Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 45

Θέμα: Σας παρακαλώ διαβαστε και απαντηστε

  1. #1

    Smile Σας παρακαλώ διαβαστε και απαντηστε

    Γεια σας αυτο ειναι το τριτο μου post ειμε σχετικα καινουργιο μελος . Ειμε σχεδον 16 χρονων θελω να ρωτισω αν υπαρχει καποια πιστα που να αφηνουν παιδια μαζι με την συνοδεια γονιου ( οχι ατο οχημα ) θελω πολυ να παω σε μια πιστα . επεισης για να παω σε μια πιστα πρεπει να εχω δικο μου οχημα η μπορω να διαλεξω η να μου δωσουν εκει οπως γινεται στα go-karts . Ισως καποιοι γελασουν ισως καποιοι με βρισκουν αλλα περιμενω μια απαντηση οτι και να'νε

    Ευχαριστω πολυ

  2. #2
    original Mελος Το avatar του/της nic mor
    Εγγραφή
    13/03/2008
    Μηνύματα
    1.016
    αν και δεν το ξερω το θεμα καλα,
    πιστευω οτι ανετα μπαινεις σε πιστα
    αρκει να εχεις φουλ εξοπλισμο!!
    και μηχανη,γιατι δεν νομιζω να εχουμε
    στην ελλαδα ενοικιαση μοτο για πιστα.

    περιμενε λιγο σιγουρα καποιος θα ξερει να σου
    απαντησει στα σιγουρα!



    edit:εξοπλισμο νοικιαζουν στις πιστες.
    no one will judge me..


    Μ.Γ.Δ

  3. #3
    Ευχαριστω πολυ περιμενω και αλλες απαντησεις

  4. #4

    Re: Σας παρακαλώ διαβαστε και απαντηστε

    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexara_1_9_9_4
    Γεια σας αυτο ειναι το τριτο μου post ειμε σχετικα καινουργιο μελος . Ειμε σχεδον 16 χρονων θελω να ρωτισω αν υπαρχει καποια πιστα που να αφηνουν παιδια μαζι με την συνοδεια γονιου ( οχι ατο οχημα ) θελω πολυ να παω σε μια πιστα . επεισης για να παω σε μια πιστα πρεπει να εχω δικο μου οχημα η μπορω να διαλεξω η να μου δωσουν εκει οπως γινεται στα go-karts . Ισως καποιοι γελασουν ισως καποιοι με βρισκουν αλλα περιμενω μια απαντηση οτι και να'νε

    Ευχαριστω πολυ
    καταρχήν χαίρομαι που στην ηλικία σου το ψάχνεις για πίστα, αυτό είναι ελπιδοφόρο ότι δεν θα βγαίνεις ινδιάνος στους δρόμους να παίζεις το κεφάλι σου κορώνα γράμματα

    πάμε παρακάτω,

    Πίστα υπάρχει στα Μέγαρα, αλλά δεν είναι ανοικτή στο κοινό όποτε να 'ναι, παρά μόνο κατόπιν διοργάνωσης trackday.

    Το αν θα σου επιτρέψουν να μπεις μέσα, είναι μάλλον χλωμό καθώς ζητάνε να έχεις δίπλωμα. (τουλάχιστον στα trackday του 0300). Θεωρώ όμως ότι εφόσον υπάρχει συγκατάθεση και συνοδεία γονέα, δεν έχεις να χάσεις τίποτα να τους κάνεις τουλάχιστον μια ερώτηση. Ποτέ δε ξέρεις. Πάρε τηλ στο 0300 και ζήτα την Ιωάννα Αρβανιτάκη. Ξεκαθάρησε ότι θα είναι και οι γονείς σου μαζί.

    Μηχανή πρέπει να έχεις δικιά σου. Κανείς δεν "νοικιάζει" ...

    Επίσης πρέπει να έχεις όλο τον απαραίτητο εξοπλισμό (κράνος, δερμάτινη φόρμα, μπότες, γάντια)

  5. #5
    Ευχαριστω πολυ , αρα πανε οι ελπιδες μου πιστευα πως θα ηταν οπως στα go-karts που νοικιαζεις εκει τα karts . Αλλα δεν πειραζει ας περιμενουμε αλλα 2-3 χρονακια να ειμαστε καλα . Προς το παρων νοικιαζει η μητερα μου μηχανακια με το διπλωμα της για ενα σαβατοκυριακο και του δινω να καταλλαβει σε χωραφια και αλλανες

    Ευχαριστω για τις απαντησεις σας

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της BUSA MAKIS
    Εγγραφή
    10/05/2007
    Μηνύματα
    203
    Όπως γράφουν και πιο πάνω και στο http://www.extremetrackdays.gr/ ζητούν να έχεις δίπλωμα οδήγησης και αυτονόητο είναι
    ο εξοπλισμός και πρέπει να πας με δική σου μοτοσυκλέτα που θα πρέπει να είναι σε
    καλή κατάσταση γιατί θα περάσει απο τεχνικό έλεγχο.

    Πάντως θα έλεγα να επικοινωνήσει τηλεφωνικός ο πατέρας σου με τον υπεύθυνο της
    διοργάνωσης και σίγουρα κάτι θα γίνει γιατί ξέρω πως νεαρός έχει λάβει μέρος χωρίς
    δίπλωμα με τη συναίνεση του πατέρα.
    Μάκης


  7. #7
    ωραιο αυτο . μονο υπαρχει ενα προβλημα πρεπει να ειναι συγκεκριμενα πατερας δεν μπορει να συνενοηθει η μητερα μου ?

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexara_1_9_9_4
    ωραιο αυτο . μονο υπαρχει ενα προβλημα πρεπει να ειναι συγκεκριμενα πατερας δεν μπορει να συνενοηθει η μητερα μου ?

    xaxaxaxa o κηδεμονας σου εννοει φιλαρακι, πατερας μητερα, παππους κλπ


    κριμα που δεν ειμαστε στην ιταλια, εκει υπάρχουν πίστες μινι μοτο που σου δινουν και στολιτσα με ξυστρες και μαθαινεις τα προκαταρκτικα σε αυτα τα μηχανακια!

    Παντα ορθιος το λοιπόν και με κράνος πάντα!


  9. #9
    hehe οκ . το μονο προβλημα τωρα ειναι οτι δεν διαθετω ( τα βασικα μονο ) διπλωμα , μηχανη και εξοπλισμο :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  10. #10
    Ουτε ο πατερας σου ειναι ο μονος που εχει υιο που μενει στη μαμα του !

    δλδ ο πατερας σου θα ελεγε οχι πιστευεις;

    εν ολίγοις ..

    διαβασε το παρακατω λινκ ..

    http://www.pitstop.gr/showthread.php?t=7638

  11. #11
    οχι ο πατερας μου θα ελενε ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΝΑΙ αφου αυτος ειναι που μου αγορασε το πρωτο μου μηχανακι ενα yamaha κιτρινο 50c minicross οταν ημουν 5 ( τι θυμηθικα τωρα ) απλα υπαρχει ενα προβλημα επικοινωνιας ( μακρινες αποστασεις )

  12. #12
    izzy , με βοηθησε παρα πολυ το link που μου εστιλες

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakisdani750
    Εγγραφή
    26/06/2006
    Μηνύματα
    192
    τι ωραια να ημουνα ηλικια σου να ειχα φραγκα να επαιρνα ενα 125 πισταδικο και να επαιρνα την στολιτσα μου και να πηγαινα σερρες οτι καλυτερο....τωρα αν μπορουσες να τρεξεις σιγουρα θα εβρισκες τροπο
    εγινα suzukakios

  14. #14
    κατι θα βρουμε

  15. #15
    με το καλο να σε δουμε και στα μεγαρα ..

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Διαβάστε και πείτε τη γνώμη σας
    από Cpt. Haddock στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 23/01/2007, 10:07
  2. Την γνώμη σας παρακαλώ
    από Julius στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 122
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2004, 12:48
  3. Τη γνώμη σας παρακαλώ..
    από almalibera στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2003, 12:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF