Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: fazer 600 xj6 v-strom 650 η κατι αλλο?

  1. #1

    fazer 600 xj6 v-strom 650 η κατι αλλο?

    φιλοι μου καλισπερα ειμαι ακομα ενας μελλοντικος (πραγματικος)μηχανοβιος που εχει μπερδευτει στην επιλογη του..4 χρονια οδηγουσα σκουτερ και επιτελους θα παρω μηχανη..οι επικρατεστερες επιλογες ειναι στον τιτλο του μηνυματος,απλα θελω μια αντικειμενικη βοηθεια που δεν αναφερεται στο παθος του καθενα σε μια κατηγορια και μια μαρκα αλλα στο τι πραγματικα ειναι προτιμοτερο και ευκολοτερο σαν νεος οδηγος να παρω,η χρηση τηςθα ειναι καθημερινη μεσα στην πολη αλλα θελω να κανω πολλα ταξιδια και με την κοπελα μου,θα αντξει στο fazer???η το v strom που ειναι καλο στο δρομο ειναι βαρυ για την πολη??σε τετοιου ειδους ερωτηματα θελω απαντηση και περιμενω απο σας που ξερετε καλυτερα να βοηθεισετε...ευχαριστω εκ των πρωτερων...
    zz5

  2. #2
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Μια χαρά μηχανάκια είναι και τα δύο(αν εξαιρέσουμε τίς τελικές βέβαια... )

    το θέμα είναι τι αρέσει σε σένα.Δεν ξέρω πώς νιώθει ο συνοδηγός στο fazer, στο Vstrom πάντως ουδείς πρόβλημα.
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VALES
    Εγγραφή
    16/02/2009
    Μηνύματα
    1.059
    Για πόλη αλλά και για άνετα ταξίδια για εσένα και την συνεπιβάτη σου η λύση είναι V strom.
    Kαλοτάξιδο ότι και να πάρεις

  4. #4
    Παλαιουρας :) Το avatar του/της Lazio
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    548

    Re: fazer 600 xj6 v-strom 650 η κατι αλλο?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από panhar31
    φιλοι μου καλισπερα ειμαι ακομα ενας μελλοντικος (πραγματικος)μηχανοβιος που εχει μπερδευτει στην επιλογη του..4 χρονια οδηγουσα σκουτερ και επιτελους θα παρω μηχανη..οι επικρατεστερες επιλογες ειναι στον τιτλο του μηνυματος,απλα θελω μια αντικειμενικη βοηθεια που δεν αναφερεται στο παθος του καθενα σε μια κατηγορια και μια μαρκα αλλα στο τι πραγματικα ειναι προτιμοτερο και ευκολοτερο σαν νεος οδηγος να παρω,η χρηση τηςθα ειναι καθημερινη μεσα στην πολη αλλα θελω να κανω πολλα ταξιδια και με την κοπελα μου,θα αντξει στο fazer???η το v strom που ειναι καλο στο δρομο ειναι βαρυ για την πολη??σε τετοιου ειδους ερωτηματα θελω απαντηση και περιμενω απο σας που ξερετε καλυτερα να βοηθεισετε...ευχαριστω εκ των πρωτερων...

    Να υπολογιζεις λιγοτερα γκαζια απο το στρωμα και ψηλοτερο κεντρο βαρους ......εγω που ειμαι 1.85 δεν εχω καποιο προβλημα στους ελιγμους απο σταση .....απο την αλλη η ανεση ειναι δεδομενη στο στρωμα για οδηγο συνοδηγο

    Απο καταναλωση δε νομιζω να εχουν μεγαλη διαφορα......εγω προτεινω ενα τεστ ραιντ για να δεις τελικα ποιο σου κανει


  5. #5
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    εγω προτεινω φαζερ με top case και μαλακωμα στις αναρτησεις για να παιζει ανετα και το 2ο ατομο.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #6
    quote ή κάτι άλλο end quote


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	tandem.jpg 
Προβολές:	146 
Μέγεθος:	55,6 KB 
ID:	178429
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  7. #7
    Για κοίτα λίγο και το VERSYS.

Παρόμοια θέματα

  1. Suzuki sv 650s... ή κάτι άλλο;
    από Hondakias23 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2012, 18:47
  2. V-Strom 650 vs Fazer 600 vs TDM 900
    από Raoulh79 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2009, 11:25
  3. Suzuki DL-650 V-Strom ABS ή Yamaha Fazer 600 ABS
    από bluecaves στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 17/09/2009, 23:35
  4. fazer 600 ή v-strom 650 ή bandit?
    από al6s στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 16/06/2007, 06:22
  5. fazer 600 ή v-strom 650
    από tanouki2 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 03/09/2006, 16:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF