Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 9 από 9

Θέμα: Μπουφανακια Με Χορηγους?

  1. #1

    Μπουφανακια Με Χορηγους?

    Ρε παιδια ξερετε που βρισκονται αυτα τα ψετοδερματινα μπουφανακια (μουφες) που ειναι γεματα χορηγους πανω?

    Δεν ψαχνω τιποτα κυριλε. Ετσι απλα για μουρη θελω να παρω καποιο απο αυτα, και εχω ακουσεις πως αμα ψαχτεις τα βρισκεις φθηνα.

  2. #2

    Re: Μπουφανακια Με Χορηγους?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από zik_virches
    Ρε παιδια ξερετε που βρισκονται αυτα τα ψετοδερματινα μπουφανακια (μουφες) που ειναι γεματα χορηγους πανω?

    Δεν ψαχνω τιποτα κυριλε. Ετσι απλα για μουρη θελω να παρω καποιο απο αυτα, και εχω ακουσεις πως αμα ψαχτεις τα βρισκεις φθηνα.
    Μουρη με ψευτοδερματινο .... τελος παντων:a13:

    Εχει παρει το ματι μου κατι τετοια σε παγκους στην υχθιοσκαλα (κερατσινι), αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα εχει και στο μοναστηρακι
    money cant buy me love !!!

  3. #3

    Re: Re: Μπουφανακια Με Χορηγους?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από TheFace
    Μουρη με ψευτοδερματινο .... τελος παντων:a13:

    Εχει παρει το ματι μου κατι τετοια σε παγκους στην υχθιοσκαλα (κερατσινι), αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα εχει και στο μοναστηρακι
    Συμφωνω πως μαλλον ειναι ποζερο-καγκουρικο αλλα για αρχη δεν παιζουν λεφτα για κατι ακριβο και ποιοτητας, και ισως να ειναι καλυτερο ενα τετοιο μπουφγαν απο το Sergio Tacchini που φοραω τωρα για μηχανακι.

    Ιχθυοσκαλα Ε?Ωραιος, ειμαι και κοντα στην περιοχη. Εχεις ονομα απο μαγαζι?

  4. #4

    Re: Re: Re: Μπουφανακια Με Χορηγους?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από zik_virches
    Συμφωνω πως μαλλον ειναι ποζερο-καγκουρικο αλλα για αρχη δεν παιζουν λεφτα για κατι ακριβο και ποιοτητας, και ισως να ειναι καλυτερο ενα τετοιο μπουφγαν απο το Sergio Tacchini που φοραω τωρα για μηχανακι.

    Ιχθυοσκαλα Ε?Ωραιος, ειμαι και κοντα στην περιοχη. Εχεις ονομα απο μαγαζι?
    Βασικα δεν ειναι μαγαζι... υπαρχουν κατι παγκοι πλανοδιων στα φαναρια του 6ου τελωνειου στο τελος της Λ. Δημοκρατιας και περνωντας απο εκει με τη μηχανη σα να εχει παρει το ματι μου να εχουν κρεμασμενα τετοιου ειδους μπουφαν!

    Για το οτι θα ειναι καλυτερα απο το Sergio Tacchini σου, μην εισαι και τοσο σιγουρος... οτι πληρωνεις παιρνεις
    ... ασε που κι αυτα σε καμια περιπτωση δεν ειναι μπουφαν μηχανης (καλο δερμα, ραφες και προστατευτικα).... της πλακας ιστορια ειναι!

    ΥΓ. Αληθεια, δεν εχω καταλαβει καλα αν ψαχνεις για μπουφαν μηχανης, ή απλα για ενα "μουρατο" μπουφαν?
    money cant buy me love !!!

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987

    Re: Μπουφανακια Με Χορηγους?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από zik_virches
    Ρε παιδια ξερετε που βρισκονται αυτα τα ψετοδερματινα μπουφανακια (μουφες) που ειναι γεματα χορηγους πανω?

    Δεν ψαχνω τιποτα κυριλε. Ετσι απλα για μουρη θελω να παρω καποιο απο αυτα, και εχω ακουσεις πως αμα ψαχτεις τα βρισκεις φθηνα.
    με την ασφαλεια και τον ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ εξοπλισμο δεν παιζουμε.
    ειναι για σενα. για κανεναν αλλον.
    διαβασε και αυτο και ελπιζω να μην θες παλι να παρεις ψευτοδερματινα...

  6. #6
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.964

    Re: Μπουφανακια Με Χορηγους?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από zik_virches
    Ρε παιδια ξερετε που βρισκονται αυτα τα ψετοδερματινα μπουφανακια (μουφες) που ειναι γεματα χορηγους πανω?

    Δεν ψαχνω τιποτα κυριλε. Ετσι απλα για μουρη θελω να παρω καποιο απο αυτα, και εχω ακουσεις πως αμα ψαχτεις τα βρισκεις φθηνα.
    Μόλις πάρεις το ψευτοδερμάτινο βουρ για ψευτοκράνος και ψευτογάντια μεγάλε...Ψευτογάντια θα βρεις σε όλα τα κεντρικά περίπτερα της Αθήνας και έχουν το πλεονέκτημα ότι τα ίδια μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις στο σκι όταν πας Αράχωβα,στο 5Χ5 αν παίζεις τέρμα και για να βγάζεις το φαγητό από το φούρνο.
    Ψευτοκράνος τώρα θα βρεις στα Jumbo και στα ΖουΖου ενώ αν έχεις διάθεση να δώσεις κάτι παραπάνω και να πάρεις ένα ρέπλικα οδηγού αγώνων MotoGP πρέπει να πας Alex Pak,Praktiker ή Lidl...

  7. #7
    ΛΑΤΡΕΙΣ ΕΚΔΡΟΜΩΝ Το avatar του/της tzeronymo
    Εγγραφή
    15/09/2008
    Μηνύματα
    232
    Exei ο ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΣ στην ιχθυοσκαλα Κερατσινιου στεινη πακγο απεξω, εκει που σου ειπε ο φιλος και μαλιστα Dainese και στο παζαρι σχιστου
    ΠΕΡΑΜΑ Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΝΑΥΤΟΣΥΝΗΣ

  8. #8

    Re: Re: Μπουφανακια Με Χορηγους?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
    Μόλις πάρεις το ψευτοδερμάτινο βουρ για ψευτοκράνος και ψευτογάντια μεγάλε...Ψευτογάντια θα βρεις σε όλα τα κεντρικά περίπτερα της Αθήνας και έχουν το πλεονέκτημα ότι τα ίδια μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις στο σκι όταν πας Αράχωβα,στο 5Χ5 αν παίζεις τέρμα και για να βγάζεις το φαγητό από το φούρνο.
    Ψευτοκράνος τώρα θα βρεις στα Jumbo και στα ΖουΖου ενώ αν έχεις διάθεση να δώσεις κάτι παραπάνω και να πάρεις ένα ρέπλικα οδηγού αγώνων MotoGP πρέπει να πας Alex Pak,Praktiker ή Lidl...
    Επίσης μετά την πρώτη σαβούρα θα ψευτοζείς...

  9. #9
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.964

    Re: Re: Re: Μπουφανακια Με Χορηγους?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ermiss
    Επίσης μετά την πρώτη σαβούρα θα ψευτοζείς...
    Πές το ψέμματα...

Παρόμοια θέματα

  1. Κλήση με φώτο
    από flavor στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2003, 17:11
  2. Σχετικα με τις φωτοκλησεις!
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2003, 10:17
  3. Suzuki με V-2... DESMO !!!!!
    από SeNNinhA στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 11:28
  4. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 05/11/2003, 08:22
  5. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 16:14

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF