Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: απορια για ninja 250---

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/07/2009
    Μηνύματα
    112

    απορια για ninja 250---

    γεια χαρα παιδια....
    ενδιαφερομαι για το Ninjaki 250...μιας και κυκλοφορει καιρο στο δρομο και εχει "δοκιμαστει" τι λετε πλεον??? ειμαι στο ξεκινημα μου, γιαυτο και κοιταζω κατι τετοιο καθως ακουσα οτι θεωρειται καλο σχολειο... το θεμα μου ειναι με τις στροφες μηπως εχω προβλημα λογω μικρου κοψιματος τιμονιου(?) οπως επισης και για το αν ειναι πολυυυ σκιφτη με αποτελεσμα να κουραζει καρπους και μεση... αυτααααα
    α και μια ακομα απορια που ισως ειναι αστεια... αλλο ninja 250 και αλλο ninja 250R??? υπαρχει κατι επιπλεον η μιλαμε για το ιδιο μηχανακι??

  2. #2
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.458

    Re: απορια για ninja 250---

    Αρχικά δημιουργήθηκε από cachilleas
    αλλο ninja 250 και αλλο ninja 250R??? υπαρχει κατι επιπλεον η μιλαμε για το ιδιο μηχανακι??
    το ιδιο ειναι.συζητηση για το νιντζακι(μετα τις 15-16 σελιδες οι πρωτες εντυπωσεις) http://www.moto.gr/forums/showthread...threadid=46913

  3. #3

    Re: απορια για ninja 250---

    Αρχικά δημιουργήθηκε από cachilleas
    γεια χαρα παιδια....
    ενδιαφερομαι για το Ninjaki 250...μιας και κυκλοφορει καιρο στο δρομο και εχει "δοκιμαστει" τι λετε πλεον??? ειμαι στο ξεκινημα μου, γιαυτο και κοιταζω κατι τετοιο καθως ακουσα οτι θεωρειται καλο σχολειο... το θεμα μου ειναι με τις στροφες μηπως εχω προβλημα λογω μικρου κοψιματος τιμονιου(?) οπως επισης και για το αν ειναι πολυυυ σκιφτη με αποτελεσμα να κουραζει καρπους και μεση... αυτααααα
    α και μια ακομα απορια που ισως ειναι αστεια... αλλο ninja 250 και αλλο ninja 250R??? υπαρχει κατι επιπλεον η μιλαμε για το ιδιο μηχανακι??
    Να σε διαφωτισω ως κατοχος.

    Το κοψιμο του τιμονιου ειναι νορμαλ για ss μηχανες που σημαινει αν εχει συνηθισει απο σκουτερ ή παπι θα σε κουρασει σε επιτοπου αναστροφες, οχι ομως και μεσα στην κινηση.
    Η θεση οδηγησης καθε αλλο παρα σκυφτη ειναι. Ειναι πολυ βολική.
    Το μονο που θα σε κουρασει ειναι ενας συνεπιβατης μεσα στην πολη!
    Αυτια!

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    01/07/2009
    Μηνύματα
    112
    ωραια! ευχαριστω φιλε μου! θα παω να το τεσταρω και λογικα θα προχωρησω στην αγοτα του...
    να σαι καλα!!!!!!!!!!

Παρόμοια θέματα

  1. απορίες για Ninja 250
    από pliktras2012 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2013, 19:02
  2. Βελτίωση για kle 250
    από MANOS250 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2004, 23:32
  3. βοηθεια για CRM 250
    από crmaris στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 30/07/2004, 14:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF