Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΥΦΑΝ Ixs

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    10

    ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΥΦΑΝ Ixs

    Φίλοι μου, πριν 2 χρόνια αγόρασα για την γυναίκα μου ένα μπουφάν IXS χειμερινό, αξίας περίπου 200¤ από το κατάστημα«..................» στην Αθήνα.
    Το μπουφάν μετά από 3 χρήσεις άνοιξε στα μανίκια και σκίστηκε εντελώς.
    Με αποτέλεσμα στην Ευρώπη που είχαμε πάει ταξίδι να ψάχνουμε για κατάστημα να αγοράσουμε νέο μπουφάν και φυσικά άλλης εταιρείας. Όταν ήρθα στην Ελλάδα επισκέφτηκα το κατάστημα από το οποίο το είχαμε αγοράσει και του έκανα τα παράπονα μου.
    Το συγκεκριμένο κατάστημα είναι ο αντιπρόσωπος στην Ελλάδα και παρΆόλα αυτά δεν με εξυπηρέτησε.Μου είπε να του αφήσω το μπουφάν εκεί και ότι θα με έπαιρνε τηλέφωνο για να μου πει αν η εταιρεία θα μπορούσε να κάνει κάτι.Το αποτέλεσμα ήταν να με ενημερώσει ότι δεν μπορεί να κάνει κάτι και ότι αν θέλω να στείλω εγώ ο ίδιος το μπουφάν στην Ελβετία όπου και είναι η χώρα παραγωγής τους.
    Είμαι φοβερά δυσαρεστημένος από την εξυπηρέτηση του συγκεκριμένου καταστήματος αλλά και γενικότερα από την συγκεκριμένη μάρκα
    se euxaristo

  2. #2

    Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΜΠΟΥΦΑΝ Ixs

    Αρχικά δημιουργήθηκε από tgeros
    Φίλοι μου, πριν 2 χρόνια αγόρασα για την γυναίκα μου ένα μπουφάν IXS χειμερινό, αξίας περίπου 200¤ από το κατάστημα«..................» στην Αθήνα.
    Το μπουφάν μετά από 3 χρήσεις άνοιξε στα μανίκια και σκίστηκε εντελώς.
    Με αποτέλεσμα στην Ευρώπη που είχαμε πάει ταξίδι να ψάχνουμε για κατάστημα να αγοράσουμε νέο μπουφάν και φυσικά άλλης εταιρείας. Όταν ήρθα στην Ελλάδα επισκέφτηκα το κατάστημα από το οποίο το είχαμε αγοράσει και του έκανα τα παράπονα μου.
    Το συγκεκριμένο κατάστημα είναι ο αντιπρόσωπος στην Ελλάδα και παρΆόλα αυτά δεν με εξυπηρέτησε.Μου είπε να του αφήσω το μπουφάν εκεί και ότι θα με έπαιρνε τηλέφωνο για να μου πει αν η εταιρεία θα μπορούσε να κάνει κάτι.Το αποτέλεσμα ήταν να με ενημερώσει ότι δεν μπορεί να κάνει κάτι και ότι αν θέλω να στείλω εγώ ο ίδιος το μπουφάν στην Ελβετία όπου και είναι η χώρα παραγωγής τους.
    Είμαι φοβερά δυσαρεστημένος από την εξυπηρέτηση του συγκεκριμένου καταστήματος αλλά και γενικότερα από την συγκεκριμένη μάρκα
    Τι σόι αντιπροσωπεία είναι που σε βάζουν να τα στέλνεις στο εξωτερικό? Κάνε μήνυση!

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    09/05/2007
    Μηνύματα
    10
    δεν ξερω
    se euxaristo

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thalasinos
    Εγγραφή
    20/08/2008
    Μηνύματα
    417
    Πριν ενα χρονο αγορασα ενα ixs χειμερινο για την γυναικα μου 160 ευρω!
    με εσωτ.αδιαβροχη μονιμη επενδυση και εσωθερμικο με φερμουαρ γιλεκο, τι να πω!! και με βροχη και με κρυο το μπουφαν μας βγηκε πολυ καλο, μεχρι τωρα δεν μας παρουσιασε κανενα προβλημα!

  5. #5
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    to gegonos oti oloi agorazete IXS MONO gia tis ginaikes einai arketa ipopto gia tin en logo etairia
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από thalasinos
    Πριν ενα χρονο αγορασα ενα ixs χειμερινο για την γυναικα μου 160 ευρω!
    με εσωτ.αδιαβροχη μονιμη επενδυση και εσωθερμικο με φερμουαρ γιλεκο, τι να πω!! και με βροχη και με κρυο το μπουφαν μας βγηκε πολυ καλο, μεχρι τωρα δεν μας παρουσιασε κανενα προβλημα!
    + 1 (και ας μην είμαι παντρεμενος )

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostas_1100gs
    Εγγραφή
    25/02/2009
    Μηνύματα
    404
    Έχω ixs δερμάτινο..
    Δεν έχω του κάνει χρ΄ηση τρελή, αλλά θα πω ότι είναι πολύ καλό μπουφάν..
    (έχω και 1 spidi k 1 spool το λέω σαν σύγκριση)

Παρόμοια θέματα

  1. Προσοχη στην αγορα μεταχειρισμενης
    από Panopticon7 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 19/12/2009, 10:36
  2. Προσοχη στην αγορα Cbr600f 01' μαυρο
    από goumis hornet στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2009, 22:11
  3. Προσοχη στην αγορα Cbr600f 01' μαυρο
    από goumis hornet στο forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2009, 21:45
  4. ΠροσοΧη Στην Ομονοια.....
    από XTMPAM στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο μήνυμα: 19/05/2004, 10:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF