Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 2 από 2

Θέμα: MOTO.gr Pin project ΄ travelling edition?

  1. #1
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098

    MOTO.gr Pin project ΄ travelling edition?

    υπαρχει περιπτωση να βρουμε προγραμμα το οποιο θα ειναι κατι σαν Pin project, στο οποιο θα μπαινουν φωτο (επιλεγμενες) απο ταξιδια των μελων του forum (και ισως αργοτερα Info για διαμονη τιμες κ.α.)?

    να υπαρχει δηλ χαρτης με πινεζες/σημαιακια που οταν επιλεγονται να δινουν τις πληροφοριες για το συγκεκριμμενο μερος...



    δεν ξερω αν ειναι εφικτο
    Accipere quam facere praestat injuriam

  2. #2
    επειδή μαρέσε αυτή η ιδέα με ένα γρήγορο ψάξιμο νομίζω η πιο καλή λύση είναι το Flickr. εκει σου βγάζει χάρτη με όλες τις χώρες και μπορείς να βλέπεις φώτος απο συγκεκριμένα άτομα, δηλαδή παράδειγμα μπορείς να έχεις Friends κάποια άτομα απο το moto.gr και να σου βγάζει μόνο τις δικιές τους φώτος, πάνω στον χάρτη.. το μόνο που απαιτεί είναι free register...


    edit: μάλλον η καλύτερη επιλογή τελικά είναι το panoramio, www.panoramio.com ... νομίζω ταιριάζει περισσότερο στον χαρακτήρα του moto.gr !! π.χ κάνω ποστ "τα ταξίδια μου" και δίνω απλώς το λινκ μου (http://www.panoramio.com/user/3709521) .. και μπαίνεις και βλέπεις τα πάντα
    The crucial thing of all success is whether you are born competitive or not. - Bernie Ecclestone

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 07/01/2004, 22:35
  2. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 31/12/2003, 14:48
  3. protash gia to neo moto.gr
    από vasdekiss στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 13:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF