Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: Αυριο παω να δω για το Hypermotard

  1. #1
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138

    Αυριο παω να δω για το Hypermotard

    Θελω να ρωτησω μονο αν ξερει κανεις τι εγγυησεις χρειαζεται για να γινει η χρηματοδοτηση.
    Δεν εχω κανει αγορες ποτε με χρηματοδοτηση και δεν ξερω αλλα τωρα που δεν ειμαι για ανοιγματα το σκεφτομαι και ειδα οτι ειναι για 48 μηνες με 0 προκαταβολη αλλα δεν λεει το ποσο δοσης,τοκων και επιτοκιων.
    Γνωμες....
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  2. #2
    με το καλο να την παρεις κ να την γουσταρεις. στο θεμα μας τωρα: αν η φορολογική σου καλύπτει το ποσο που θελεις για παρεις (για αγορα μοτο κανεις αναγκαστικα καταναλωτικό δανειο) τοτε δεν θελεις τιποτα,στο δινουν αμμεσα (τοσο καλοι ειναι ) αν δεν τοτε θελεις εγγυητή που να καλυπτει το ποσο σου. απο τραπεζες να υπολογιζεις κανενα 11,5 ως 12,5 % επιτόκιο. ελπιζω να βοηθησα,με το καλο δικια σου

    Dream as if you'll live forever . . . . . . . . .
    Live as if you die today . . . . . . . . . . . . . .

  3. #3
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    Και πηγα για το Υπερ χτες...γιατι ειχα και κατι αλλες δουλειες που θελει το Τερας και...οπως ειναι κολλητα το σερβις και το στορι μπαινω πρωτα στο σερβις και βλεπω φατσα καρτα 4Χ 1098 η μια ηταν για αγωνες οι αλλες με πινακιδα για δρομο και 1 Υπερ καινουριο αλλα διαλυμενο!!!
    Καινουριο γιατι τα λαστιχα ηταν σχεδον απατητα...το πηρε ο τυπος και του την επεσε Ιαπωνας Καμικαζι.....μονο το να δει κανεις την τιμονοπλακα κομμενη φτανει για να καταλαβει για τι στουκα μιλαμε..εννοειται οτι απο την μπαρα ειχε μεινει μονο το 1/3 απο την αριστερη μερια.
    Τελος παντων οσο περιμενω για κατι λεπτομερειες τον μηχανικο...μπαινει ο πρωτος να παραλαβει το 1098 μαυρο με σπονσορες,λαστιχα πιστας κλπ....και εκει που μιλανε διπλα μου..μπλα μπλα μπλα μπλα...ακουω την μαγικη εκφραση

    "ΟΤΑΝ ΣΤΟ ΚΑΝΕΙ... ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙΣ ΛΑΔΙ" :a011: :a53: :a53: :a53: :a53:

    Ερχεται αλλος να παραλαβει την αλλη 1098....μια απο τα ιδια....ερχεται αλλος με το Υπερ για να τους το δωσει να το φανε..αρπαγμενος..γιατι πινει λαδι!!!:a53:

    Μολις τα ακουσα αυτα.....δεν περασα καν διπλα για λεπτομερειες....εχω ηδη μια και ακομα ακινητη που ειναι την πληρωνω σε συντηρηση...200 ευρουδακια θα σκασω μονο για τους ιμαντες που αποσυντεθηκαν απο μονοι τους με μολις 1.500χλμ ....

    Τελικα Υπερ,ΑΝ παρω το σκεφτομαι μτχρσμν,να εχει βγαλει κανενας αλλος το φιδι απο την τρυπα και να το παρω εγω μετα...τουλαχιστον και να καιει λαδια δεν θα το εχω πληρωσει 12χιλιαρικα.
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
    Και πηγα για το Υπερ χτες...γιατι ειχα και κατι αλλες δουλειες που θελει το Τερας και...οπως ειναι κολλητα το σερβις και το στορι μπαινω πρωτα στο σερβις και βλεπω φατσα καρτα 4Χ 1098 η μια ηταν για αγωνες οι αλλες με πινακιδα για δρομο και 1 Υπερ καινουριο αλλα διαλυμενο!!!
    Καινουριο γιατι τα λαστιχα ηταν σχεδον απατητα...το πηρε ο τυπος και του την επεσε Ιαπωνας Καμικαζι.....μονο το να δει κανεις την τιμονοπλακα κομμενη φτανει για να καταλαβει για τι στουκα μιλαμε..εννοειται οτι απο την μπαρα ειχε μεινει μονο το 1/3 απο την αριστερη μερια.
    Τελος παντων οσο περιμενω για κατι λεπτομερειες τον μηχανικο...μπαινει ο πρωτος να παραλαβει το 1098 μαυρο με σπονσορες,λαστιχα πιστας κλπ....και εκει που μιλανε διπλα μου..μπλα μπλα μπλα μπλα...ακουω την μαγικη εκφραση

    "ΟΤΑΝ ΣΤΟ ΚΑΝΕΙ... ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙΣ ΛΑΔΙ" :a011: :a53: :a53: :a53: :a53:

    Ερχεται αλλος να παραλαβει την αλλη 1098....μια απο τα ιδια....ερχεται αλλος με το Υπερ για να τους το δωσει να το φανε..αρπαγμενος..γιατι πινει λαδι!!!:a53:

    Μολις τα ακουσα αυτα.....δεν περασα καν διπλα για λεπτομερειες....εχω ηδη μια και ακομα ακινητη που ειναι την πληρωνω σε συντηρηση...200 ευρουδακια θα σκασω μονο για τους ιμαντες που αποσυντεθηκαν απο μονοι τους με μολις 1.500χλμ ....

    Τελικα Υπερ,ΑΝ παρω το σκεφτομαι μτχρσμν,να εχει βγαλει κανενας αλλος το φιδι απο την τρυπα και να το παρω εγω μετα...τουλαχιστον και να καιει λαδια δεν θα το εχω πληρωσει 12χιλιαρικα.
    αυτα ειναι ακριβα χομπι!!!


    για να παρεις ducati θα πρεπει να τα εχεις κιολας γιατι δεν ειναι εργαλεια για καθημερινη χρηση, ειναι κοσμιματα!!
    Με τρελο κοστος συντηρισης.
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  5. #5
    voodoo practitioner Το avatar του/της mikros boudas
    Εγγραφή
    12/02/2008
    Μηνύματα
    453
    Μια βολτα και μετα σπιτι...
    The sickness

    A good rider has balance, judgment, and good timing. So does a good lover.


Παρόμοια θέματα

  1. να ρωτήσω για το φρενάρισμα?
    από nimbus στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2009, 15:03
  2. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 22/03/2006, 12:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF