450!το κοστος των παραβολων ειναι αμεταβλητο,αλλα τα 430 που αναφερεις , μου φαινονται πολλα!

  7. #7
    τελικά αν και με περίμενε να του πάω τα χρήματα κτλ, δεν πήγα, θα ψάξω αύριο να βρώ και σε κανα άλλο... και θα ποστάρω εδώ τιμές για όποιον ενδιαφέρεται.

  8. #8
    και καλα εκανες
    θελω 4κυλινδρο για Α1!!!!!!!!!!!!

    πωλειται cbf250

    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=96752

  9. #9
    καλα έχω ψοφήσει στο γέλιο απο την ώρα που γύρισα σπίτι έχω πάρει σβάρνα όλες τις σχολές οδηγών τηλέφωνο... το τι έχω ακούσει δεν λέγεται...

  10. #10
    καλά την έχω καταβρεί με αυτό το παιχνίδι... νιώθω σαν δημοσιογράφος που προσπαθεί να φτιάξει ένα καυτό άρθρο για την εφημερίδα του.... χαχαχαχα..... λοιπόν με λίγα λόγια και όχι πολλά....
    οι τιμές ποικίλουν... αλλα το πιο ωραίο είναι η συμπεριφορά των δασκάλων... απο που βρήκες το τηλέφωνό μου? ποιος σε στέλνει? τι θέλεις? .. μέχρι στιγμής η πιο αστεία τιμή: 577 ευρώ. αφου στην αρχή νόμιζα οτι ήθελε να μου πουλήσει την μηχανή όχι το δίπλωμα..

    άλλος: 400 ευρώ + παράβολα κτλ, έλα απο κοντά να συζητήσουμε για καλύτερη τιμή...

    όμως το καλύτερο όλων είναι το άλλο.... απο ότι κατάλαβα οι τιμές πηγαίνουν με την περιοχή.. εδώ που μένω, μακριά... τους πήρα όλους τήλ και είναι όλοι πανάκριβοι... νέα σμύρνη βρήκα τα πιο φθηνά... και γλυφάδα μια χαρά ειναι ... πάντως πάνω κάτω εκεί είναι όλα. 400 + 57 για παράβολα κτλ...

    Υ.Γ οι τιμές είναι για αυτούς που έχουν ήδη δίπλωμα αυτοκινήτου.. (δηλαδή δεν χρειάζονται παράβολα για γιατρούς κτλ)

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/02/2009
    Μηνύματα
    101
    εγω έβγαλα δίπλωμα και μου κόστισε 300ε . ο δάσκαλος αυτός είναι στου ζωγράφου αν θες και σε βολευει σου στέλνω που είναι ακριβώς.

  12. #12
    Μια χαρα είναι, εμένα μου ζητουσαν στη Ρόδο 550Ε...εκτός τα παράβολα
    και αναμονή...3-4 μήνες για να δωσω....Ανείναι Θεός...

    Τελικά το σπασα στα 2, θεωρία Ρόδο, πρακτική Καλαμάτα..(γλίτωσα κανα 150αρι)

  13. #13
    έχει σκεφτεί κανένας που πάνε αυτά τα λεφτά? κάτι μου λέει οτι πολλά μπορεί να πηγαίνουν στους εξεταστές... σημείωση: όταν έδινα για δίπλωμα αυτοκινήτου ο δάσκαλος μου με είχε βάλει να δηλώσω ψεύτικη διεύθυνση για να μην δώσω χολαργό αλλα αργυρούπολη, γιατί στον χολαργό αν δεν πλήρωνες 250 ευρώ δεν έπαιρνες δίπλωμα... (τότε).

    ενώ την μέρα που έδινα είχε γίνει χαμός στις ειδήσεις με τους δασκάλους και εξεταστές και τους είχαν βγάλει στα κανάλια με μηνύσεις κ εισαγγελείς, και πολλοί απο όσους δίναν κόπηκαν απλά γιατι δεν μπορούσαν να τους τα πάρουν (εκείνη την μέρα..) εγώ τους ***κες τους εξεταστές δεν τους πληρώνω έξτρα να πάνε να γα***θούν...

  14. #14
    Πολλά είναι.Εδώ στην Λάρισα ένας φίλος μου που ρώτησε να βγάλει κατευθείαν απεριορίστων χωρίς προηγουμένως να έχει Α1 του είπαν 350? μαζί με τα παράβολα.Ψάξτο λίγο
    Fortis Fortuna Adiuvat

  15. #15
    τελικά σήμερα ξεκίνησα τις διαδικασίες για δίπλωμα απο τρίτη μαθήματα.... για να κατέληξα κάπου σημαίνει οτι μάλλον αυτή η σχολή αξίζει... η σχολή είναι εκεί που μένω, στην ηλιούπολη, θα ενημερώσω πάλι όταν θα πάρω το δίπλωμα
    The crucial thing of all success is whether you are born competitive or not. - Bernie Ecclestone

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF