Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 16

Θέμα: Ακόμα ένα νέο μέλος στην παρέα...!!!

  1. #1

    Smile ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ....!!!!

    Να χαιρετίσω όλους τους φίλους του CBF 250 με χαρά έχω να πώ ότι η παρέα απόψε μεγάλωσε κατά ένα μέλος ακόμα μιας και έδωσα προκαταβολή για ένα ασημούλι CBF
    Από εδώ και πέρα θα τα λέμε συχνά!!! Καλούς δρόμους και ασφαλή χιλιόμετρα για όλους μας
    ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣΣΣΣΣ

  2. #2
    big boned μέλος Το avatar του/της cartman
    Εγγραφή
    26/05/2007
    Μηνύματα
    392
    Ωραίος!!!! Αν και δεν έχω cbf καλοσώρισες στο φόρουμ
    Chris

  3. #3
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ στο φορουμ..... με γεια το εργαλειο και προσοχη στους πειρατες της ασφαλτου....
    Accipere quam facere praestat injuriam

  4. #4

    Question

    Καλός σας βρήκα παιδιά θα ήθελα να μου πείτε αν τα 2.800 που έδωσα για το εργαλείο που είναι 10ος του 2007 με 1.470 χλμ (ισχύει ακόμα η εγγύηση μου είπε) με δώρο μπαγκαζιέρα KAPPA, NOLAN N100E κράνος (καινούργιο), γάντια,καινούργια λάστιχα Ρirelli MT75 και κάλυμμα είναι καλή τιμή........????
    ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣΣΣΣΣ

  5. #5
    εγω την πηρα του 2008 με 1800 κμ και βαλιτσακι 28λιτρα καπα 3000 οποτε πιστευω καλα ειναι
    θελω 4κυλινδρο για Α1!!!!!!!!!!!!

    πωλειται cbf250

    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=96752

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TassosK
    εγω την πηρα του 2008 με 1800 κμ και βαλιτσακι 28λιτρα καπα 3000 οποτε πιστευω καλα ειναι
    Ωραίος φίλε μου καλορίζικο το εργαλείο μας και πάνω από όλα καλά και ασφαλή χιλιόμετρα!!!
    ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣΣΣΣΣ

  7. #7
    Καλωσήρθες στην παρέα φίλε !


  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Καλωσήρθες στην παρέα φίλε !

    Μάκη ευχαριστημένος από το εργαλείο?
    ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣΣΣΣΣ

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ON_THE_RIDE
    Μάκη ευχαριστημένος από το εργαλείο?
    Γιαννιό εγώ έχω το 600άρι και πραγματικά πιστεύω ότι τόσο ευχαριστημένο δεν πρόκειται να με αφήσει οποιοδήποτε άλλο μηχανάκι βρεθεί στον δρόμο μου, λίγο πιο όμορφο θα τό'θελα αλλά δεν βαριέσαι, δεν μπορείς να τα έχεις όλα σ'αυτή τη ζωή.. μπρος στον πόνο τι είν'τα κάλη λένε

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Γιαννιό εγώ έχω το 600άρι και πραγματικά πιστεύω ότι τόσο ευχαριστημένο δεν πρόκειται να με αφήσει οποιοδήποτε άλλο μηχανάκι βρεθεί στον δρόμο μου, λίγο πιο όμορφο θα τό'θελα αλλά δεν βαριέσαι, δεν μπορείς να τα έχεις όλα σ'αυτή τη ζωή.. μπρος στον πόνο τι είν'τα κάλη λένε
    A καλά αυτό ξαναπέστο......ελπίζω μετά από λίγο καιρό και εμένα οι εντυπώσεις μου να είναι καλές από την επιλογή που έκανα......
    ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣΣΣΣΣ

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ON_THE_RIDE
    A καλά αυτό ξαναπέστο......ελπίζω μετά από λίγο καιρό και εμένα οι εντυπώσεις μου να είναι καλές από την επιλογή που έκανα......
    Oι περισσότεροι φαντάζομαι ότι θα έχουν καλά λόγια να πούνε για το 250, τα πρώτα αν θυμάμαι καλά είχαν κάποια μικροθεματάκια τα οποία στην πορεία πρέπει να διορθώθηκαν από τη Honda και όλα σήμερα να είναι μια χαρά. Ρίξε μια ματιά στις συζητήσεις που αφορούν το 250άρι, οι κάτοχοι του συγκεκριμένου μοντέλου είναι πολλοί κι έχουν συζητήσει αρκετά πράγματα στην κατηγορία του CBF. Φαντάζομαι ότι έχουν καλύψει τα πάντα λοιπόν και ίσως πολλά από αυτά να σου φανούν αρκετά χρήσιμα για να γνωρίσεις ακόμα καλύτερα το μηχανάκι που διάλεξες!

    Πάντα όρθιοι και πάντα απροβλημάτιστα χιλιόμετρα να έχετε κι οι δυο σας!

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Oι περισσότεροι φαντάζομαι ότι θα έχουν καλά λόγια να πούνε για το 250, τα πρώτα αν θυμάμαι καλά είχαν κάποια μικροθεματάκια τα οποία στην πορεία πρέπει να διορθώθηκαν από τη Honda και όλα σήμερα να είναι μια χαρά. Ρίξε μια ματιά στις συζητήσεις που αφορούν το 250άρι, οι κάτοχοι του συγκεκριμένου μοντέλου είναι πολλοί κι έχουν συζητήσει αρκετά πράγματα στην κατηγορία του CBF. Φαντάζομαι ότι έχουν καλύψει τα πάντα λοιπόν και ίσως πολλά από αυτά να σου φανούν αρκετά χρήσιμα για να γνωρίσεις ακόμα καλύτερα το μηχανάκι που διάλεξες!

    Πάντα όρθιοι και πάντα απροβλημάτιστα χιλιόμετρα να έχετε κι οι δυο σας!
    Έχω διαβάσει πάρα πολλά είδη και ακόμα διαβάζω.......:smilea: Καλούς δρόμους να έχουμε !!!!
    ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣΣΣΣΣ

  13. #13
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2009
    Μηνύματα
    12

    Smile Νέο μέλος.

    Γειά σας,παιδιά.Ονομάζομε Δημήτρης και είμαι νέο μέλος.Είμαι κάτοχος ενός cbf 250 όπου είμαι ευχαριστημένος αρκετα.

  14. #14
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832

    Re: Νέο μέλος.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από CBF 250
    Γειά σας,παιδιά.Ονομάζομε Δημήτρης και είμαι νέο μέλος.Είμαι κάτοχος ενός cbf 250 όπου είμαι ευχαριστημένος αρκετα.




    Καλωσήρθες φίλε στο φόρουμ.

    Αν θες συστήσου εδώ : http://www.moto.gr/forums/forumdispl...?s=&forumid=46

  15. #15
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.698

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 45
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2007, 13:34
  2. Νέο μέλος στην παρέα
    από Julius στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 63
    Τελευταίο μήνυμα: 05/06/2006, 09:52
  3. ακόμα ένα νέο κράτος στα Βαλκάνια
    από tai στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 05/06/2006, 00:29
  4. Νεο μελος στην οικογενεια!!
    από Lazio στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2005, 15:22
  5. Νέο FZ6 στην παρέα...
    από THEOD στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2004, 13:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF