Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: Dainese zentex k xeimonas

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767

    Dainese zentex k xeimonas

    Πηρα το dainese zentex to οποιο ειναι εντελως καλοκαιρινο διατρητο και θελω να το βαζω κ ποιο κρυες μερες γιατι ειναι ελαφρυ κ εχει ολες τις προστασιες.Πιστευεται οτι με ενα ισοθερμικο me windstopper θα κανει δουλεια, οπως αυτο της colori?[το wintex]
    love will save the planet,hate is a good start.

  2. #2
    The Firestarter Το avatar του/της jimtarasxt660x
    Εγγραφή
    04/09/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Sorry κιόλας φιλαρακι...αλλά πήρες τώρα αυτήν την περίοδο καλοκαιρινό?αφού ήδη ξεκίνησε να χειμωνιάζει και η θερμοκρασία έχει αρχίσει να πέφτει...

    Πιστεύω πως δεν έπρεπε να πάρεις τώρα καλοκαιρινό μπουφάν...εκτός αν έχεις ήδη χειμωνιάτικο.

    Τώρα σε αυτό που ρωτάς δεν ξέρω κατά πόσο θα σε βοηθήσουν αυτά που λες από το να έπαιρνες κατευθείαν ένα cordura ή δερμάτινο με όλες τι προστασίες.
    Βοηθός Ταμία (το 23% που λεγαμε)

    Αυτονομία SV (εγγύηση λεμε )

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Exω δερματινο μηχανης κ καλο θα ηταν να επερνα ενα condura μακρη αλλα το ξαναδα το zentex κ μου θολωσε το ματι.Υπαρχουν παντως ισοθερμικα με μεβρανες απεξω κ κανουν παπαδες το χειμωνα κ δε χρειαζετε να ντυθεις κρεμυδι.Μετα πετας κ το αδιαβροχο/αντιανεμικο απο πανω κ εισαι οκ.
    Παντως χτες κ προχτες με το δερματινο εσκασα κ μου τη βαρεσε.
    love will save the planet,hate is a good start.

  4. #4
    The Firestarter Το avatar του/της jimtarasxt660x
    Εγγραφή
    04/09/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Εγώ με το καλοκαιρινό της Bering που έχω το πρωί που πάω στην δουλειά νιώθω λίγη ψυχρούλα...τώρα κατά πόσο θα σε βολέψει τις πιο κρύες μέρες αυτό που λες δεν ξέρω...ελπίζω να βρεις άκρη...πάντως αυτός ο καιρός σε κάνει να μην ξέρεις τι πρέπει να φορέσεις.
    Βοηθός Ταμία (το 23% που λεγαμε)

    Αυτονομία SV (εγγύηση λεμε )

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Το dainese einai καραδιατρυτο λες κ με τρυπαει ο αερας κ βγαινει απτην αλλη.
    Φευγω σημερα απτη δουλεια ξαναφοραω τις μποτες garnee g k to revit tribal παντελονι κ υδρωνω κ φοραω απο πανω apto βαμβακερο κ το zentex κ οδηγω κ οπως ειμαι υδρωμενος παραλιγο να την παθω.Και τα βαλα με τον εαυτο μου ψαχτηκα τοσο καιρο εδωσα 500ε κ παραλιγο να πλευρητωθω γ@μω την κοινωνια μου.Η μονη μου ελπιδα να φταιει ο καιρος κ οχι εγω.Τι να πω ρε γαμωτο.
    το καλο ειναι οτι την λυση την ξερω, απο μεσα απτο καλοκαιρινο βαζεις fleece mployza me windstopper poy το βρισκεις σε ειδη σκι , κυνηγι , ορειβασια , το κακο ειναι οτι κανει 150ε το φθυνοτερο.
    Πηρε κανεις κανα flleece μπλουζακι στενο κ φτηνο κ να του βγηκε καλο??
    love will save the planet,hate is a good start.

  6. #6
    Φίλε μου επειδή κι εγώ την είχα πατήσει όπως κι εσύ παλιότερα παίρνοντας ένα εντελώς καλοκαιρινό μπουφάν αυτή την φορά ήμουν πιο υποψιασμένος.Πήρα ένα ανοιξιάτικο μπουφανάκι της IXS το οποίο φοριέται άνετα το καλοκαίρι και με την επιπλέον επένδυση που έχει μπορείς να την παλέψεις άνετα μέχρι μέσα Οκτωβρίου.Με την προσθήκη δε ισοθερμικού από μέσα σίγουρα μπορείς να την παλέψεις και χειμώνα μέσα στην πόλη.Φαντάσου,μέχρι τώρα δεν έχω φορέσει ακόμα την επένδυση
    Fortis Fortuna Adiuvat

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Δε μου τα λεγες πιο πριν αλλα ενταξει συνηλθα.Ετσι κ αλλιως με κατω απο 3 μπουφαν δεν την γλυτωνουμε.Για ανοιξη θαχω το δερμα , για καλοκαιρι πηρα θα δω μηπως βρω κανα φλις που εχει o xigis ena me 17e naδω τη θα βγει στο τελος.Αυτο το colori wintex de to xei kaneis?
    love will save the planet,hate is a good start.

  8. #8
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Πρέπει να έχει η Dainese κάτι σαν ζακέτα για το κρύο που φοριέται μέσα από το μπουφάν...

    Για ψάξτο γιατί δεν θυμάμαι καθόλου λεπτομέριες (ονομα, τιμή κτλ)...


    Give me fuel, Give me fire

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Kai εγω ελεγα μπας κ παιζει καμια επενδυση αλλα θα χει στανταρ - + 100ε.Καλητερα να μαζευω σιγα σιγα για το colori dylan poymoy αρεσει {λεte να το φοραω κ στα χιονια το dylan}To dainese ua to xv gia to spiti moy fenete.Ala ο καιρος σα να ζεστενει πολυ το μεσημερι.Παντως μπορει το παντελονι μποτα να μου την εκανε κ να υδρωσα κ να την πληρωσε το μπουφαν.
    love will save the planet,hate is a good start.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF