Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: τι ηθελα κ το πηρα...

  1. #1

    τι ηθελα κ το πηρα...

    αποφασησα κ εγω μετα απο καιρο να παρω ενα καλο κρανος...μετα απο πολυ ψαξιμο κ εδω αλλα κ απο φιλους-γνωστους πηρα x-lite....ελα μου ντε που ακουγοταν κατι τσικ-τσικ οταν γυρναγα κεφαλη να δω πισω μου κ οταν εκανα πανω κατω το κεφαλι...λεω δεν μπορει καινουργιο κρανος...παω δοκιμαζω το ιδιο κρανος σε 2 διαφορετικα μαγαζια κ δεν κανανε τπτ...αφηστε κ το αλλο,το επιρεινιο σε μενα φευγει με το παραμικρο ενω στα αλλα επρεπε να το τραβιξεις...



    εννοειτα πηρα τηλεφωνο να ενημερωσω το μαγαζι που μου το πουλησε γτ δεν χανεις ετσι τοσα λεφτα(κ να ηταν μονο λεφτα παει στο διαολο αλλα καποιοι παιζουν με τις ζωες μας) κ μου ειπαν να περασω την δευτερα να τους το αφησω να το πανε στην εταιρεια να το κοιταξει κ μου ειπαν οτι θα μεινω κ χωρις κρανος 2 μερες...




    τα νεοτερα αυριο γτ αποκλειεται να ειναι τοσο ευκολα τα πραγματα...




    ξεχασα κιολας οτι εχω 2 βδομαδες το κρανος αλλα ημουν εξωτερικο κ μπορω να το αποδειξω κ απο τα εισητηρια αλλα κ με την κατασταση του αθικτου(απο εμενα!)κρανους...

  2. #2
    Tελικά έγινε τίποτα με την περίπτωσή σου;


  3. #3
    εγινε...πηγα σε εκεινον που το αγορασα κ στην αρχη δεν ακουγε κατι αλλα μετα ακουσε(μαλλον δεν του το εξηγουσα καλα τον θορυβο) μου λεει αστο να το στηλουμε να το κοιταξουν...το αφησα 2 μερες παω μου λεει μας το εστηλαν πισω ειναι οκ αλλα αν εχεις ενδιασμους πηγαινε εκει που το στηλαμε να σου πουν...μην τα πολυλογω παω απο εκει...δεν ξερανε τπτ η δεν θυμοντουσαν 3 μερες μετα την περιπτωση με το κρανος μου...1 ωρα προσπαθουσε ματαια να μου εξηγησει γενικα πως κατασκευαζονται τα κρανη κ προσπαθουσε να μου περασει οτι κ το κρακ κρακ που κανει μπορει να ειναι απο τον αεραγωγο...στο τελος του λεω,το κρανος το εχω φορεσει 3-4 φορες αλλαξε το μου αφου ειναι μια χαρα...μου λεει αυτο δεν γινεται γιατι εχουν καθησει τα μαξιλαρακια...κ μου λεει οτι το μονο που μπορουσε να κανει ειναι να το στηλει στην ιταλια να το κοιταξουν αλλα ηταν σιγουρος οτι θα του το φερναν ιδιο πισω...μου λεει θα κανει 1 μηνα,ενταξει του λεω κ τα εξοδα δικα σου...παει να φωναξει τον υπευθηνο...γυρναει κ του λεω θελω να ενημερωνομαι για το που βρησκεται το κρανος μου κ τι ακριβως γινεται πανω σε αυτο...αναβει τσιγαρο κ με βαζει να εξηγησω στον υπευθηνο το προβλημα μου(του κρανους αλλα εκεινοι νομιζαν οτι ηταν εγκεφαλικο το προβλημα μου...)...με τα πολλα κ αφου εβλεπε οτι δεν εβγαζε ακρη ζηταει απο τον πρωτο να μου αλλαξει ζελατινα κ μαξιλαρακια με ενα ιδιο αλλα καινουργιο...φοραει κ στο δικο μου τα καινουργιο κ μου λεει οκ τωρα?


    ....

  4. #4
    ....



    δεν ασχολουμε αλλο γτ αυτο το κρανος που μου δωσανε ειναι μια χαρα...αυτο που ειχα στην αρχη αναρωτιεμαι ποιος κακομοιρης θα το παρει...



    ενα πραγμα ομως με στεναχωρησε...που ειχε ερθεις ενα γνωστος μαγαζατορας απο μιχαλακοπουλου μερια κ οταν μιλαγαμε για ιταλια του λεει ο "μηχανοβιος κ χρονια μοτοσυκλετιστης κ τωρινος εμπορας δικυκλων" στηλτο του παιδιου εξω να μην εχει κ αγχος(=βαλτο στην αποθηκουλα πισω για ενα μηνα οπως κανω κ εγω..)

Παρόμοια θέματα

  1. Το πήρα λέμε !! (cbf 250)
    από johnpan στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 09/09/2004, 20:32
  2. Το Πηρα!!!
    από pablack στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 09/08/2004, 11:07
  3. Τι λετε για το...............
    από BIKENEST στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 24/04/2004, 13:26
  4. Το Πηρα Το Πηρα!!!!!
    από BIKENEST στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 19/02/2004, 13:40
  5. Τι Μαθαινουμε Απο Το Σινεμα
    από DIT στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2003, 21:18

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF