Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 3 από 3

Θέμα: ΦΤΗΝΟΤΕΡΟ Δίπλωμα οδήγησης!

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/03/2008
    Μηνύματα
    10

    ΦΤΗΝΟΤΕΡΟ Δίπλωμα οδήγησης!

    Καλησπέρα ρε παιδιά.

    Για να μην ανοίγω ένα ακόμα από τα άπειρα threads του στυλ "Διπλωμα!", "Απορία για διπλωμα" κλπ κλπ που συνάντησα στην αναζήτηση και επειδή είδα ότι αποτελεί συχνή απορία, είπα να ανοιξω αυτό εδώ με αφορμή την πρόσφατη μινι ερευνα αγοράς που έκανα για την απόκτηση διπλωματος ελευθερων κυβικών όντας ήδη κάτοχος διπλώματος κουτιού (όχι για μένα για τη φουκαριάρα τη συμβία μου που θέλω να τη χώσω στο κόλπο! )
    Εξάλλου αυτό νομίζω είναι και το βασικό θέμα που μας απασχολεί - ήτοι το οικονομικό!

    Λοιπόν, όνομα δε δίνω γιατί προφανώς δε θέλω να κάνω διαφήμιση αλλά και γιατί δεν έχει ακόμη ολοκληρωθεί η διαδικασία και κρατάω μια πισινή για παν ενδεχόμενο (θετική 1η εντύπωση πάντως)... η καλύτερη τιμή που βρήκα είναι 300 ? στρογγυλά αμοιβή της σχολής (παραστασεις, μαθηματα) + 66 ? παράβολα, δλδ 366 ? για να πάρεις το χαρτάκι (πλέον κάρτα) στο χέρι. Περιοχή Καισαριανή.

    Αυτά. Εννοείται πως όποιος εχει καλύτερη τιμή μας τη μοιράζεται και με τους υπόλοιπους καρμίρηδες σαν κι εμένα. :rotflmao:
    Ελπίζω να αποδειχθεί χρήσιμο το θεματάκι.

  2. #2
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/07/2009
    Μηνύματα
    26
    αν και δεν ειμαι από Αθηνα, στη Χαλκίδα όπου μενω η μεση τιμη ειναι το 300αρι που αναφερεις..

    εγω βεβαια που βγαζω τωρα (την Τρίτη δινω) βρηκα εναν κυριουλη με 250 ... τα εξοδα για τα παραβολα δε τα θυμαμαι αλλα πανω κατω οσα λες πρεπει να εδωσα και γω.

    παντως ενας γνωστος μου απο Ξανθη μου ελεγε οτι και τα 250 που θα δωσω ειναι τρελα λεφτα και οτι τα καρντασια εκει πανω με ενα 150αρι την κανουν τη δουλεια τους...
    Vespistas '09

  3. #3
    280 ευρώ αυτόν τον Αύγουστο μαζί με τα παράβολα σε πόλη δορυφορική(λιγότερο από 100 χλμ)
    της θεσσαλονίκης ενώ στην Αθήνα έπαιζαν μεταξύ 350-400+ μαζί με τα παράβολα.
    Όποιος βορειοελλαδίτης θέλει του στέλνω διεύθυνση μέσω pm, άλλωστε δεν έχω καμία σχέση με τη σχολή και δε θα ήθελα να τη διαφημίσω στο forum.
    Αν έχεις καταγωγή από επαρχία ψάξου εκεί,παίζει να το βγάλεις σε κανά 2βδόμαδο αν τους πεις ότι βιάζεσαι.
    Είναι 10 αστείες ερωτήσεις και οδήγηση εφικτή για άτομο που είναι ψύχραιμο και συγκεντρωμένο.

Παρόμοια θέματα

  1. Δίπλωμα οδήγησης
    από DooKie στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 08/07/2007, 09:18
  2. Δίπλωμα οδήγησης 100cc
    από Saitek στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2007, 20:28
  3. Δίπλωμα οδήγησης Ιρακινής!!!!
    από slacker στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2006, 13:09
  4. Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2006, 17:36
  5. Διπλωμα οδηγησης..
    από derd στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 06/04/2005, 10:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF