Σελίδα 2 από 10 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 147

Θέμα: Θανατηφόρο Τροχαίο

  1. #16
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2005
    Μηνύματα
    6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
    οκ θα το βαλω gema σαν "κολλημενο" για ενα χρονικο διαστημα.Παντως ειναι το μοναδικο ατυχημα που ειναι τοσο πολυ διαδεδομενο στα στοματα ολων...μακαρι να αποφασισει να μιλησει καποιος και να αποδωθει δικαιοσυνη...τα ειλικρινη μου συλλυπητηρια και καλη δυναμη στη συνεχεια!!
    Έχει διαδοθεί τόσο, γιατί όλοι οι φίλοι και οι γνωστοί του Μάκη, δεν πιστεύουν τα όσα λέγονται εις βάρος του.
    Και έτσι ο καθένας με ότι μέσα διαθέτει το ψάχνει.

    Σε ευχαριστώ πολύ για το sticky.

  2. #17
    Συλληπητήρια για το ζυζυγο σου να κοιτάξεις να είσαι δυνατή και ελπίζω οτι αν κάποιος είδε πως έγινε το ατύχημα και ξέρει κάτι να βγη και να το αναφέρει δεν θα του παρουν το κεφάλι του Μ@Λ@Κ@ τη φοβάται,ίσα ίσα που αν ξέρει κάτι και δεν το αναφέρει είναι και αυτος συνένοχος
    Dankannn

    CBR 600F THE BEST

  3. #18
    Τα χάλια μου τα μαύρα Το avatar του/της death_stv
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    25
    ότι και να σου πω κοπελα μου είναι πολυ λίγο για να σου απαλήνω τον πόνο σου.

    Μακάρι να είναι καλά εκεί που είναι τώρα και ξεχάσεις όσα σε πληγόνουν από αυτό το παλικάρι. Μόνο τα ευχάριστα να μένουν.

    Μακάρι....

  4. #19
    "Παππούς" -- (22-05-02) Το avatar του/της jimbar
    Εγγραφή
    30/09/2003
    Μηνύματα
    317
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gema22


    Καλημέρα

    λυπάμαι πραγματικά για την συμπεριφορά του τύπου που ενώ είναι μάρτυρας αφήνει να κυκλοφορούν στο δρόμο άτομα που ίσως να μην πρέπει να πιάνουν τιμόνι.

    Κρίμα για το παλικάρι .. κάτι μου θυμίζει με μια άλλη ψυχή [Λίνα για σένα λεω], και κρίμα και ντροπή για τον «μάρτυρα» ..

    Απλά..
    - - - ΠANTA ΟΡΘΙΟΙ !!!! - - -

    ΘΕΕ μου μην φοβάσαι είμαι δίπλα σου!!

  5. #20
    Τελικά όλα είναι ένα κλικ Το avatar του/της LINA
    Εγγραφή
    05/02/2004
    Μηνύματα
    1.898
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

    Καλημέρα

    λυπάμαι πραγματικά για την συμπεριφορά του τύπου που ενώ είναι μάρτυρας αφήνει να κυκλοφορούν στο δρόμο άτομα που ίσως να μην πρέπει να πιάνουν τιμόνι.

    Κρίμα για το παλικάρι .. κάτι μου θυμίζει με μια άλλη ψυχή [Λίνα για σένα λεω], και κρίμα και ντροπή για τον «μάρτυρα» ..

    Απλά..

    Και η ιστορια συνεχίζεται..... να σαι παντα καλα jimbar.... και παντα ορθιοι οπως λες και συ ... Εγω λεω πως η ζωη ειναι πολυ μικρη για να προλαβουμε να σκεφτουμε πως να την ζησουμε.....!!! Κατι ξερω......που το λεω

  6. #21
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΑΙ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΝΕΟ ΠΑΙΔΙ....

    ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΣΤΟ ΜΑΡΤΥΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ Ο ΥΠΑΙΤΙΟΣ.

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ixnilatis
    Εγγραφή
    07/09/2004
    Μηνύματα
    199
    Θερμα συλλυπηρήρια στη σύζυγο και σε όλους του οικίους και φίλους του παιδιού.
    Είμαι σίγουρος ότι ο κοπρίτης που του αφαίρεσε τη ζωή θα το πληρώσει στο διπλάσιο γιατί φίλοι μου μη ξεχνάτε ότι
    ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΙ Η ΚΟΛΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ.ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΟΝΟΝΤΑΙ!

  8. #23
    Καλα χιλιομετρα να εχει το παλικαρι εκει που παει!
    Τουλαχιστον εκει δεν κινδυνευει!
    Κουραγιο σε αυτους που αφησε πισω.
    I am not driving fast
    I am just flying low!

    GL1500 '89 Streetfighter TURBO
    Suzuki GSXR 1100 '92 Customized

  9. #24
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/02/2005
    Μηνύματα
    27
    φιλε αυτοπτη μαρτυρα σου κανω θερμη παρακληση να καταθεσεις αυτα που ειδες. Απο τη στιγμη που θα πεις αυτα που ειδες να μη φοβασε τιποτα. Εχω καταθεσει και εγω, σε ενα τροχαιο, ειναι κριμα αυτη η κοπελα πρεπει να τη βοηθησεις
    ΠΗΡΑ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑΡΑΧΗ

  10. #25
    θερμά συληπητήρια....να είσαι σίγουρη οτι εκεί που είναι,είναι καλά!!!όσο αναφορά τον μάρτυρα να ξέρεις οτι θα την πληρώσει διπλά όπως είπε και ο ixnilatis...κουράγιο και πάλι κουράγιο!!!!

  11. #26
    καλα ειναι μαλακας ο τυπος που δεν μιλαει , αν τον επιανα θα του σαπιζα τη μουρη πολυ ασχημα. ΑΙΣΧΟΣ, ,τι να πω εχω φρικαρει.


    Κουραγιο κοπελια , αργα η γρηγορα θα πεσει στα χερια σου ο ανανδρος.

  12. #27
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2005
    Μηνύματα
    6
    Πριν 1 ½ μήνα περίπου, που έκανα εγγραφή στο forum, για να καταχωρήσω την παραπάνω έκκληση, βρήκα την μαρτυρία του «φίλου» koutsikos που μετέφερε από ότι έγραψε την μαρτυρία κάποιου μπάρμαν σχετικά με το ατύχημα.
    Μετά την «επίθεση» που του έκανα, μου έστειλε προσωπικό μήνυμα, που ζητούσε ταπεινά συγνώμη, για όσα έγραψε.
    Το πιο απλό που θα μπορούσα να τον ρωτήσω, είναι το όνομα και η καφετέρια του μπάρμαν.
    Εδώ κι ένα μήνα, αρνείται να μου απαντήσει και αυτός κι η γυναίκα του, η οποία μου έγραψε κάποια μηνύματα.
    Ότι κι αν τους έγραψα, δεν τους έπεισα να μου απαντήσουν.

    Γράφω τα παραπάνω δημόσια, μήπως όλοι εσείς (τα υπόλοιπα μέλη του forum), έχετε κάποιον καλύτερο τρόπο για να τον πείσετε να μου απαντήσει, σε κάτι που ξέρει.

  13. #28
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Ειναι δυνατον να μην μιλαει αυτος αν ξερει κατι....??Ρε φιλε επειδη θα διαβαζεις το ποστ σιγουρα, εισαι πολυ λαθος για να μην πω κατι χειροτερο, δεν ξερω και δεν μπορω να φανταστω γιατι να μην βοηθησεις αλλα οτι και να ειναι βρες τα ...... και μιλα.Μιλαω φιλικα αλλα και αγανακτησμενα, βοηθα τι κοπελα να βρει μια ακρη
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  14. #29
    ναι ρε γαμώτο έχει δίκιο ο rsp...
    πάνω από όλα είμαστε άνθρωποι....

  15. #30
    Ελαιόψυκτο Μέλος Το avatar του/της free rider
    Εγγραφή
    26/08/2004
    Μηνύματα
    2.328
    ....................................
    και η ζωή συνεχίζεται...

Σελίδα 2 από 10 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Θανατηφόρο τροχαίο με μηχανή
    από emihanovios1 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2008, 12:56
  2. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 19/07/2005, 21:40
  3. θανατηφορο τροχαιο
    από dimitris74 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 12/06/2005, 22:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF