Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 29

Θέμα: Prestige 2004 ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ

  1. #1

    Prestige 2004 ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ

    Γεια χαρά σε όλους,
    ήθελα να ρωτήσω το εξής:
    έχω το prestige 2004 το όποιο έχει 3100χλμ και παρατηρώ ότι μετά τα 140 μου κάνει ένα τρέμουλο στο τιμόνι το οποίο γίνεται έντονο όσο ανεβαίνουν τα χιλιόμετρα με αποτέλεσμα να μην μπορώ να το ελεγξω και να κόβω.Η ρύθμιση των αναρτήσεων είναι "μαμά".Έχει κανείς υπόψιν του τι μπορεί να συμβαίνει;
    Ευχαριστώ

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyota
    Εγγραφή
    03/07/2003
    Μηνύματα
    413
    Πιθανόν να φταίει το μπροστινό φτερό.Το ίδιο πρόβλημα έχουν όλα τα XT 600 που έχουν μεγάλο μπροστινό φτερό (στα πολλά χλμ. κοσκινίζει το τιμόνι).
    Πάντα όρθιοι.

    Sex is like hacking.You get in,you get out and you hope you didn't leave something behind that can be traced back to you.

  3. #3
    Μαύρος και Άραχνος Το avatar του/της darkCount
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    158
    τσέκαρε μήπως έχει λασκάρει καμια τάπα απο τα καλάμια. Το πάθαινα και γω αυτο και είχε αρχίσει να ξεβιδώνει η πάνω τάπα του αριστερού καλαμιού μου.

    Ρουλεμάν λαιμου? Τροχού?

    Ρουλεμάν λαιμού θα σου έπαιζε σε πολύ χαμηλές ταχύτητες όμως. Τουλάχιστον εμένα έτσι έκανε...σε υψηλές ταχύτητες ήταν οκ.

    Άρχισε να ψάχνεις όμως γιατι σε βλέπω σουπερ γκουφη....
    "It's been going on for some years now. My hands never seem to leave the keyboard, my eyes never seem to leave the screen. Days and nights go by in a blink of an eye. I work in a constant state of hyperstimulation, a by-product of youth and perfect knowledge, connected to a cyberspace console that projects my conscience into the artificial illusion of the core. Time is fluid around me. I am now part of a bigger whole. I now look but do not see, I now touch but do not feel. Streams of infinite data pass through me as if I were transparent. Its a whole new world in here..."

    And then the phone rings. It's a friend, one who hasn't forsaken me yet. I'll be going out tonight.

    I can't wait to go back online...


  4. #4
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885

    Re: Prestige 2004 ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από slaybas
    Γεια χαρά σε όλους,
    ήθελα να ρωτήσω το εξής:
    έχω το prestige 2004 το όποιο έχει 3100χλμ και παρατηρώ ότι μετά τα 140 μου κάνει ένα τρέμουλο στο τιμόνι το οποίο γίνεται έντονο όσο ανεβαίνουν τα χιλιόμετρα με αποτέλεσμα να μην μπορώ να το ελεγξω και να κόβω.Η ρύθμιση των αναρτήσεων είναι "μαμά".Έχει κανείς υπόψιν του τι μπορεί να συμβαίνει;
    Ευχαριστώ
    επισκεφτηκες καμμια λακουβα τωρα τελευταια?
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από darkCount
    τσέκαρε μήπως έχει λασκάρει καμια τάπα απο τα καλάμια. Το πάθαινα και γω αυτο και είχε αρχίσει να ξεβιδώνει η πάνω τάπα του αριστερού καλαμιού μου.

    Ρουλεμάν λαιμου? Τροχού?

    Ρουλεμάν λαιμού θα σου έπαιζε σε πολύ χαμηλές ταχύτητες όμως. Τουλάχιστον εμένα έτσι έκανε...σε υψηλές ταχύτητες ήταν οκ.

    Άρχισε να ψάχνεις όμως γιατι σε βλέπω σουπερ γκουφη....
    Τα καλάμια δεν τα έχω κοιτάξει να σοθ πώ την αλήθεια.....ένας φίλος μου λέει ότι απλώς θέλει ζυγοστάθμιση.....

  6. #6
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659


    Πριν δεις όλα τα παραπάνω, σκέψου λίγο την θέση οδήγησής σου !!!

    Αν είσαι πολύ "κορδωμένος", θα κονομήσεις καμιά σούζα στα 160 (μετά από έντονο ψάρεμα) και θα δυσκολέψουν τα πράγματα ...

    Κάθησε πιο μπροστά στην σέλα στις ψηλές ταχύτητες και δοκίμασε να σκύβεις λίγο.

    Στο τέλος - τέλος, ας μην γίνουν κλέφτες (αν δεν είναι ήδη) αυτοί που πουλάνε τα σταμπιλιζατέρ !!!

    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  7. #7
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ

    ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ....ΤΕΣΠΑ ΑΚΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΙΚΟ...ΤΟ ΚΟΥΝΗΜΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΣΤΑ ΕΛΑΣΤΙΚΑ!ΜΗΠΩΣ ΕΒΑΛΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ?ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΠΙΟ ΠΙΣΩ ΣΤΗ ΣΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΥΝΑΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΟΣΟ ΦΑΓΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΙΣΩ ΛΑΣΤΙΧΟ (ΚΑΙ ΔΗ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΚΟΡΩΝΑ) ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΚΟΥΝΑΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ....ΣΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΚΑΤΕΧΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΩ ΨΑΞΕΙ!!ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΕΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΒΑΛΕ ΣΤΑΜΠΙΛΙΖΑΤΕΡ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΨΑΞΟΥ ΜΕ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ!!

    ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΟΥΤΕ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΕΙ!!!
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  8. #8

    Re: ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
    ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ....ΤΕΣΠΑ ΑΚΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΙΚΟ...ΤΟ ΚΟΥΝΗΜΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΣΤΑ ΕΛΑΣΤΙΚΑ!ΜΗΠΩΣ ΕΒΑΛΕΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ?ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΠΙΟ ΠΙΣΩ ΣΤΗ ΣΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΥΝΑΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΟΣΟ ΦΑΓΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΙΣΩ ΛΑΣΤΙΧΟ (ΚΑΙ ΔΗ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΚΟΡΩΝΑ) ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΚΟΥΝΑΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ....ΣΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΚΑΤΕΧΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΩ ΨΑΞΕΙ!!ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΕΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΒΑΛΕ ΣΤΑΜΠΙΛΙΖΑΤΕΡ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΨΑΞΟΥ ΜΕ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ!!

    ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΟΥΤΕ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΕΙ!!!
    Όχι τα λαστιχα της μανας του έχει πάνω...

  9. #9
    Μαύρος και Άραχνος Το avatar του/της darkCount
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    158
    Βρε μπαγλαμα ΧΤμπαμια...δεν έχουν όλοι 4 διαφορετικές κορώνες στα λάστιχα τους σαν και σένα! 1 μπρος, 1 πίσω και 2 διαφορετικες κορώνες στις βοηθητικές σου...μπαγλαμα ε μπαγλαμα!

    Αφου το παλικάρι λέει 3100χλμ....άρα μαμίσια λάστιχα..και προς το τέλος της ζωής τους κιόλας...

    Εμ γύρω γύρω η καρέκλα...ζαλίστηκες
    "It's been going on for some years now. My hands never seem to leave the keyboard, my eyes never seem to leave the screen. Days and nights go by in a blink of an eye. I work in a constant state of hyperstimulation, a by-product of youth and perfect knowledge, connected to a cyberspace console that projects my conscience into the artificial illusion of the core. Time is fluid around me. I am now part of a bigger whole. I now look but do not see, I now touch but do not feel. Streams of infinite data pass through me as if I were transparent. Its a whole new world in here..."

    And then the phone rings. It's a friend, one who hasn't forsaken me yet. I'll be going out tonight.

    I can't wait to go back online...


  10. #10
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    ΚΑΛΑ ΕΓΩ

    ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΤΙ ΔΗΛ ΤΑ ΜΑΜΙΣΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΛΑ?ΚΑΙ 3100 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ!!

    ΤΕΣΠΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΤΟ ΡΟΤΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΜΑΚΗΣ Ο DARKCOUNT!!KΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΣ @@ΡΙΕΣ!!!

    ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!!ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ???
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  11. #11

    Prestige 2004 ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ

    Για τη περίπτωση να θέλει ζυγοστάθμιση πως το βλέπετε;

  12. #12
    ΠΑΟ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΘΥΡΑ 13 Το avatar του/της XTMPAM
    Εγγραφή
    19/07/2002
    Μηνύματα
    426

    Re: Prestige 2004 ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από slaybas
    Για τη περίπτωση να θέλει ζυγοστάθμιση πως το βλέπετε;

    ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΡΕ ΦΙΛΕ....ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΩΡΑ!!ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ?ΕΜΕΝΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΝΕ ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΞΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΣΟΥ ΠΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΙΣΧΥΟΥΝ...ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΟΥΝΑΓΕ ΣΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ(ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΑΓΩΘΕΙ ΤΟ ΠΙΣΩ ΛΑΣΤΙΧΟ) ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΤΕΡΜΑ ΓΚΑΖΙ ΚΑΙ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΥΝΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!ΜΕ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ!!!

    ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΠΙΟ ΠΙΣΩ ΣΤΗ ΣΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΣΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΒΑΘΜΟ Ή ΛΙΓΟΤΕΡΟ
    http://www.new.facebook.com/group.php?gid=29204961236

  13. #13

    Re: Re: Prestige 2004 ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
    ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΡΕ ΦΙΛΕ....ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΩΡΑ!!ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ?ΕΜΕΝΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΝΕ ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΞΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΣΟΥ ΠΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΙΣΧΥΟΥΝ...ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΟΥΝΑΓΕ ΣΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ(ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΑΓΩΘΕΙ ΤΟ ΠΙΣΩ ΛΑΣΤΙΧΟ) ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΤΕΡΜΑ ΓΚΑΖΙ ΚΑΙ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΥΝΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!ΜΕ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ!!!

    ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΠΙΟ ΠΙΣΩ ΣΤΗ ΣΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΣΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΒΑΘΜΟ Ή ΛΙΓΟΤΕΡΟ
    [/QUOTE

    Να σου πώ την αλήθεια το παρατήρησα μετά το πρωτο service.....

  14. #14
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659

    Re: ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
    ....ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΠΙΟ ΠΙΣΩ ΣΤΗ ΣΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΥΝΑΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ!....


    Κανόνισε να τον σκοτώσεις τον άνθρωπο.....



    Επειδή θα αυξηθεί η κάστερ και το ίχνος με αποτέλεσμα μια (θεωρητικά) μεγαλύτερη σταθερότητα στο τιμόνι, ΔΕΝ σημαίνει ότι θα εξισσοροπήσει τις ταλαντώσεις που εμφανίζονται στα πολλά!!!

    Το μόνο αποτέλεσμα που θα έχει είναι να ΕΛΑΦΡΥΝΕΙ περισσότερο το τιμόνι, με αποτελέσμα να παρουσιάζεται το φαινόμενο πιο έντονο και πιθανόν σε λιγότερα χλμ.!!!
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  15. #15
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Tο πραγμα ειναι απλο φιλε μου οπως βλεπεις το ιδιο μηχανακι εχω και εγω.

    ΔΕΝ ειναι φτιαγμενο για τετοιες ταχυτητες το μηχανακι αυτο. Εννοειται οτι στα 150 θα κουναει. Αφου εχει 175 τελικη, εισαι πολυ κοντα στην τελικη του.

    Αλλωστε να εισαι σιγουρος οτι αν πας πανω απο 120-130 για ωρα θα τον σπασεις τον κινητηρα, δηλαδη σε καμια εθνικη και λοιπα.
    Το πολυ με 130 να πας και να κλεινεις το γκαζι συχνα πυκνα και να αλλαζεις και ταχυτητες, εκει που σε περνει βαλε και μια 4η.

    Αν το μηχανακι το πας με τον τροπο για τον οποιο σχεδιαστικε τοτε ΔΕΝ θα παθει τιποτα ΠΟΤΕ.
    Δεν ειναι για εθνικες, ειναι για ταρζανιλικια μεσα στην πολη (με ασφαλεια εννοειται, και το ξαναγραφω, ταρζανιλικια εκει που περνει παντα με ασφαλεια), ετσι δεν θα σου ανατιναχτει ποτε.

    Φαντασου οτι το δικο μου δεν το εχω παει ποτε τελικη εκτος απο μια φορα πριν λιγο καιρο.

    Αν το πηρες καινουργιο δεν νομιζω να φταιει κατι. Αν το πηρες μεταχειρο, κανε εναν ελεγχο, γρηγορα ομως. Εχε ομως υποψην σου και αυτα που σου εγραψα.

    Φιλικα οπως παντα

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Βάση για κινητό τηλέφωνο στο τιμόνι
    από island στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 30/07/2017, 15:50
  2. Τρεμουλο στο τιμονι
    από hornettrela στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 07/07/2013, 18:22
  3. ΧΤ500Ε/2000 τρεμουλο στο τιμονι...καμια ιδεα?
    από Pardalotzatziki στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 21/10/2009, 01:44
  4. Τρεμουλο στο τιμονι
    από EDFC στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2007, 11:55
  5. Τρεμουλο στο μπροστινο με πολλα
    από x-rider στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 13/09/2005, 07:44

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF