Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Colori Dylan & Storm

  1. #1
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Μιας και ανοιχτηκε αυτο το θρεντ...τι γνωμη εχετε για τα 3/4 μπουφαν τα αδιαβροχα της Colori?Ειναι καλα??Εχω βαλει στο ματι το Dylan αλλα και ενα πιο καινουργιο το Storm με το καινουργιο ελαστικο υλικο και λενε οτι ειναι και αυτο φουλ αδιαβροχο.:smilea:

    Αν τα εχει δοκιμασει καποιος ας πει την γνωμη του.Ευχαριστω.
    Keep spamming!!!:a13:

  2. #2
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    Μιας και ανοιχτηκε αυτο το θρεντ...τι γνωμη εχετε για τα 3/4 μπουφαν τα αδιαβροχα της Colori?Ειναι καλα??Εχω βαλει στο ματι το Dylan αλλα και ενα πιο καινουργιο το Storm με το καινουργιο ελαστικο υλικο και λενε οτι ειναι και αυτο φουλ αδιαβροχο.:smilea:
    Αν τα εχει δοκιμασει καποιος ας πει την γνωμη του.Ευχαριστω.
    Για το Dylan τουλάχιστον έχω να πω τα καλύτερα Γιαννιό αν και οι βροχές που έχω φάει δεν είναι και πολλές, παρ'όλα αυτά δεν έβαλε ποτέ σταγόνα. Ο Captain είναι ο ειδικότερος αυτή τη στιγμή να σε κατατοπίσει νομίζω, εκτός απ'το ότι έχει κι αυτός πολύ καιρό το ίδιο μπουφάν, όπου περνάει ανοίγουν οι ουρανοί..

    Την ποιότητα και την εξυπηρέτηση της Colori την ξέρουμε όλοι πια, έχουν και 20% έκπτωση αυτή την εποχή..

  3. #3
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    Το Dylan το έχω 3 χρόνια τώρα & το φοράω 300 μέρες το χρόνο.
    Το μόνο που έχω να σου πω, είναι ότι σκέφτομαι να πάρω άλλο ένα καινούριο, ώστε σε περίπτωση που το καταργήσει σα μοντέλο να είμαι καλυμένος.

    Έχω φάει την απίστευτη βροχή και ποτέ δεν έχει μπάσει το παραμικρό.

    Go for it.

    Και εφόρου ζωής εγγύηση.

  4. #4
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Για το Dylan τουλάχιστον έχω να πω τα καλύτερα Γιαννιό αν και οι βροχές που έχω φάει δεν είναι και πολλές, παρ'όλα αυτά δεν έβαλε ποτέ σταγόνα. Ο Captain είναι ο ειδικότερος αυτή τη στιγμή να σε κατατοπίσει νομίζω, εκτός απ'το ότι έχει κι αυτός πολύ καιρό το ίδιο μπουφάν, όπου περνάει ανοίγουν οι ουρανοί..

    Την ποιότητα και την εξυπηρέτηση της Colori την ξέρουμε όλοι πια, έχουν και 20% έκπτωση αυτή την εποχή..
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
    Το Dylan το έχω 3 χρόνια τώρα & το φοράω 300 μέρες το χρόνο.
    Το μόνο που έχω να σου πω, είναι ότι σκέφτομαι να πάρω άλλο ένα καινούριο, ώστε σε περίπτωση που το καταργήσει σα μοντέλο να είμαι καλυμένος.

    Έχω φάει την απίστευτη βροχή και ποτέ δεν έχει μπάσει το παραμικρό.

    Go for it.

    Και εφόρου ζωής εγγύηση.

    Ειστε ωραιγιοι και οι δυο!!Θα τα προτιμησωμεν λοιπον!Καλα αυτο το στορμ εδω μου χει κατσει ρε Μακη,ειδα και την εκπτωση αυτη και λεω να το χτυπησω (αλυπητα).

    ps:Μπυρα εν κερναω προτιμω την Ρακη..αν φερει και καμμια μπομπα ο Μουρλοκρητικος θα κερασω οσο θετε..τσαμπε εννοειτε.:rotflmao:

    Keep spamming!!!:a13:

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    ps:Μπυρα εν κερναω προτιμω την Ρακη..αν φερει και καμμια μπομπα ο Μουρλοκρητικος θα κερασω οσο θετε..τσαμπε εννοειτε.:rotflmao:
    Με ξένα κόλυβα κάνει πάρτυ τούτος; :rotflmao:

    Για το Storm δεν είχα την τύχη ν'ακούσω, φαντάζομαι ότι όλο και κάποιος θα βρεθεί να πει την άποψη απ'την προσωπική του εμπειρία, κάτι που φαντάζομαι ότι θα συμφωνεί με όλα τα θετικά που έχει το Dylan. Πήγαινε σε ένα κατάστημα και δοκίμασε και τα δυο Γιαννιό, αυτό που σου αρέσει περισσότερο και σου κάθεται καλύτερα... καλοφόρετο!

    Κάτι άλλο, αν έχεις σκοπό να το φοράς στο GSXR πήγαινε με δαύτο και δοκίμασέ το πάνω του, έχουν την τάση να "μαζεύουν" στην κοιλιά αυτού του είδους τα μπουφάν σε μηχανάκια με σκυφτή θέση οδήγησης


  6. #6
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206


    Κάτι άλλο, αν έχεις σκοπό να το φοράς στο GSXR πήγαινε με δαύτο και δοκίμασέ το πάνω του, έχουν την τάση να "μαζεύουν" στην κοιλιά αυτού του είδους τα μπουφάν σε μηχανάκια με σκυφτή θέση οδήγησης

    Τα δοκιμασα και τα δυο Μακιό (χαιδευτικο οπως το Γιαννιό:hypnotize :wacko: ) και το Storm μου κατσε τελεια...οσο για το οτι μαζευουν στην σκυφτη οδηγηση προνοησα και αφησα 10 κιλα ατελειωτης τελειας κοιλιτσας το καλοκαιρι οποτε δεν τιθεται θεμα θα ειναι τουρλα.

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Keep spamming!!!:a13:

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Για το Dylan τουλάχιστον έχω να πω τα καλύτερα Γιαννιό αν και οι βροχές που έχω φάει δεν είναι και πολλές, παρ'όλα αυτά δεν έβαλε ποτέ σταγόνα.
    Την ποιότητα και την εξυπηρέτηση της Colori την ξέρουμε όλοι πια, έχουν και 20% έκπτωση αυτή την εποχή..
    +1
    Καλλιά στα όρη άρχοντας
    παρά στον κάμπο δούλος,
    θωρώ τον κόσμο από ψηλά
    κι είναι δικός μου ούλος.

  8. #8
    σψι φι ρθλεσ ;-) Το avatar του/της danaos75
    Εγγραφή
    02/04/2004
    Μηνύματα
    731
    Έχω το Dylan 5 χρονια.
    Πάρα πολυ καλή ποιότητα κατασκευής
    το μονο που μου χαλασε ήταν καποιοα φερμουαρ
    και καποια Velcro, αλλα αλλαχτηκαν δωρεαν
    απο την colori μετά απο περίπου 3 χρόνια που το είχα +10000000
    στο after sales τα παιδια.

    Αυτο που έχει χαλάσει είναι η αδιαβροχοποιηση
    μετά απο 2-3 χρονια στους αγκώνες
    και τώρα πλεον μπαζει απο παντου όταν βρέχει.

    Και είναι και λίγο πιο σκληρό το υλικό του (Cyber-tech το ελεγαν
    όταν το πηρα εγώ, δεν είναι cordura), και ποιο ακαμπτο απο
    cordura, αλλα θεωρητικά ποιο ανθεκτικο στην τριβη.

    Τώρα αν επερνα άλλο θα δοκίμαζα κανενα Revit γιατι έχω φάει κόλλημα
    με την εταιρεία
    The MEDIATOR between the HEAD and the HANDS MUST be the heart.

Παρόμοια θέματα

  1. colori storm
    από mumra στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 12/03/2007, 15:07
  2. Colori Dylan
    από MikeG στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2006, 15:45

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF