Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 22 από 22

Θέμα: Τουρκία, μια απίστευτη εμπειρία...

  1. #16
    @ VALES, πρωσοπικά δεν μου πολιοαρέσει το αποτέλεσμα του video... ήταν πολύ πρόχειρη η δουλειά που έκανα λόγω έλλειψης χρόνου.... Μόλις ηρεμήσω λίγο θα πιάσω τα video και θα φτιάξω μερικά καλά... Τότε θα το στείλω στον Λουκιανό, για να ζητήσει διακιώματα και να το κάνουν mute στο youtube όπως μου έχουν κάνει και αρκετά άλλα

    @ christostr, ότι άλλη πληροφορία θες, pm me
    Moto Adventures blog
    The Moto Travel Blog

  2. #17
    όχι παλιός... Το avatar του/της PanVas
    Εγγραφή
    28/08/2006
    Μηνύματα
    2.395

    Re: Τουρκία, μια απίστευτη εμπειρία...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DJ316
    Πριν την πρώτη μιζιά
    Έχω συνηθίσει πια να κάθομαι αρκετή ώρα μπροστά σε μια λευκή οθόνη προσπαθώντας κάθε φορά να χωρέσω όλα όσα έζησα σε μερικές γραμμές που ονομάζουμε πρόλογο. Μετά από τόσα εκδρομικά έχω πια συνειδητοποιήσει ότι αυτό το πράγμα είναι αδύνατο… αλλά εγώ συνεχίζω να κοιτάζω επίμονα αυτήν τη λευκή οθόνη. Για κάποια ώρα δεν ξέρω τι να πρωτογράψω και τι να πρωτοπώ, ώσπου ξάφνου το μυαλό μου μάλλον κάνει επανεκκίνηση και μπαίνει σε μια συχνότητα όπου και απομονώνει ότι άλλο γίνεται γύρω του. Και εκείνη τη στιγμή αρχίζω να ξεφορτώνω όπως θα κάνω και τώρα….

    Είναι να μην κάνεις την αρχή....



    Απίστευτη δουλειά και ειδικά με τις φωτογραφίες... Η εξέλιξη στην ποιότητα της φωτογραφίας σας από ταξιδιωτικό σε ταξιδιωτικό, είναι εμφανέστατη και μπορώ να πω σπάνια!

    Ειλικρινά ευχαριστούμε για την μεταφορά και το ταξίδι που μας προσφέρατε.
    Πολύ όμορφη παρέα!!


    Άντε και στο επόμενο!!!



  3. #18

  4. #19
    πολυ καλο!!!!!!!!!!!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=6ow7rqkY-jI

  5. #20

    Re: Re: Τουρκία, μια απίστευτη εμπειρία...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από PanVas

    Απίστευτη δουλειά και ειδικά με τις φωτογραφίες... Η εξέλιξη στην ποιότητα της φωτογραφίας σας από ταξιδιωτικό σε ταξιδιωτικό, είναι εμφανέστατη και μπορώ να πω σπάνια!

    Το θέμα με τις φωτογραφίες κρατάει χρόνια.... Μετά το 1ο ταξίδι, έχοντας στο μυαλό μου τις εικόνες που είδα και συγκρίνοντας τις με τις φωτογραφίες που τράβηξα, συνειδητοποίησα ότι δεν υπάρχει καμία σχέση..... Και άρχισα να ψάχνομαι.... Σιγά σιγά, αγοράστηκε καλύτερος εξοπλισμός, πέρυσι πέρασα και ένα σχολείο φωτογραφίας, έμαθα να δουλεύω και λίγο το photoshop και νομίζω πια πως έχω κάποιο φτάσει σε κάποιο επιθυμητό αποτέλεσμα.

    Τώρα που μπήκα στην πρίζα βέβαια ψάχνομε για καλύτερη φωτογραφική μηχανή αλλά τα ποσά είναι απαγορευτικά για αυτό που θέλω.... Κάποτε όμως
    Moto Adventures blog
    The Moto Travel Blog

  6. #21
    όχι παλιός... Το avatar του/της PanVas
    Εγγραφή
    28/08/2006
    Μηνύματα
    2.395

    Re: Re: Re: Τουρκία, μια απίστευτη εμπειρία...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από DJ316
    Το θέμα με τις φωτογραφίες κρατάει χρόνια.... Μετά το 1ο ταξίδι, έχοντας στο μυαλό μου τις εικόνες που είδα και συγκρίνοντας τις με τις φωτογραφίες που τράβηξα, συνειδητοποίησα ότι δεν υπάρχει καμία σχέση..... Και άρχισα να ψάχνομαι.... Σιγά σιγά, αγοράστηκε καλύτερος εξοπλισμός, πέρυσι πέρασα και ένα σχολείο φωτογραφίας, έμαθα να δουλεύω και λίγο το photoshop και νομίζω πια πως έχω κάποιο φτάσει σε κάποιο επιθυμητό αποτέλεσμα.

    Τώρα που μπήκα στην πρίζα βέβαια ψάχνομε για καλύτερη φωτογραφική μηχανή αλλά τα ποσά είναι απαγορευτικά για αυτό που θέλω.... Κάποτε όμως
    Keep up the good work!!!

  7. #22
    Μπράβο ρε συντεκνάκια, αυτό ήταν εμπειρία ζωής!

    Και στα επόμενα με το καλό, μέχρι τότε θα έχετε τη γλύκα αυτού του ταξιδιού στο μυαλό...!



Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. μια ενδιαφερουσα εμπειρια
    από orizontas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 25/08/2008, 11:37
  2. Μια απιστευτη μοτο-οικογενεια!
    από Ταξιδευτής στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 03/08/2008, 17:26
  3. ΜΙΑ........ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ, ΦΟΒΕΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
    από irinia στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 66
    Τελευταίο μήνυμα: 05/06/2008, 22:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF