Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 30

Θέμα: Δίπλωμα

  1. #16
    τελικά δεν άντεξα, απάντησα πρίν το πάρω το δίπλωμα.. σήμερα έκανα το πρώτο μάθημα, με έβαλε σε παπάκι αυτόματο για αρχή... καθώς ήταν η πρώτη φορά που ανέβηκα σε 2κυκλο. ξέρω δεν σας ενδιαφέρουν αλλα ήθελα να το ποστάρω
    The crucial thing of all success is whether you are born competitive or not. - Bernie Ecclestone

  2. #17
    ωραιος φιλε και γω απο παπι ξεκινησα. με λιγη εξασκηση θα εισαι μια χαρα δεν ζητανε και κανα τρομερο ελιγμο
    θελω 4κυλινδρο για Α1!!!!!!!!!!!!

    πωλειται cbf250

    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=96752

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/02/2009
    Μηνύματα
    101
    άντε, μπράβο. Εμένα ο δικός μου ο τρελος ενώ του είχα πει ότι το μόνο που είχα οδηγήσει με δυο ρόδες ήταν ποδήλατο με έβαλε κατευθειαν στη μεγάλη... και ε'ιπε χαρακτηριστικα "Μην ανησυχεις μάνα μου το ίδιο έιναι!!" Ολα μια ιδεα είναι, μυαλο θέλει και σύνεση. Αντε λοιπον και με το δικό σου μηχανάκι!

  4. #19
    Τα 400 ευρώ που θα σου πάρουν δε σε μαθαίνουν τίποτα...

    Τουλάχιστον πήγαινε στο 0300 για να μη σκοτωθείς σε κάνα χρόνο που θα "νομίζεις" ότι το "έχεις".

  5. #20
    ποιά 400? 350 έδωσα όλα μαζι και λογικά την άλλη βδομάδα τελειώνω... προς το παρόν μόνο καλά λόγια έχω να πω για την σχολή αλλα θα περιμένω να δώσω και εξετάσεις πριν πώ ονόματα κ διευθύνσεις! θεωρητικά πάντως πολύ λολ... τελείωσα το τεστ σε 19 δευτερόλεπτα...

    edit: ααα σήμερα έκανα και πρώτο μάθημα με μεγάλη... εκτώς οτι μου άρεσε πολύ, μου φάνηκε πολύ πιο έυκολο απο το παπάκι... κάτι που μου έκανε εντύπωση!
    The crucial thing of all success is whether you are born competitive or not. - Bernie Ecclestone

  6. #21
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    30/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
    ποιά 400? 350 έδωσα όλα μαζι και λογικά την άλλη βδομάδα τελειώνω... προς το παρόν μόνο καλά λόγια έχω να πω για την σχολή αλλα θα περιμένω να δώσω και εξετάσεις πριν πώ ονόματα κ διευθύνσεις! θεωρητικά πάντως πολύ λολ... τελείωσα το τεστ σε 19 δευτερόλεπτα...

    edit: ααα σήμερα έκανα και πρώτο μάθημα με μεγάλη... εκτώς οτι μου άρεσε πολύ, μου φάνηκε πολύ πιο έυκολο απο το παπάκι... κάτι που μου έκανε εντύπωση!
    να μη σου κάνει εντύπωση το αυτονόητο! αλλά μάλλον είναι η σταθερότητα που σε εντυπωσίασε...
    άντε με το καλό!!
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  7. #22
    ας πεταξω την απορια μου εδω:
    υπαρχει στανταρ κόστος(σε λεφτα αναφερομαι) για ολο το κομματι της θεωριας, για διπλωμα μεγαλου κυβισμου;
    εχω περασει τη θεωρητικη εξεταση για το διπλωμα και επειδη ειμαι σε αναζητηση νέου δασκαλου για τα πρακτικα μαθηματα, αναρωτιεμαι τι έκπτωση στην τελικη τιμη να περιμενω να ακουσω!

  8. #23
    Αποτοξίνωση από το spam.. Το avatar του/της FestoNero
    Εγγραφή
    29/05/2005
    Μηνύματα
    556
    Εμένα αρχικά μου είχε πει τιμή 300 ευρώ για το μικρό της μηχανής (ανανεώθηκε αυτόματα σε απεριόριστο 2 χρόνια μετά), με επιπλέον τα παράβολα, ενώ είχα ήδη δίπλωμα αυτοκινήτου. Τελικά με χρέωσε 250 μιας και ήμουν ιδιαίτερα βολικός μαθητής, αλλά και επειδή ήταν ο ίδιος στον οποίο έβγαλα δίπλωμα αυτοκινήτου. Η σχολή βέβαια είναι στη Ν. Μάκρη, οπότε δε βολεύει ιδιαίτερα..
    Φίλε/η GSF, αν μείνεις ικανοποιημένος, βάλε ένα μήνυμα εδώ, να ξέρουμε, γιατί ο καλός δάσκαλος οδήγησης είναι είδος υπο εξαφάνιση..
    Για τα λεφτά τα κάνεις όλα
    Για τα λεφτά δεν μ' αγαπάς
    Mα θα 'ρθει κάποτε η ώρα
    Kαι δε θα ξέρεις που χρωστάς..

  9. #24
    voodoo practitioner Το avatar του/της mikros boudas
    Εγγραφή
    12/02/2008
    Μηνύματα
    453
    300 ευρω μονο μηχανη απεριοριστων+παραβολα.χωρις προυποθεσεις α1 η αυτοκινητου
    The sickness

    A good rider has balance, judgment, and good timing. So does a good lover.


  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
    [BΦίλε/η GSF, αν μείνεις ικανοποιημένος, βάλε ένα μήνυμα εδώ, να ξέρουμε, γιατί ο καλός δάσκαλος οδήγησης είναι είδος υπο εξαφάνιση.. [/B]
    φίλος(αρσενικό είμαι ), λοιπόν δίνω την άλλη βδομάδα... στο groupακι ήμασταν 3 άτομα τα 2 πέρασαν αλλα με λάδωμα... εγώ μένω μόνο και δεν έχω σκοπό να λαδώσω, με την καμία, που να με παρακαλάνε λέμε... οπότε θα μάθουμε τελικά αν αξίζει η όχι... για τα παιδιά (που μου κάνουν μαθήματα) δεν έχω να πώ κάτι .. είναι όλοι τους άψογοι, σοβαροί, τυπικοί όσο δεν πάει... απλώς φοβάμαι το τι παίζει στην εξέταση.
    The crucial thing of all success is whether you are born competitive or not. - Bernie Ecclestone

  11. #26
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Equalpresent
    ας πεταξω την απορια μου εδω:
    υπαρχει στανταρ κόστος(σε λεφτα αναφερομαι) για ολο το κομματι της θεωριας, για διπλωμα μεγαλου κυβισμου;
    εχω περασει τη θεωρητικη εξεταση για το διπλωμα και επειδη ειμαι σε αναζητηση νέου δασκαλου για τα πρακτικα μαθηματα, αναρωτιεμαι τι έκπτωση στην τελικη τιμη να περιμενω να ακουσω!
    το κομάτι τις θεωρίας στην σχολή που είμαι εγώ κοστίζει 110 ευρώ.. οποτε υπολογίζεις στο περίπου.. !
    The crucial thing of all success is whether you are born competitive or not. - Bernie Ecclestone

  12. #27
    Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
    Εμένα αρχικά μου είχε πει τιμή 300 ευρώ για το μικρό της μηχανής (ανανεώθηκε αυτόματα σε απεριόριστο 2 χρόνια μετά), με επιπλέον τα παράβολα, ενώ είχα ήδη δίπλωμα αυτοκινήτου. Τελικά με χρέωσε 250 μιας και ήμουν ιδιαίτερα βολικός μαθητής, αλλά και επειδή ήταν ο ίδιος στον οποίο έβγαλα δίπλωμα αυτοκινήτου. Η σχολή βέβαια είναι στη Ν. Μάκρη, οπότε δε βολεύει ιδιαίτερα..
    Φίλε/η GSF, αν μείνεις ικανοποιημένος, βάλε ένα μήνυμα εδώ, να ξέρουμε, γιατί ο καλός δάσκαλος οδήγησης είναι είδος υπο εξαφάνιση..
    σήμερα τελικά έδωσα και πήρα το δίπλωμα και όπως είχα υποσχεθεί ....

    Θανάσης Ζήκος: 210-9944688 699-9944688 - βρίσκεται στην Ηλιούπολη... ο θανάσης είναι ένα άτομο με πολύ όρεξη και πάνω απο όλα δάσκαλος. θα ασχοληθεί μαζί σου μέχρι να καταλάβεις αυτό που πρέπει και δεν θα τα περάσει στο ντούκου.. να σημειώσω οτι εκεί έκανα μόνο τα θεωρητικά αφου τα πρακτικά γίνονται σε συνεργασία με την σχολή του Παπαγιαννίδη στον Χολαργό... εκεί τα μαθήματα τα κάνει ο Τόλης και ο Γιώργος, που απλώς είναι άπαιχτοι... αυστηροί, τυπικοί, και φιλικοί.. δύσκολος συνδιασμός αλλα το καταφέρνουν μια χαρά.. ! σημειώνω ξανα οτι έδωσα 300 ευρώ για το δίπλωμα (έχοντας ήδη δίπλωμα αυτοκινήτου) και 50 ευρώ για παράβολα... όταν σε άλλες σχολές της ηλιούπολης ζητάνε 450+ .. δεν λάδωσα και ούτε μου ζητήθηκε.. δεν είχα κάποια εμπειρία απο μηχανάκια ανέβηκα πρώτη φορά στο πρώτο μάθημα και στο 10ο ήμουν έτοιμος για να δώσω... αυτά
    The crucial thing of all success is whether you are born competitive or not. - Bernie Ecclestone

  13. #28
    you will hate my music Το avatar του/της arhs
    Εγγραφή
    17/12/2006
    Μηνύματα
    201
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GSF
    τα πρακτικά γίνονται σε συνεργασία με την σχολή του Παπαγιαννίδη στον Χολαργό... εκεί τα μαθήματα τα κάνει ο Τόλης και ο Γιώργος, που απλώς είναι άπαιχτοι... αυστηροί, τυπικοί, και φιλικοί..

    και αν σου πω ρε φίλε οτι κατευθείαν το μυαλό μου πήγε στον τόλη??!! απίστευτο παλικάρι (με το γιώργο δεν είχα κάνει καθόλου) και όντως, ασχολείται με την πάρτη σου!


    Αρχικά δημιουργήθηκε από Equalpresent
    ας πεταξω την απορια μου εδω:
    υπαρχει στανταρ κόστος(σε λεφτα αναφερομαι) για ολο το κομματι της θεωριας, για διπλωμα μεγαλου κυβισμου;
    εχω περασει τη θεωρητικη εξεταση για το διπλωμα και επειδη ειμαι σε αναζητηση νέου δασκαλου για τα πρακτικα μαθηματα, αναρωτιεμαι τι έκπτωση στην τελικη τιμη να περιμενω να ακουσω!
    ακόμα ρε να το βγάλεις?

  14. #29
    Αρχικά δημιουργήθηκε από arhs

    ακόμα ρε να το βγάλεις?
    επιτέλους, το πηρα!
    παμε για μηχανη τωρα σιγα σιγα!

  15. #30
    you will hate my music Το avatar του/της arhs
    Εγγραφή
    17/12/2006
    Μηνύματα
    201
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Equalpresent
    επιτέλους, το πηρα!
    παμε για μηχανη τωρα σιγα σιγα!
    μπράβο ρε κούφαλε!!
    (χρωστάς μπύρα! )

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF