Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 49

Θέμα: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΜΕΛΙΣΣΕΣ

  1. #16
    The Firestarter Το avatar του/της jimtarasxt660x
    Εγγραφή
    04/09/2008
    Μηνύματα
    1.215
    15αυγουστος, γύρναγα από την δουλειά(ναι έχω μλκ αφεντικο) 2 χιλιόμετρα πριν από το σπίτι μου μπαίνει η μέλισσα μέσα από τα μανίκια του μπουφάν, που ενώ τα είχα κλειστά με το φερμουάρ δεν είχα σφίξει τα σκρατσ...αποτέλεσμα να με τσιμπήσει και το επόμενο πρωί το χέρι μου είχε γίνει διπλάσιο...και μένα 4 μέρες έκανε να μου περάσει!!!
    Και την αμέσως επόμενη εβδομάδα πάλι στο ίδιο σημείο μπαίνει σφήκα άλλα για καλή μου τύχη δεν με τσίμπησε
    Βοηθός Ταμία (το 23% που λεγαμε)

    Αυτονομία SV (εγγύηση λεμε )

  2. #17
    Ρακόμελος...... Το avatar του/της JAD
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    145
    2 φορές με τσίμπησε μέλλισα, και τις 2 στο λαιμό, στο κενό που αφήνει η φόρμα με το κράνος ΚΑΙ τις 2 στον Αγ. Ιωάννη( τον Rossi ντε...).... Μπας και δεν με θέλει το μέρος...

    Από τότε μπαλακλάβα χείμώνα - καλοκαίρι....

  3. #18
    undefined μέλος Το avatar του/της Morton
    Εγγραφή
    10/12/2008
    Μηνύματα
    31
    Κομπλέ με μπουφάν-κράνος-γάντια έπεσα πάνω σε σμήνος.
    Πρέπει να έβγαλα 5-6 μέλισσες από το μπουφάν (κάνα 2 μόνο με τσίμπησαν).
    Από τότε πάντα κουμπωμένα μανίκια και λαιμός.
    ☠☠☠

  4. #19
    Ρε Αμα είναι να στην κάνει θα στην κάνει!!!!!δεβν Γλυτώνεις και πανοπλία να φοράς!!!

    Πρίν τα Τρίκαλα απο Καλμπάκα φού εξαρτησση μου την έπεσε σφίγγα πάνω απο το παντελόνη στο μπούτι σφίνωσε και μου την έριξε!!!!!!



    Καλά έπρεπε να με δειτε στο πρώτο μαγαζί δεξιά που βρήκα (συνεργείο της Audi) νομίζω ήταν πως με κοιτούσαν τα μαστόρια να σταματάω να πετάω γάντια και και να κατεβάζω το παντελόνι γιατί το κεντρί ήταν ακόμα μέσα!!!!

    Πώς δεν έφαγα και κανένα Γρύλο στο Κεφάλι !!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Ακόμα πρέπει να γελάνε τα μαστόρια εκεί!!!!!


    Μιλάμε για πολύ τσούξιμο !!!!

    4 ημέρες σαν καρούμπαλο ήταν και του άδειασα και μισό μπουκαλάκι αμμωνία !!!
    Bandit 650 s ABS K7

  5. #20
    Κορυφαίο σκηνικό επίσης ήταν ένα μεσημέρι με την αδερφή μου, γυρνούσαμε από Λουτράκι, παλιά εθνική.. Είχε ερωτευτεί την Africa που μόλις είχα πάρει εκείνες τις μέρες, και ανυπομονούσε την πρώτη της βόλτα. Έλα όμως που σκάει επισκεπτήριο σφήκα ή σερσέκι "κομάντο" μέσα από τη ζελατίνα, κι εγώ (φοβισμένος από παλιότερο σκηνικό) να παλεύω να βγάλω το κράνος πριν καν σταματήσω.. Κατάλαβε τη φάση, μα δεν πρόλαβε να πιάσει το κράνος κι αυτό βόλταρε μόνο του με 60-70 χιλιόμετρα! Πόσοι... μα πόσοι! θα γέλασαν εκείνο το μεσημέρι χαχαχαχαχα
    Υπάρχουν 2 ειδών μοτοσυκλετιστές. Αυτοί που έπεσαν, κι αυτοί που θα πέσουν..

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sober
    Εγγραφή
    05/03/2007
    Μηνύματα
    950
    Δικαβαλη σε βολτα (εγω απο πισω!) με μπουφαν κανονικα κουμπωμενο μεχρι το λαιμο!!
    που με βρηκε?? αρχισα να νιω8ω κατι τσιμπιες στο στερνο και χτυπιομουνα σαν τον Κινγκ Κονγκ μπας και το λιωσω!! Τελικα δεν αντεξα και ειπα στον οδηγο να σταματησει..
    ανοιγω μπουφαν και βγαινει ενα μικρουλι πετουμενο σαν κουνουπακι...Τωρα ΤΙ ακριβως ηταν δεν καταλαβα αλλα τσιμπαγε τρελλα το ατιμο!!
    Let's ride, ride how we ride ...

    I never did mind about the little things...








  7. #22
    Αρχικά δημιουργήθηκε από koneae
    Κορυφαίο σκηνικό επίσης ήταν ένα μεσημέρι με την αδερφή μου, γυρνούσαμε από Λουτράκι, παλιά εθνική.. Είχε ερωτευτεί την Africa που μόλις είχα πάρει εκείνες τις μέρες, και ανυπομονούσε την πρώτη της βόλτα. Έλα όμως που σκάει επισκεπτήριο σφήκα ή σερσέκι "κομάντο" μέσα από τη ζελατίνα, κι εγώ (φοβισμένος από παλιότερο σκηνικό) να παλεύω να βγάλω το κράνος πριν καν σταματήσω.. Κατάλαβε τη φάση, μα δεν πρόλαβε να πιάσει το κράνος κι αυτό βόλταρε μόνο του με 60-70 χιλιόμετρα! Πόσοι... μα πόσοι! θα γέλασαν εκείνο το μεσημέρι χαχαχαχαχα
    Κλασικό λάθος ... γιατί πιθανότατα η επερχόμενη πτώση να δημιουργήσει μεγαλύτερα προβλήματα ... σε αυτές τις περιπτώσεις σταματάμε τελείως. Ένα τσίμπημα πονάει λιγότερο από ένα κόκκαλο. Στη Πάτρα "'εφυγε" έτσι ένα κορίτσι τον Ιούλιο ... την τσίμπησε σφίγγα και τρομοκρατίθηκε, της έφυγε το μηχανάκι και καρφώθηκε σε κολώνα
    # unzip ; strip ; touch ; grep ; > finger ; mount ; fsck ; > more ; yes ; umount ; sleep ...

  8. #23
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    πάρτε v-strom να μη σας πιάνει-τσιμπάει τίποτα! εγώ βλέπω τα ζωήφια να έρχονται κατά πάνω μου και ξαφνικά... ΖΝΤΟΥΠ... χαλκομανία πάνω σε φέρινγκ/χούφτες!








    κάγκουρες!


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  9. #24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από megatim
    Κλασικό λάθος ... γιατί πιθανότατα η επερχόμενη πτώση να δημιουργήσει μεγαλύτερα προβλήματα ... σε αυτές τις περιπτώσεις σταματάμε τελείως. Ένα τσίμπημα πονάει λιγότερο από ένα κόκκαλο. Στη Πάτρα "'εφυγε" έτσι ένα κορίτσι τον Ιούλιο ... την τσίμπησε σφίγγα και τρομοκρατίθηκε, της έφυγε το μηχανάκι και καρφώθηκε σε κολώνα


    Ίσως να έχεις δίκιο που λες να μην γίνονται τέτοιες αντιδράσεις.. Μα δε θα άφηνα την μοτό στην τύχη της σε καμία περίπτωση, ειδικά τη στιγμή που είχα κι άλλον μαζί μου. Το μόνο που μου κόστισε, ήταν ένα καινούργιο κράνος. Με τόσες τούμπες που έφερε κι εκείνο, δε θα το ξανάβαζα στο κεφάλι μου!
    Υπάρχουν 2 ειδών μοτοσυκλετιστές. Αυτοί που έπεσαν, κι αυτοί που θα πέσουν..

  10. #25
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Και εγω απο το μανίκι του μπουφάνε την έφαγα παλιότερα.Χτσάάάάκ μου τη φούσκωσε το ζούμπερο.

  11. #26
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    29/12/2009
    Μηνύματα
    6.148
    Συνεχίζονται οι ανασκαφές.....
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  12. #27
    Αυτά τα θέματα έχουν γίνει ζόμπι... δεν πεθαίνουν με τίποτα!

  13. #28
    Έτσι τα φτιάχνουν τώρα Το avatar του/της 7Tolis
    Εγγραφή
    26/06/2014
    Μηνύματα
    3.863
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stam2 Προβολή μηνύματος
    Αυτά τα θέματα έχουν γίνει ζόμπι... δεν πεθαίνουν με τίποτα!
    Τhe walking threads

  14. #29
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Συνεχίζονται οι ανασκαφές.....
    Καιει πολυ το ρ1....

    TO AVOID HELL-MET ALWAYS WEAR HELMET
    GO AT LEAST ONCE A YEAR TO A PLACE YOU HAVE NEVER BEEN BEFORE!

  15. #30
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bowleno Προβολή μηνύματος
    Συνεχίζονται οι ανασκαφές.....
    Η Αμφιπολη, εκανε μοδα την τυμβωρυχια.

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 01/06/2004, 18:10
  2. ΠροσοΧη ΠροσοΧη!!!!!!!!
    από DIT στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2003, 19:32
  3. Νεοσ Ιοσ!!προσοΧη!!!
    από XTMPAM στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 03/12/2003, 17:17
  4. ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    από live_2_ride στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 07:39
  5. Νεοσ Ιοσ - Διαβαστε Με ΠροσοΧη
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2003, 14:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF