Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 97

Θέμα: σερβις για Honda Fmx 650 (με λάδια, ξύδια κλπ φαιδρά...)

  1. #46
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Ακριβώς το αντίθετο τον rein...

    δε νομιζω...


    ειπε οτι ειναι τηγανολαδα κλπ, οτι οποιος τα βαζει ειναι αξιος της μοιρας του, ειναικοροιδο προβατο...


    δε νομιζω να χρειαζεται δικηγορο, οταν μπει μπορει να κανει quote se οτι θελει...

  2. #47
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    δε νομιζω...


    ειπε οτι ειναι τηγανολαδα κλπ, οτι οποιος τα βαζει ειναι αξιος της μοιρας του, ειναικοροιδο προβατο...


    δε νομιζω να χρειαζεται δικηγορο, οταν μπει μπορει να κανει quote se οτι θελει...
    δεν θα εμπλακώ στη μεταξύ σας αντιπαράθεση , αλλά και εγώ προσωπικά πιστεύω πως τα Motul είναι της πλάκας σε σχέση με άλλα λάδια ...


    (και ξέρω τι λέω εκ πείρας)



  3. #48
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
    δεν θα εμπλακώ στη μεταξύ σας αντιπαράθεση , αλλά και εγώ προσωπικά πιστεύω πως τα Motul είναι της πλάκας σε σχέση με άλλα λάδια ...


    (και ξέρω τι λέω εκ πείρας)




    1on den einai αντιπαραθεση...


    2ον δεν υποστηριξα οτι ειναι το καλυτερο λαδι που υπαρχει...
    εγω προσωπικα τα περνω γιατι τα βρισκω σε καλη τιμη, και γιατι ο κινητηρας δεν εχει ιδιαιτερες απαιτησεις...
    ειπα, σε σουπερ ντουπερ μπουσα δε θα κανουν...για καθημερινη χρηση σαν οικονομικο λαδι μια χαρουλα ειναι...

  4. #49
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    δε νομιζω...


    ειπε οτι ειναι τηγανολαδα κλπ, οτι οποιος τα βαζει ειναι αξιος της μοιρας του, ειναικοροιδο προβατο...


    δε νομιζω να χρειαζεται δικηγορο, οταν μπει μπορει να κανει quote se οτι θελει...
    ο βυρωνας δεν εκανε τον δικηγορο μου...απλως εξεφρασε την ξεκαθαρη διαπιστωση οτι με ενδιαφερει να μην πιανεστε κοροιδα...και παρ οτι το εγραψε ξεκαθαρα δεν το καταλαβες...

    αναφορικα με το θεμα ευγενειας...ειμαι ευγενικος τις 10 πρωτες φορες που θα πω κατι...απο κει και περα αρχιζω κι εκνευριζομαι...

    εσυ προσωπικα ως ενεργο μελος του φορουμ εχεις δει ολες τις φορες που εχω μιλησει για λαδια...δεν προβλεπεται λοιπον να συνεχιζεις να κανεις πως δεν καταλαβαινεις...

    απο κει και περα ειπα προβατα ολους οσους αγοραζουν με βαση την διαφημιση...το οτι σε πηρε κι εσενα η μπαλα ως αγοραστη δεν ειναι κατι για το οποιο φταιω εγω...

    απλως αποδεικνυεται για μια ακομη φορα οτι δεν πρεπει κανεις να προσπαθει να ξεστραβωσει αυτους που δεν το θελουν...

    οποτε...motul uber alles...



    υ.γ. σακη θα το πω απλα...τα μοτουλ ,ανεξαρτητα κατηγοριας,ειναι αντιστοιχα ποιοτικα,με αλλα λαδια που κοστιζουν τα μισα λεφτα...πιο ξεκαθαρος δεν γινεται να γινω...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Emena παντως η χοντα 70ε μου ειπε το μπροστινο τακακι κ θα το παρω , καθε 20000κλμ θα το αλαζω γιατι φρεναρει ωραια κ με το μπροστινο φρενο δεν παιζω οσο για το πισω δε με νοιαζει αλλα 20ε κ ανω.
    Εγω παντως εμπιστευομαι τον ρεινμειστερ.Ας πουμε ομως κ 2 3 λαδακια ημισυνθετικα μια κ το φερε η κουβεντα.
    Επισης οταν καποιο τον τρωει το δικιο , γινεται αθελα του λιγο αγενης , για να την ακουσεις καλητερα.
    love will save the planet,hate is a good start.

  6. #51
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    ο βυρωνας δεν εκανε τον δικηγορο μου...απλως εξεφρασε την ξεκαθαρη διαπιστωση οτι με ενδιαφερει να μην πιανεστε κοροιδα...και παρ οτι το εγραψε ξεκαθαρα δεν το καταλαβες...

    αναφορικα με το θεμα ευγενειας...ειμαι ευγενικος τις 10 πρωτες φορες που θα πω κατι...απο κει και περα αρχιζω κι εκνευριζομαι...

    εσυ προσωπικα ως ενεργο μελος του φορουμ εχεις δει ολες τις φορες που εχω μιλησει για λαδια...δεν προβλεπεται λοιπον να συνεχιζεις να κανεις πως δεν καταλαβαινεις...

    απο κει και περα ειπα προβατα ολους οσους αγοραζουν με βαση την διαφημιση...το οτι σε πηρε κι εσενα η μπαλα ως αγοραστη δεν ειναι κατι για το οποιο φταιω εγω...

    απλως αποδεικνυεται για μια ακομη φορα οτι δεν πρεπει κανεις να προσπαθει να ξεστραβωσει αυτους που δεν το θελουν...

    οποτε...motul uber alles...



    υ.γ. σακη θα το πω απλα...τα μοτουλ ,ανεξαρτητα κατηγοριας,ειναι αντιστοιχα ποιοτικα,με αλλα λαδια που κοστιζουν τα μισα λεφτα...πιο ξεκαθαρος δεν γινεται να γινω...


    energo mελος ειμαι, δε τα διαβαζω ολα ομως...εχω διαβασει να υμνους απο σενα για τα τορκο...και δε το χω ακουσει μονο απο σενα...και τα μοτουλ απο κει που τα ψωνιζω το ιδιο μου πε για τα τορκο, παροτι βιτρινα εχει μοτουλ...δεν εχω διαβασει ομως να λες καπου τα μοτουλ για καποιο λογο να μην τα προτιμας...

    οπως ειπα, δεν ειναι μοτουλ uber alles, απλα τα βρισκω φτηνα και τα παιρνω γιατι θα κανουν τη δουλεια τους...

    12? το λιτρο που τα εχει το πρακτικερ και λοιπα μοτομαγαζα επ'ουδενι δε θα τα αγοραζα...

  7. #52
    Reinmaster δε χρειάζεται να εξάπτεσαι,ξέρεις πολύ καλά ότι εγώ σέβομαι τις γνώσεις σου και γι'αυτό ρωτάω,γιατί κάποια πράγματα δεν τα ξέρω,όπως σε είχα ρωτήσει και για τα Torco.Σου είπα ότι ο μόνος λόγος που βάζω MOTUL είναι γιατί αυτά βάζει το εξουσιοδοτημένο συνεργείο και επειδή το μηχανάκι μου είναι στην εγγύηση δεν θέλω να έχω ντράβαλα (μην αρχίσει κανείς να λέει για εγγύηση απο το εργοστάσιο και τέτοια γιατί δεν έχω διάθεση να ξεκινήσω άλλα δικαστήρια σε περίπτωση στραβής,ήδη έχω ένα με ταλαιπωρεί 3 χρόνια).Αν το μηχανάκι δεν ήταν στην εγγύηση θα έβαζα TORCO με κλειστά μάτια πρώτον επειδή τα πρότεινες εσύ και δεύτερον επειδή έχω διαβάσει κατά καιρούς πολλά καλά σχόλια στο internet.Απλά επέμεινα στην ερώτηση μου αν είναι τόσο χάλια με την έννοια του αν είναι επικίνδυνα για το μηχανάκι μου,να πα να γ@μηθεί η εγγύηση,θα αλλάζω μόνος μου λάδια και θα βάζω Torco ή οτιδήποτε άλλο τέλοσπαντων...
    Fortis Fortuna Adiuvat

  8. #53
    Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
    Reinmaster
    δεν αντεχω αλλο...ειλικρινα...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  9. #54
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    δεν αντεχω αλλο...ειλικρινα...
    με τόση βροχή που ρίχνει, πάλι καλά που δεν σε λένε rainmaster :rotflmao: :rotflmao:
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  10. #55
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    δεν αντεχω αλλο...ειλικρινα...



    3:15 το βράδυ το γραψα και μετά από κρασοκατάνυξη Reinmeister!
    Fortis Fortuna Adiuvat

  11. #56
    ειμαι πολυ συγκινημενος...:
    frankly my dear, i dont give a damn...

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Μη πιανεστε κοροιδα ρε να κανετε copy paste to ψευδονυμο του και θαστε κομπλε.
    Πεστε κ ποια ημισυνθετικα torco γιατι βαριεμαι να ψαχνω στα λαδια.
    love will save the planet,hate is a good start.

  13. #58
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    ειμαι πολυ συγκινημενος...:
    δεν σε καταλαβαινουν ρε rainmaster...!
    Tα αλογα κ το sex..
    ποτε δεν ειναι αρκετα..
    εκτος αν εχεις Gsx-R!!

  14. #59
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    ειμαι πολυ συγκινημενος...:



    Άντε αν κατέβω Αθήνα τα Χριστούγεννα θα σου φέρω λίγο τσίπουρο ντόπιο σαν ευχαριστήριο για τις συμβουλές :rotflmao:
    Fortis Fortuna Adiuvat

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakisvolos
    Εγγραφή
    08/07/2007
    Μηνύματα
    879
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister


    υ.γ. σακη θα το πω απλα...τα μοτουλ ,ανεξαρτητα κατηγοριας,ειναι αντιστοιχα ποιοτικα,με αλλα λαδια που κοστιζουν τα μισα λεφτα...πιο ξεκαθαρος δεν γινεται να γινω...
    Σε αυτό δεν έχεις καθόλου άδικο αλλά από εδώ που τα παίρνω εγώ τα έχει πολύ πιο φτηνά
    από κάποια μαγαζάκια που δίνουν το 5100 12?+ το λίτρο!

    Αν και ευτυχώς θα καταλήξω κι εγώ στα torco μιας και τα εισάγει πλέον ένας φίλο στη Λάρισα οπότε
    θα τα βρίσκω εδώ κοντά!!

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Honda FMX 650
    από deus_cide στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 13/03/2008, 14:15
  2. Βελτίωση Honda FMX 650
    από dim_melis στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 10/01/2008, 22:55
  3. Honda FMX 650 με δίπλωμα Α1
    από nmk_extreme στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 19/08/2006, 20:25
  4. αξεσουαρ για honda transhalp 650
    από giannis.s στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 29/12/2005, 09:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF