Σελίδα 4 από 10 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 147

Θέμα: Θανατηφόρο Τροχαίο

  1. #46
    Κοιτάξτε να δείτε όλοι εσείς που γράφεται και λέτε ο καθένας την γνώμη του χωρίς να γνωρίζεται, την απάντηση μου την έδωσα επανειλημμένως. Την λέω για τελευταία φορά ότι το παλικάρι δεν το ξέρω, άκουσα μια ιστορία και την είπα. Της το είπα αλλά δυστυχώς δεν το κατάλαβε ούτε εκείνη αλλά ούτε κανένας απο εσάς. Καταλαβαίνω ότι προσπαθεί να βρεί μια άκρη, αλλά είμαι ο λάθος άνθρωπος για να ρωτάει.
    Το αν είναι ντροπή και το αν θα ήθελα να βοηθήσω το ξέρω μόνο εγώ και δεν χρειάζεται να απολογηθώ σε κανέναν σας.
    Ελπίζει η κοπέλα ότι βάζοντας την συζήτηση κοινή ότι θα με εκφοβήσει για να μιλήσω. Αλλά δεν καταλαβαίνει ότι ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΩ και ότι δεν μπορώ να αναφερθώ για έναν άνθρωπο τον οποίο δεν τον γνωρίζω. Μια ιστορία άκουσα και έμπλεξα.
    Για να τελειώνει αυτή η ιστορία, αυτά που είχα να πω, τα είπα για τελευταία φορά. Ελπίζω να καταλάβει ότι δεν είμαι εγώ ο άνθρωπος που ψάχνει, και εύχομαι να βρεί μια άκρη για την μνήμη του άντρα της.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΤΕ

  2. #47
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2005
    Μηνύματα
    6
    Σε προηγούμενο post, ισχυρίστηκες ότι δεν θα έγραφες κάτι που ήξερες σε ένα forum με 10.000 μέλη. Το έκανες όμως. Και μπορεί να έκανες και την ζημιά. Γιατί το να γράφεις όσα έγραψες στην απάντηση μιας έκκλησης για αυτόπτη μάρτυρα, μπορεί να άλλαξες την γνώμη πολλών που ενώ ξέρουν και θέλουν να μιλήσουν, δεν το κάνουν σκεπτόμενοι: «Αφού ήταν μ@λ@κ@ς και έτρεχε, δεν φόραγε κράνος, δεν ήξερε να οδηγεί, καλά να πάθει. Σιγά μην μπλέξω...»
    Άλλωστε ο νεαρός που με πήρε τηλέφωνο και μου είπε τι συνέβη, διάβασε την έκκληση στο MOTO, άρα μπορεί να είναι ένα από τα 10.000 μέλη αυτού του site.
    Το ότι σου έκανα και δημόσια την ερώτηση, δεν το έκανα να σε εκφοβήσω όπως λες.
    Απλά ήθελα να μάθουν όλοι, ότι τα όσα έγραψες, δεν στέκουν και ευτυχώς το απέδειξες με την όλη συμπεριφορά σου.

  3. #48
    Επειδή καταλαβαίνω την στεναχώρια σου και ο κρεμασμένος απο τα μαλλιά του πιάνεται, και συνεχίζω να σε δικαιολογώ παρότι έχεις αρχίσει και χάνεις τον έλεγχο σου, δεν πειράζει ας παραμείνω με αυτή την κακή εντύπωση σε όλους, και όποιος θέλει να καταλάβει ας καταλάβει. Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις κινήσεις του και για την συμπεριφορά του. Εγω πάντως έχω καθαρή την συνείδηση μου, γιατί δεν κρύβω σε κανέναν τίποτα... Σου λέω για τελευταί φορά, δεν μπορώ να σε βοηθήσω!!!!!!!!!!!
    Νομίζω ότι αρκετά διακιολογήθηκα για κάτι που δεν έχω καμία σχέση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΤΕ

  4. #49
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2005
    Μηνύματα
    6
    Σου ξαναθυμίζω τα όσα έγραψες:

    «Εχτες το απογευμα στην καφετερια που πινουμε καφε (εκεί δηλαδή που συχνάζεις) επηδη ειναι γνωστως ο μπαρμαν (άρα τον ξέρεις, δεν τον είδες πρώτη φορά) μας ανοιξε κουβεντα και μας ειπε για το ιδιο γεγονος. Ο οδηγος ειναι ο ξαδελφος της γυναικας του (άρα τα ξέρει από πρώτο χέρι???)
    Αυτα που μας ειπε για το ατυχημα ειναι οτι δεν φοραγε κρανος (αυτό το ισχυρίζεται μόνο ο οδηγός του φορτηγού), οτι ειχε φρενα περιπου 40 μετρα (αυτό είναι αλήθεια) και το πιο συμαντικο (το λες εσύ σημαντικό, που έχεις την ίδια ακριβώς μηχανή?) οτι το κοντερ ειχε κολλησει στα 180!!!!!!!! (η τεχνολογία έχει εξελιχθεί -> το κοντέρ της συγκεκριμένης μηχανής δεν κολλάει)
    Επισης μου ειπε οτι ελειπε ενα κομματι απο την πισω ζαντα και ειχε πανω κιτρινο χρωμα;;; (αυτό δεν θα μπορούσε να ξέρει ούτε ο οδηγός)
    Να επισημανω (χωρίς να ξέρεις τον Μάκη επισημαίνεις...) οτι απο παπι και χωρις αλλη εμπειρια (ο οδηγός ξέχασε (?) να σου πει ότι ήταν δάσκαλος οδήγησης?) ειχε παρει εδω και λιγο καιρο το v-strom (αυτό ο οδηγός το έμαθε από εμένα).

    Λοιπόν?
    Δεν ξέρεις σε ποια καφετέρια συχνάζεις? Ούτε εσύ ούτε η γυναίκα σου?
    Δεν ξέρεις το όνομα του γνωστού μπάρμαν?

  5. #50
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Επειδή το θέμα είναι σοβαρό, κι επειδή αρχίζω και τα παίρνω με την όλη ιστορία,

    Φίλε koutsikos έχεις δεν έχεις στοιχεία, όλα αυτά που έγραψες μπορείς να τα καταθέσεις εκεί που πρέπει.... Από εκεί και πέρα οι αρμόδιοι είναι σε θέση να καταλάβουν αν έχουν αξία ή όχι.

    Αν δεν το κάνεις τότε ή φοβάσαι, ή κρύβεις κάτι.

    Κάνε ότι σου υπαγορεύει η συνείδησή σου... Αυτό δηλαδή που έρχεται το βράδυ πριν κοιμηθούμε και είμαστε εμείς κι αυτή μόνοι....



    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #51
    Το "γνωστός" σημαίνει ότι είναι ένας άνθρωπος που μπορεί να τον είδες στην ζωή σου μια, δυο φορές. Να σου πω κάτι ρε κοπέλα μου γιατί αρχίζεις και με βγάζεις εκτός ορίων, αφου τον οδηγό τον ξέρεις ψάξε στην οικογενειά του να βρείς την άκρη. Πραγματικά θαυμάζω την υπομονή σου καθώς και την υπομονή την δικιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!!. Έχεις δημιουργήσει μια ιστορία στο μυαλό σου χωρίς να ισχύει τίποτα. Απο που και ως που σου είπα εγώ ότι ξέρω τον οδηγό????????????? Αρκετά ασχολήθηκα με την όλη ιστορία. Ψάξε κάπου αλλού!!!!!!!!!!!!!!!Και στην τελική δεν θα μπλεχτώ εγώ σε μια ιστορία που άκουσα απο κάποιον , κάποτε!!!!!!!Φτάνει πια!!!!Μέχρι τώρα ήμουν πολύ ευγενικός και συμπονετικός!!!!!!Το ποτήρι ξεχύλησε!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΤΕ

  7. #52
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2005
    Μηνύματα
    6
    ΟΚ. Το γνωστός σημαίνει ότι θες εσύ.
    Την καφετέρια? Κι αυτή μια δυο φορές την είδες?
    Όσο για το αν εγώ δημιούργησα ή όχι ιστορία στο μυαλό μου το ξέρεις καλύτερα από εμένα.
    Στο έχω γράψει, ότι όσα ξέρεις, δεν είναι απλά το τι άκουσες, από κάποιον γνωστό σε κάποια καφετέρια, αλλά τα ξέρεις από άτομο που εμπλέκεται στο ατύχημα.
    Αλλά, αποφάσισες ότι αν μου γράψει η γυναίκα σου, θα μου αλλάξει γνώμη. Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί και από άλλη γυναίκα που προθυμοποιήθηκε να βοηθήσει.

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    ωπα παιδιά ξεφύγατε...


    Το θέμα ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ για να συζητιέται δημόσια

    Για το καλό της υπόθεσης θα πρότεινα να συναντηθείτε ιδιωτικά και αν μπορέσετε να βρείτε μια άκρη...

    Η συνεχιζόμενη δημόσια αντιπαράθεση για κάτι που αφορά ανθρώπινη ζωή ΠΡΕΠΕΙ να σταματήσει...Δεν βγάζει πουθενά και σίγουρα δεν βοηθάει...

  9. #54
    Να σου πω κάτι. Δεν σε παρεξηγώ που έχεις ξεφύγει. Είναι λόγω της κατάστασης που περνάς!!!!!!Είναι το τελευταίο μην. που στέλνω γιατί καταντάει ανούσια όλη αυτή η κουβέντα. Δεν μπορώ να αναφερθώ για ένα πρόσωπο, που ούτε το ξέρω, ούτε ξέρω τι άνθρωπος είναι, ούτε ξέρω αν είναι ειλικρινής ή όχι και δεν λέει πράγματα για να εντυπωσιάζει. Εφόσον εσύ ξέρεις ποιος είναι(σου θυμίζω ότι σε ένα απο τα μην. σου μου ανέφερες την καφετέρια) πήγαινε και πιάστον για να μάθεις όλη την αλήθεια. Μην ψάχνεις απο άσχετους. Η γυναίκα μου δεν έχει καμία σχέση, και δεν ξέρω τι κάνουν οι άλλες γυναίκες που συνομιλάς..... Δεν είχε ανάγκη να σε πείσει για να σου αλλάξει γνώμη για τίποτα. Λοιπόν για να τελειώνει η κουβέντα μας εδώ. Ότι έιχα να πω το είπα για πολοστή φορά!!!!!Και πάλι λυπάμαι για την κατάσταση σου και σου εύχομαι να βρείς την αλήθεια!!!!!!!!!! Καλή τύχη!!!!!!!!
    ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΘΕΤΕ

  10. #55
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2005
    Μηνύματα
    6
    Από την αρχή που ξεκίνησα αυτά τα μηνύματα, ήξερα, ότι δεν θα βγάλω τίποτα. Τουλάχιστον από εσένα. Τώρα αν η καφετέρια που σου έγραψα είναι η πραγματική, αυτή είναι μια άλλη ιστορία, που δεν χρειάζεται να μαθευτεί.
    Ούτε έχω σκοπώ να ψάχνω μια – μια τις καφετέριες και τους μπάρμαν. Δεν έχω ξεφύγει όσο νομίζεις. Απλά, παρά τα όσα περνάω, το μυαλό μου ακόμη λειτουργεί κανονικά.
    Απλά ήθελα να εξαφανίσω όλες τις κακίες που έγραψες, για έναν άνθρωπο που ποτέ δεν γνώρισες και που πλέον δεν είναι στην ζωή.
    Τον έκανες «ρόμπα» δημοσίως, αυτό ήταν με πείραξε περισσότερο.
    Να είσαι καλά και σου εύχομαι ΠΟΤΕ, να μην βρεθείς στην θέση μου, να διαβάζεις δημόσια κατηγορίες που δεν στέκουν, για έναν άνθρωπο που πλέον δεν είναι στην ζωή.

  11. #56
    Τρελος Enduras Το avatar του/της LanosXR125
    Εγγραφή
    01/07/2005
    Μηνύματα
    67
    krima gia to palikari kai min akoute istories apo barman!kopelia silipitiria kai makari to kathiki na to brei apo to theo.


    team%20honda%20photos%20044.jpg
    Της μηχανης μου σαν ακουω να μουγκριζει το μοτερ,
    νιωθω στα συνεφα μεγαλος καμικαζι.

  12. #57
    Highway To Hell... Το avatar του/της Boxer
    Εγγραφή
    16/03/2004
    Μηνύματα
    167
    Sorry που παρεμβαινω αλλα μου φαινεται οτι δεν μπορει να βρεθει ακρη ακομα και εαν βρεις τον συγκεκριμενο μπαρμαν ο οποιος ειναι αντρας της ξαδρεφης του οδηγου , αρα ακουσε την ιστορια που ειπε ο οδηγος ο οποιος ειναι γνωστος , οπως επισης και η ιστορια που λεει ειναι γνωστη (οτι κατεθεσε στην ΤΟΤΑ).

    Δεν ξερω , ετσι μου φαινεται.

    Συλλυπητήρια και παλι
    Keep on rocking in a free world !!!

  13. #58
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    17/02/2005
    Μηνύματα
    27
    koytsike h poly m@@@@@kas eisai h poly koytsikos
    opws kai to onoma poy dialekses. Krima poy foras kai pantelonia
    ΠΗΡΑ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑΡΑΧΗ

  14. #59
    ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΟΣ Το avatar του/της kawasaki ZX-12
    Εγγραφή
    29/06/2005
    Μηνύματα
    213
    ρε κουτσικε η πολυ κακοs εισαι η πολυ χαζοs!για να μην πω τιποτα αλλο!εχω χασει τα τελευταια 3 χρονια 2 φιλαρακια απο παρομοια φαση και ποτε δεν μαθαμε κατι!μακαρι να μην βρεθειs ποτε σ αυτη την θεση!να αναρωτιεσαι τι συνεβει!!!ποναει πολυ (αν ξερειs τι σημαινει ΠΟΝΟΣ!!!!!!!!!!

  15. #60
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/05/2005
    Μηνύματα
    6
    [i] Krima poy foras kai pantelonia [/B]
    Παντελόνια μπορεί να φοράει, αλλά σίγουρα δεν είναι άντρας.
    Αφού, τα τελευταία μηνύματα (αυτά που όλες οι λέξεις έχουν τόνους, και είναι σωστά ορθογραφικά γραμμένες) δεν τα έγραψε αυτός, αλλά η γυναίκα του (όπως άλλωστε παραδέχτηκε σε πμ η ίδια).

    Άσε που μετά από όλη αυτή την συζήτηση, σκέφτηκε να μου πει ότι ο μπάρμαν είναι ξάδερφος του άντρα μου και ότι η οικογένειά μου, ξέρει και δεν μου λέει…
    Αν είναι δυνατόν….
    Σε λίγο θα μου πει ότι εγώ οδηγούσα το φορτηγό που προκάλεσε το ατύχημα και δεν το λέω….

Σελίδα 4 από 10 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Θανατηφόρο τροχαίο με μηχανή
    από emihanovios1 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 27/05/2008, 12:56
  2. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 19/07/2005, 21:40
  3. θανατηφορο τροχαιο
    από dimitris74 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 12/06/2005, 22:57

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF