Σελίδα 3 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 147

Θέμα: Θανατηφόρο Τροχαίο

  1. #31
    Δεν γαμαω το ποστ,αλλα απο εναν ανθρωπο που ειναι "κουτσικος" μην περιμενετε πολλα πραγματα...
    θελει "αναστημα" να εισαι και να παραμενεις συνανθρωπος.....

    Θανασης Τσελιος με γυναικα και παιδι.
    να κοιτας εκει που θες να
    πας,αλλοιως θα πας εκει που
    κοιτας....

  2. #32
    Τελικά όλα είναι ένα κλικ Το avatar του/της LINA
    Εγγραφή
    05/02/2004
    Μηνύματα
    1.898

    Αγαπητη Γεωργια

    καταρχην θα ηθελα να πω οτι γνωριζω παρα πολυ καλα τον πονο σου καθως ειμαι με διαφορα ενος ετους απο εσενα στην ιδια κατασταση ακριβως !!! , με την διαφορα (νομιζω) οτι ο δολοφονος του δικου μου αντρα αφησε και ενα ορφανο κοριτσακι. Στην δικια μου περιπτωση ο δολοφονος εξαφανιστηκε ακομα πιο γρηγορα και μαλιστα επισης σε κεντρικο δρομο.... στην Λεωφ. Βαρης-Κορωπιου. Μεχρι σημερα δεν τον εχω βρει και ειμαι σιγουρη πως δεν προκειται ποτε να γινει κατι τετοιο δυστηχως. Μπορεις να φανταστεις ποσοι περναγανε μεσημεριατικα σχολωντας απ την δουλεια τους απο την λεωφορο εεε? Θα παρακαλουσα θερμα οσους ακουσανε ειτε απο μπαρμαν ειτε ηταν παροντες να βγουν μπροστα και να πουν την αληθεια για μια φορα . Αν και τους ευχομαι να μην βρεθουν ποτε σε αυτη την κατασταση που ειμαι εγω και η GEMA πιστευτε το πως θα θελατε πολυ να ξερετε ποιος/ποια πουστης/ανα σκοτωσε τον ανθρωπο σας , με συγχωρειτε για τους χαρακτηρισμους αλλα δεν νομιζω πως μπορω να το πω διαφορετικα. Η παραπλανηση ειναι χειροτερη ακομα και απ την αληθεια

    Βοηθηστε εστω την GEMA γιατι εμενα δεν βρεθηκε κανεις μεχρι τωρα........ Δεν παει ο μαρτυρας φυλακη αλλα ο δολοφονος !!!!!

  3. #33
    Θελω να σκεφτητε ολοι ποσες φορες ησασταν μπροστα σε μια παρεα που καποιος αγνωστως η γνωστος σε εσας εκανε αναφορα για καποιο συμβαν που ακουσε απο αλλου.Φανταζομαι οτι εχει τυχει σε ολους.τωρα το γιατι δεν απανταω στην GEMA22 ειναι γιατι δεν εχω κατι να της πω και επισης γιατι παροτι της ορκιστηστικα ακομη και στην ψυχη του φιλου μου που εχασα πριν απο 20 μερες οτι δεν εχει κατι να μαθει απο μια απλη αναφορα και οχι ΜΑΡΤΥΡΙΑ και οτι δεν θα βρει την ψυχικη γαληνη που τοσο πολυ θελει.Τωρα ομως εχει αρχισει και το τραβαει πολυ το θεμα και δεν μπορει να με εκθετει ετσι απλα.Ενταξει ειπα να μειν απαντησω που με απειλησε οτι θα παει στο πταισματοδικη δεν απαντησα σε τοσα αλλα ελεως.
    Και δεν ειναι οτι δεν εχω α#$@#$α και δεν απανταω ουτε οτι δεν εχω ψυχη απλα δεν υπαρχει κατι.
    Α και κατι ακομα θα ηξερα κατι και το εγραφα σε ενα φορουμ που εχει 10000 χιλιαδες μελοι.
    ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΤΕ

  4. #34
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2005
    Μηνύματα
    6
    Αυτό που σου ζήτησα να μου πεις, είναι η καφετέρια που συχνάζεις και το όνομα του μπάρμαν, που όπως μόνος σου έγραψες, είναι γνωστός σου.
    Δεν σου ζήτησα τίποτε παραπάνω. Ούτε από εσένα, ούτε από την γυναίκα σου, που θέλησε να μου μιλήσει ως γυναίκα προς γυναίκα.
    Όσο για το πταισματοδικείο, δεν σε απείλησα, απλά σου είπα, ότι έχω κάποια στοιχεία που θα τα καταθέσω κι είναι κρίμα να καεί κάποιος αθώος.
    Δεν αναφερόμουνα σε εσένα, αλλά στον μπάρμαν.
    Τώρα, αν εσύ το πήρες για απειλή, αυτό είναι άλλο θέμα.
    Την παροιμία, όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται την ξέρεις???

  5. #35
    Αυτο που εγραψες ειναι απειλη και καποιος δεν χρειαζεται να εχει την μυγα για να αντιδρασει.Εξακολουθω να συμπασχω στο προβλημα σου αλλα εχεις αρχισει και τραβας πολυ το θεμα θα σου πω για τελευταια φορα οτι σε λαθος ατομο ψαχνεις να βρεις αυτο που θελεις.καλη τυχη.
    ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΤΕ

  6. #36
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2005
    Μηνύματα
    6
    Αντιγράφω το μήνυμα που σου έστειλα.

    Δημιουργός Μήνυμα
    Gema22
    Νέο Μέλος



    Ημερομηνία εγγραφής: 16-05-05
    Μηνύματα: 16
    Re: Ατύχημα
    Καλημέρα,
    Μπορείς να μου απαντήσεις?
    Αύριο θα πάω για κατάθεση στο Πταισματοδικείο και είναι κρίμα να κάψω κάποιον αθώο, δίνοντας, λάθος στοιχεία. Έτσι δεν είναι?

    15-06-2005 11:50



    ========================
    Λοιπόν? Είναι απειλή?
    Μια τελευταία έκκληση σου έκανα.

    Και αν θέλεις μπορώ να δημοσιεύσω όλα τα προσωπικά μηνύματα που ανταλλάξαμε.

  7. #37
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2005
    Μηνύματα
    6
    Α!! Και κάτι ακόμη.
    Τα στοιχεία (ημερομηνία γέννησης και πόλη), μήπως θυμάσαι πότε τα άλλαξες από το profile σου?
    Και μην το αμφισβητήσεις...
    Οι Admin, ξέρουν, όπως άλλωστε και όσα μέλη, σου ευχήθηκαν χρόνια πολλά για εκείνη την ημέρα.

  8. #38
    ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ
    Dankannn

    CBR 600F THE BEST

  9. #39
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Οι απειλες εχουν πολλες μορφες και να φοβασαι τις σιωπηλες...Δωσε ρε ανθρωπε στο κοριτσι οτι μπορεις και ασε τα υπολοιπα...Εστω και αν δεν αξιζουν οι πληροφοριες ας το παλαιψει...
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  10. #40
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    τι έχεις να χάσεις με το να της πεις το όνομα του μπάρμαν και μετά άστη να το προσπαθήσει μόνη της. Γιατί δε θέλεις να τη βοηθήσεις να της δώσεις μια άκρη να το ψάξει?

    Είναι το λιγότερο που μπορείς να κάνεις. Ντροπή ρε φίλε, και λες και ότι συμπάσχεις.

    Πανουτσόπουλος Γιάννης - Φοιτητής
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  11. #41
    Τελικά όλα είναι ένα κλικ Το avatar του/της LINA
    Εγγραφή
    05/02/2004
    Μηνύματα
    1.898
    προς koutsikos


    Εγω θα εστιασω ενα σημειο των ποστ σου και μονο, αυτο που γραφεις "ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΤΕ" !!!! αρκετα εντυπωσιακο θα ελεγα .... η τελευταια φορα που το ακουσα ηταν απο καποιον που ειχε πολυ μισος μεσα του γιατι αν σκεφτεται καποιος κατι καλο για σενα ...... δε θα το γραφες !!! Κριμα ...

  12. #42
    Nτροπη μονο αυτο.....
    http://kelecarbon.blogspot.gr

    Γιατι ενας χρονος δεν ειναι αρκετος και οι 4 χαλανε 2 ασκοπα........

  13. #43
    Μέλος απο...τότε... Το avatar του/της powerphot
    Εγγραφή
    21/05/2004
    Μηνύματα
    2.333

    Ρε συ koukoutsike....

    ....και μυαλό κουκούτσι να είχες, που δεν πιστεύω ότι έχεις, δεν θα αντιμετώπιζες έτσι το θέμα.
    Αν δεν μπορείς να πεις τίποτα για τον μάρτυρα επειδή ίσως είσαστε γνωστοί, κολλητοί, η ότι άλλο, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ θα μπορούσες να προσπαθήσεις να τον πέισεις ποιό είναι το σωστό.
    Κανείς μας, ούτε κι εσυ σίγουρα, δεν θα είθελε να βρεθεί ποτέ στην θέση της κοπέλας. Γιατί λοιπόν άμα υπάρχουν ελπίδες να βρεθεί ο φταίχτης κρατάς τέτοια στάση?
    Λυπάμαι, και μόνο που τα σκέφτομαι όλα αυτά, ότι σε κάθε τέτοιο ατύχημα ΠΑΝΤΑ υπεύθυνος δεν είναι μόνο ο ΜΑΛΑΚΑΣ που το προκαλεί αλλά και οι τρυγύρω Ελληνοαδιάφοροι περαστικοί..........................περαστικά μας
    Το ταξίδι του Ηλία Βροχίδη μπορείτε να το διαβάζετε και στην ιστοσελίδα του Madnomad.gr, στο Facebook Madnomad

  14. #44
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Γαμώ την μηχανόβια αλληλεγγύη μου. Μόνο να λέμε τι γαμάτοι είμαστε ξέρουμε.
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  15. #45
    μπλα μπλα
    Εγγραφή
    28/02/2005
    Μηνύματα
    120
    Αν ειναι δυνατον..ενα ονομα σου ζηταει η κοπελα..δωστο εκει να προσπαθησει..τι σε κοφτει τοσο πολυ πια;;
    εκτος και εαν ολα αυτα περι "μπαρμαν φημες κλπ" τα ειπες γιατι επρεπε κατι να πεις, κατι να γραψεις..οτι "ξερεις και εγω το ακουσα αυτο"..Πες της τουλαχιστον οτι ελεγες μουφες..παντως ΠΕΣ ΚΑΤΙ, ειναι ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ να στερεις την ελπιδα απο εναν συνανθρωπο που τραβαει τετοιο λουκι..
    Ντροπη..και λες οτι εχεις χασει και δικο σου ανθρωπο προσφατα..ντροπη

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Θανατηφόρο τροχαίο με μηχανή
    από emihanovios1 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2008, 12:56
  2. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 19/07/2005, 21:40
  3. θανατηφορο τροχαιο
    από dimitris74 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 12/06/2005, 22:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF