Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 49 από 49

Θέμα: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΜΕΛΙΣΣΕΣ

  1. #46
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    επιστροφή απο καφέ κοντά στο σπίτι,λόγω ζέστης πρώτη και τελευταία φορά χωρίς μπουφάν και τσιμπιά απο σφήκα στο μπράτσο,ευτυχώς στα 100 μέτρα απο το σπίτι και κατευθείαν φενιστίλ...απο τότε και με +40,μπουφάν...

  2. #47
    ΠΣΚ πελοπόννησος, κάπου πριν την Κορώνη νομίζω. Κάνει λίγο κούραση και κοντεύω να λιποθυμήσω από τη ζέστη, λίιιιγο ανοίγω το μπουφάν στο λαιμό, ΤΣΟΥΠ μπαίνει κάτι μέσα και αρχίζει το κέντημα. Βαράω το στήθος σαν τον γορίλα, κάποια στιγμή σταματάει, λέω το σκότωσα το ζωύφιο. Σταματάμε για καφέ, βγάζω το μπουφάν, από το μανίκι του tshirt βγαίνει το ζούδι και πετάει μακριά. Πάω στο μπάνιο, ένα κέντημα 6-7 τρύπες από το κέντρο του στήθους προς τα δεξιά κάτω από την κλείδα, μεγάλη κοκκινίλα μικρότερη, μικρότερη κλπ. Έμεινε εκεί κανένα 10ήμερο.

    Η χειρότερη πάντως ήταν άγνωστο τι ζωύφιο πάλι, κοντά στο σπίτι μου, τσίμπημα πάνω από το τζιν πολύ ψηλά στο εσωτερικό του μηρού (παγιδεύτηκε ανάμεσα στο πόδι και το ντεπόζιτο μάλλον) που πρήστηκε όλο ως το γόνατο.

  3. #48
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Παιδια τι να λέμε τώρα, πριν 2-3 χρόνια ειμαι με το παπάκι στα Μελίσσια και πήγαινα προς Μαρουσι.. είχα fullface με κλειστή!!ζελατίνα
    και μια μέλισσα μπήκε απο κάτω..και με τσίμπησε στο χείλος εν κινήσει που ήμουν..ευτηχως δεν πανικοβλήθηκα και έβγαλα το κράνος
    χωρις να χρειαστεί να σταματήσω..εκανα στην άκρη και έβγαλα την ουρα της μέλισσας που είχε μείνει πανω στο χείλος μου.. Μετα ειχα ενα χείλος
    σαν της Γεννηματά
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  4. #49
    Prisoner Of The Road Το avatar του/της rider
    Εγγραφή
    27/08/2012
    Μηνύματα
    442
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Billymuse Προβολή μηνύματος
    Παιδια τι να λέμε τώρα, πριν 2-3 χρόνια ειμαι με το παπάκι στα Μελίσσια και πήγαινα προς Μαρουσι.. είχα fullface με κλειστή!!ζελατίνα
    και μια μέλισσα μπήκε απο κάτω..και με τσίμπησε στο χείλος εν κινήσει που ήμουν..ευτηχως δεν πανικοβλήθηκα και έβγαλα το κράνος
    χωρις να χρειαστεί να σταματήσω..εκανα στην άκρη και έβγαλα την ουρα της μέλισσας που είχε μείνει πανω στο χείλος μου.. Μετα ειχα ενα χείλος
    σαν της Γεννηματά
    Never ride faster than your guardian angel can fly...

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 01/06/2004, 18:10
  2. ΠροσοΧη ΠροσοΧη!!!!!!!!
    από DIT στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2003, 19:32
  3. Νεοσ Ιοσ!!προσοΧη!!!
    από XTMPAM στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 03/12/2003, 17:17
  4. ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    από live_2_ride στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 07:39
  5. Νεοσ Ιοσ - Διαβαστε Με ΠροσοΧη
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2003, 14:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF